• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

فوت وفن آشپزی برای خوشمزه شدن غذاهامون

۱۷-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #2311
RE: فوت وفن آشپزی برای خوشمزه شدن غذاهامون
(۱۷-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ عصر)'مانلی22' نوشته است:  بچه ها قرمه سبزی با سبزی خشک خوب میشه؟ مثل همون سبزی سرخ کرده میشه طعمش؟

اره خوب میشه من همیشه با سبزی خشک درست میکنم. قبلش یک ساعتی سبزیتو خیس کن تو آب بعد هم با روغن تفتش بده. بعد هم مثل قرمه سبزیه معمولی 

نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22
۱۷-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۵۹ عصر توسط مانلی22.)
ارسال: #2312
ممنونتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
بعد چقدر میریزین برای یه وعده؟ 
پیمونتون قاشق یا مشت؟تصویر: images/smilies/biggrin.gif مثلا یه مشت برای یه وعده کافیه؟ 
 من همیشه با سبزی سرخ کرده درست کردم. اونم میدونم که مثلا یک چهارم بسته برای دو وعده ام کافیه.

بچه ها سوال دیگه هم به ذهنم رسیدتصویر: /images/smilies/new/smiling.pngتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
کوکوسبزی هم با سبزی خشک خوب میشه؟
من مامانم هیچوقت سبزی خشک استفاده نمیکرد. یعنی من خودمم سبزی تازه ترجیح میدادم همیشهتصویر: /images/smilies/new/huh.png

نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۰۸ عصر
ارسال: #2313

'مانلی22 dateline='' نوشته است:  ممنونتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
بعد چقدر میریزین برای یه وعده؟ 
پیمونتون قاشق یا مشت؟تصویر: images/smilies/biggrin.gif مثلا یه مشت برای یه وعده کافیه؟ 
 من همیشه با سبزی سرخ کرده درست کردم. اونم میدونم که مثلا یک چهارم بسته برای دو وعده ام کافیه.

بچه ها سوال دیگه هم به ذهنم رسیدتصویر: /images/smilies/new/smiling.pngتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
کوکوسبزی هم با سبزی خشک خوب میشه؟
من مامانم هیچوقت سبزی خشک استفاده نمیکرد. یعنی من خودمم سبزی تازه ترجیح میدادم همیشهتصویر: /images/smilies/new/huh.png

مانلی جان الان پیام تو دیدم همسر من یه فرد که خوراکش خوبه ، من 5 قاشق پر پر میریزم واس دو وعده
شما میخوای دو قاشق بریز که اندازه ش دستت بیاد.
جالب اینجا مامانم واسم سبزی قورمه که گذاشته ، میگه بوی قورمه نمیده واس همین خشک درست میکنم، اون بسته های قورمه رو با هاش کوکو سبزی درست میکنم. اگه میخوای با سبزی خشک درست کنم اب کم بریزی حتما حتما ارد هم بزنی

تصویر: images/smilies/rolleyes.gif حالا سوال خودم غذایی که تند بشه راهی هست که درست بشه؟ قیمه م تند شده نمیدونم چیکار کنم

مهر تو بند جونم تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22 ، heven
  • اساطیر
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۱۵ عصر
ارسال: #2314

نه راهی نیست یه ذره سیب زمینی بریز بذار آب پز بشه بلکه بره به خورد اونها
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #2315

اخه قیمه م میخواستم کنارش سیب زمینی سرخ شده بذارم الان کاملا جا افتاده بندازم خراب نمیشه؟

نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ عصر
ارسال: #2316
آبگینه جون منظورت اینه سیب زمینی رو بندازی تو قیمه تا وقتی که مصرف کنی؟
اگه آره بنظرم نریز، حیف میشه. سیب زمینی تو قیمه نرم میشه و اون ترد بودن رو از دست میده

دوستي: آذر ٩٣ ❤️
.
.
.
❤️ Everything will be OK
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #2317

ژاکلین جان جوجه عزیز گفت ، سیب زمینی بنداز، اما خورشت من جا افتاده بود نمیشد همچین کاری انجام بدم
یه کوچولو اب لیمو ریختم تندی زیاد شد گرفت الان بهتر فردا کنارش سیب زمینی یا بادمجون سرخ میکنم تصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
 سپاس شده توسط ژاکلین
دیروز, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #2318

دوستان دستور فلافل میخوام ، سبزی ندارم تصویر: images/smilies/sad.gif تاپیکش هم رفتم انواع و اقسام مدل ها بود گیج شدم

نقل قول
دیروز, ۰۴:۳۸ عصر
ارسال: #2319

فلافل اصلی که سبزی نداره|:

@ZROMOSS
خرید از کلیه سایت های ترکیه ای 
با بهترین قیمتتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه
دیروز, ۰۴:۴۴ عصر
ارسال: #2320

نمیدونم والا تو یه دستورش جعفری نوشته بود

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام