• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

فر برقی یا گازی

۱۱-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #41
RE: فر برقی یا گازی
به منم توجه کنید
مارک خوب بگید خب

خدایا تا حالا تنهام نزاشتی از این به بعدم نزارNew1
إنّ مع العسر یسرا
برای پرندمون دعا کنید حالش خوب شه ممنون ازتون
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۱-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #42

عروس جان

فر برقی و گازی آریستون

آون بلک اند دکر 40 لیتری دیجیتال

مکروویو پاناسونیک 42 لیتری

گاز تو کار فاستر، آریستون، آاگ

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط aroos koochooloo ، nazgol22 ، سراب ، سراب ، Sweet92
۱۱-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ صبح توسط strips.)
ارسال: #43
رضوانه جان مرسی ک ج میدی ببین من با ماکرو خیلی مشکل دارم اونو ولش کن می مونه اون که یکی گرفتم واسه جهاز چن سال پیش اما تو بگو مارکش چی بود اصلا یادم نی ! این از این بعد الان کابینتامو زدن می بینم یه جای بزرگ دارم واسه گاز هم میشه تو کار زد هم ایستاده گرف ، اگه تو می گی میشه تو اون کیک و مرغ و ماهیو اینا پخت و خشک نمیشه که چه بهتر اما اگه یه نمه خشک کنه که هیچی می مونه فقط کارایی گرم کردن و یخ زدایی و نان گرم کردن وایییی
حالا می ریم سر گاز ایستاده بخداااا من الان خونه مامانم گاز و فر تو کار اریستون داره می دونمم سازنده کلی پولشو داده اما گازش یه شعلش گاهی خودش خاموش میشه (جن داره فک کنم) خش هم افتاده (نیدونم کی با خشونت تمیز کرده که همچین شده )فرشم خیلی حرارتش بالاس با اینوجود زیر 180 بذاری اونم خود بخود خاموش میشه در کل از اریستون شانس نیاوردیم!
الان گاز مبله اریستون چنده؟ لاجرمنی ارزونترین مدلش چی؟ ایندزیت خوب نی؟ اون چنده حدودی؟
پولم ندارم 5 میلیون بدم واسه گاز انقدم ناز دارما ببین تورو خدا!

قیافه گاز واسم مهم نیستا کارایی مهم تره Smile کلا یه نمه ارزونتر از این سه تا گاز خوب داریم؟
بوش هم داشتن اطرافیان همه چیش عالی فقط خعلی داغ می کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۱-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ صبح توسط nora.)
ارسال: #44
خانومها من فر گاز مبله برقی ایندزیت دارم همیشه هم باهاش مرغ و ماهی و شیرینی و خلاصه همه چیز میپزم کارش عالیه و اصلآ هم غذاها و شیرینیها رو اگر روی درجه درست بزاری و به موقع برداری خشک نمیکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط rezvane ، strips ، سراب ، سراب
۱۱-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ صبح
ارسال: #45

(۱۱-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ صبح)strips نوشته است:  رضوانه جان مرسی ک ج میدی ببین من با ماکرو خیلی مشکل دارم اونو ولش کن می مونه اون که یکی گرفتم واسه جهاز چن سال پیش اما تو بگو مارکش چی بود اصلا یادم نی ! این از این بعد الان کابینتامو زدن می بینم یه جای بزرگ دارم واسه گاز هم میشه تو کار زد هم ایستاده گرف ، اگه تو می گی میشه تو اون کیک و مرغ و ماهیو اینا پخت و خشک نمیشه که چه بهتر اما اگه یه نمه خشک کنه که هیچی می مونه فقط کارایی گرم کردن و یخ زدایی و نان گرم کردن وایییی
حالا می ریم سر گاز ایستاده بخداااا من الان خونه مامانم گاز و فر تو کار اریستون داره می دونمم سازنده کلی پولشو داده اما گازش یه شعلش گاهی خودش خاموش میشه (جن داره فک کنم) خش هم افتاده (نیدونم کی با خشونت تمیز کرده که همچین شده )فرشم خیلی حرارتش بالاس با اینوجود زیر 180 بذاری اونم خود بخود خاموش میشه در کل از اریستون شانس نیاوردیم!
الان گاز مبله اریستون چنده؟ لاجرمنی ارزونترین مدلش چی؟ ایندزیت خوب نی؟ اون چنده حدودی؟
پولم ندارم 5 میلیون بدم واسه گاز انقدم ناز دارما ببین تورو خدا!

قیافه گاز واسم مهم نیستا کارایی مهم تره Smile کلا یه نمه ارزونتر از این سه تا گاز خوب داریم؟
بوش هم داشتن اطرافیان همه چیش عالی فقط خعلی داغ می کنه

بوش خوب نیست

آریستون 5 تومنهتقریبا

لاجرمنیا از تقریبا تقریبا 3 داره تا 5

یه مارکیم هست از آریستون بهتر

فکر کنم شولتس باشه

اونم 5.5 فکر کنم باشه

ایندزیت به خوبیه اینا نیست

به نظرم مبله بخر اگه می خوای قیمتشم خوب باشه لاجرمنیا

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط strips ، سراب ، سراب
۱۱-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ صبح توسط strips.)
ارسال: #46
نورا جان ینی کلا برقیه فر؟ میشه بگی چند گرفتی و گازش چند شعله هست؟بعدش اینکه شما ایرانی؟ اگه اره مصرف برق فرت چطوریهاس؟

ووی 5.5 برام سنگینه خیلی
جدی لاجرمنی الان سه تومن داره ؟ اگه داره با سر می رم دنبالش ببخش انقده ناشی ام برم به همون ادرسی که بچه ها گذاشته بودن توی امین حضور پاساژامین حضور نه؟ یا برم سهروردی؟
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ صبح توسط nora.)
ارسال: #47
سلام خانومی من هلند زندگی میکنم و این گاز رو ۱۰ ساله که خریدم توی منطقه ما لوله کشی گاز نیست برای همین همه فر گاز برقی دارن قیمت گاز و برق تقریبا یکی هستش تازه شاید گاز یک کمی هم گرونتر از برق باشه . من از کارکردش خیلی راضی هستم . راستی گازم ۴ شعله و از این صفحه شیشه ای ها هستش
نقل قول
 سپاس شده توسط strips ، سراب ، سراب ، sama z
۱۱-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ صبح توسط strips.)
ارسال: #48
اوهوم بخاطر همین پرسیدم چون ما گاز برقی تو ایران ندیدیم لااقل کم دیدیم
اقا اینو از تو نت برداشتم نگاه بندازید:
از سایت نی نی سایت دیگه دارم قاط می زنم واقعا

آرزو

1390/2/29 5:31 ب.ظ

سلام دوستان.گاز لاجرمانیا اصلا خوب نیس.گول ایتالیایی بودنشو نخورین.ما یکساله پیش خریدم. بهد دو سه ماه تمام پوست چدناش ریخت.هر کی میدید فکر میکرد دست دومه. خلاصه از سکه افتاده بود. نمایندگیشم فقط اینارو میفروشه و گفت که چدناش همینجوریه. یه دست چدناشو و رو شعله ای هاشو خریدیم ولی بازم بعد یکهفته همون شد.نخرین.نخرین.نخرین.بخدا صدرحمت به گازای ایرانی که اگه خراب شن دلت نمیسوزه.

آرزو

1390/2/29 5:35 ب.ظ

در ضمن خدمات پس از فروشش افتضاحه.طلبکارن از مشتری. خلاصه گاز لاجرمانیا نخرین.ضرر میکنین. از ما گفتن.

فک کنم بهتره برم اون توسترمو برم تو انباری نگاه کنم ببینم چه مارکی بود اگه خوب بود عین انسان بشینم سر جام و برم تو خط اجاق تو کار
ای خداااا چقد مگه این وسیله های خونه شانسی هستن که هر کی یه چی می گه
نقل قول
 سپاس شده توسط nora ، shabnamjon ، سراب ، سراب ، elhamfz ، sama z
۱۱-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ صبح
ارسال: #49
خانومی زیاد به مارک اون توستر توجه نکن من یک اون توستر مارک تفال خریدم که زیر یک سال که شد درجه فرش رو که میخواستم روشن کنم شکست و چون گارانتی داشت بردم که درست کنن که دیگه قابل درست کردن نبود و پولم رو پس دادن حالا رفتم یک دونه اون توستر دیگه با یک مارک کمتر شناخته شده خریدم که اصلآ قابل مقایسه با اون قبلیه نیست و خیلی بهتره .
نقل قول
 سپاس شده توسط strips ، سراب ، سراب
۱۱-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ صبح
ارسال: #50
من خیلی وسواسی بودم اما یادم سر توستر خیلی خسته بودم رفتم تو مغازه ها می گفتن فرقی با هم ندارن یه المنته همش عین همه فقط یادمه یه چیزی برداشتم که تو ظرف پیرکس جا شه!
شما تو توسترت غذا هم درست میکنی؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام