• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

فینگر فود،اردور،ساندویچ های کوچک قبل از غذا(عکس)

۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #21

RE: فینگر فود .. اردور .. ساندویچ های کوچک قبل از غذا
واسه توضیحات خدمتتون عرض کنم اینها چند مدله، همشون (غیر از اون مدل قارچی) روی نون تست معمولی برش خورده هستن. حالا مدلا رو یکی یکی میگم که من چیکار کردم:

سینی اول (عکس اول) دو مدل داره؛
مدل بالایی بندری درست کردم منتها سوسیس هارو خیلی ریزو نگینی خورد کرده بودم، روی نون تست کمی سس کچاب مالیدم بعد یه ورقه ژامبون به اندازه نون بعد بندری که درست کرده بودم و به عنوان تزئین روش یه برگ ریحون گذاشتم و روی ریحون مخلوطی از خیارشور نگینی ریز و گوجه نگینی ریز ریخته بودم.
مدل دومی کوکوی ارتشی (سیب زمینی و پیاز و تخم مرغ) باریک ریختم توی ماهیتابه، اینو بریدم به اندازه نون تست خودم و روش ریحون و جعفری خورد کرده ریختم با فلفل دلمه سبز و با سس کچاب تزئین کردم(یکمی از ژامبونای اضافی هم گذاشتم کنارش)

سینی دوم بازم دو مدل داره:
یکیش تخم مرغیه، یه ورقه نازک پنیر، تخم مرغ آبپز و کنارش یه برگ ریحون و گوجه و خیارشور روش به عنوان تزئین (بازم زامبون اضافی رو گذاشتم کنارش)
یکی دیگه پنیری هست مخلوطی از پنیر خامه ای، گردوی خورد شده و خیار نگینی گذاشتم روی نون و تزئین کردم

سینی سوم دلمه قارچ هست ولی به عنوان موادش از همون بندریا استفاده کردم

دیگه سوالی بود در خدمتم

Big Grin

مهم نيست كه در زندگی چه داری، مهم اينست كه چه كسی را داری Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط azadeh110us ، شیم شیم ، tarlan 66 ، نسيبه ، فاطمه بانو ، nil0o0o ، s65 ، سانی26 ، narges62 ، Shaghayegh ، Y@samin ، sadsadsad ، ghasedaak64 ، atefeh.sh ، ترنج ، madely ، دختر مرداد ، tina_sheytoonak ، Raponzell ، AfaMtiImaR ، baharak7 ، Faeze S ، ثریا ، زورو ، parisََA ، Isabella ، Goli khanom ، ghaazall ، lopasali ، mohadeseh71 ، خانوم ، saba_asali ، *آوا* ، تپلو ، هاله ، adlin ، پريهام ، عروس ناناز
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #22
هفته پیش تولد دختر دوستم بود که اینها رو برای سر میز شام با همدیگه آماده کردیم

[تصویر: فینگر فود،اردور،ساندویچ های کوچک قبل از غذا(عکس)]

نقل قول
 سپاس شده توسط sweeety ، سحر ایرانی ، s65 ، Shaghayegh ، madely ، asal khano0m ، خوشگل خانم ، bily ، رسپینا63 ، شیم شیم ، melika.a ، fatemeh64 ، MAAH ، birsan ، مهتاب69 ، elize ، ثریا ، Ghazaljoon ، leiano ، Fatima H ، ariii ، Goli khanom ، shabnamcat ، كيتي ، mohadeseh71 ، farnoush ، اسپارو . ، فرین آفرین ، یاسمین گلی ، *آوا* ، Moonlight ، شقایق محسن ، shabnam.m ، nasibe_603 ، فرگل خانوم ، sun daughter ، paryaaaa ، neda khanom ، هستي ، پريهام ، maryam 247 ، میشا و پانی ، مهدخت81 ، azad21
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #23
اینو من خیلی وقت پیش درست کردم.مهمونا طعمشو دوس داشتن.
گوش مرغ پخته و بادام پوست کنده رو تو غذاساز میکس میکنیم بعد با سس مایونز + نمک + فلفل و پیازچه ریز خرد شده مخلوط میکنیم.یه ساعت میذاریم توی یخچال و بعد روی نان تست قالب زده میذاریم و تزیین میکنیم.به همین سادگی[تصویر: فینگر فود،اردور،ساندویچ های کوچک قبل از غذا(عکس)]

Angel
عروس خوشگل مهر
خدا جونم هوامونو داشته باش
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، shima.mahdi ، فاطمه بانو ، nora ، سحر ایرانی ، s65 ، Shaghayegh ، asal khano0m ، melika.a ، madely ، fatemeh64 ، MAAH ، birsan ، نياز ، elize ، zohrehgoli ، ثریا ، Ghazaljoon ، leiano ، شادن ، shabnamcat ، lopasali ، كيتي ، farnoush ، خوشگل خانم ، اسپارو . ، فرین آفرین ، حدیث بانو ، یاسمین گلی ، ida ، *آوا* ، شقایق محسن ، shabnam.m ، nasibe_603 ، فندق ، saharpouyan ، پريهام ، sepideh aero ، میشا و پانی ، عروس ناناز ، H..M ، reyhan-etoiles ، باران طلایی ، tootak ، K.L.S
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ عصر
ارسال: #24

من درست کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط nirvana-ra ، yarauf ، minao ، سحر ایرانی ، دختر مرداد ، دختر ایرونی ، hedyeh ، کاملیا ، nora ، asal khano0m ، elize ، negarrii ، ariii ، shabnamcat ، farnoush ، خوشگل خانم ، madely ، ida ، *آوا* ، شقایق محسن ، shabnam.m ، فندق ، neda khanom
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #25

بیسش پوره ی سیب زمینیه با سبزیهای معطر
روش کره گذاشتم با تخم مرغ /گذاشتم تو فر
نقل قول
 سپاس شده توسط hedyeh ، ثریا ، leiano ، *آوا*
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ صبح توسط zoha.)
ارسال: #26

URL=http://www.8pic.ir/][تصویر: فینگر فود،اردور،ساندویچ های کوچک قبل از غذا(عکس)][/URL]

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط nirvana r ، tina_sheytoonak ، narcissus88 ، zi zi ، محدثه ، s65 ، madely ، مهسا ، دختر مرداد ، janjan2 ، دختر ایرونی ، hedyeh ، کاملیا ، nora ، فندق ، ترنج ، سحر ایرانی ، elize ، Faeze S ، negarrii ، zohrehgoli ، ثریا ، مهرگان ، leiano ، farnoush ، خوشگل خانم ، فرین آفرین ، shirin bano ، ida ، *آوا* ، مهتاب69 ، sara_dl_960 ، شقایق محسن ، shabnam.m ، nasibe_603 ، فرگل خانوم ، Sonel ، sara-mehrad ، ماه عروس ، هستي ، پريهام ، reyhan-etoiles ، "nemoune"
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #27

اشتها آورها
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ صبح)Solinaa نوشته است:  سلام ،
می خواستم خواهش کنم یه تاپیک هم به اسم " اشتها آورها " باز بشه . پیش غذا با اشتها آور فرق می کنه ، کما اینکه توی فرهنگ ما ایرونی ها که غذاهامون تقریباً حجم زیادی دارن اشتها آورها کاربرد بیشتری دارن .بعد هم فکر می کنم ما از خیلی غذاها استفاده درست نمی کنیم ،مثلاً من تو رستوران عربی های کشورهای دیگه حمص رو به عنوان اشتها آور به همراه زیتون و یه سس دیگه خوردم با تیکه های نون کوچیک مخصوص عربی ... واقعاً هم به خاطر سیری که توش داره اشتها رو باز می کرد (اما اینجا بیشتر می بینیم که حمص رو در کنار غذاهای دیگه میارن به عنوان یه جور غذا که حجمش هم زیاده و خیلی سنگین میشه) :

نقل قول
 سپاس شده توسط shimamir ، Solinaa ، mahtab.m ، marziye1987 ، *آوا* ، pareye ali ، Baby jon
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ صبح توسط Solinaa.)
ارسال: #28
RE: اشتها آورها
اشتها آورها ( Appetizer به انگلیسی و Hors d'oeuvre به فرانسه ) برشهایی کوچک از غذاها هستند که قبل از غذا و معمولا هنگام سرو شام مصرف می شوند ، حالت تحریک کننده اشتها و ذائقه دارند .سالادها ، Finger Food ها ، انواع ماهی و خاویار ، سس های مخصوص ،ساندویچ های کوچک و کاناپ ها ، میوه ها و تنقلات شور همگی اشتهاآور هستند و به صورت سرد و گرم سرو می شوند :

آلبالو دارم تو دلم Angel

هفته 33
نقل قول
 سپاس شده توسط مهگل ، shimamir ، narges62 ، pink lady ، ashoosan ، farnoush ، nasibe_603 ، *آوا* ، pareye ali ، shabnam.m
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-بهمن-۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ صبح توسط SAHAR NAZ.)
ارسال: #29

“Honesty is the best policy. If I lose mine honor, I lose myself.”
Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط janjan2 ، F0oRo0uGh ، دختر ایرونی ، hedyeh ، yarauf ، nora ، فندق ، سحر ایرانی ، leiano ، farnoush ، madely ، *آوا* ، shabnam.m ، فرگل خانوم ، Sonel ، هستي ، آرامشه خیال
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ صبح توسط birsan.)
ارسال: #30

[ur

“Honesty is the best policy. If I lose mine honor, I lose myself.”
Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر مرداد ، F0oRo0uGh ، hedyeh ، yarauf ، nora ، سحر ایرانی ، elize ، negarrii ، ثریا ، farnoush ، madely ، *آوا* ، مهتاب69 ، shabnam.m ، nasibe_603 ، فرگل خانوم ، Sonel ، هستي ، پريهام
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام