• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

قانون جذب چیست و نحوه استفاده از آن

۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #2171

RE: قانون جذب چیست و نحوه استفاده از آن
ذهن شما محیطی مقدس برای شماست. می‌توانید پنجره‌های آن را بسته و همه جا را تاریک کنید یا اینکه پنجره‌ها را باز کرده و بگذارید نور داخل شود. انتخاب با خودتان است. خورشید همیشه به قسمتی از زندگی‌تان در حال تابیدن است.

به حرف‌هایی که در ذهنتان می‌زنید توجه داشته باشید. چون شاید فقط شاید، تنها چیزی که باید تغییر کند تا بتوانید شادی، عشق یا موفقیت بیشتری را تجربه کنید طرز فکرتان است.

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، کیاناز
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #2172
لطفااا جواب دبدید .که چطور تماس یک شخص خاص رو جذب کنم که بعد مدت ها تماس بگیره . وی ک سوال دیگه با تلقین کردن میشه باعث زیبا شدن چهره هم شد> مثلا روشن شدن پوست و زیباتر شدن اجزای صورت که همه متوجه این تغییر بشن؟ ممنون
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #2173
(۱۷-فروردين-۱۳۹۸ ۱۱:۱۵ صبح)'مریم 97' نوشته است:  لطفااا جواب دبدید .که چطور تماس یک شخص خاص رو جذب کنم که بعد مدت ها تماس بگیره . وی ک سوال دیگه با تلقین کردن میشه باعث زیبا شدن چهره هم شد> مثلا روشن شدن پوست و زیباتر شدن اجزای صورت که همه متوجه این تغییر بشن؟ ممنون

برای جذب یه شخص یا تلفن زدنش نمیدونم چون اینجا فقط خواست شما مطرح نیست و اون شخص هم باید دوست داشته باشه، در این مورد هر کس یه چیزی میگه که من خودم هم اینکارو نمیکنم، اما با فکر کردن بهش و حس خوب داشتن میتونی براش انرژی بفرستی و اونم میتونه به یادت بیوفته.
برای زیبا شدن هم فک کنم کاترین پاندر شایدم راندا برن یادم نیست تصویر: images/smilies/blush.gif روزی چند دقیقه جلوی آینه بنشینید، لبخند بزنید و  بگید خدایا بابت جوانی و زیبایی و شادابی روزافزونم سپاسگزارم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

دلم میخواهد کسی باشد خوب باشد مهربان باشد بس باشد و همه ی این بودن هایش فقط برای من باشد فقط برای من!
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام