• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

فیلم نامه نویسی

۱۳-تير-۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-تير-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ عصر توسط (*ســارا*).)
ارسال: #11

RE: فیلم نامه نویسی
عزیزم این انجمن جلوه های ویژه و نقل قولتون رو متوجه نشدم، راستش. اون طرح و ... هم كه توضيح واضحات بود. ولي در مورد توصيفات و زمان فيلمنامه، نمیدونم شما مطالعه داشتی توی این زمینه یا نه، ولی فرمایشاتتون اصلا صحیح نیست و بیشتر حس میکنم نظر شخصی خودتونه، تا قواعد اصولی. چون هرکس حتی اگه در حد اماتور هم با فیلمنامه نویسی اشنایی داشته باشه ، يا دوتا كتاب اشنايي مقدماتي رو خونده باشه، میدونه این روشی که شما نوشته بودین، صحیح و اصولی نیست. شما هر کتاب یا منبع موثق فیلمنامه نویسی رو بگی، من برات میارم. اصلاااااا به هیچ وجه من الوجوه این جزئیات نباید قید بشه و حرف شما از نظر اصول و قواعد فیلمنامه نویسی صحت نداره. بله درسته، توصيفات بايد به دقت درج بشن، ولي نه به صورت داستاني. بايد كاملا مستقيم و سرراست باشن. و حتي سن فرد يا شرايط جسماني به صورت حدودي و واضح قيد بشه. ضمن اينكه باز هم تاكيد موكد ميكنم، فيلمنامه در زمان حال نوشته ميشه. نه گذشته. شما يك فيلمنامه براي نمونه بيار كه زمانش به صورتي كه شما نوشته بودين، باشه. من اسمم رو عوض ميكنم.

بخند...! 
بگذار همه بفهمن قوی تر از دیروزی! Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط رویا68
۱۵-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #12
دوستم مواردی که گفتم اموزشهایی بود که دیده بودم و خواستم اونارو اینجا به اشتراک بذارم و امادگی کامل دارم چیزای بیشتری یاد بگیرم ممنون میشم اطلاعات بیشتری در مورد فیلمنامه نویسی در اختیارم بذارید تا بتونم اشتباهاتمو بر طرف کنم.
لیسانس فیلم سازی دارم و فیلم نامه فیلم کوتاه مینویسم امیدوارم راهنمایی هاتون باعث پیشرفتم بشند و خیلی خیلی ازتون ممنونم برای راهنمایی هاتون تا الان و از این به بعد.

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
۱۲-فروردين-۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #13
بچه ها کسی می دونه از بین دوره های آموزش فیلم نامه نویسی تهران کدومش بهتره؟ هزینه اش زیاد مهم نیست، بیشتر آینده دار بودن اش اهمیت داره

هر که گوید سخنی لحظه افطار ولی
  دم افطار فقط ذکر حسین شیرین است
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام