• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

فروش لباس عروس مارکدار

۲۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ عصر توسط yarauf.)
ارسال: #1
فروش لباس عروس مارکدار
....دوستانHeartHeart

1 عکس لباس گذاشته بشه و عکس اینترنتی نباشه
2- همراه با سانسور کامل باشه
3- قیمت داشته باشه
4- سایز عکس مناسب باشه
5- لباس مارکدار باشه
در غیر این صورت پاک میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطمه23 ، sevdayi ، Maryam290
۱۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-خرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ عصر توسط pishi_gogoli.)
ارسال: #2
RE: لباس عروس مارکدار نو برای فروش زیر قیمت
اوه سایز عکسا انگار خیلی بزرگه صبر کنید با فتوشاپ کوچیکشون کنم دوباره آپلود کنم

[تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]

تو عکسا یکم تاره ببخشید چون با موبایل انداختم
نقل قول
 سپاس شده توسط 1girl ، nasibe_603 ، Maryam290
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #3
سلام. بچه ها این لباس حنابندون زن داداشمه. از مزون عروس نازنین تو پاساژ707 میرداماد خریده. دوختش خیلی خوبه. این عکسشه. پشتش بندیه. خودش سایزش 36-38 هست اما فکر کنم چون بندیه به هر سایزی بخوره. قصد فروش داره. قیمتش 250تومنه. هر کی که خواست خصوصی بده. ژپون هم داره.
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره66 ، وفا ، 1girl ، nasibe_603 ، Maryam290
  • گروه ژ
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #4
براتون میل کردم تو این تاپیک هم هست اگه موفق نشدین http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%84%D8...pid1716305
نقل قول
 سپاس شده توسط baharabbas ، tala680067 ، 1girl ، Maryam290
۲۷-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #5
این لباس نامزدی من هست و میخوام بفروشمش. فقط یک بار پوشیده شده، مارک لباس Alyce design Paris هست مدل 6714 سال 2012 و از نیویورک خریداری شده
نقل قول
 سپاس شده توسط neda khanom ، eliiiiiiinaz ، tala680067 ، m.r ، 1girl ، nasibe_603 ، atit ، Farnoosh.A ، nasrin_71 ، پری سا ، ایگال ، Miss Saghar ، ashegh-7 ، reyhan-etoiles ، نارنيا ، Maryam290
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ عصر توسط memol5410.)
ارسال: #6
اینم عکس لباسم برای فروش. ما سمت غرب تهران هستیم. هر کی خواست می تونه ببینه.
نقل قول
 سپاس شده توسط تبسم عشق ، aroosak52 ، nanajojo ، sahar89 ، fatima.s ، الناعروس ، رخشان ، وفا ، 1girl ، *gandom* ، nasibe_603 ، ایگال ، س.م ، خانوم دکتری ، چاقالو ، fariba6727 ، ناناجون ، Mayi_life ، fani68 ، nazgol22 ، yas 92 ، bahar ، هما عروس شهر ، لیلای مجنون ، دختر پـــاییز ، خوب اردیبهشتی نرگس ، دختری از تبار عشق ، 3lena ، Minaaa_R ، pichak2014 ، sabakami ، مه نگار ، مه گل70 ، دنیز 67 ، Maryam290
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #7

خانمها حتما عکس لباستون رو قرار بدید, پستهایی که عکس و قیمت نداشته باشن پاک می شن.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط Maedeh.Khanoom ، samira mz ، Maryam290
۳۱-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ عصر توسط homa banoo.)
ارسال: #8
سلام دوستهای گلم
من لباس عروسم رو از میرداماد خریدم، وارداتیه، کوتاه دنباله دار
فوق العاده تن خورش زیباست و تو باغ که برای عکس رفتیم همه از لباس من خوششون اومده بود
اجاره اش میدم فقط یکبار چون دوستش دارم نمیخوام خراب شه
تازه از خشکشویی گرفتم فقط 200 تومان پول خشکشویی دادم که هیچ آسیبی نبینه، کاملاً سالم و نو هست، سنگدوزیها تماماً کار دست هست
برای نامزدی هم مناسبه
سایز من 36 هست ولی به 38 هم میخوره چون پشت بندیه، قیمت اجاره 800
[url

هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش می گفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Far.far.far ، سيما ، Beh.Naz ، صبا91 ، fatima.s ، bahar ، 1girl ، m.r ، nasibe_603 ، elm2030 ، خانوم آقای موسوی ، sara..h ، leila71 ، tala680067 ، دختر پـــاییز ، nila1360 ، maryam 247 ، خوب اردیبهشتی نرگس ، hanie452 ، 3lena ، Rozbarg ، hedieh1984 ، eli and kazem ، Maryam290
۲۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ صبح توسط MELIKAAA.)
ارسال: #9
اینلباس عروس منه.
شهریور 90 از پرونویا ولنجک (خانم خاکی ) خریدم(بدون تورش)دو میلیون تومان.که فک کنم دلار اونموقع ها حدود 1000 تومن و کمترم بود.یکبار هم پوشیدم .فقط باید خشکشوئی بره.که الان توی خشکشوئیه.(یعنی با خودم هزینه خشکشوئی) با تورش میفروشمش یک میلیون تومان .جای تخفیف حسابی هم داره.
اینم عکسش.بازم از زوایای دیگه سعی میکنم بذارم[تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]

[url=http://nowaroosupload.ir/][تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" alt="تصویر: [تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]

[url=http://nowaroosupload.ir/][تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]
" title="تصویر: [تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]

[url=http://nowaroosupload.ir/][تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]
" />

بچه البته یه چیزی بگم. منم نه از قیمت فروش خبر دارم نه زیاد توی این برنامه ها واردم.
قیمت پیشنهادی من با توجه به کیفیت لباسم و مارکش و در مقایسه با بقیه بچه ها که اینجا قیمت دادن گفتم.
این یک پیشنهاده شما هم اگه خریدارید میتونید پیشنهاد بدید با هم به توافق میرسیم انشاللهNew1

[تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" alt="تصویر: [تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" title="تصویر: [تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" />

دیگه سعی کردم عکسائی بذارم که خوب دیده شه Wink
[تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" alt="تصویر: [تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" title="تصویر: [تصویر: فروش لباس عروس مارکدار]" />
نقل قول
 سپاس شده توسط نفس63 ، ghasedak- ، hachiko ، 1girl ، خانوم آقای موسوی ، خوب اردیبهشتی نرگس ، fahim.s ، Maryam290
۲۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #10

سلام بچه ها جون Heart

نوعروس های خوشگل لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1:سایز عکس هاتون بزرگ نباشه
2:پست هایی که توش عکس نباشه پاک میشه
3:پست هاتون شامل قیمت و سایز و شهر محل سکونت باشه که نوعروس های دیگه مجبور نشه هی سوال بپرسن .
4: نوعروس ها ی خوشگل حتما عکس هاتونو خوب سانسور کنید مو و چهره و دست و پا و گردن و ... پیدا نباشه فقط لباس !
5:عکس هاتون فقط یک بار آپلود کنید اگه مجددا خواستید آپلود کنید عکس های قدیمی پاک بشه لطفا Heart
6: اگه لباستونو فروختید پست هاتونو پاک کنید تا نوعروس های دیگه دچار مشکل و زحمت نشن Heart

با سپاس فراوان Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرنوش جون ، elvaa ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام