• مرضیه محمدی
  • نسیم عقیلی

غذا ساز

۱۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۷ ۰۵:۲۶ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #4711

RE: غذا ساز
فهيمه

عزیزم ٧٧٦٩ رنده هاش برو تو تهران کالا ببین بهتر توضبح داده با شکل و همچی
بچه ها ٧٧٦٩داشتن یادمه راضی بودن
ولی خوب تو اون برمودا که فقط ظرف خرذکن و تیغه داشت دیدی لینک برام دادم ازش خوشت نیامد؟

—-///

رایکا جان

ببین اون رنده مکعبی با توجه به تحریم ها پیدا میشه یانه نمیدونم احتمالاش کمه اما از خدمات پس از فزوش بوش بپرس اگه برات اوردن بعد میتونی اون مدل گوشتکوب دگه بخری

—-
فهمیه
بجز اون برمودا اون بار گفتم اینم هست ١٠٠٠وان رنده داره خلالی داره
http://antikkala.com/product-detail/غذاس...44/Fa.aspx

کلا اب مرکبات گیری غذاساز فلپبس خوبن

این غذاساز میشه بخری رنده نکیتی داره اما اب مرکبات گیر ندارن
https://www.bamilo.com/product/feller-عذ...0-10858365
وات از فلر دگه ببشترن

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط فهیمه14
۱۱-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #4712
نازگل جون برمودا که فقط رنده داره و قیمتش 1700000 هس. نسبت به فیلیپس با این قیمت بهتره؟
لینک دومی هم باز نمیشه. 
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۱۶ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #4713

خوب تو اسیاب مخلوط کن داشتی برمودا برای این بهت معرفی کرذم بعد قبلش یه برمودا دگه بهت معرقی کرذم وات کمتر بود ٨٥٠بود اون دیدی؟؟؟
دومی فلر

خمیر زن داره و خردکن برمودا اول تو ارسالها قبل این بهت معرفی کرذم
http://antikkala.com/product-detail/غذاس...43/Fa.aspx

این فلر
https://sanjehkish.com/food-processor/fo...b-100.html
نه اون فلپبس نسبت به قیمت کارای خوبه قیمت دلار داره دوباره بالا میره به نظرم زودتر بخر

اون بروان خوب بودن که سفیذ نخواستی

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط فهیمه14
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۱۳-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ عصر
ارسال: #4714
نازگل جون اون برمودا قبلی فقط خردکن هست قیمت هم زده 870 و خیلی قیافه پسندم نشد
فلر هم فقط یک ظرف مخلوط کن داره قیمت زده 1300000
به نظر خودم همون فیلیپس بهتره چون مرکبات گیر هم داره. 
یعنی از این هم گرونتر میخاد بشه. داریم به کجا میریم
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #4715
سلام دوستان من چند صفحه آخر تاپیک رو خوندم ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم. من هنوز هیچ وسیله ای نخریدم و نمیدونم غذاساز بگیرم یا گوشتکوب برقی یا آسیاب مخلوط کن جدا یا خرد کن یا چی 
در ضمن من میخام وسایلم مشکی یا سیلور باشه و اینکه قیمت زیاد مهم نیست البته نه که خیلی نجومی باشه. بعضی دوستان میگفتن غذاساز سخته از کابینت دربیاد و یه چیزی باشه بشه زود رو هم سوارش کرد و استفاده کرد با توجه به اینکه معلم هستم خیلی هم زمان اضافی ندارم.
ممنون میشم کمکم کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #4716

(۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ صبح)'nafas662' نوشته است:  سلام دوستان من چند صفحه آخر تاپیک رو خوندم ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم. من هنوز هیچ وسیله ای نخریدم و نمیدونم غذاساز بگیرم یا گوشتکوب برقی یا آسیاب مخلوط کن جدا یا خرد کن یا چی 
در ضمن من میخام وسایلم مشکی یا سیلور باشه و اینکه قیمت زیاد مهم نیست البته نه که خیلی نجومی باشه. بعضی دوستان میگفتن غذاساز سخته از کابینت دربیاد و یه چیزی باشه بشه زود رو هم سوارش کرد و استفاده کرد با توجه به اینکه معلم هستم خیلی هم زمان اضافی ندارم.
ممنون میشم کمکم کنید

سلام عزیزم
مبارکت باشه 
ببین اگه جا کم داری غذاساز بگیر
من غذاساز دارم و اصل دستگاهش رو + آب هویج گیریشو (چون تقریبا هرروز مصرفم میشه) روی کابینتم ته آشپزخونم گذاشتم
کاریم به کار من نداره، بقیشم گذاشتم توی 1کابینت نزدیکش به نظرم که اصلا سخت نیست
تازه من خیلی استفاده میکنم ازش
اما خوب اگه خیلی ی ی ی ی جا داشتم همین مارک (فیلیپس) رو جدا جدا میخریدم همشو
مثلاً من از همزنش زیاد استفاده میکنم اما چون ظرفش بزرگه مجبورم مقدارامو بیشتر کنم که اگه جدا بود توی کاسه کوچیکتر میریختم
اما در کل خداروشکر راضیم ازش
مدل 7778 فیلیپس و نقره ای مشکیه

خدا جان من...
از تو معجزه ای میخواهم در حد خدا بودنت...
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
...
نقل قول
 سپاس شده توسط nafas662
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #4717

عزیزم
غذا ساز کوچک جمع جور هست هر روز میتونی استفادش کنی
اما خوب گوشتکوب همه کار هست کار غذاساز میکنه جمع وجور راحتره
مثل این هم غذاساز هم رنده برقی هم کار مخلوط کن میکنه هم گوشتکوب

بعد کنار این یدونه ابمیوه گیر بخر و یه دونه اب مرکبات گیر همزن خودش داره اما اگه مصرف همزن زیاد همزن کاسه دار جدا بخر

http://antikkala.com/product-detail/%DA%...67/Fa.aspx

یا بقول بچه موتر غذا ساز رو کابینت بذاری زیاد جای نمگره بیشتر خردکن غذاساز هر روز مصرف داره

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط nafas662
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #4718
نازگل جونم.... اینو بخرم بنظرت؟؟
تقریبا هرچی من میخوام از یه غذاساز داره.... و قیمتشم خوبه واسم... ولی کیفیتشو نمیدونم

https://www.google.com/amp/s/torob.com/a...584-fp110/

اگه نیاز به ترجمه مقالات دانشگاهی داشتین من میتونم انجام بدم براتون.
تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس هم میکنم. 
اینم پیج اینستام هستش:
nina_ielts
خوشحال میشم فالو کنین و منو به دوستانتون معرفی کنید. شاید یه روز به دردتون خورد.
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #4719

اره این خوبه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط zitana
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ عصر توسط nafas662.)
ارسال: #4720
(۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۰۵ صبح)'K.L.S' نوشته است:  
(۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ صبح)'nafas662' نوشته است:  سلام دوستان من چند صفحه آخر تاپیک رو خوندم ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم. من هنوز هیچ وسیله ای نخریدم و نمیدونم غذاساز بگیرم یا گوشتکوب برقی یا آسیاب مخلوط کن جدا یا خرد کن یا چی 
ممنون میشم کمکم کنید

سلام عزیزم
مبارکت باشه 
ببین اگه جا کم داری غذاساز بگیر
من غذاساز دارم و اصل دستگاهش رو + آب هویج گیریشو (چون تقریبا هرروز مصرفم میشه) روی کابینتم ته آشپزخونم گذاشتم
کاریم به کار من نداره، بقیشم گذاشتم توی 1کابینت نزدیکش به نظرم که اصلا سخت نیست
تازه من خیلی استفاده میکنم ازش
اما خوب اگه خیلی ی ی ی ی جا داشتم همین مارک (فیلیپس) رو جدا جدا میخریدم همشو
مثلاً من از همزنش زیاد استفاده میکنم اما چون ظرفش بزرگه مجبورم مقدارامو بیشتر کنم که اگه جدا بود توی کاسه کوچیکتر میریختم
اما در کل خداروشکر راضیم ازش
مدل 7778 فیلیپس و نقره ای مشکیه

مرسییی عزیزم . این مدل فیلیپس که معرفی کردید خیلی گرونه دیجی کالا نزدیک سه میلیون قیمت زدهتصویر: images/smilies/undecided.gif

(۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۲۴ صبح)'nazgol22' نوشته است:  عزیزم
غذا ساز کوچک جمع جور هست هر روز میتونی استفادش کنی
اما خوب گوشتکوب همه کار هست کار غذاساز میکنه جمع وجور راحتره
مثل این هم غذاساز هم رنده برقی هم کار مخلوط کن میکنه هم گوشتکوب

بعد کنار این یدونه ابمیوه گیر بخر و یه دونه اب مرکبات گیر همزن خودش داره اما اگه مصرف همزن زیاد همزن کاسه دار جدا بخر

http://antikkala.com/product-detail/%DA%...67/Fa.aspx

یا بقول بچه موتر غذا ساز رو کابینت بذاری زیاد جای نمگره بیشتر خردکن غذاساز هر روز مصرف داره

ممنون عزیزم، احتمال زیاد همین گوشتکوب برقی بوش که معرفی کردید رو میخرم چون خردکن و همزن و مخلوط کن هم داره . آبمیوه گیری و آب مرکبات گیری چی بگیرم؟ بودجم برا آبمیوه گیری تا ۱۳۰۰ آب مرکبات گیری بوش هم تو دیجی کالا دیدم رنگش سفیده نمیدونم بگیرم یا نه

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام