• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

قنادی بی بی یوسف آباد

۱۸-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #11
RE: قنادی بی بی یوسف آباد
بچه‏ها، من تا حالا نرفتم این‎جا. می‎شه بگید قیمت همین کیک آماده‎هاش چنده؟ یعنی می‎خوام بدونم به خاطر برند و معروفیتش آیا از قنادی‎های دیگه گرون‎تره یا نه؟ بعدشم اندازه‎هاش چه‎جوریه؟ یعنی همین کیک شکلاتیشو یه اندازه‎ای داره که آدم یه بار بخواد همینجوری بخره و نمونه تو خونه؟ (برا تولد نمی‎خوام اما ما اونقدرم کیک خور نیستیم، می‎ترسم بمونه.)

Smiling
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ عصر توسط nilaa.)
ارسال: #12
قیمتهاش معمولیه همه میتونن بخرنة
سایرهاى مختلف هم داره میتونى کوجیکش رو بخرى

درضمن یک شعبش هم تو شریعتى هست بالا تر از صدر تو اون سربالاییها اسمشو یادم رفته ؛)

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa
۱۸-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ عصر توسط Saghi.)
ارسال: #13
(۱۸-تير-۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ عصر)Zahraa نوشته است:  بچه‏ها، من تا حالا نرفتم این‎جا. می‎شه بگید قیمت همین کیک آماده‎هاش چنده؟ یعنی می‎خوام بدونم به خاطر برند و معروفیتش آیا از قنادی‎های دیگه گرون‎تره یا نه؟ بعدشم اندازه‎هاش چه‎جوریه؟ یعنی همین کیک شکلاتیشو یه اندازه‎ای داره که آدم یه بار بخواد همینجوری بخره و نمونه تو خونه؟ (برا تولد نمی‎خوام اما ما اونقدرم کیک خور نیستیم، می‎ترسم بمونه.)

کوچیکش یک کیلو و خورده ایه ما چند روز پیش خریدیم ده هزار و خورده ای تومن با جاهای دیگه قیمتش فرقی نمی کنه این کوچیکه واسه سه چهار نفر زیاد نیست عزیزم

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa
  • گروه ژ
۲۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #14
بچه ها شیرینی های دیگه اش چجوریه؟؟؟ مثلاً دانمارکی! کسی امتحان کرده آیا؟؟؟؟؟Huh

لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #15

شیرینیهاش خوب نیت!
فقط کیکش
اونم شکلاتیش!
واییییییییییییییییییییییییییی
میخامممممممممممممممممممم

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط هانی جان ، Khanom Tala
۲۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ صبح
ارسال: #16
بچه ها میدونین کیکاش کیلویی چنده؟
واینکه به نظرتون بد میشه کیک عروسی شکلاتی باشه ولی روشو سفید تزیین کنن؟
چون معمولا موزی وگردویی هستند کیکها
نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ صبح
ارسال: #17
اوه اوه کیک عقد من بی بی بود....شوشو اینا دیوونش شئن من دوسش نداشتم سفید با گلای آبی مثلا فیروزه ای!!!!انگار تهش تلخ بود تو محدوده ی فاطمی و یوسف آباد ار کیک قنادی گلدیس خوشم لومده ...فک کنم واسه ما کیلویی 12.500 بود

دیگران را بگذار !
دل به آفتاب بسپار
نگاه کن چگونه هر بامداد
صبور و سربلند
از شانه های خاکستری صبح بالا می آید
و ستارگان چگونه از روشنایی اش شرمنده می شوند
خاموش می شوند
دیگران را بگذار !
نقل قول
 سپاس شده توسط jigili
۲۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ عصر
ارسال: #18
من زنگ زدم پرسیدم گفت کیک سفارشی کیلویی 11500 هست
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #19
واااای فکر کنم هیچکی نیست که کیک شکلاتی اش رو دوست نداشته باشهBig Grin واقعا خووووبه
رولت شکلاتی هاش رو هم خیلیییییییییییی دوست دارم اگه رولتش رو امتحان نکردین توصیه میکنم حتما برین سراغش Hehe!
نقل قول
۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #20
واااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییی من روانی کیک شکلاتیای بی بی ام.1مدت هر روز تو خونمون بود بعد انقد خوردیم دلمونو زد ولی الان باز هوس کردم.من تارت میوه و کیک نسکافه ایشو خوردم زیاد خوشم نیومد ولی تیرامیسوهاشم خوشمزس

اين نيز بگذرد....
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام