• مهناز
  • نسیم عقیلی

فروشگاه چکاوک عرضه کننده برترین برندهای ظروف ( مارتلت - ریجنت - سارو - آیکیا )

۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ عصر توسط Chakavak Shop.)
ارسال: #21
RE: فروشگاه چکاوک عرضه کننده برترین برندهای ظروف ( مارتلت - ریجنت - سارو - آیکیا )
(۹-خرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ صبح)marymd نوشته است:  
(۸-خرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ عصر)Chakavak Shop نوشته است:  
(۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ عصر)miti child نوشته است:  سلام ست کفگیر ملاقه ها نسبت به گرما مقاوم هستن؟

سلام دوست عزیز
بله تفلونهای ست کفگیر ملاقه مقاوم تا 220 درجه در روغن داغ می باشد

(۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ عصر)jacob نوشته است:  سلام بی نهایت ممنون از این کار خوبتون ...
ممنون میشم اگه هزینه ی ارسال برای خرید اینترنتی رو هم اطلاع رسانی کنید آخه شهرستانی ها باید اینترتنی خرید کنن مثله من Smile)
ممنون

سلام دوست عزیز
شما میتونید محصولات مارتلت یا ریجنت رو از کلیه فروشگاه های لوازم آشپزخانه سراسر کشور درخواست کنید و یا شهر محل سکونت خود را پیام خصوصی بزنید تا نزدیک فروشگاه که محصولات را خریداری کرده است به شما معرفی گردد و یا از طریق ما به فروشگاه اعلام شود جنس برای شما ارسال کنند و هزینه رو تلفنی به اطلاع شما برسونند

ببخشید یک مسئله‌ای که همه‌ی ما به اون توجه میکنیم این هستش که مسلماً وارد کننده مستقیم قیمت محصولات رو مناسبتر می‌ده نسبت به مواردی که می‌خواهیم از یک فرد واسطه خریداری کنیم و این که شما می‌فرمایین ما به شما نزدیکترین فروشگاه در شهرتون رو که محصولات ما رو خریداری کرده معرفی می‌کنیم چه تفاوتی برای مصرف کننده و در اصل ایجاد این تاپیک داره؟

سلام
شما درست میفرمایید ولی اینو بدونید که اغلب کالاها در فروشگاهها به قیمتهای متفاوت به فروش میرسه ولی فروشپاههایی از طرف ما به شما معرفی میشوند موظف به فروش کالا به قیمت مندرج در سایت چکاوک میباشند و نه بالاتر و همچنین تخفیف 5 درصد اعضای سایت تعلق میگیرند

(۹-خرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ عصر)دورا نوشته است:  سلام ... من سوفله های دسته چرمی ریجنت خریدم چند روز پیش از شوش ولی یه سری چیزای دیگه ش رو می خوام که گفتن موجود نیست و وارد هم نمیشه آیا نمایندگیهای شما مدل ریجنتای منو اقلام دیگرش رو کامل دارن؟؟

سلام
بله مدل میله ای دسته چرمی در رنگهای زرد و قهوه ای روشن و قهوهای تیره و نارنجی و سفید و سبز به بازار ارایه شد و دیگر به بازار ارایه نشد لطفا ایتمهایی که میخواهید با رنگ یک پیام خصوصی بفرستید تا در صورت موچود بودن به شما اعلام شود
نقل قول
۱۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #22
RE: فروشگاه چکاوک عرضه کننده برترین برندهای ظروف ( مارتلت - ریجنت - سارو - آیکیا )
ن هنوز نفهمیدم هزینه پست چقدره آمل هستم از سایت میخوام خرید کنم ممنون

سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط مرغ عشق مو طلایی
۱۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #23
سلام جواب به پست شخصی ارسال شده
نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۱۳-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ صبح توسط setare 997.)
ارسال: #24
لطفا بفرمایید هزینه تا شهرستان ها چقدره ؟
من سمت آذربایجان هستم
و آیا ضمانتی بابت خریدهای شکستنی هست یا خیر ؟

و همینطور هزینه ارسال به تهران چقدر میشه ؟

یعنی شما خودتون به شهرستان ها جنس نمیفرستید و فقط نزدیکترین فروشگاه رو به ما معرفی میکنید ؟؟؟

*زبان هیچ استخوانی ندارد
اما آنقدر قوی است که بتواند قلبی را بشکند*Heart
عقد 2فروردین 92
عروسی 4مهر 94
همه چی به خوبی و خوشی گذشت
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #25
سلام
در صورتی که در شهر محل شما فروشگاهی وجود نداشته باشه یکس از فروشگاه های تهران معرفی میشه و برای شما ارسال میشه هزینه ارسال تهران تا 3 کیلو 10000 تومن و شهرستان 170000 تومن است
نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #26
سلام این ظرف نوشیدنی آیکیا رو دارین؟قیمتشم بگین ممنون میشم [تصویر: فروشگاه  چکاوک عرضه کننده برترین برندهای ظروف ( مارتلت - ریجنت - سارو - آیکیا )]
نقل قول
 سپاس شده توسط رالیا ، مرغ عشق مو طلایی
۲۶-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #27
تا اونجا که بنده اطلاع دارم محصول ایکیا نیست ولی باز هم شما میتونید خودتون تو سایت زیر چک کنید ولی هوم سنتر یه همچنین کالاهایی داره
http://www.ikea.com/ae/en/catalog/allproducts/
نقل قول
 سپاس شده توسط Taramis63
۲۶-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #28
سلام میخوام بدونم شما تمام محصولات سارو رو دارین یا فقط اینایی که تو سایت گذاشتین؟ من یه سری روتختیاشو خوشم اومده ولی تو سایت چکاوک نیست

خدایاااا شکرتHeart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
شوهرم بهههههترینه
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #29
سلام بله جهت دیدن کلیه محصولا سارو میتونید به سایت http://www.sarev.com.tr مراجعه کنید و بعد از دریافت کد کالا موجودی و قیمت را با فروشگاه سارو باز رگانی چکاوک به ادرس مندرج در سایت و یا شماره 55090268 جویا شید
نقل قول
 سپاس شده توسط ناسي
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #30
میز گردان چوبی از محصولات ایکیا همکار با کد 90074483 چطور هست؟
تصویر واضح نیست
پایه نداره؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام