• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

قرص لاغری

۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #581

RE: قرص لاغری
بچه ها کسی عمل معده انجام داده ؟ اسلیو ؟

خدایا مرسیییییی عاشقتم‌ که همیشه حامی من هستی
دوستان کالسکه و کریر چیکو مدل لایت وی پلاس را میفروشم کلا شش ماه فقط کریر را استفاده کردم و تقریبا نو هست 
من دوتا خریدم اکر کسی خواست پیام بدید تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
۹-فروردين-۱۳۹۷, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #582
سلام
آیا کسی دیگرم هست که باسبوس برنج لاغر کرده؟
لطفا پیام بزارید که اگر کسی امتحان کرده ونتیجه گرفته منم شروع کنمتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

اگر میخواهی محال ترین باورزندگیت اتفاق بیفتد باور محال بودنش راعوض کن
نقل قول
۱۲-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #583
سلام ، قرص ال کارنیتین خوبه؟ چقد کمک میکنه به لاغری و چقد میشه امیدوار بود از نتیجش؟
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
  • گروه ژ
۱۴-فروردين-۱۳۹۷, ۰۷:۱۲ صبح
ارسال: #584
(۱۲-فروردين-۱۳۹۷ ۱۰:۳۰ عصر)'zahraa99' نوشته است:  من مصرف کردم تاثیری نداشت . مثل اینکه با ورزش موثره، من از قرص چای سبز دینه راضی بودم نسبتاً
سلام ، قرص ال کارنیتین خوبه؟ چقد کمک میکنه به لاغری و چقد میشه امیدوار بود از نتیجش؟
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۲۳-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۱۹ عصر
ارسال: #585
سلام من ال کارنیتین خریدم 
چن دقیقه بعد از خوردنش باید ورزش کنم؟
چن تا در روز مجازم بخورم؟
بهم گفتن سه روز فقط یدونه ، از روز چهارم بعد از هر وعده غذا. درسته؟ ینی روزی ۴تا؟زیاد نیس؟
کسی استفاده کرده؟
نقل قول
۱۴-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #586
سلام بچه ها منم یه مدت رژیم می گرفتم ولی خسته شدم ولش کردم. بعد رفتم پیش یه دکتر دیگه مکمل چربی سوز بهم داد اونم به تنهایی اتفاق خاصی نیفتاد.
یه روز با یه دکتر صحبت می کردم می گفت این رژیم های سریعی که می بینید، بدن آدم رو داغون می کنه. درسته وزن کم می کنی ولی کلی عضله و آب و املاح، از دست میدی و به مرور دچار پیری زودرس پوست میشی.

بعد گفت همین مکمل ها که تبلیغات ماهواره ای وحشتناک دارن، اگه خیلی جوابگو بودن پس دیگه این همه رژیم و دکتر لاغری برای چیه!! یا عوارضشون که بعضی هاش واقعا دردناکه و یه سری آدم بی وجدان که به فکر منافع خودشون هستن و میان اینا رو وارد می کنن و و یواشکی تو باشگاه ها و غیره دست به دست می کننن.

در نهایت کلی تحقیق کردم و فهمیدم که هر کسی باید بر اساس شرایط بدنی خودش رژیم بگیره که واقعا جواب بده. حالا خوبی این دکتره اینه که فقط رژیم نمیده، هم تمرین ورزشی میده هم مکمل مجاز... بعد اگه باشگاه هم نتونی بری بهت می گه چطور تو خونه ورزش کنی چون خودشون بدنساز هستن و در واقع ایشون مربی تغذیه و بدنسازی فوتبالیست های لینک برتر هستند.

نیازی هم نیست که به مطبشون برید چون جدیدا دیدم روی سایتشون رژیم آنلاین گذاشتن ولی من به شخصه مطب ایشون رفتم. سایتشون رو میذارم خودتون میتونید برید ازشون مشاوره رایگان بگیرید idealsho.com
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۱۲ صبح
ارسال: #587
(۱۰-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ صبح)'asteria' نوشته است:  من 10ک اضافه وزن دارم تصویر: images/smilies/biggrin.gif پیش یه دکتر گیاهی رفتم بهم اسلیمینگ و یه کپسول دست ساز داد
3هفته ست دارم میخورم
وحشتناک بی اشتها شدم
وزنم تغییر نکرده
اما سایز کم کردم

(۱۰-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ صبح)'m.and.m' نوشته است:   سلام
کسی از دم نوش های لاغری نیوشا استفاده کرده

خواهشا نتیجه بیان کنید

من استفاده کردم
در کنار رژیم و ورزش نامحسوس برا لاغری همکاری میکنه
اما قدرت قوی ای نداره و به قول بچه ها بیشتر برای کاهش اشتها بدرد میخوره

عزیزم میشه بگی دکتر کجاست و قرص دست ساز رو از کجا تهیه کردی ؟ سایز هم کم بشه نعمتیه

نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۸, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #588
راسته میگن داخل قرص لاغریا ماده مخدر شیشه داره ؟ چون باعث کم اشتهایی و بی خوابی میشه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام