• جوهرات نوبل
  • آرایشگاه مدیس

غذاهایی که توی فر درست میشود

۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #1
غذاهایی که توی فر درست میشود
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط Narin9 ، Maryam290
۸-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #2
RE: غذاهایی که توی فر درست میشود
قارچ شکم پرHeart

البته قارچ های بزرگ را مواد ماکارونی ریخته و روش پنیر پیتزا می ریزیم بالا و پایین فر حتما باید روشن باشه اینم قارچ شکم پر من البته مامانم درستیدHeart

[تصویر: غذاهایی که توی فر درست میشود ]" alt="تصویر: [تصویر: غذاهایی که توی فر درست میشود ]" title="تصویر: [تصویر: غذاهایی که توی فر درست میشود ]" />

هرچی خدا بخواد خدایا شکرتAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط صحرایی ، تنهای غریب ، Narin9 ، zori ، White.Swan ، Maryam290 ، soofiya
۸-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ صبح توسط nana14.)
ارسال: #3
مرسی گلم مزه ش خوب بود و همه خوردن و تعریف کردن منم زیاد خوشم نمیومد به مزه قارچ ولی عادت کردم و اینکه حتما باید جوری توی فر پخته بشه آبش گرفته بشه این قارچ ها خیلی بزرگ بودن ک کوچیک شدن کاملا برشته بشن من اینو رو بیشتر از قارچ سوخاری دوست داشتم و اینکه مواد وسطشو خوشمزه درست کن از سویا و گوشت و ادویه جات استفاده کن داخلش کمی پنیر پیتزا بریز همراه مواد و ماماننم روش پنیر گودا ریخته بود

هرچی خدا بخواد خدایا شکرتAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط صحرایی ، Maryam290
  • آرته
  • گروه ژ
۱۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #4
سلام
بچه هایی که دوره های آموزش آشپزی ال جی رو رفتن بیاین هر غذایی رو بلدید به هم آموزش بدیم من خودم یه سری غذا ها رو رفتم کلاس براتون میذارم

وقتی حالت خوب نیست
خاطره ها زودتر از همه میان به عیادتت...
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ عصر توسط ستاره غروب.)
ارسال: #5

کباب چوبی
مواد لازم برای : 4 نفر
پیاز : 1 عدد
پیازچه : 4 قاشق غذاخوری
روغن مایع : 2 تا 3 قاشق غذاخوری
زعفران دم کرده : به میزان لازم
سبوس گندم : 3 قاشق سوپخوری
سیخ چوبی : تعدادی
فلفل دلمه ای رنگی : 1 عدد
فلفل سیاه : به میزان لازم
فلفل قرمز : به میزان لازم
گوجه فرنگی گیلاسی (چری) : برای تزئین
گوشت چرخ کرده : 500 گرم
نمک : به میزان لازم
پیاز را رنده کنید و آب آن را بگیرید و به گوشت اضافه کنید و نمک و فلفل و پیازچه و زعفران دمکرده را هم اضافه کنید و کاملا مخلوط کنید و ورز دهید.
بعد سبوس گندم را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید.
سیخ های چوبی را یا چرب کنید و یا در آب گرم نیم ساعت خیس کنید و به ترتیب گوجه چری و گوشت را که قلقلی کردید و فلفل دلمه مکعبی را به سیخ بکشید و در ظرف پیرکس که چرب شده بچینید و روی کباب ها را هم کمی روغن بزنید و روی سه پایه بلند قرار دهید و از ترکیب co1 استفاده کنید با قدرت360 وات و مدت زمان 10 الی12دقیقه تا بپزد و برشته شود و انتهای کار در صورت نیاز به برشتگی از گریل استفاده کنید.

وقتی حالت خوب نیست
خاطره ها زودتر از همه میان به عیادتت...
نقل قول
 سپاس شده توسط مهاجر70 ، Maryam290 ، نانسی پلوسی
۱۸-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #6
من فر و ماکروفر برقی آریستون خریدم. خیلی هزینه کردم اما اصلا بلد نیستم باهاشون کار کنم. لطفا اگر کسی تجربه ای داره در اختیار من بگذاره. مدل فرم F1039 هستش. آموزش درستی بهمون ندادن. چیزایی که به وضوح قابل مشاهده استو دباره تکرار کردن و مواردی که معلوم نیستو نگفتن.

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
---- به 55.000
---- به 54.500
---- به 53.900
---- به 53 تصویر: /images/smilies/new/angel.png
درصد امید : 95 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۹-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #7
خانوما من مواد جوجه کباب رو اماده کردم با زعفرون فراوون بعد کف سینیه فر رو روغن زدم بعد تیکه های جوجه کباب رو چیدم رو سینی
بعد از اون سینی رو گذاشتم تو فر تو دمای 180 به مدت 45 دقیقه عالیییی میشه حتما امتحان کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، Maryam290 ، 136383
۱۹-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #8
سلام به همه
من ماهی قزل الا رو بهش نمک و فلفل و خیلی بیشتر ابلیمو زدم توی دمای 180 درجه به مدت 1 ساعت
عالی شد بوی ماهی هم کاملا از بین میره

آشنایی : 92.2.7
خواستگاری : 94.1.8
تاریخ عقد : 94.1.10
عروسی :  95.6.31 Heart
نمایندگی فروش آنلاین بلیط پروازهای چارتری با قیمت مناسب www.homa-charter.com
نقل قول
 سپاس شده توسط soorati6925 ، Maryam290
۲۷-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #9
خانوما
من فقط ماهی و مرغ ولازانیا درست کردم
البته ماکارونی رو هم رمان دم کشیدن گذاشتم تو فر خیلی مزه ی خوب پیدا کرد
سوالم اینه کسی سیب زمینی سرخ کرده هم تو فر درست کرده ؟

عروسی هم تموم شد
3و6شهریورHeart
دوس جونا میشه واسه اومدن شوهرم به شهر خودمون یه صلوات کوچولو بفرستی

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۰-تير-۱۳۹۵, ۰۷:۰۸ صبح
ارسال: #10
سیب زمینی رو برش بزرگ بزن مثل سیب زمینی سرخ شده های بیرون یا حتی یه کم ضخیم تر. بریز تو آب روی حرارت پنج دقیقه جوش بخوره بعد آب کش کن روش آب سرد بریز بعد تو یه ظرف دیگه با کمی روغن مایع و نمک و فلفل قرمز و آویشن و... قاطی کن بریز رو فویل بذار تو فر 180 درجه حدود بیست دقیقه بعد عالی میشه ها

اوج خوشبختی ست وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد، که دلت میخواهدAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، عشق کوچولو
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام