• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

فروشگاه بابا عطا

۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ عصر توسط آرام ram@.)
ارسال: #31
RE: فروشگاه بابا عطا
دوستای خوبم
امروز فروشگاه باباعطا این پیامو برام فرستاده:
"نگران نیستم دوست گرامی ... زیاد خون خودت و کثیف نکن ... گویا خیلی عصبانی هستی حرص نخور فشارت میره بالا... خوشبختانه نمی تونم کمکت کنم .."
نمیدونم چرا اگر این طور جواب دادن خوبه نمیاد اینجا این حرف ها رو بزنه و هی برام پ.خصوصی میفرسته
به نظرم مطمئنه که خیلی کارش زشته و این نوع ادبیات در خور و شایسته یک انسان با شخصیت نیستWinkWink
(اونوقت دیگران در موردش چی فکر میکنن؟؟Big Grin)New1New1New1
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ عصر توسط fatiiima**.)
ارسال: #32
چه برخورد ناشایستی داره این فروشگاه
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #33
سلام دوستان اینجانب مدیریت فروشگاه هستم و اطلاعی از برخورد های مذکور ندارم بنده چندین بار جوابگوی دوستان بودم و هم اکنون نیز آمادگی پاسخگویی در زمینه قیمت ها را دارم ...
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۲۶ صبح توسط آرام ram@.)
ارسال: #34
(۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ عصر)باباعطا نوشته است:  سلام دوستان اینجانب مدیریت فروشگاه هستم و اطلاعی از برخورد های مذکور ندارم بنده چندین بار جوابگوی دوستان بودم و هم اکنون نیز آمادگی پاسخگویی در زمینه قیمت ها را دارم ...

عزیزم دقیقا پ.خصوصی از فروشگاه بابا عطا آمده برام
مگه میشه این فروشگاه پیام بفرسته بدون اطلاع شما!!!!Wink
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #35
سلام بله این اکانت مربوط به سایت فروشگاه است که کلیه همکاران و کارمندان با این یوزر فعالیت می کنند اما با توجه به اهمیت موضوع طبق صلاحدید خودم شخصا به این جریان رسیدگی می کنم و از این بعد شما صرفا فقط با خود من مشکلات را بیان نمایید.
نقل قول
 سپاس شده توسط آرام ram@
۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #36
فروشگاه باباعطا قیمت محصولات ایکیا تون بالاست، طوری که در صورت خرید نتی از ایکیا شیراز با هزینه پست، مناسب تر میشه.

انشاا... عروس بهار ۹۵Heart

«اللهم صل علی محمد و آل محمد»
نقل قول
 سپاس شده توسط آرام ram@
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام