• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

فروش لباس عروس مارکدار

۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #31
RE: فروش لباس عروس مارکدار
سلام
اینلباس عروس من بالاتنه دانتل و حاشیه دانتل ، کار دسته و خیلی شیکه به سایز 40-42 میخوره
فروش فقط در مشهد
700 تومان
تاج و تورشم موجود هست.
اگر مایل بودین پیام خصوصی بزنین
[تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]

هر جا بری میام , دل گرم و بی قرار
بی من سفر نرو , تنهام دیگه نذار
تو با منی هنوز , عطر تو با منه
فردا داره به ما لبخند میزنه
Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط زیبای زیبا ، Anis71 ، Tati Beauty ، خاتون گلی ، My dear 90 ، sahar89 ، rainbow4107 ، tala680067 ، Shirin Banoo ، fahim.s ، مه نگار
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #32

خانمها اسم تاپیک مشخصه

لباس عروس مارکدارررررررررررررررررر

خواهشا رعایت کنید Heart

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط الهه بانو ، fahim.s
۱۰-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #33
سلام. خواهرملباس عروس پرونوویا مدل گلکسیا رو برای فروش با قیمت بسیار مناسب گذاشته برای سایز 36-38-40 مناسب هستش. کاملا تمیز و در حد نو (یک بار استفاده شده)

اگه تمابل داشتین می تونم عکس های بیشتر بزارم
نقل قول
 سپاس شده توسط صفا جون ، tala680067 ، زیبای زیبا ، سحر69 ، fahim.s
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #34

دوستای گلم قوانین رعایت بشههههههههه لطفاHeartHeartHeart

خواهشا قبل از گذاشتن عکس به عنوان تاپیک دقت کنید و قوانین پست اول رو بخونید New1New1New1

خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067 ، fahim.s
۴-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #35
منلباس عروس و تورم رو از Piugan شعبه پل رومی گرفتم. برنامه ما تیر 93 بود و الان چون دارم از ایران میرم لباسم رو برای فروش گذاشتم. مدل لباس Falerno هست از Silver Collection 2014 سایز 38 (البته پشتش بند داره و برای سایزهای دیگه قابل تنظیمه) رنگ off white . جنس خود لباس تور هست که روش دانتل دوزی داره (تو عکسای اینجا شاید خوب معلوم نباشه). بالاتنه دکلته ولی کاملا فنر دوزی و گن دوزی شده و بسیار عالی توی تن می ایسته، اصلا تکون نمیخوره هر چقدر هم برقصید خیالتون راحته! زیر لباس دو لایه ژپون داره که پف لازم به لباس میده من خودم یک ژپون بدون فنر هم گرفتم که فقط آستر لباس زیر پام نیاد موقع راه رفتن. دنباله لباس چون بلنده با یک دکمه جمع میشه که تا آخر شب کاملا راحت باشید، دنباله تور هم به همین صورت.

قیمت لباس با تورش برامون 6.5 میلیون دراومد. قیمت فروش رو با توجه به اینکه فقط خودم یکبار پوشیدمش 4 تومن در نظر گرفتیم البته اتوشویی خشکشویی هم دادیم کاملا تمیز و نو شده. اگه کسی مایل بود میتونه قیمت پیشنهادیش رو بگه با هم کنار میاییم Smile

عکسهای آلبوم هنوز به دستم نرسیده ولی این عکسهای ری-سایز شده رو میذارم امیدوارم مدل قابل تشخیص باشه.
با آرزوی خوشبختی برای شما دوستان عزیزم.

نقل قول
 سپاس شده توسط bride1393 ، عروس الماس ، ermiaa69 ، صفا جون ، فائقه ، Shirin Banoo ، fahim.s
۲۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #36

خانم های گلNew2New2

خواهشاااااااااااااااا لینک نذارید فقط عکس لباس

در غیر این صورت پاک میشه

خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط *shirin banoo* ، fahim.s
۲۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۶:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-شهريور-۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ عصر توسط sisi70.)
ارسال: #37
سلام دوستان

لباس عروسم را به همراه ژپون و تور بلند حاشیه دانتل مجموعا نهصد هزار تومان برای فروش گذاشته ام. لباس خیلی سنگین و شکیلی هست. لباس اسپوزا سایز ۳۸-۴۲ هست. ساکن تهران هستم. اگر دوست داشتید پیام خصوصی بفرستید.
نقل قول
 سپاس شده توسط س.م ، fahim.s ، mahya .kh ، سراب ، وروجک آقای نجار ، یار پنهان ، مامان گل دخترا
۲۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #38
سلام ..
بچه ها من بهارامسال عروسیم بود، لباس عروسیم یکی از خاص ترین های پرونویاس هست ، مدل (2014- Lexas) میخوام بفروشمش. یکبار پوشیده شده و خشکشویی شده در وضعیت عالی و نو هست. سایز لباس Us-4 هست که برای سایز ٣٦-٣٨ اروپایی مناسب هست.
من این لباس رو از نمایندگی پرونویاس در شهر سیدنی استرالیا خریدم. مدل لباس دکلته و سنگ دوزی شده هست و تو سایت پرونویاس میتونین عکسای لباس رو ببینید.
هر کی علاقه منده و میخاد عکساش رو ببینه پیام خصوصی بده.
برام امکان استفاده از وی-چت و وایبر و....هم هست.
تاج عروسیم رو هم بدون هزینه به خریدار لباس هدیه میکنم.
امیدوارم همه خوشبخت بشیم Lub
لباس روز عروسی
[تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" alt="تصویر: [تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" title="تصویر: [تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" />
عکس وب سایت اصلی پرونوویاس

عکس لباس بعد از خشکشویی هم موجود هست.
نقل قول
 سپاس شده توسط niyousha ، مرغ عشق مو طلایی ، fahim.s ، sara..h ، re.ha ، سراب ، noonoo63
۵-مهر-۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-مهر-۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ عصر توسط مهتا123.)
ارسال: #39
سلام عزیزان. منملباس عروس خودمو گذاشتم برای اجاره یا فروش. لباسملباس عروس ترکه ( omur ozel)که 3700آماده خریدمش مدل 2014. سایز 38.
میتونید مدلش رو تو سایتش ببینید.http://omurozer.com/wedding-dress-2014/
مدل c138
عاشق لباسم بودم. همه تو مراسم و بعدش از لباسم تعریف کردند. اینم عکساش. به همراهش دو تور بلند و کوتاه هم دارم که یکیش نو هست و استفاده نکردم.
لباس خشکشویی رفته کاملا نو و سالم هست. عروسیم هم بیست روز قبل بود. قیمت توافقی. هر کسی خواست بهم پیغام بده تا عکس کاملترشو براش بفرستم
نقل قول
 سپاس شده توسط مرغ عشق مو طلایی ، Zohaaa ، Shirin Banoo ، مهشید زادمهر ، sara..h ، fahim.s ، سراب ، میدیا
۲۵-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آذر-۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ عصر توسط مهآسا.)
ارسال: #40
سلام
لباس عروسم lanice pronovias 2014 است به سایز ٣٦-٣٨-٤٠ می خوره ٣ماه پیش ٨/٥ خریدم 4 میلیون اجاره می دم کسی خواست خصوصی پیام بده .امکان وایبر و واتس اپ هم دارم .
[تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" alt="تصویر: [تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]
[تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" title="تصویر: [تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]
[تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" />
نقل قول
 سپاس شده توسط وفا ، الناعروس ، zahra_bannooo ، fahim.s ، الهام جوجو ، aisani ، شادی.خ ، noonoo63 ، nasimebahari
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام