فروش محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک سوعدی اوریفلیم

۲۵-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #1
فروش محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک سوعدی اوریفلیم
با سلام دوستان تشریف بیارید تو کانال تلگرام به آدرس زیر از محصولات بینظیر اوریفلیم دیدن کنید 
به خانواده ORIFLAME خوش آمدید ,کیفیت بالای برند دوم جهان رو در کنار کمترین هزینه به پوستتون هدیه دهید,,,جهت مشاوره پوست و مو
 @elaheh67 یا با شماره 09127229855 ادمین گروه تماس بگیرید. 
https://t.me/joinchat/AAAAAEIpRBLMNDaHJopJow

فروش لوازم آرایشی ارگانیک از دومین برند برتر جهان و ست لباس راحتی زنانه مردانه و بچگانه از برترین برندهای ترک سوکسه پولات آنیت ازکان تکنور ارزانتر از همه جا 
تماس 09127229855 
09197614517 
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۱-شهريور-۱۳۹۶, ۰۴:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-شهريور-۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ عصر توسط Setareh Soheil.)
ارسال: #2
فروش ست های راحتی ترک
سلام دوستای نوعروسی گلم 
عروس خانوم خوشگل هایی که به شیک پوشی تون در منزل اهمیت میدین از لباسای راحتی هم دیدن کنید.جنس هاشون عالی و قیمت هامون از بقیه کانال ها خیلی پایینتر هست میتونید خودتون مقایسه کنید  و همه صددرصد ترک و از برندهای معروف هستن. 
آیدی کانال Torksets@

فروش لوازم آرایشی ارگانیک از دومین برند برتر جهان و ست لباس راحتی زنانه مردانه و بچگانه از برترین برندهای ترک سوکسه پولات آنیت ازکان تکنور ارزانتر از همه جا 
تماس 09127229855 
09197614517 
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #3
RE: فروش محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک سوعدی اوریفلیم
دوستان من دنبال صابون طبیعی برای پوستم هستم کسی جای مطمئن سراغ داره ممنون میشم بگه...
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #4
من یه صابون‌های ارگانیک دست ساز میشناسم که انواع صابون‌هارم داره از صابون آبرسان و ضد جوش گرفته تا مناسب پوست های حساس و زیتون اسمش bioelixier فک کنم فروش اینترنتی هم دارن اگه اشتباه نکنم نیکوفام سرچ کنی( اسم شرکت شه) میتونی بخری بلاخره طبیعیه و صنعتی نیست صابوناش
نقل قول
 سپاس شده توسط 75304-نوعروس
۱۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #5
مرسییییییی ازت
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #6
هیچ کس هم شک نکرد تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #7
سلام منم مشاوره اوریفلیم هستم .مایل بودین خصوصی پیام بدین

الهی" مرا آن ده که آن به "تصویر: images/smilies/heart.gif

https://www.instagram.com/naviisaa70/

تکنسین داروخانه هستم 
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #8
(۲۰-مرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۰۶ عصر)'saraOnavid' نوشته است:  سلام منم مشاوره اوریفلیم هستم .مایل بودین خصوصی پیام بدین

سلام. یادمه یه مدتی بصورت هرمی اوریفلیم کار میکرد. الانم همونطوریه یا سیستمش عوض شده؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام