• چم
  • آتلیه اساطیر

فراخوان مسابقه باشکوه ترین میزبانی من

۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #21
RE: فراخوان مسابقه باشکوه ترین میزبانی من
حالا اگه چند روز دیگه چینی مقصود مسابقه گذاشت چیکار کنیم !!!3 (12)

من و نی نی هفته 39

دعامون کنین..
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، atish ، سپیناز ، parisan ، b@H@r ، HiddenBride ، masoumeh.p ، fazi jon ، mastaaneh
۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #22
نامردیه که.ما چینی زرین نداریم.ایشششششششششش

من یک کارآفرین می شومSmile
 سپاس شده توسط anita ، سپیناز ، love-me1
۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #23
ظروف باید پر باشه یا خالی؟؟؟؟؟سوالی که مطرحه اینه..خخخ

بعد خب یکی یه طرح پر زرق و برقش رو داره مثل میدنایت و تو عکاسی خفنننننن جلوه میکنه..یکی مثل من نه.دم دستیش زرینه خب
سوال بعد اینکه میشه با ست چایخوریش چیدمان کرد عایا؟

سپاس شده توسط aroskhoshgel
  • خرید اقساطی
  • ارشادی
۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #24
عکسو کجا بزاریم؟؟؟

عــاشقــانـه هــایـم
تــمـامـی نــدارنــد !
وقــتـی تـــــــــو ...
بــــــــهـتـریـن"اتــــــفـاق" زنــدگـی ام هستی ...
21.06.92 قشــــــــنگترین شروع زنـــــدگیم..
پسرم دنیای منHeart
۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #25
میشه هرکس چند چیدمان داشته باشه عایا

۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #26
فقط یه سوال آیا تو اون دو ماه هر کی هر عکس داشت میزاره تا امتیاز جمع کنه یا نه تا یه تاریخی وقت داریم عکسارو بگیریم و در یک روز عکسها آپلود میشه و بعد دو ماه وقت داریم امتیاز جمع کنیم؟

میدونید اگه تو این دو ماه هر کی هر زمانی دلش بخواهد عکس بزاره ممکنه ایده ها کپی بشن یا کار تکراری زیاد باشه
به نظر من یه ددلاین بزارین و تو یه روز مشخص همه عکسها آپلود بشه و نام کاربرها هم مشخص نباشه مثل همیشه
خوب خیلی از بچه ها میان فقط به دوستاشون رای میدن
و خودتون عکسها رو در نوعروس و اینستاگرام آپلود کنید
ممنون از حسن توجهتون
 سپاس شده توسط paarsis ، anita ، maryamiii ، پالیز ، ninak ، بهاار ، sayesar68 ، masoumeh.p ، بارانک ، دخترک گندم گون ، استارته ، fazi jon ، Narciss
۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-اسفند-۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ عصر توسط maryamiii.)
ارسال: #27
بچه ها اینطور که نوشتن فقط برای مورد اول لازم چینی زرین باشه تا امتیاز بالا بره. من با چینی های خودم که زرین نیست می چینم میزو شما بیاین تشکر بزنین تعداد لایکهام بره بالا جایزه دوم ببرم . دستتون درد نکنه پیشاپیش متشکرم خخخخخ

با پیشنهاد خورشید موافقم خیلم خوب خیلی هم عالی
 سپاس شده توسط پالیز
۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-اسفند-۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ عصر توسط پالیز.)
ارسال: #28
مریمی جون گفتن که باید حتما زرین باشه

خب معلومه چینی زرین اسپانسره و گرنه اقای نالیکس که ایفون و کنون بده نیست هاهاهاها

وقتی هم چینی زرین اسپانسر میشه واسه تبلیغ محصول خودشه...معلومه باید فقط زرین باشه دیگه و گرنه شیفته سلیقه ی ما تو عکاسی و چیدمان نیست که با چینی برند دیگه برندمون کنن....الان تازه سالومه هم میگه باید اسم و رسم ما تو عکسا و فیلماتون باشه و گرنه پخش نمیکنمی مسابقه ی چیدن چینی که جای خود Cool

خب مثل این که مشکل رو اقای نالیکس با چینی زرین حل کردن اخه اول گفتن با محصولات سامسونگ نمیشه تو مسابقه ال جی شرکت کرد الان تو سوال و جوابا گفتن میشه هر چینی باشه ولی واسه ایفونا احتمالا شانستون زیاد نیست و واسه دوربین که کلا نوع چینی مد نظر نیست
 سپاس شده توسط maryamiii ، مهتاب69 ، anita ، پالیذ ، سپیناز ، pink lady ، parisan ، b@H@r ، دخترک ، بارانک ، nazgol22
۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #29
پس ما بریم ذنبال کار و زندگیمون سرمون بی کلاه موند هئئئئئئئئئئئ مادر عجب اشتباهی کردیم چینی خارجی گرفتمیا از 1 آیفون افتادیم ایییییشششش
 سپاس شده توسط HiddenBride ، پالیز ، fazi jon
۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ عصر
ارسال: #30
هر کاربر فقط یه عکس میتونه بذاره؟

"جاني و دلي!
اي
دل و جانم
همه
تو .." Heart
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام