• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

فروشگاه چکاوک عرضه کننده برترین برندهای ظروف ( مارتلت - ریجنت - سارو - آیکیا )

۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ عصر
ارسال: #11
RE: فروشگاه چکاوک عرضه کننده برترین برندهای ظروف ( مارتلت - ریجنت - سارو - آیکیا )
(۷-خرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ عصر)negar66 نوشته است:  چرا وسایل ریجنت طلایی قیمت ندارن 0 زده یعنی رایگانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من سرویس ریجنت دارم بعضیاش روندارم میخوام بگیرم

سلام
سایت ما جهت همکاران جهت گرفتن سفارش طراحی شده و موجودی صفر یعنی موجود به صورت تعداد نمیباشد ولی ایتمهایی که شما نیاز دارید میتونید درخواست کنید تا نزدیکترین فروشگاه محل زندگیتون که کالا را دارند و قبلا خریداری کردند به شما معرفی گردد
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #12
RE: فروشگاه چکاوک عرضه کننده برترین برندهای ظروف ( مارتلت - ریجنت - سارو - آیکیا )
من یه ست پاسماوری دیدم تو سایت چطوری باید سفارش بدم؟
هزینه ارسالش چجوریه؟

بلاخره عشق و صبرمون نتیجه داد و بعد چهارسال انتظار بهم رسیدیم خدایا ممنونتم
دوستای گلم میشه هرکی امضامو میخونه برای حل مشکلاتمون دعا کنه ممنونمNew1
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #13
سلام دوست عزیز لطفا کد و قیمت مندرج در سایت و شهر و محدوده محل زندگی خود را پیام خصوصی بزنید تا شماره و آدرس نزدیکترین فروشگاه به محل زندگی به شما معرفی بشه
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ عصر توسط miti child.)
ارسال: #14
سلام ست کفگیر ملاقه ها نسبت به گرما مقاوم هستن؟
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #15
سلام بی نهایت ممنون از این کار خوبتون ...
ممنون میشم اگه هزینه ی ارسال برای خرید اینترنتی رو هم اطلاع رسانی کنید آخه شهرستانی ها باید اینترتنی خرید کنن مثله من Smile)
ممنون

سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط setare 997
۸-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-خرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ عصر توسط Chakavak Shop.)
ارسال: #16
(۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ عصر)miti child نوشته است:  سلام ست کفگیر ملاقه ها نسبت به گرما مقاوم هستن؟

سلام دوست عزیز
بله تفلونهای ست کفگیر ملاقه مقاوم تا 220 درجه در روغن داغ می باشد

(۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ عصر)jacob نوشته است:  سلام بی نهایت ممنون از این کار خوبتون ...
ممنون میشم اگه هزینه ی ارسال برای خرید اینترنتی رو هم اطلاع رسانی کنید آخه شهرستانی ها باید اینترتنی خرید کنن مثله من Smile)
ممنون

سلام دوست عزیز
شما میتونید محصولات مارتلت یا ریجنت رو از کلیه فروشگاه های لوازم آشپزخانه سراسر کشور درخواست کنید و یا شهر محل سکونت خود را پیام خصوصی بزنید تا نزدیک فروشگاه که محصولات را خریداری کرده است به شما معرفی گردد و یا از طریق ما به فروشگاه اعلام شود جنس برای شما ارسال کنند و هزینه رو تلفنی به اطلاع شما برسونند
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ صبح
ارسال: #17
(۸-خرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ عصر)Chakavak Shop نوشته است:  
(۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ عصر)miti child نوشته است:  سلام ست کفگیر ملاقه ها نسبت به گرما مقاوم هستن؟

سلام دوست عزیز
بله تفلونهای ست کفگیر ملاقه مقاوم تا 220 درجه در روغن داغ می باشد

(۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ عصر)jacob نوشته است:  سلام بی نهایت ممنون از این کار خوبتون ...
ممنون

سلام دوست عزیز
شما میتونید محصولات مارتلت یا ریجنت رو از کلیه فروشگاه های لوازم آشپزخانه سراسر کشور درخواست کنید و یا شهر محل سکونت خود را پیام خصوصی بزنید تا نزدیک فروشگاه که محصولات را خریداری کرده است به شما معرفی گردد و یا از طریق ما به فروشگاه اعلام شود جنس برای شما ارسال کنند و هزینه رو تلفنی به اطلاع شما برسونند

ببخشید یک مسئله‌ای که همه‌ی ما به اون توجه میکنیم این هستش که مسلماً وارد کننده مستقیم قیمت محصولات رو مناسبتر می‌ده نسبت به مواردی که می‌خواهیم از یک فرد واسطه خریداری کنیم و این که شما می‌فرمایین ما به شما نزدیکترین فروشگاه در شهرتون رو که محصولات ما رو خریداری کرده معرفی می‌کنیم چه تفاوتی برای مصرف کننده و در اصل ایجاد این تاپیک داره؟
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ صبح توسط Elham_G.)
ارسال: #18
سلام جرا تو ریجنت ها سینی تکی ندارین؟
سالاد خوریشم تکی ندارین
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ عصر توسط Chakavak Shop.)
ارسال: #19
سلام دوست عزیز
شما با مراجعه به سایت
http://www.chakavak-co.com
در قسمت ریجنت
میتونید در طرح مورد انتخابی خود در صفحات 2 و 3 مدل سینی آن طرحو ببینید
کلا سالاد خوری هر طرحی به صورت جداگانه با یک عدد قاشق و چنگال سالاد میباشد
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #20
سلام ... من سوفله های دسته چرمی ریجنت خریدم چند روز پیش از شوش ولی یه سری چیزای دیگه ش رو می خوام که گفتن موجود نیست و وارد هم نمیشه آیا نمایندگیهای شما مدل ریجنتای منو اقلام دیگرش رو کامل دارن؟؟

درون آینه ی روبرو چه میبینی
تو ترجمان جهانی بگو چه میبینی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام