• هیژا
  • نسیم عقیلی

قاشق و چنگال

۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ صبح توسط درمانده.)
ارسال: #11
RE: قاشق و چنگال
بچه ها اگه قاشق چنگال خوب می خواین باید بیاین شهر گناوه چه سرویسایی چه قیمتای خوبی آخه از اون ور آب میاد تا برسه اون بالا کلی میکشن رو قیمتش

اینقدر که تو کار ما گره هست تو ی فرش شفقی تبریز گره نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط *آوا* ، banehtak
۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ صبح توسط *mary.)
ارسال: #12
قاشق و چنگال
بچه ها ام جی اس فکر نمیکنم خوب باشه کاردای میوه خوریشو داریم تازه برای استفاده روزمره هم نه، برای مهمان همیشه هم خشک میکنیم اینبار مهمون داشتیم قبلش کاردارو که دستمال میکشیدم متوجه شدم زنگ زدن. دو تا از کاردا هم لکه هایی روش ایجاد شده که نمیدونم دلیلش چیه و نمیره تو خود فلزش اینجوری شده!!!
یه رستورانیم هست که میرم اونجا بیشتر واسه کافی شاپ و قلیونش میان مشتری غذا خیلی کم داره کاردای غذاخوریش ام جی اس بود یه سری رفتم گفتم به به چه کارد خوبی. باورتون نمیشه بعد ٤ ماه رفتم همون کارد ام جی اس بود اما حتی لازانیا رو هم نمیبرید! استیک که جای خود و بسیاااار خط و خشی شده بود. تاکید میکنم جای شلوغی نیست که به این زودی این سطح فرسایش تو کارداش طبیعی باشه!
زودپزشم مامانم گرفت بعد از چند ماه خراب شده کلن کارایی زودپزو دیگه نداره این شد که دور ام جی اس رو کلن خط کشیدم واسه جهیزیه خودم

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

دوستان تعدادی کتاب کنکور ارشد مدیریت و کتاب های امادگی ارشد مدیریت ماهان برای فروش دارم لطفا خصوصی بزنید
نقل قول
 سپاس شده توسط golbano ، saloomeh ، memol93
۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ صبح
ارسال: #13
از همه بدتر مارک یونیکه یه بار مصرفه

اینقدر که تو کار ما گره هست تو ی فرش شفقی تبریز گره نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط saloomeh
  • کتی دیلمی
  • پیانو
۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ صبح
ارسال: #14
قاشق و چنگال
فکر کنم اس جی هانوور بهتر باشه ازام جی اس. من تمام تلاشمو میکنم ناب استیل بگیرم.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

دوستان تعدادی کتاب کنکور ارشد مدیریت و کتاب های امادگی ارشد مدیریت ماهان برای فروش دارم لطفا خصوصی بزنید
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ صبح
ارسال: #15

این قاشق چنگال دم دستی منه
اوایل امسال از نمایندگی دسینی خریدم 82 تومن

[تصویر: قاشق و چنگال]

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط ارکیده سبز ، *آوا* ، معصومه ، دختر پـــاییز ، alexandra ، سيم سيم
۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ صبح توسط shk.)
ارسال: #16

بچه ها کسی این قاشق چنگالو جایی ندیده؟؟

مارکش BEEM بییم آلمان؛ من خیلی دوسش دارم اما هیچ جا ندیدمSad

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط maryna ، خانوم آقای موسوی ، marmariye hamedesh ، سيم سيم ، معصومه ع ، memol93
۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ صبح توسط monazahra.)
ارسال: #17
(۸-آبان-۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ صبح)*mary نوشته است:  بچه ها ام جی اس فکر نمیکنم خوب باشه کاردای میوه خوریشو داریم تازه برای استفاده روزمره هم نه، برای مهمان همیشه هم خشک میکنیم اینبار مهمون داشتیم قبلش کاردارو که دستمال میکشیدم متوجه شدم زنگ زدن. دو تا از کاردا هم لکه هایی روش ایجاد شده که نمیدونم دلیلش چیه و نمیره تو خود فلزش اینجوری شده!!!
یه رستورانیم هست که میرم اونجا بیشتر واسه کافی شاپ و قلیونش میان مشتری غذا خیلی کم داره کاردای غذاخوریش ام جی اس بود یه سری رفتم گفتم به به چه کارد خوبی. باورتون نمیشه بعد ٤ ماه رفتم همون کارد ام جی اس بود اما حتی لازانیا رو هم نمیبرید! استیک که جای خود و بسیاااار خط و خشی شده بود. تاکید میکنم جای شلوغی نیست که به این زودی این سطح فرسایش تو کارداش طبیعی باشه!
زودپزشم مامانم گرفت بعد از چند ماه خراب شده کلن کارایی زودپزو دیگه نداره این شد که دور ام جی اس رو کلن خط کشیدم واسه جهیزیه خودم

عزیزم تو کاتالوگش نوشته کارداشو اصلا نباید تو ظرفشویی بذاری وگرنه زنگ میزنن

(۸-آبان-۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ صبح)درمانده نوشته است:  از همه بدتر مارک یونیکه یه بار مصرفه

اتفاقا بچه ها از یونیک بسیار راضین
مامان من چند ساله کارد و چنگال پذیراییشو داره هنوز تیززززززز و براقه
من برای خودم دنبال دسته رنگیش بودم پیدا نکردم 1چیز دیگه گرفتم... وگرنه گزینه اولم یونیک بود برای کاردو چنگال پذیرایی

روز عشقمون تا آخــــــــــــــــــــــر دنیا

Heart
25/ مـــــهـ♥ــــــر/ 92
نقل قول
 سپاس شده توسط ارکیده سبز
۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ عصر توسط sarai.)
ارسال: #18

من سرویس قاشق چنگالم رو بلمونت خریدم...
از همینجا تحقیقات کردم و دوسه تا بچه ها که یکی دوساله استفاده میکردن راضی بودن...
خودم هم طرحش رو دیدم و با مقایسه با مدلای دیگه ایی که فروشگاهه داشت انتخاب کردم.
پشت هرکدومشون یه B حک شده.
چینیه ولی باید خوب باشه...من تقریبا 1 سال پیش گرفتم حدودای 280 فکر کنم ولی الان فکر کنم همین 500-600 باشه.اگه میخاین چیینی بخرین این مارک رو هم حتما ببینین.

اینم عکسشه...خیلی دسته شو دوس دارم.باریکه و ماته.
البته بدونیدکه مات ها احتمال خش افتادنشون بیشتره.ولی من دوس میداشتمش.

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط پرنسس65 ، *آوا* ، ریحون ، maryna ، معصومه ، خانوم آقای موسوی ، heminu ، anahid91 ، marmariye hamedesh ، nahid90 ، سيم سيم ، raha nan ، saloomeh ، a-asadi ، معصومه ع ، memol93
۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #19
بچه ها قاشق چنگالای منم یه طرفش ماته یعنی خط میفته ؟
بعد که خط بیفته خیلی زشت و ضایع میشه ؟

تاريخ عروسى : 1394/3/7
خونه : 80٪
تالار : خضرا
آرايشگاه : الوا
آتليه : دوران
لباس عروس : 100٪
خريد عروسى : 20٪
جهيزيه : 70٪
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #20

اوا جون بچه ها میگفتن...فکر کنم نیاز به مراقبت بیشتری داره.اگه بعد شستشو خشکش کنی و تا میشه تو ماشین نذاری خش نمیفته

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط *آوا* ، anahid91
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام