• جم
  • آرایشگاه مدیس

قاشق و چنگال

۱۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #3891

RE: قاشق و چنگال
عزیزم خوب همون ٣٠تفره بخر تو قاشق چنگال از خود قاشق چنگال و کیفیت میشه فهمید خوبه یانه

خدایا شکرت
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #3892
پس همون ۳۰ نفره رو میگیرم
ممنون از راهنماییت عزیزم

خدایا راضیم به رضای تو....
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۱۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #3893
(۲۹-تير-۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ صبح)'sh_alp' نوشته است:  سلام به همه

دوستان مارک M(two) چطوره؟

روی بدنه اش نوشته s.germany
 یعنی ساخت آلمانه؟

یکی از دوستام داره ناراضیه میگه پر خط و خش شده

نقل قول
  • آرته
  • خرید اقساطی
۱۵-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #3894
سلام دوستان اومدم تجربه ام رو بگم
من یک دست دم دستی نیکلاس دارم ازشون راضیم خط و خش نیفتاده اما نیکولمن گرفته بودم گرانتر هم گرفته بودم امروز برای اولین استفاده کردم قشنگ خش افتاد روش فکر کنم اینکه برند آلمانی اینا همش حرفه.

سلام میشه لطفا برام دعا کنید . سپاسگذارم.
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۸, ۰۱:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آبان-۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ عصر توسط آرامش جان.)
ارسال: #3895
سلام بچه من بازار شوش بودم بیشتر برند s.g بود و تیلیپ بنظرتون اینارو بگیرم 
mgs و رزنتال هم بود اما ارزونتر بود هیچ فروشنده ای پیشنهاد نکرد گفت اصلش نیست و مثل اون بالایی ها کیفیت نداره بنظرتون چیکار کنم ناب استیل هم بود اما گرونتر من توی رنج ۲ تا ۲۵۰۰ خواستم البته منطقه ازاد هم بودم نیوهوم بود ۱۷۰۰ اینجا نبود نمیدونم اون خوب بود یا نه اما فروشندش گفت خونه خودم دارم چند ساله که اگر این بهتره برم منطقه ازاد بگیرم
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۸, ۰۱:۲۵ عصر
ارسال: #3896

ببین هرکدوم خودت دیدی و حس کردی جنسش بهتره بخز از نزدیک ادم میفهمه
حرف فروشنده خیلی گوش نده
راستی تاپیک لباسشویی جوابت دادم نمدونم دبدی یانه
جواب ارسال اخرت دادم
اما یادم تلیپ و اس اج اینجا راضی داشا

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامش جان
۱۵-آبان-۱۳۹۸, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #3897
سلام
دوستان اینجا کسی سرویس قاشق و چنگال نیکولو مدل شیکاگو براق داشته؟ راضی بودید؟ خط و خش نمیفته؟ مدل برلیان چی؟ اگه کسی استفاده کرده یا بین دوستان و اقوام دیده لطفا نظرش و بگه.
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۸, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #3898

مریم گلی و خواهرش داشتن این دومدل راضین
لینک ببین
https://www.nowaroos.com/Thread-قاشق-و-چ...1573064107

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط *Yeganeh*
۷-آذر-۱۳۹۸, ۰۸:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آذر-۱۳۹۸ ۰۸:۴۷ صبح توسط Sweet92.)
ارسال: #3899
سلام دوستان و نازگل عزیزم.
نازگل جان خوبی؟چندبار تاحالاخواستم پیام بدم ولی با وجود بچه ها اصن ادم یادش میره.
هپیشه دعاگوی روح پدرت هستم.
چقد بد بود ک نت قطع بود. من دیروز رفتم قابلمه و سرویس چینی مهمان خریدم. چینی زرین خریدم خیلی به سختی تونستم مدل موردپسندمو پیداکنم ک قیمتشم متناسب با بودجه باشه.
من سه دست خریدم.
حالا میخوام قاشق چنگالم بگیرم. 
به نظرتون با توجه به اینکه در استفاده، قاشق چنگالا لک میشن و بالاخره از شفافیتشون کاسته میشه، برای مهمان یه سرویس ۱۸نفره بگیرم جداگانه، یه سرویس ۶ نفره هم برا خودمون بگیرم؟ 
بعد مارکا رو من دیدم معرفی کرده بودید. میگم این قاشق چنگالایی ک حالت ماته بهتره یااینا ک استیل شفافه؟ من ازون ماتا بیشتر خوشم میاد امامیترسم توماشین بذاریم خراب بشه.
یه جا سراغ ندارید قیمقیمت خوب بده؟من تو شوش سردرگم شده بودم انقد بزرگ بود نمیدونستم کجابرم. اون همه پاساژ و تازه تو خیابون هم کلی مغازه بود. من چون دوتا کوچولو دارم باید بذارم پیش مادرشوهرم نمیتونم خیلی بچرخم. کسی میدونه کجای شوس برم برا قاشق چنگال بهتره؟

الان که فک میکنم، بچز قاشق و چنگال غذاخوری بقیه تیکه های سرویس اونقوی برای مهمون استفاده نمیشن. چون کارد و چنگال میوه خوری هم ادم میتونه جداگانه بخره برای مهمون. کمااینکه من دارم الان خودم.
بنظرتون همون ۱۸ نفره بخرم ۶ تا هم قاشق و چنگال اضافه بخرم که اون ۶ تا رو خودمون استفاده کنیم ۱۸ تا قاشق چنگال مهمونوجدابذاریم؟
کارد و قاشق چایخوری و قهوه و بستنی و شربت و کفگیر ملاقه و فلان بهمانش رو دیگ از همون سرویس استفاده کنیم

21 اردیبهشت: یک شب زیبای بهاری...
سرباز کوچولوی من تو راهه! ٢٢هفته... ❤
نقل قول
۷-آذر-۱۳۹۸, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #3900
آن شرلی، من فقط این مورد به نظرم رسید بهت بگم که قاشق چنگال ۶ نفره برای دم دستی خیلی خیلی کم میاد. حداقل ۱۲ نفره بگیر. و خب قاشق مربا خوری و کارد کره پنیر خوری هم دم دستی زیاد استفاده میشه، یعنی میخوای این اقلام رو از سرویس ۱۸ نفره‌ت استفاده کنی؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام