• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

فروشگاه بابا عطا

۲۲-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #21
RE: فروشگاه بابا عطا
(۲۲-بهمن-۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ عصر)zahra.fahimimanesh نوشته است:  دوستان کسی تاحالا خرید داشته از شهرستان؟چطور خرید کردین من تو تکمیل خرید هزینه پست فقط واسه شهر اراک داره یعنی از شهرستان نمیشه؟Confused

عزیزم منظورت رو متوجه نشدم؟

انشاا... عروس بهار ۹۵Heart

«اللهم صل علی محمد و آل محمد»
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-بهمن-۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ عصر توسط zahra.fahimimanesh.)
ارسال: #22
من میخام از سایت خرید کنم وقتی خریدو میخام تکمیل کنم ارسال واسه شهرستان نداره چیکار باید کنم من اضفهان هستم چطور باید خرید کنم؟
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #23
بچه ها انجا آباژور هم داره
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۹-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-بهمن-۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ صبح توسط آرام ram@.)
ارسال: #24
من یه آینه خورشیدی رو از مشهد خریدم 8 تومن
تو بابا عطامیده حدوداً20تومنNew3
حتی گلدون و جا دستمال سفره ایکیا رو خیلی گرونتر از تهران میدهAngry

نارسیس جون من که تومغازش آباژور ندیدم
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #25
(۲۸-بهمن-۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ صبح)نارسیس٧٧ نوشته است:  بچه ها انجا آباژور هم داره

عزیزم‌اباژور داشت٬ اما مدلهای خاص پایه کریستالی یا پایه برنزی و... نداشت

انشاا... عروس بهار ۹۵Heart

«اللهم صل علی محمد و آل محمد»
نقل قول
 سپاس شده توسط آرام ram@
۳-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-اسفند-۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ عصر توسط باباعطا.)
ارسال: #26
با سلام
ضمن تشکر از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان این فروشگاه در راستای تامین نیازها و درخواست های مشتریان خود از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و با توجه به همین موضوع این مجموعه طی سال های گذشته رشد قابل قبولی را در حوزه خود داشته است... لذا از همراهی شما عزیزان کمال سپاس را داریم

(۲۱-بهمن-۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ عصر)marmar banoo نوشته است:  
(۲۰-بهمن-۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ عصر)ana65 نوشته است:  سلام من از این فروشگاه خرید کردم چندبار و قیمت هاش در مقایسه با بقیه منطقی تر هست و مشابهی ندارهWink

اتفاقا انا جان بنظرمن قیمت هاشون واقعا بالاست.مثلا جای دستمال ایکیا و گلدون هاش و جاشمعی هاش و شمعدون هاش واقعا قیمتش بالاست.اگه از سایت ایکیا شیراز خرید اینترنتی کرد و با هزینه پستش ارزون تر میشه.

انا جان٬ شما انا جون ٬ فروشنده فروشگاه بابا عطا نیستین؟

سلام دوستان قیمت بالا و یا پایین اجناس بستگی به خرید جنس دارد و اصل بودن و یا نا مرغوب بودن آن نیز بی شک تاثیر گذار است بنابراین شما اگر جنسی را مخصوصا خارجی با قیمت های متفاوت خریداری می کنید دلیلش بالا و پایین بودن نرخ ارز و یا کم یا زیاد بودن جنس در بازار است.
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ عصر توسط آرام ram@.)
ارسال: #27
سلام دوستای خوبم
دیروز از فروشگاه بابا عطا یه پیام خصوصی برام اومده که هیچ اجباری در خرید از فروشگاه ما نیست شما حق تخریب چهره فروشگاه را به صورت مجازی ندارید و در صورت داشتن انتقاد شخصا و به صورت حضوری به مدیریت فروشگاه بگین!!!New3New3
من که تا حالا فروشگاهی رو ندیدم که حضوری بهشون بگیم قیمتهاتون بالاست (گرونه) و اونا قبول کنن و یکم ارزونتر بدن تازه بهشون بر میخوره و مثل همون متن بالا میگن که اجباری نیست ،حق انتخاب داری و برو از جای دیگه بخرAngry نمیدونم شایدم شما خاص هستید پس نباید در این زمینه قضاوت کنم.
قصد من فقط راهنمایی دوستانم بود که قیمتها رو با بقیه مغازه ها مقایسه کنن بعد بخرن، اینجا جای راهنمایی دوستامون هست نه تخریب Angel
و نظر مرمر جون رو هم قبول دارم که مخصوصا یکسری وسایلاش گرونه، و لی خوب هیچکدوم قصد توهین یا تخریب نداریم قصدمون فقط راهنماییه همینEmbarrased
چون همونطور که تو پست بالا گفتم برای من چند نمونه اتفاق افتاده که گفتم
خود دوستان هم میدونن که قیمت بیشتر چیزهاش با قیمت وسایلی که دوستای تهران میخرن تفاوت داره تا جایی که بچه ها از دوستای تهران میخوان براشون بخرن و پست کنن
به هر حال بازم به دوستای اراکی میگم که قیمتها رو مقایسه کنین و با قیمت مناسب بخریدSmilingSmilingEmbarrased
چون بعضی اوقات یه چیزهای خاص و خوشگلی داره که هنوز مغازه های دیگه نیاوردنش و بعضی اوقات واقعا اون چیزهای خاص رو بالا میگه، میشه بعضی وقتا صبر کرد که بقیه مغازه ها هم بیارنش و اگر قیمتش مناسب بود خریدش
ولی خوب ازشون ناراحت شدم خیلی SadCryingCrying
اگر بابا عطا هم اعتراض داره بهتره از همین طریق اعلام کنه ،مثل ماNew3
به هر حال قصد ما فقط راهنماییهNew1
اگر هم ما اشتباه کرده باشیم دوستای اراکی خودشون با مقایسه متوجه میشنSmilingSmilingSmilingHehe!Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط غزال999 ، ندا10020 ، marmar banoo
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ صبح
ارسال: #28
به نظر من چاره گرونفروشی فقط نخریدنه
نقل قول
 سپاس شده توسط آرام ram@ ، ندا10020 ، ITGirl
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #29
Rainbow RE: فروشگاه بابا عطا
سلام
فروشگاه باباعطا در راستای جلب رضایت مشتریان خود در صورت اثبات گران فروشی و بالا بودن قیمت ها آماده پرداخت خسارت به مشتریان عزیز می باشد ... مشتری در فروشگاه ما پادشاه است و حق مسلم آنان رضایت از خرید است.
نقل قول
 سپاس شده توسط hanisa
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #30
دوستان مطمئنید از فروشگاه بابا عطا خرید کردید؟
چون من بارها خرید کردم و همیشه خریدم رو به نسبت جاهای دیگه ارزون تر دیدم!
من حوله خریدم از تاچ افتضاح بود از بابا عطا خرید عالی بود!
گلدونهای سه تایی ایکیا خریدم که اگر از نمایندگی خریده بودم به مراتب گرون تر بود ...
گل مصنوعی من خریدم شاخه ایی 22 تومن از جای دیگه اومدم میبینم بابا عطا همون گل رو زده 18
خوبه یه کم عادلانه دیگران رو قضاوت کنیم !
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام