• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

فر برقی یا گازی

۲۰-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۳۴ صبح
ارسال: #2441

RE: فر برقی یا گازی
اره فر خیلی مهمتره
ببین ایندزیت از مدیا بهتره قیمتش اینجا کمه چونکه سایت بانه برای تهران میدونم میشه پول دم در داد بعد تحویل کالا شهرستان نمدونم خیلیا خرید کردن
ببین فرتوکار استیل البرز قیمت مناسبتر داره چون وسیله خاصصی نیس تو فقط برای گرم کردن نه پخت غذا میخوای بخری میتونی توکار او برداری

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط farzam200
۲۰-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #2442
درسته، میخوام از فر بیشتر برای گرم کردن و پخت کیک استفاده کنم ولی بالاخره پیش میاد که برای پخت غذا هم استفاده بشه و من اعتقاد دارم باید وسیله ای خرید که کیفیت مناسب داشته باشه و از نظر امکانات هم کم نداشته باشه. چون بالاخره نیاز به اون امکانات پیش میاد ولی خیلی محصولات هستند که فقط بابت خارجی بودن و یا برند، قیمت بالا دارند. من چون تجربه ای در زمینه فر ندارم، نمیتونم تشخیص بدم که علت قیمت بالای فرهای بوش و ایندزیت و مایدیا نسبت به فرهای آلتون و اخوان و استیل البرز و... چیه! چون تفاوت قیمت خیلی زیاده. واقعاً نمیدونم کیفیت یا امکانات خاصی هست که فرهای گرون قیمت، نسبت به ارزون قیمت ها دارن که تا این اندازه تفاوت قیمت وجود داره؟ در مشخصات فرهای استیل البرز، مجهز بودن به سیستم "کانوکشن" صراحتاً قید نشده و نمیدونم این سیستم رو داره یا خیر. ضمناً قیمت های سایت satak.ir حدود یک میلیون کمتر از سایت های دیگه است و نمیدونم قیمت هاش به روز هستند یا خیر که اگه قیمت ها به روز نباشن، در اینصورت تفاوت قیمت فرهای مایدیا نسبت به مارک های ایرانی خیلی بیشتره.

یه مثال که شخصاً تجربه کردم: شیرآلات "ایران نوید" با اینکه ایرانی است ولی از نظر کیفیت همپای محصولات خارجی و چینی و یا حتی برتر از اون ها است. در این مثال هزینه اضافی برای مارک های خارجی و برند واقعاً هدر دادن منابع مالی است. اگه در زمینه فر هم همچین تجربه ای داشتم میتونستم بگم که فلان مارک که سه میلیون ارزون تر یا گرون تره ارزش خرید داره یا به اصطلاح پول بیرون ریختنه!
نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #2443

عزیزم
ببین من خودم اجاق گاز اسوا مدل والنتینو الا فکرکنم حدود 4.5-5 تمنه من 2100 خریدم اون توخانواده ما همه خارجی داشت بوش زیمنیس و لاجرمانیا
من اون موقع یه وسیله دگه میخواستم بخرم گفتم حالا گاز مه نیس فرق خاصی نداره ایرانیش میخرم
اما الان مبینم واقعا فرق داره هم تو روشن کردن هم تو غذا و پخت
مال مامان و دوتا خواهرم واقعا بهتره
یا دوست من اخوان داره همش میگه لم داره هی میناله همچی میپزه ولی راضی نیس میگه هی لم داره باید باش مدار کرد با اینکه اخوان راضی داره شاید اگه ادم مثلا با اون خارجیا خوب کار نکنه فرقشون نفهمه بگه همین خوبه
اما مثلا یه خواهر من اریستون ویکی بوش داره خیلی راحت اصلا به این دردسترس نداره
یا ایندزیت تو فر خیلی حرفه هرکی داشته راضیه
مایدیا کیفیت خوبی داره ما چندتا محصول داشتیم
ساتک باید زنگ بزنی ببینی به روزه یاه ولی فکرکنم به روز باشه چون تو بعضی نوشته اخرین تاریخ به روزرسانی ولی حتما زنگ بزن بپرس
بازم خودت میدونی تو ایرانیا مثلا فر اب استیل یا مستر راضی زیاد داشت ولی الان اونم قیمتش مثل بعضی خارجیا شده
کانوکشن اونقدرها مساله مهمی نیس تا اونجا من دیدم مخصوصا اگه فقط ماکروفرت برای گرم کردن و یخ زدای استفاده میشه
اونها فر ندارند میخوان ماکروفر بخر برای اونها مهم ماکرو کانوکشنداشته باش چون کانوکشن لازم برای بعضی غذاها مثل کیک و غیره
اما اونها فر دارند اصلا مهم نیست ماکروفروشن کانوکشن داشته باشه چون هدف دگه دارند
کلا ماکروفر تو یخ زدایی و گرم کردن خیلی از فر سریعتر و زوذتر کار ادم راهمیندازه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط farzam200
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۱-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۴۱ عصر توسط farzam200.)
ارسال: #2444
یه بررسی میدانی کردم، فروشگاه هایی که فرهای خارجی از برند معتبر داشته باشند، بسیار کمه (شهرستان هستم)
از موارد موجود، سه گزینه زیر رو پیدا کردم که امکانات فول دارند. یعنی:
حجم 65 تا 70 لیتر، صفحه کنترل لمسی، درب سه جداره، گریل برقی، قفل کودک، موتور جوجه گردان، ریل تلسکوپی+شلف، فن کانوکشن، قابلیت یخ زدائی، سنسور پخت غذا (Meat Prob)، سیستم خود تمیز شونده (Self Clean)، فن خنک کننده بدنه (فن سیرکوله)

فر توکار مایدیا مدل BO7050
6,455,000 تومان
https://hyperkit.ir/%D9%81%D8%B1-%D8%AA%...midea-oven
(ریل تلسکوپی ندارد)

فر توکار برقی ناب استیل O7003F
6,300,000 تومان
https://master.nabsteel.ir/%D9%85%D8%B3%...%8C-7003-f
(درب دو جداره است - ریل تلسکوپی+شلف در توضیحات محصول نوشته نشده است)

فر توکار ایلیااستیل مدل IO 103
3,649,000 تومان
https://www.iliasteel.ir/component/jshop...l?Itemid=0

فر توکار ایلیااستیل با این قیمت و دارا بودن تمام امکانات، نظرم رو جلب کرده. کسی این فر رو داشته؟

نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۵۴ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #2445

دوست عزیز به نظر من تا این قیمت ٣تمن تو ایرانی ها التون بخری بهتره التون تو فرگاز امتحان بیشتر پس دادع

https://www.digikala.com/brand/alton/
بعد میتونی تو شهرتون نبود از سایتها معنبر بخری

مارک داتیس تا این قبمت راضی داسته

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط farzam200
۲۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ عصر توسط farzam200.)
ارسال: #2446
آلتون تو شهرستان ما موجود داشتند ولی من فکر کردم، شاید کیفیتش خوب نباشه! الآن نگاه می کنم، بعضی مدل هاش فول آپشن هست و تمام امکانات رو داره. مشخصات داتیس هم نگاه کردم، امکاناتش کامل بود، سایتش هم حرفه ای بود و دفترچه راهنما و ویدیوی محصولات رو داشت.

حالا دوباره مشکل انتخاب بین داتیس، آلتون و اخوان پیش اومد! به نظرتون کدوم استفاده کننده بیشتر با رضایت بالاتر داشته؟!
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۱۸ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #2447

ببین من اخوان راضی دیدم
دانیس دیدم التون هم دیدم
اما به نظر من التون از بقیه اش بهتره
حالا خودت هم از نزدیک کیفیت مقایسه کن

https://www.nowaroos.com/User-baran89--84371
این التون داره تو خصوصی ازش ببرس ببین راضبه یانه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط farzam200
۲۳-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #2448
@nazgol22
هرچند که در قوانین انجمن، گفته شده برای تشکر کردن فقط از دکمه تشکر استفاده بشه، ولی به نظرم برای سپاس از وقتی که برای پاسخ به پرسش ها گذاشتید، دکمه تشکر کفایت نمی کنه.

باز هم ممنون از راهنمایی های خوب شما.

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
امروز, ۰۶:۴۶ صبح
ارسال: #2449
یه نکته ای در مورد هزینه برق فر برقی، من اسفند و فروردین حدود ۳۰ کیلو شیرینی پختم. تازه خوب سینی فر برقی از اجاق گاز خیلی کوچیکتره اما قبض برقمون بیست و خورده ای شد. یعنی اصلا چشمگیر نیست. قبض های قبل حدود ۱۵ بود فکر کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ستی‌لیته
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام