• مرضیه محمدی
  • مهناز

قاشق و چنگال

۱۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #31
RE: قاشق و چنگال
من قاشق و چنگال ام جی اس گرفتم
خوبه?
6 تا قاشق با 6 تا چنگال 60 تومن شد گرون نداده???
نقل قول
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #32
(۱۳-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ عصر)sani2222 نوشته است:  
(۱۳-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ صبح)sani2222 نوشته است:  دوستای خوبم کسی جایی قاشق چنگال تمام طلایی دیده ؟؟؟ مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی اگه راهنماییم کنین

بچه هااااا هیچکی ندیده ؟؟؟؟CryingCryingCryingCrying

نمایندگی چینی زرین با ظرفاش تمام طلایی و تمام مشکی ست کرده بود . ولی نمیدونم چند بود و مارکش چی بود . شریعتی
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ صبح
ارسال: #33
سلام من دیروز از شو ش یه دست 18 نفره خریدم مارک NBM
680 کمتر نداد اگر کسی خبر داره از قیمت و مارکش بی زحمت بگه مرسی
نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۱۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ صبح
ارسال: #34
(۱۴-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ عصر)ashyane نوشته است:  سلام.بچه ها به نظرتون بین مارک solar,sezar,crown کدومش بهتره؟(امیدوارم درست نوشته باشمشون)
قیمت 18 نفره هر سه تاشون رو گفته 400 تومن.
ولی این فقط قاشق چنگالش 18 نفره ست.کاردش و قاشق چایی و ... 12 نفره ست.بعد چندتا چیز بزرگم فکر کنم به صورت تکی داشت.

عزیزم این قیمتارو از کجا گرفتی؟
mgsطرح سولار منظورته؟
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #35
(۱۴-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ عصر)ashyane نوشته است:  سلام.بچه ها به نظرتون بین مارک solar,sezar,crown کدومش بهتره؟(امیدوارم درست نوشته باشمشون)
قیمت 18 نفره هر سه تاشون رو گفته 400 تومن.
ولی این فقط قاشق چنگالش 18 نفره ست.کاردش و قاشق چایی و ... 12 نفره ست.بعد چندتا چیز بزرگم فکر کنم به صورت تکی داشت.

عزیزم من solar هیجده نفره خریدم 550 تومان!! Huh
کجا قیمت گرفتی 400؟؟
عکسش تو چند صفحه قبل هست

عمر زندگی کوتاست مثل شعله کبریت
عمر هرچی غیر از عشق
مثل عمر کوتاهه! Angel
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ صبح توسط ashyane.)
ارسال: #36
nafasak جون اره دیدم شما خریدی.مبارکت باشه گلم.اتفاقا اونی هم که من دیدم جعبه اش و نوع قرار گرفتن وسایلش مثل شماست.
من تو شهر خودمون قیمت گرفتم.400 گفته به مامانم.حالا دیگه 400 و خرده ای باشه نمیدونم.ولی فکر کنم همین 400 بود.ما یکی از شهرستان های گیلان هستیم.صومعه سرا(نمی دونم به گوشتون خورده یا نه)
پس یعنی قیمتها خوبه؟بخرم دیگه؟
بعد حالا بین اینا کدومش خوب تره؟

سیندرلا جون فکر کنم مارکش خود solar باشه مثل همونی که نفسک جون تو صفحه قبل خریده و عکسش رو گذاشته.

عروسیمون به بهترین نحو ممکن برگزار شد.مرسی خدای مهربونم که بهترین شب زندگیم رو واسم به بهترین نحو رقم زدی.
و مرسی خدای خوبم برای داشتن چنین شوهر بی نظیری.
خدایااااااا هر روز عاشق ترم کن.
نقل قول
 سپاس شده توسط nafasak
۱۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #37
فروشگاه اکسیر هم قاشق و چنگال طلایی داره قیمتش هم حدود ٤٠٠ اینا هست ٢٤ تیکه یا ٣٢ تیکه بود
نقل قول
 سپاس شده توسط بانو روشنا
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ صبح
ارسال: #38

(۱۶-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ عصر)strips نوشته است:  بچه هایی ک ناب استیل دارن میشه بگید خش می افتن یا نه؟

اره خط میفته دوستم

من چندجا دیدم خط خطی شده بودUndecided

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط strips ، memol93
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #39
(۱۷-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ صبح)ashyane نوشته است:  nafasak جون اره دیدم شما خریدی.مبارکت باشه گلم.اتفاقا اونی هم که من دیدم جعبه اش و نوع قرار گرفتن وسایلش مثل شماست.
من تو شهر خودمون قیمت گرفتم.400 گفته به مامانم.حالا دیگه 400 و خرده ای باشه نمیدونم.ولی فکر کنم همین 400 بود.ما یکی از شهرستان های گیلان هستیم.صومعه سرا(نمی دونم به گوشتون خورده یا نه)
پس یعنی قیمتها خوبه؟بخرم دیگه؟
بعد حالا بین اینا کدومش خوب تره؟

سیندرلا جون فکر کنم مارکش خود solar باشه مثل همونی که نفسک جون تو صفحه قبل خریده و عکسش رو گذاشته.

آره عزیزم قیمتش خوبه
تو شوش من قیمت گرفتم سرویس قاشق چنگالا از 400 به بالا بود که بستگی به استیلش داشت که سنگین یا سبک بود
فکر میکنم در یه حد باشن راستش من استفاده نکردم هنوز Blush

عمر زندگی کوتاست مثل شعله کبریت
عمر هرچی غیر از عشق
مثل عمر کوتاهه! Angel
نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #40
منم امروز همون solar رو خریدم.400 تومن

عروسیمون به بهترین نحو ممکن برگزار شد.مرسی خدای مهربونم که بهترین شب زندگیم رو واسم به بهترین نحو رقم زدی.
و مرسی خدای خوبم برای داشتن چنین شوهر بی نظیری.
خدایااااااا هر روز عاشق ترم کن.
نقل قول
 سپاس شده توسط sinderelaaaaa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام