• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

غذاهای مناسب برای انواع بیماریها

۱۶-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ عصر توسط zoha.)
ارسال: #1

Heart غذاهای مناسب برای انواع بیماریها
به درخواست مبینا جانHeart

البته دوستان خوبم
سعی کنید غذاهایی که معرفی میکنید واقعا مخصوص این بیماران باشه که براشون مشکلی پیش نیاد
ممنونمNew1

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ
ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻣﻦ ﺑﻨﺸﯿﻨﯽ...

اینجا رو دوست دارم...
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، sar ، elina69 ، arooaha ، ala
۱۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ عصر توسط sar.)
ارسال: #2
RE: غذاهای بیماران دیابتی
خوب غذاهایی که دیابتی ها میخوان استفاده کنن باید اندیس گلایسمیک پایینی داشته باشه کم نمک و کم چرب باشه
مثلا خوردن سبزیجاتی مثل سیب زمینی باقلا کدوحلوایی لبو بلال (ذرت) هویج ( مقدارش هم مهمه زیادش ضرر داره ) نخود فرنگی برایه دیابتی ها به دلیل بالا بودن GI مضره

خوراک کدو سبز و مرغ با نون سنگک یا مثلا خورشت کرفس با مرغ یه غذایه مناسبه برایه این بیماران

دوستای گلم من دیگه کمتر نوعروس میام اینه که اگه کاری داشتین پیام خصوصی بذارین New1
نقل قول
 سپاس شده توسط elina69 ، yarauf ، arooaha ، maman sorosh
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #3
بچه ها لطفا یه چندتا غذای رژیمی که برای افرادی که چربیشون بالاست خوبه پیشنهاد بدید
نقل قول
 سپاس شده توسط atrina
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #4
استفاده دارچین در چایی وغذاها برای افراددیابتی مفید است

وکفی بالله وکیلا
کافیه خداوکیلمون باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط تیام ، arooaha ، پروانه ابریشم
۱۲-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ صبح
ارسال: #5
RE: غذاهای مناسب برای انواع بیماریها
میشه غذاهائی معرفی کنیدکه تری گلیسیرین پایین بیاره؟مرسی
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ صبح
ارسال: #6
سلام دوستان.میشه کمکم کنید واقعا درمونده شدم.شوهرم کبدش چربه.بهمین خاطر خیلی از غذاها رو نمیتونم درست کنم..مثلا سرخ کردنی.ماکارونی.و خیلی از غذاهای دیگه که روغن دارن..واقعا سخته واسم..هرروز کلی وقت و انرژی صرف میکنم تا یه غذای کم چرب و غیر سرخ کردنی به ذهنم برسه.باتشکر

خدایا شکرت17بهمن بهترین شب عمرم بود.
((اللهم عجل لولیک الفرج))
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ صبح
ارسال: #7
سلام نی نا جون ببین عزیزم منم کبدم چربه من ماکارونی میخورم ولی بدون روغن درستش میکنم اتفاقا همه هم میگن خوشمزه است . شما میتونی خیلی راحت گوشت قرمز رو از خیلی غذا ها حذف کنی بدون اینکه بد مزه بشه مثلا استامبولی بدونه روغن و گوشت فقط با گوجه هویج وسبزیجات میتونه خوب باشه .مصرف چای قرمز و نوشیدنی های گاز دار که باید ترک بشه هم چنین تا جای ممکن غذای بیرونو هله هوله نخورید به جای اون میوه بخورید مصرف سیب بهترین پیشنهاده. ترشی یا شیرینی زیاد هم برای کبد چرب بده . مثلا چای با عسل شیرین بشه بهتره تا شکر

زلال که باشی سنگ های کف رودخانه ات را می بینند،بر می دارند و نشانه می روند درست به سمت خودت!!!این است رسم دنیای امروز ما !...
نقل قول
 سپاس شده توسط ala ، Leni ، manoamin
۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #8

سلام بچه ها کسی اینجا با بیماری سلیاک آشنایی داره و اگر دارید غذاهای مخصوص این بیماری رو کسی بلده
( بیماری خاص سلیاک بیماری هست که به گلوتن موجود در گندم، جو و چاودار حسایت دارن و نمی تونن همه چیز بخورن ساده ترینش نان هست شکلات شیرینی کیک و خیلی از غذاها مثل ماکارانی کباب که بهش آرد زده باشن رب گوجه صنعتی و خیلی از چیزهای دیگه) خیلی ها این بیماری رو دارن و باید رژیم خاص غذایی رعایت کنن در غیر اینصورت روی قد و وزنشون اثر میگذاره و مشکلات عدیده ای پیدا میکنن
هر کس غذایی بلده که فاقد گلوتن هست آموزش بده
این بیماران می تونن آرد ذرت، سویا، سیب زمینی، برنج بخورن گوشت ،ژله ، سبزیجات، و....

من از بی قدری خار سر دیوار دانستم که ناکس؛ کس نمی گردد از این بالا نشینی ها
ماییم و نوای بی نوایــی
بسم لَّه اگر حریف مایید
لبیک یا حسین
السلام علیک یا اباعبدالله
نقل قول
۱۵-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #9
سلام
دوستای گلم کسی برای بیماری فشار خون غذای پیشنهادی نداره که هم طبیعی و سالم باشه هم باعث کاهش فشار خون بشه.

تالحظه شکست بخدا ایمان داشته باش
خواهی دیدکه آن لحظه هرگزنخواهد رسید.
خدایا به امید خودت...
Heart
نقل قول
۲۹-آذر-۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #10
سلام آلا جان . گریپ فروت برای فشار خون عالی هستش

تو کنار منی نمی‌ترسه دلم...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام