• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

قانون جذب چیست و نحوه استفاده از آن

۱۵-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ عصر توسط Dante.)
ارسال: #1

قانون جذب چیست و نحوه استفاده از آن
دوستای گلم, بعد از استقبال از تاپیک "تجربه هاتونو از قانون جذب بگین" دوستانی بودن که با این قانون و نحوه استفاده از اون آشنایی نداشتن, برای اینکه روند تاپیک قبلی بهم نخوره, می تونید سوالاتونو تو این تاپیک بپرسید و ما راهنماییتون کنیم Big GrinBig GrinBig Grin

جملات تاکیدی برای ازدواج
اینارو تو دفترتون یادداشت کنید و با یه حس خیلی امیدوارانه و مثبت هرروز بخونیدشون:

زوج مناسب و دلخواه من وجود دارد, من در روند رسیدن به این شخص هستم.
من ازدواج میکنم (با یه حس خوب و اطمینان خاطر بگید)
روند ازدواج من همینک آغاز میشود.
من با شخصی مطابق تمام معیار هام ازدواج میکنم.
ازدواج من ممکن و آسان است.

این رو "دختر پاییز " تو تاپیک گذاشته بود من برای بچه هایی که برای درسشون نیاز به جذب دارن اینجا می ذارم.

* استفاده از قانون جذب برای گرفتن نمرات عالی *

1- درستان را مطالعه کنید ، اما خودتان را خسته نکنید ، مطالعه ی قبل از خواب باعث میشود که ذهن نیمه هوشیار با حافظه ی کوتاه مدت همکاری کند تا بهتر مطالب خوانده شده را به یاد بیاوریم .
2- ارتعاشتان را بالا ببرید ، بعد از یک مدت که مطالعه کردید از جایتان بلند شوید و کمی قدم بزنید ، مدیتیشن کنید
یوگا و مدیتیشن به باز شدن انرژی های مسدود شده کمک میکند
3- غذای گیاهی بخورید .
4- خودتان را مجسم کنید که در امتحان بالاترین نمره را گرفته اید ، وقتی تجسم میکنید خودتان را آزاد بگذارید تا تمام جسمتان آن را حس کند ، حس راحتی ، حس افتخار از دیدن نمره ی عالی را با تمام وجود حس کنید، تصور کنید که دارید این خبر خوب را به دوستان و خانواده تان میدهید .
5- از خدا ، کائنات ، قدرت درونتان و از خودتان به خاطر داشتن این نیروی شگفت انگیز برای آشکار کردن نمرات عالی و یا هر خواسته ی دیگری تشکر کنید ، به گونه ای حس قدر شناسی داشته باشیدکه گویی همین حالا نتایج دلخواهتان را کسب کرده اید .
قبل از امتحان این جمله را بنویسید و با خود بگویید :
**پروردگارا از اینکه کمکم میکنی ، امتحانم را عالی بدهم سپاسگزارم **
این جمله به شما قدرت میدهد تا عالی ترین نتیجه را خلق کنید .
با پیروی از این چند گام ساده ، قادر خواهید بود با کمک قانون جذب بهترین نمره ها و ....را که در تصورتان می آید آشکار کنید .
شما فقط توسط باورهایتان محدود میشوید ، ولی با ایمان به قدرت تان میتوانید شریک خوبی برای کائنات در خلق خواسته هایتان باشید .
" ویکتوریا کورنا دو "

جملات تاکیدی سلامتی:
-من از قادرم که سلامتی خودم را کنترل کنم.

-من سرشار از انرژِی حیاتی و سلامتیم.

-در همه جنبه های وجودیم سلامتم.

-من همیشه قادرم وزن دلخواهم را داشته باشم

- برای انجام فعالیتهای روزمره ام سرشار از انرِژیم.

-ذهن من در صلح و آرامش است.

-من بدنم را دوست دارم و به آن اهمیت میدهم و بدنم هم به من اهمیت میدهد.

جملات تاکیدی سلامتی

جملات تاکیدی کار

دوستانی که با نامه نوشتن به فرشته ها آشنایی ندارن لطفا این لینکهارو مطالعه کنن:
برای دوستانی که سوال دارن نامه رو باید چیکار کرد, بعضی جاها اشاره شده نامه رو بسوزونید ولی من معمولا تا می کنم می ذارم گوشه کشو یا لای کتاب, به منزله اینکه نامه پست شده.

نحوه نامه نوشتن به فرشته ها
آشنایی با نامه نوشتن به فرشته ها
داستانهایی از نامه نوشتن به فرشته ها

شیوه ی نامه نوشتن به فرشتگان
نامه نوشتن به فرشته اشخاص
چگونه همسر دلخواهم را بیابم؟
نامه نوشتن به فرشته ها

نامه نوشتن به فرشته ها:
نکات مفیدی که دوستمون سوگلی در رابطه با نامه نوشتن تو تاپیک گذاشته بود, که من اینجا هم براتون می ذارم:

خب میخوام خیلی ساده وخلاصه بگم این فرشتگانی که حامی و مراقب ما هستند و یکی از دلایل مهم خلق اونها همین بوده! پس حتما راهی برای گفتگو با انها هم وجود دارد که بشه صداشون زد !

برای این منظور ما میتونیم به فرشتمون در چند خط مختصر مفید نامه بنویسیم صداشون بزنیم درخواست کمک کنیم و در اخر از خداوند و فرشته سپاسگذاری و تشکر کنیم . تو متن نامه ای که مینویسیم باید خیلی ساده ، صادق و با کلمات شیوا و راستین که سرشار از خیر و برکت و نیکی اند ، استفاده کنیم . درخواست هایی که داریم باید توش فقط و فقط طلب خیر باشه برای خودمان و همگان ! و به هیچ عنوان حتی ذره ای غرور ، خود پسندی ، کبر ، خود فریبی و تظاهر و .. نباشد!هیچ وقت هم نباید چیزی رو که متعلق به دیگری و حق الهی ما نیست درخواست نکنیم چون فرشته ها نه تنها به اونها جامه عمل نمی پوشونند بلکه کارما و تاوان بدی برای ما به همراه داره! در آخر هم اون رو میسوزونیم و به اب روان یا تو سینک ظرفشویی خاکسترشومیشوریم میدیم بره! از 2 عنصر از عناصر اربعه استفاده میکنم .

در نامه نوشتن باید مصر باشید و نا امید نشید. شده هر شب و هر روز، نامه بدید شده ماهها طول بکشه ناامید نشید به یک باره میبینید همه چیز تغییر میکنه .. مثل یک بذری که میکارید اون زیر خاک داره رشد میکنه پر و بال میگیره اما ما نمیبینیم یک دفعه که صبح چشماتونو باز میکنید میبینید که چه گیاه زیبایی کاشتید و ثمرشو زود میبینید عطر خوشش رو حس میکنید به زیباییه و خوشبوییه عطر یاس .. به من هیچ چیزی قرار نیست برسه از این دعوت! چون قراره همه انسانها از این خوان گسترده که پروردگار زیبا در اون فرشتگان رو واسطه فیض قرار داده سیراب بشن! چرا اون شما نباشید چرا ما نباشیم ! چرا تو نباشی !..

جالب اینجاست که حتی اگه اعنقاد نداشته باشی انقدر کلامی که مکتوب میشه دارای انرژی های کیهانی و برتر هستش که باز هم جواب میده !

نامه نوشتن به فرشته به افکار ما نظم الهی میده ، در روابط هامون شگفتیهای عظیمی بوجود میتونه بیاره دشمنان رو به دوست و برای ما ما ثروت و توانگری به ارمغان میاره!

********************************************************************************​**
********************************************************************************​**

قانون جذب سه مرحله داره ،درخواست ، باور و دریافت.

در این مقاله این سه مرحله به صورت مراحل ساده تر و مختصر تر تعریف شده:

1-ذهنتو آروم کن.برای 10 تا 15 دقیقه تمرکز کن.انجام این کار قدرت ذهنتو افزایش می ده و به حالت آرامش می ری.این مرحله اختیاریه اما توصیه می کنیم که انجامش بدی.

[تصویر: قانون جذب چیست و نحوه استفاده از آن]

2- مطمئن شو که دقیقا چه چیزی می خوای و وقتی تصمیم گرفتی ،دیگه شک نکن
به یاد داشته باش تو درخواستیرو به کائنات می فرستی که از افکارت ساخته شده و کائنات به افکارت* و به ویژه احساسات مثبت هماهنگ با افکارت پاسخ می ده.دقیق بدون که چی می خوای.اگر درخواستت شفاف و مطمئن نباشه،کائنات یه" ف رکانس "مبهم رو دریافت می کنه و نتایج ناخواسته ایرو به تو ارسال می کنه.پس مطمئن شو که به درخواستت اشتیاق قوی داری.

3-از کائنات درخواست کن
یه تصویر از چیزی که می خوای به کائنات ارسال کن.کائنات پاسخ خواهد داد.خواستتو از حالا از آنِ خودت ببین.تو ذهنت تصورش کن که بهش رسیدی.هر چقدر تصورت با جزئیات بیشتری باشه بهتره.اگر می خوای ازدواج خوبی داشته باشی،خودترو ببین که در کنار همسرت هستی،حلقه ی ازدواجتونو لمس کن ،لحظه ی خواستگاری شدنترو ببین ،چه احساسی داری؟چه مدل لباس عروسی دوست داری؟تو ذهنت تصویرشو بساز و ببین ،تصور کن با همسرت به ماه عسل رفتی و زندگی خوشی داری . ایده هاتو دریافت کن و تو ذهنت تصویرسازیشون کن

4- آرزوهاتو بنویس.اینطوری شروع کن."من شاد و سپاسگذارم حالا که...." و جملتو (پاراگراف) با چیزی که می خوای تموم کن.جملتو با فعل زمان حال بنویس.جمله های منفی بکار نبر(اینو یه اخطار بدون ).هر روز تا زمانی که به خواستت برسی ،چشماتو ببند و با احساس واقعی و مثبت تصورش کن ،طوری که الان بهش رسیدی و داره اتفاق می یفته.

5-احساسش کن
احساسی که بعد از رسیدن به خواستت خواهی داشترو حس کن.انگار الان داریش ،حس اون لحظرو مزه مزه کن و وانمود کن که خواستت اتفاق افتاده .گفتارت ،پندارت و کردارت* باید طوری باشه که انگار به آرزوت رسیدی.این مهمترین و قدرتمند ترین مرحله ی قانون جذبه چون این مرحله جایی هست که قانو جذب به کار می یفته ،گاهی دیگه احساس نمی کنی بهش نیاز داری چون واقعا حس* می کنی الان اونو داری.و بعد ،کائنات به افکار و احساست عینیت می ده و تو دریافتش می کنی.

6-سپاسگزار باش
تمام چیزهای خوبی که کائنات بهت دادرو بنویس.به خاطر تمام چیزهایی که داری و چیزهایی که کائنات بهت داده شکرگزار باش.کائنات کارهای زیادی به خاطر ما انجام داده.با کمی شکرگزاری برای جبران نیکی های کائنات،باعث می شی تا کائنات برانگیخته بشه و خیر و نیکی بیشتری به زندگیت راه پیدا کنه.اگر نشانه هایی دریافت می کنی که بهت نشون میده که به خواستت می رسی،سپاسگذار باش،اگر هنوز به خواستت نرسیدی بازم سپاسگذار باش،اگر حس می کنی که داری به خواستت نزدیک می شی شکرگذار باش.تو باید در تمام طول این پروسه و حتی برای خود این پروسه و طی کردن اون شکرگزار باشی.شکرگزاری قدرت موتور محرک کائناتو برای رسیدن به خواستت چندین برابر می کنه.

7-به قدرت کائنات اعتماد کن .دنیایی رو تصور کن که کاملا شبیه به جهان واقعیه اما هر چیزی که در اون آرزو می کنی فورا پدیدار می شه.خودت رو در اون دنیا(بُعد دیگر) ببین ،درحالی که هر چیزی که از کائنات درخواست می کنی فورا ظاهر می شه .مرتب در جستجوی خواستت نباش؛ مردم معمولا اینطوری جذبشونو خراب می کنن.اگر تو مرتب نگران و چشم انتظار رسیدن به آرزوت باشی فقط داری به کائنات می گی که اونو نداری و چیزی که جذب می کنی ،نداشتنه بیشتره ... صبور باش،نا امید نشو اگر خواسته هات هنوز برآورده نشده،به خودت استرس نده که "آخه چطور ممکنه؟".اجازه بده کائنات این کارو برات انجام بده.
وقتی تو به جای کائنات نگران "چطور" انجام شدن کارهایی،یعنی باورت کمه و داری به کائنات یاد می دی که چی کار کنه در صورتی که کائنات دانسته ها و قدرت بیشتری از ما انسانها داره.

منبع

کتابهایی که پیشنهاد می کنم بخونید:

کتاب راز (مستند راز رو هم ببینید لینک دانلود با دوبله فارسی تو نت هست)
نویسنده: راندا برن

کتاب معجزه شکرگذاری (روی لینک کلید کنید - لینک از دوست گلمون Y@samin )

کتاب قدرت

کتاب معجزه (تمرینهای شکر گذاری)
نویسنده: راندار برن

کتاب 4 اثر از فلورانس اسکاول شین (خلاصه ای چهار کتاب اصلی خانم اسکاول شین)
نویسنده: فلورانس اسکاول شین

کتاب راز قدرت جذب
نویسندگان: ژوزف مورفی - ناپلئون هیل و ...

کتاب از دولت عشق
نویسنده: کاترین پاندر

کتاب چشم دل بگشا

کتاب قانون توانگری

کتاب نیمه تاریک وجود
نویسنده: دبی فورد

دوستای گلم اگر من نبودم نیکی جون راهنماییتون می کنه Heart

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط B@R@NE ، naghash ، shaparak_7777 ، masoumeh.p ، saghar. ، mohadeseh71 ، hannaneh ، Judy ، سراب ، نیلوفرم ، topol ، elza ، نیکی‏ ‏هستم ، kimiasokoot ، baharak7 ، bahar 92 ، sahar31 ، mojhijooon ، آوینا ، iviahSa ، Y@samin ، pikard ، sahar asal ، beheshte ، neda khanom ، paryaaaa ، دختر پـــاییز ، *مریمی* ، Beh.Naz ، ریحون ، سوگلي جون ، nasrin jun ، ana_fara24 ، رخشان ، sara_dl_960 ، elma-e ، sevin 1994 ، Miss Doris ، ترنم زندگي ، الی جوجه ، J.1986 ، sara queen ، بی بی ناز ، maahtab ، سعیده پیروز ، فرشته هستم ، nelia ، maggy ، khoshhalam ، مهرنوش جون ، fan2gh ، farnoush ، tarlan 66 ، narjes goli ، ajaghvajagh ، لنگه دمپایی ، پريهام ، shinestar ، *aylar* ، فرانک خانم ، دریا73 ، s_sara_j7788 ، NIKI JOON ، sun daughter ، ghazale-mej ، مو طلا ، مریم 68 ، versteckt ، M!na ، حسین هوایی ، samane74 ، Minaaa_R ، fatima.s ، miss sudi ، N A F A S ، zahra bala ، هستي ، zohre.m ، silver2000 ، Nilgoon_7 ، نازنین 1 ، alin ، ghazal f6 ، مهشید زادمهر ، Miss noon ، barun ، mar_mari ، رها92 ، nazi naz kon ، ارامش من ، soudi ، ماهی قرمز ، اِلی ، sagheh ، mooni jun ، ElM!ra ، nasibe_603 ، sogoli567 ، A Y L I N ، سالومه توپولی ، goldokhtar2 ، h0daa ، Mahoot ، FaRzAnEh 731 ، عروس خانوم پاییز ، لیلیناز ، mahsa0201 ، Alicee ، patricia ، پریسااا ، مثبت ، saahaar banoo ، lovely princess ، fariba365 ، پارمیسان ، baran1989 ، *نگار* ، قرمـــ♥ــــــز ، hengamehh ، ماهتــــــــاب ، کایسا ، مهتا62 ، 3tayesh_t ، malih.s ، mahboob21 ، sanaz pss ، پریچهر25 ، talamala ، secret ، پرستو * ، sa-za ، nahid3 ، fatemeh_khanoomi ، feri feri ، زندگی نو با عشقم ، ImWish ، homajun ، *IRIS* ، **mahsa khanoooom** ، heven ، عشق یزدان ، Taraneh_Payiz ، Gol Bahar ، sahar-neshat ، fm94 ، webnoos ، pishi68 ، raha bano ، کیاناز ، Maryam290
۱۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #2
RE: قانون جذب چیست و نحوه استفاده از آن
ممنون دانته جونم
بچه هایی که جذب انرژی مثبت شون فوق العاده است من توو جذب امضام به مشکل برخوردم
میشه بگین چیکارکنم؟
من فکرمیکنم شماها که جذبتون خوبه یه لحظه تو ذهنتون تصورکنین من و عشقمو که مثلا امشب شب عروسیمه و شماها خوشحالین که من به عشقم رسیدم؟

10شهریورم روز رویایی زندگیمونتصویر: images/smilies/heart.gif

کار اداری که منتظرش بودم اوکی شد♥
نقل قول
 سپاس شده توسط saghar. ، Beh.Naz ، shaparak103 ، hannaneh ، nani1991 ، hila1368 ، N A F A S ، رها92 ، Alicee ، mahboob21 ، Taraneh_Payiz ، pishi68 ، Maryam290
۱۶-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ صبح
ارسال: #3

تا اونجایی که من تجربه داشتم اینطوری کار کردم که:
یه دفترچه کوچولو ورداشتم و هرچی که خواستم رو با جزئیات نوشتم.
مثلا در مورد عروسیتون: تاریخشو بنویسید که دوست دارید کی باشه - چه جور تالاری باشه - غذاتون خوشمزه باشه - ... و هرچیزی که تصور میکنید تو اون شب براتون مهمه.
خودتون رو تو لباس عروسی تو همونجا تصور کنید و بنویسید.لمسش کنید.

بعد از اون هم به چیزای خوب فکر کنید که چیزای خوب براتون اتفاق بیوفته.
اگه به چیزای بد فکر کنید هم مطمئن باشید اونم جذب میکنید. فکر شما خوب و بد رو تشخیص نمیده,فقط میدونه شما به یه چیزی خیلی فکر میکنی و تصورش میکنی.پس همونو برات میسازه تو واقعیت.

پس از فکرای بد فاصله بگیرید مثل: ماشینمون پنچر میشه - برق تالار میره - تو لباس عروسی میخورم زمین و ...
درسته اینارو نمینویسید ولی با فکر کردن بهش باعث رخ دادنش میشید.

من 3 بار اینو امتحان کردم هر 3 بارشم نتیجه گرفتم.شاید 100% اونی نبوده که میخواستم.اما 95% همون بوده.
و اینکه شاید بازه ی زمانیش طولانی بوده اما نتیجه داده و معتقدم خدا بهترین ها رو در بهترین زمان بهت میبخشه.

این چیزیه که من از این قانون میدونم.بازم اگه دوستان اطلاعاتشون مفیدتره بیان و بگن.منم دوست دارم بیشتر بدونمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط naghash ، atish ، samira mz ، hannaneh ، sahar_paeez ، Judy ، fan2gh ، behnaz6991 ، aroose ziba ، روناک بیزمارک ، ghazal joooooooooon ، فاطیما بانو ، ajaghvajagh ، BaNoO FaRiDeH ، Negar joon ، bahar 92 ، saraaa72 ، کیتی ، سوگلي جون ، آتـنـا پـارسیـان ، sahel58 ، golpar ، neda khanom ، elahe... ، samane74 ، paryaaaa ، neda22 ، آوینا ، farnoush ، aida.a ، لنگه دمپایی ، پريهام ، فرانک خانم ، ماه عروس ، versteckt ، زیر هشت ، fatima.s ، Minaaa_R ، mar_mari ، رها92 ، nazi naz kon ، parinaz joon ، ارامش من ، ماهی قرمز ، اِلی ، ElM!ra ، Alicee ، saahaar banoo ، patricia ، *نگار* ، قرمـــ♥ــــــز ، 3tayesh_t ، malih.s ، mahboob21 ، sanaz pss ، secret ، feri feri ، *IRIS* ، heven ، Taraneh_Payiz ، *مهرینااا ( مهری کوجولووو ) * ، pishi68 ، Maryam290
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۶-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ صبح
ارسال: #4
(۱۵-شهريور-۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ صبح)عاطی خانم نوشته است:  ممنون دانته جونم
بچه هایی که جذب انرژی مثبت شون فوق العاده است من توو جذب امضام به مشکل برخوردم
میشه بگین چیکارکنم؟
من فکرمیکنم شماها که جذبتون خوبه یه لحظه تو ذهنتون تصورکنین من و عشقمو که مثلا امشب شب عروسیمه و شماها خوشحالین که من به عشقم رسیدم؟

عزیزم زیر اسمت یه جمله نوشتی که مانع بزرگی تو رسیدن به هدفت هست
مدام جلوی چشمته و هر لحظه میخونیش و این خوندن فقط به خوندن ختم نمیشه بلکه خواسته یا ناخواسته روند به قول خودت شکست رو برات یاداوری میکنه ..
پس بهتره عوضش کنی Smiling

البته من اصلا به شکست اعتقاد ندارم و معتقدم چیزی به عنوان شکست مطلق تو این جهان وجود نداره 000 مگر اینکه ما منکر وجود خداوند باشیم 000

اما بار منفی و انرژی منفی این کلمه باعث میشه روند جذبت متوقف بشه

پس باید همه جوره مثبت باشیم افکار گفتار رفتار کردار و نوشته هامون که خیییییییییییییلی مهم هست

من مطمئنم موفق میشی تو مقدمات فراهم کن جذب کار خودشو میکنه Angel

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود،
طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ،
طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند،
طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
نقل قول
 سپاس شده توسط Beh.Naz ، masoumeh.p ، B@R@NE ، atish ، Judy ، samira- s.m ، رها92 ، nazi naz kon ، ارامش من ، hengamehh ، Taraneh_Payiz ، pishi68 ، Maryam290
۱۶-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-شهريور-۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ صبح توسط Beh.Naz.)
ارسال: #5
من این پست رو اون ور گذاشته بودم اما منتقل یم کنم اینجا ...فکر کنم جاش اینجاست...
من یه قسمت از کتاب راز رو می نویسم برای دوست گلیایی که می گن یه چیزی رو می خوان اما سخته یا ارزوشون بزرگه ...یا فکر میکنن تو ذهنشون این که نمی شه یا اینکه می گن چه جوری اخه...
قانون جذب مثل بقیه قانوناست....مثلا قانون جاذبه .... شما قانون جاذبه رو می بینین؟؟؟نه. می دونین دقیقا چه جوری مثلا یه سیب رو می کشه پایین؟نه مگر اینکه برید تحقیقو ... یا برای قانون جاذبه فرقی داره که یه سیب رو رها کنید یا یه ماشین رو ..می کشه پایین هر چی که رها بشه..خووووب
قانون جذبم همینه...ما نمی بینیمش... اما این نفی اش نمی کنه چون کلی قانون داریم که نمی بینیمش...نمی دونیم چه طور کار می کنه مثل خیلی ها اما خوب اگر بریم دنبالش می فهمیم ..از طریق احساس و انرژی ... بعد اتم و... ذرات از انرژی تشکیل می شنو.... مثل بقیه فرقی نداره که شما ازش یه سیب خوشمزه بخواید یا ماشین بنز ... براتون می یاره
سخته حتی خود من گاهی نمی تونم راحت ذهنمو آزاد کنم برای چیزای گنده مثلا یه بنز ...اما واقیعت اینه ذهن ما کوچیکه..
یه بار یه جا خوندم برای خدا چه فرقی داره یه 1000تومنی بهت بده یا 10000000 تومن... هیچ فرقی نداره اما چون از نظرما 1000 قابل دسترس تره راحت بهش فکر میک نیم تا 100000000

کلی حرف زدم... ایمدوارم صحبتام به دردتون بخوره ....
بووووووووووووس یه عالمه با کلی انرژی ++++++++++++

با موجودات عجیبی زندگی می کنیم،
موجوداتی که تنها با بی محلی " آدم " می شوند!
========
هر کی از من سوتی گرفت و تو شکار لحظه ها گذاشت حلالههههههTongue
نقل قول
 سپاس شده توسط samiiira_ziba ، masoumeh.p ، B@R@NE ، samira mz ، hannaneh ، sahi ، Judy ، fan2gh ، aroose ziba ، ghasedak- ، samira- s.m ، نگار خانوم ، Rijina ، سعیده پیروز ، mamoosh ، jupiter ، bahar 92 ، کیتی ، Rayehe ، سوگلي جون ، J.1986 ، Alice13 ، elma-e ، mozhi 2 ، farnoush ، پريهام ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، amanda-69 ، ghazale-mej ، fateme22 ، f@tima ، هستي ، میداز ، رها92 ، mehranna ، Alicee ، دلبر72 ، مثبت ، قرمـــ♥ــــــز ، نیکو68 ، hengamehh ، nahid3 ، Taraneh_Payiz ، pishi68 ، Maryam290
۱۶-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #6

من باخیلی چیزا رسیدم به خیلی چیزا هم نرسیدم نباید ازش انتظار صد درصدی داشته باشین ولی همین که جذب بکنیم خیلی بهتر از اینه که دفع بکنیم
من تویه کتاب مرتبط خوندم محیط انرژیهای ذهن مارو جذب میکنه میفهمه و به خودمون بازتاب میده فک کنم همین مفهوم و داشت
مثال زده بود اگه تو یه اتاق ده نفرخوابیده باشن و یه نفر از سوسک بترسه اگه سوسکی وارد اتاق بشه جذب همون شخص میشه چون اون شخص داره به اون فک میکنه و به سمت خودش جذبش میکنه و سوسک اون انرژی رو حس میکنه
و واقعا بهم ثابت شده چون من از زنبور میترسم و هرجا میرم زنبورها میان طرف من !!! من این قانون و برعکسش کردم یعنی از دفعش استفاده کردم نتیجه داد و مدت هاست از دست زنبورا راحت شدمBig Grin

رویایی دارم از جنس آزادی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط asaliii ، masoumeh.p ، B@R@NE ، samira mz ، hannaneh ، fan2gh ، عسل 10266 ، نگار خانوم ، bahar 92 ، سوگلي جون ، لنگه دمپایی ، پريهام ، versteckt ، fateme22 ، زیر هشت ، bitajoon ، میداز ، رها92 ، ماهی قرمز ، اِلی ، ElM!ra ، زن باران (مهتاب65) ، Alicee ، قرمـــ♥ــــــز ، نیکو68 ، hengamehh ، malih.s ، *مهرینااا ( مهری کوجولووو ) * ، Taraneh_Payiz ، pishi68 ، Maryam290
۱۶-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #7
دقیقا منم مشکل تپل رو دارمHuh
اون چیزی که خیلی برام مهمه رو جذب نمیکنم!
فکر میکنم یه علتش همینه که خیلی برام مهمه! یکی از بزرگترین مشکلات زندگیمه. همه فکر و ذکرم اینه که اگه بهش نرسم چقدر زندگیم سخت میشه! و خوشبختیمو وابسته به این قضیه کردم.
بنظرم آدم شاد و خوشحال و شاکر خیلی بهتر جذب میکنه. من وقتی به آرزوم فکر میکنم خوشحالم ولی بقیه وقتا نه. ازون طرف هم خیلیییی برام سخته که به خودم بقبولونم اگه بهش نرسم هم بازم میتونم خوشبخت باشم تا نگرانیم کم شه و بتونم بجذبمش.
تو یکی از کتابای کاترین پاندر یادم نمیاد اسمشو، گفته بود وقتی یه چیزی رو زیادی میخواید به جای خواسته قلبی میشه مرض قلبی و بهش نمیرسین.

اللهم عجل لولیک الفرجHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط B@R@NE ، naghash ، Beh.Naz ، topol ، پريهام ، versteckt ، silver2000 ، رها92 ، قرمـــ♥ــــــز ، hengamehh ، Taraneh_Payiz ، pishi68 ، Maryam290
۱۶-شهريور-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-شهريور-۱۳۹۲ ۰۷:۳۱ عصر توسط shaparak_7777.)
ارسال: #8
من تجربه خودمو میگم .شاید کمکی بکنه.
من سال پیش کنکور دادم فقطم قبولی رو تو یه شهر خاصصصص میخواستم. خیلیم خوب بخونده بودمو امیدوار رفتم سر جلسه. تازه اون سال جذبم کرده بودم. کنکورمم به نظر خودم خوب دادم و امیدوار بودم حسابی Cool
نتایج اومد و من اصلا قبول نشدم Crying باورم نمیشد. خلاصه این گذشت و من امسال بازم کنکور دادم و با اینکه مثل بارسال هم نخونده بودم نتیجه خوبی گرفتم و یجورایی میدونستم قبول میشم اونجا که میخوام. و همین طور هم شد. منتها یچیزی که من خیلی خیلی دهنم باز موند و تعجب کردم این بود.
دفترچه انتخاب رشته و دانشگاه پارسالو گرفتم و با دفترچه امسال مقایسه میکزدم ببینم چقدر ظرفیتا بیشتر شده. دیدم پارسال تو شهری که من میخواستم اصصصصلا رشته منو نداشتهههههههه و تازه امسال این رشته رو اورده. و من چون تمرکزم و جذبم فقط اونجا بود کلا نتیجه نیاورده بودم !!!!!!!!

شماها هم شاید مثل من شدین و به موقعش به خواستتون میرسین.

♥خدایا شکرت ♥
 اگه ترجمه مقاله ، کتاب درسی و پایان نامه میخوای بیا سایتم تصویر: images/smilies/blush.gif

http://www.ketab-pdf.ir/

نقل قول
 سپاس شده توسط naghash ، hannaneh ، s65 ، masoumeh.p ، nasrin jun ، Beh.Naz ، mohadeseh71 ، Judy ، هستی_مریم ، fan2gh ، kelebek ، نگار خانوم ، ajaghvajagh ، saraaa72 ، Rayehe ، hachiko ، خوش شانس ، samane74 ، paryaaaa ، لنگه دمپایی ، fateme22 ، f@tima ، رها92 ، mehranna ، hello.stranger66 ، قرمـــ♥ــــــز ، tootak ، hengamehh ، فیونا عشق شرک ، A.Bidel ، fatemeh_khanoomi ، feri feri ، bahar joooon ، Taraneh_Payiz ، zahra_123 ، pishi68 ، Maryam290
۱۹-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ صبح توسط mohadeseh71.)
ارسال: #9
دنیای پیرامون شما تصویری از دنیای درون شماست . تصاویر ذهنی که به آن مشغول هستید افکار ، احساسات و رفتار شما را تحت تاثیر قرار می دهد .
هر چیزی که به روشنی و با تمام وجود تجسم کنید نهایتا در زندگی شما به واقعیت می پیوندد

به نظر شما قانون جذب واقعیت داره ؟
بله این قانون کاملا واقعیه اما به تا الان کسی نتونسته واقعا اونو درست تعریف کنه یا بشناسه ولی قران کریم این مساله رو برای ما کاملا تعریف کرده
برای شروع به اولین سوره قرآن یعنی سوره حمد می پردازیم تنها سوره ای که در ان بر خلاف تمام سوره ها که خداوند با انسان
صحبت می کنه در این سوره انسان با خدا صحبت می کنه اما پیامهای سوره حمد درباره جذب ........
من در اینجا طرز جذب کردن را در سوره حمد توضیح می دم
جذب هفت مرحله داره (شاید یکی از دلایل عجیب بودن عدد هفت نیز همین جذب قدرت جذب این عدد باشه)
قبل از جذب باید به خدا پناه ببریم
بعد از اون ----مرحله اول :بسم الله الرحمن الرحیم :در این مرحله شخص باید کار را با نام خدا اغاز کند و به این کاملا ایمان داشته باشد که خداوند هیچ چیزی را برای خودش نیافریده است بلکه همه چیز برای ماست و خداوند منتظر شخصی است که از افریده های خودش به او ببخشد و خداوند بسیار بخشنده و مهربان است
پس باید کاری کنیم که اون شخصی که خداوند به دنبال اوست ما باشیم 2:الحمد الله رب العالمین : در این مرحله باید از خداوند به خاطر اونچه که به ما بخشیده تشکر کنیم از چیزهای که به ما داده و از چیزهای که از ما گرفته چون خداوند هر چه که می بخشد از رحمتش است و هر چه که می گیرد از حکمتش و ما باید به خاطر هر دو از خدا تشکر کنیم و خداوند را باعث و بانی همه چیز در هستی بدونیم و غیر او را حتی یک لحظه باعث امیدمون ندونیم.
3:الرحمن ارحیم ؟: خداوند را به عنوان سخاوتمند ترین در تمام هستی بشناسیم و او را خسیس نپنداریم و اما چون نام رحمان برای امور دنیود و الرحیم برای امور اخروی است اون چیزی را که ما در ذهنمون داریم و می خواهیم جذب کنیم می تونه از هر دو مورد دنیوی و اخروی باشه
4:مالک یوم الدین :خداوند را باید سلطان روزه جزا بدونیم و از عذاب خداوند بترسیم یعنی در مقابل خدا احساس عجز کنیم و این احساس را که ما گنه کاریم و فقط به امید رحمت خداوند به درگاهش امدهایم وگرنه ارزش لطف خدا رو همین جوری نداریم
5: ایاک نعبد و ایاک نستعین : این مرحله خیلی مهمه یعنی اگر کوچکترین شکی به خدا داشته باشیم یا چشم امیدمان به غیره خدا باشه یا کسی دیگه رو خدا بدونیم (مثل شعر جواد خلیلی که میگه شما زمینی ها همش همینید اونور میزی رو خدا می دونید ) جذب انجام نمی شه
6:اهدنا الصراط المستقیم الصراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیم والضالین : (اما چرا بعضی چیزهای که ما می خواهیم را بدست نمی اوریم مگر جذب درست نیست پس چرا جواب نمی ده خوب جواب این سوال رو خداوند خودش داده خداوند می فرماید به من اعطا کن انچه را که مرا به سوی راه راست ببرد نه انچه را که مرا به سمت گمراهی و خشمت تو ببرد پسببینید چون خداوند مارو دوست داره و نمی خواد به سمت عذاب خدا یا به سمت گمراهی پیش برریم به خاطره همین بعضی از دعاهامونو یا همون جذبمونو قبول نمی کنه اگه یه خورده تو خواستمون تجدید نظر کنیم و از این عاقبت بد دورش کنیم مطمئنا بهش می رسید.

تموم شد.. به نظر من که خیلی جالب بود
نقل قول
 سپاس شده توسط هستی_مریم ، fan2gh ، beheshte ، naghash ، samira mz ، saghar. ، ana_fara24 ، nneeddaa ، ayeneh22 ، samira- s.m ، ghazale-mej ، BaNoO FaRiDeH ، کیتی ، سوگلي جون ، Mary.y ، hachiko ، sahel58 ، سعیده خانومی ، سعیده پیروز ، bahar 92 ، parvazeh ، sadaf20 ، sara_dl_960 ، گل نسرین ، ترنم زندگي ، nanal ، mozhi 2 ، بی بی ناز ، رخشان ، سارا باربی ، فلفلی ، فرشته هستم ، eternal ، sepideee ، ajaghvajagh ، پريهام ، shinestar ، نگار خانوم ، لیلی خاتون ، فرانک خانم ، شروین ، narcissus ، versteckt ، fateme22 ، M!na ، زیر هشت ، fatima.s ، هستي ، Nilgoon_7 ، نازنین 1 ، atiyeh.mgh ، A3moon69 ، maryam2128 ، اِلی ، ElM!ra ، zeinab7 ، ماریان67 ، تمنا2 ، مرضیه گل ، hiva73 ، Alicee ، مثبت ، parisa-kz ، bimbo ، baran1989 ، قرمـــ♥ــــــز ، elin123 ، hengamehh ، نوعروس دلشکسته ، hannah ، mahboob21 ، 2mb ، secret ، Atefe o shahin ، sa-za ، fatemeh_khanoomi ، maryam8842 ، sajedeh joon ، **mahsa khanoooom** ، یا ام الائمه ، 22 اسفند ، نازنین 1369 ، Taraneh_Payiz ، fm94 ، Fatima zr96 ، pishi68 ، اوریانا6969 ، Maryam290
۱۹-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ صبح توسط Dante.)
ارسال: #10

(۱۶-شهريور-۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ عصر)topol نوشته است:  من خیلی چیزا جذب کردم ولی اونیرو ک واقعا میخوام جذب نمیشه چراااااااااا

(۱۶-شهريور-۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ عصر)hannaneh نوشته است:  دقیقا منم مشکل تپل رو دارمHuh
اون چیزی که خیلی برام مهمه رو جذب نمیکنم!
فکر میکنم یه علتش همینه که خیلی برام مهمه! یکی از بزرگترین مشکلات زندگیمه. همه فکر و ذکرم اینه که اگه بهش نرسم چقدر زندگیم سخت میشه! و خوشبختیمو وابسته به این قضیه کردم.
بنظرم آدم شاد و خوشحال و شاکر خیلی بهتر جذب میکنه. من وقتی به آرزوم فکر میکنم خوشحالم ولی بقیه وقتا نه. ازون طرف هم خیلیییی برام سخته که به خودم بقبولونم اگه بهش نرسم هم بازم میتونم خوشبخت باشم تا نگرانیم کم شه و بتونم بجذبمش.
تو یکی از کتابای کاترین پاندر یادم نمیاد اسمشو، گفته بود وقتی یه چیزی رو زیادی میخواید به جای خواسته قلبی میشه مرض قلبی و بهش نمیرسین.

اولا که باید بگید اگر خواسته خدا باشه من به خواستم برسم.
دوم اینکه فکر می کنم ته دلتون از رسیدین به چیزی که می خواستید شک داشتید و این مانع کارتون شده.
باید ریلکس باشید و تصور کنید به که خواستتون رسیدید و بابش تشکر کنید و خیلی خوشحال باشید.

(۱۶-شهريور-۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ صبح)samiiira_ziba نوشته است:  بچه ها من الان اینجا اسم این قانونو شنیدم لدفا بیشتر توضیح بدین

یعنی با توکل به خدا, تفکر مثبت و تمرکز بصورت درست رو خواستم بهش می رسیم Heart

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak_7777 ، mohadeseh71 ، hannaneh ، fan2gh ، B@R@NE ، masoumeh.p ، samiiira_ziba ، hachiko ، amanda-69 ، nasibe_603 ، قرمـــ♥ــــــز ، hengamehh ، رهـــــا ، Taraneh_Payiz ، pishi68 ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام