عکس کیک عقد یا نامزدیتون

۱۲-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ صبح توسط shk.)
ارسال: #21

RE: عکس کیک عقد یا نامزدیتون
عکس کیک نامزدی من که خیلی بیریخت شده بود؛ در حالی که عکسش واقعا خوشگل بود.
بعدم که تالار همه کیک و ژله رو غارت کرد هیچی بهمون نرسید ببینیم چه مزه ای بودHuh
قنادی پاپیون- قزوین
ژله رو هم خودمون با سخخخخخختی فراوون درست کردیم

[تصویر: عکس کیک عقد یا نامزدیتون]" alt="تصویر: [تصویر: عکس کیک عقد یا نامزدیتون]" title="تصویر: [تصویر: عکس کیک عقد یا نامزدیتون]" />

[تصویر: عکس کیک عقد یا نامزدیتون]" alt="تصویر: [تصویر: عکس کیک عقد یا نامزدیتون]" title="تصویر: [تصویر: عکس کیک عقد یا نامزدیتون]" />

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط mehrdadmahdieh ، نسيبه ، negar90 ، pishi_gogoli ، Zahraa ، paeizi ، Ghazaljoon ، بتیس ، sadsadsad ، hoda sarem ، farnoush ، سونا ، tina_sheytoonak ، نانا جون ، مولود ، atrisa33 ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، HiddenBride ، سحرافشاری ، saraaa72 ، kimiasokoot ، حباب ، بارووووون ، Khanom Tala ، Sadaf H ، Nazy ، elize ، عشقم حسن جون ، parisan ، سمیرا م ، eternal ، B@R@NE ، madely ، pari87 ، sahar1371 ، shayna ، پرینـاز ، سراب ، choobin ، soudi ، Shaghayegh ، zi zi ، *آوا* ، fatemeh64 ، مهتاب69 ، *s* ، Beh.Naz ، moje majid ، mahi19 ، pink-phoenix ، zahrali ، MaHrOoOo ، *z.a.h.r.a* ، masoumeh.p ، 3lena ، jahan ، tala680067 ، احسانه ، smclassic ، hiva73 ، مامان گل دخترا ، ميناز ، ne-gin-00
۱۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آذر-۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ عصر توسط mahla.)
ارسال: #22
اینم کیک من به انتخاب همسرم من نرفته بودم
[تصویر: عکس کیک عقد یا نامزدیتون]
نقل قول
 سپاس شده توسط Miriam ، saraaa72 ، سونا ، pishi_gogoli ، negar90 ، aqua ، shania ، حباب ، بارووووون ، Khanom Tala ، MAAH ، sadsadsad ، HiddenBride ، Sadaf H ، مامان نقطه ، Nazy ، elize ، skyisup92 ، عشقم حسن جون ، B@R@NE ، madely ، pari87 ، lady-nazy ، پرینـاز ، سراب ، choobin ، sun ، Shaghayegh ، zi zi ، *آوا* ، fatemeh64 ، مهتاب69 ، فائقه ، آرتمیس ، moje majid ، mahi19 ، mahsa6900 ، تك ستاره ، narina ، rose468 ، MaHrOoOo ، *z.a.h.r.a* ، رز لب صورتی ، masoumeh.p ، زینب بانو ، taraneh nemati ، atefe-a ، tala680067 ، bahare jan ، احسانه ، hiva73 ، فرشته ی نجات ، .Katy. ، ميناز ، moje
۲۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ صبح
ارسال: #23
کیک عروسی خواهرم بهمن 90

ممنونم خداجونمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط negar90 ، paeizi ، حباب ، dordoone ، samira mz ، بارووووون ، Fafa ، kimiasokoot ، Khanom Tala ، yarauf ، دریا73 ، farnoush ، sadsadsad ، pink lady ، مونالیزا ، سحرافشاری ، HiddenBride ، مامان نقطه ، sd3 ، Nazy ، nah@l ، elize ، parisan ، eternal ، B@R@NE ، madely ، pari87 ، choobin ، anahil ، zi zi ، *آوا* ، fatemeh64 ، فائقه ، moje majid ، mahi19 ، Beh.Naz ، MaHrOoOo ، ساناز جون.همدان ، *z.a.h.r.a* ، masoumeh.p ، tala680067 ، احسانه ، hiva73
  • خرید اقساطی
  • ارشادی
۳-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-دي-۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ عصر توسط روشیا.)
ارسال: #24
اینم کیک نامزدی من که دقیقا همرنگ لباس هردومون بود اما ما برا روش گل ارکیده سفارش دادیم یه چیز دیگه زدن اوناNew3

هر گلی یه بویی داره چیست؟
.

.
.
.
.
.
.
توجیه آقایون برا خیانت به خانوماشون
ماشالا عینِ ِ زنبور میخان همه گلا رو بو کنن3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، بتیس ، Khanom Tala ، سحرافشاری ، HiddenBride ، yarauf ، Nazy ، kameliya ، elize ، عشقم حسن جون ، eternal ، B@R@NE ، madely ، pari87 ، سراب ، zi zi ، *آوا* ، fatemeh64 ، آرتمیس ، *s* ، moje majid ، mahi19 ، Beh.Naz ، MaHrOoOo ، *z.a.h.r.a* ، masoumeh.p ، 3lena ، tala680067 ، احسانه ، hiva73
۳-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ صبح
ارسال: #25
این کیک بله برون ما. قنادی ناتالی

ابنم کیک عقدمونNew1New1New1New1

Heartفقط خدا
.
.
.
.
یکی هست
و
واسه همیشه تو قلب همه خواهد ماند

بچه ها برای شادی روح مرتضی عزیزمان یه صلوات یا یه فاتحه اگه دوست داشتید بفرستید .
چقدر زود از بین ما رفت :crying
نقل قول
 سپاس شده توسط saraaa72 ، sadsadsad ، aqua ، narcissus88 ، pink lady ، النا عروس ، Khanom Tala ، negar65 ، فائقه ، صنم ، سحرافشاری ، HiddenBride ، z_ind84 ، farnoush ، آذین ، yarauf ، MAAH ، كيتي ، مامان نقطه ، Nazy ، kameliya ، ahlam ، elize ، skyisup92 ، عشقم حسن جون ، Faeze S ، eternal ، B@R@NE ، madely ، zhaleh95 ، khoodka ، shayna ، پرینـاز ، سراب ، choobin ، Ghazaljoon ، Shaghayegh ، zi zi ، *آوا* ، fatemeh64 ، مهتاب69 ، ساراسارایی ، آرتمیس ، sara87 ، sayata ، Beh.Naz ، moje majid ، mahi19 ، setia ، mahsa6900 ، narina ، rose468 ، negi.f ، MaHrOoOo ، lili3d ، rahsepar ، ساناز جون.همدان ، *z.a.h.r.a* ، masoumeh.p ، زینب بانو ، jahan ، tala680067 ، bahare jan ، احسانه ، Narsis65 ، smclassic ، hiva73 ، .Katy. ، atenaz111 ، ميناز ، خاتون جان ، moje
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ عصر توسط mahiia.)
ارسال: #26
این عکس کیک نامزدی من هستش!
پارسال 7 مهر نامزدی ام بود!
HeartHeart

نقل قول
 سپاس شده توسط صنم ، mehrdadmahdieh ، pari joon ، pishi_gogoli ، سحرافشاری ، shania ، saraaa72 ، الهه 67 ، HiddenBride ، farnoush ، pink lady ، yarauf ، MAAH ، mattina ، aqua ، كيتي ، behin ، مامان نقطه ، sanazotf ، زن باران (مهتاب65) ، Khanom Tala ، Nazy ، Aseman90 ، nah@l ، s-nassim ، soudi ، kameliya ، دسی ، ahlam ، elize ، shz ، مروئه ، skyisup92 ، Faeze S ، سمیرا م ، eternal ، madely ، س.م ، pari87 ، sadaf.Maloos ، shayna ، پرینـاز ، سراب ، choobin ، arianaz ، نونوش خانوم ، Shaghayegh ، zi zi ، *آوا* ، fatemeh64 ، مهتاب69 ، yeshil bahar ، آرتمیس ، مرسده ، دریا73 ، *s* ، ثریا ، Lili1369 ، moje majid ، mahi19 ، nillgoon ، Beh.Naz ، mahsa6900 ، تك ستاره ، aasaa ، banooomina ، azin_az ، jojoie ، negi.f ، sayeh mahtab ، ladykin ، نقشینه ، MaHrOoOo ، محدثه خانوم ، lili3d ، L naz ، rahsepar ، ساناز جون.همدان ، *z.a.h.r.a* ، masoumeh.p ، سپیده جوون ، Ferniko ، jahan ، tala680067 ، bahare jan ، احسانه ، hiva73 ، نیلوفر24 ، ميناز ، banafshekarimi ، Dokhtare royaie
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #27

اینم کیک عقد و نامزدی من!
ما یه مراسم خیلی ساده داشتیم و کلاً 40 نفر بودیم

مهم نيست كه در زندگی چه داری، مهم اينست كه چه كسی را داری Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mehrdadmahdieh ، pishi_gogoli ، سحرافشاری ، saraaa72 ، الهه 67 ، HiddenBride ، farnoush ، pink lady ، yarauf ، narcissus88 ، mattina ، كيتي ، فندق ، Khanom Tala ، Nazy ، دریا73 ، soudi ، ahlam ، elize ، skyisup92 ، parisan ، Faeze S ، eternal ، B@R@NE ، madely ، zhaleh95 ، pari87 ، سراب ، choobin ، zi zi ، *آوا* ، fatemeh64 ، آرتمیس ، moje majid ، Beh.Naz ، mahsa6900 ، rose468 ، MaHrOoOo ، *z.a.h.r.a* ، masoumeh.p ، moje ، tala680067 ، احسانه ، hiva73
۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ عصر توسط kameliya.)
ارسال: #28
اینم کیکی که من واسه شب یلدا فرستادم خونه ی جاری
قنادی نگین - رشت قیمت 26.000 تومن یلدا 91 New2

خدایا آخر نفهمیدم اینجا که هستم "تقدیر" من است یا "تقصیر" من؟؟؟Rolleyes
نقل قول
 سپاس شده توسط Khanom Tala ، behin ، pishi_gogoli ، Zahraa ، pink lady ، nah@l ، ahlam ، elize ، عشقم حسن جون ، farnoush ، سحرافشاری ، Faeze S ، B@R@NE ، madely ، pari87 ، sadaf.Maloos ، choobin ، khofte ، Shaghayegh ، zi zi ، *آوا* ، fatemeh64 ، فائقه ، آرتمیس ، Beh.Naz ، moje majid ، تك ستاره ، azin_az ، MaHrOoOo ، *z.a.h.r.a* ، masoumeh.p ، golnaghshetavous ، tala680067 ، احسانه ، hiva73 ، نیلوفر24
۱۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ عصر توسط nah@l.)
ارسال: #29
کیک عقدم،واقعااااااااااااا خوشمزه بود.شوهر عمم تو کارگاه قنادی کارمیکنه واینو برام درست کرد و خیلی پرمغز و موز و... الانم مزه ش زیر زبونمه Tongue Tongue Tongue
طبقه وسط هم یک دسته گل بود،اون قلبها هم به سفارش خودم،مروارید اند .البته موقع خوردن باید مرواریدا رو برمیداشتیم.
قیمت رو نمیدونم:

ممنون از خدا جون ...
نوعروسا همه تلاشتونو بکنید ک زودتر برید خونه خودتون و طعم خوشبختی رو بچشید.New2
نقل قول
 سپاس شده توسط miss69 ، ندا بالا ، Far.far.far ، Khanom Tala ، yarauf ، pink lady ، elize ، Zahraa ، farnoush ، سحرافشاری ، B@R@NE ، madely ، pari87 ، (گندم) ، sahar1371 ، neda khanom ، سراب ، choobin ، zi zi ، *آوا* ، fatemeh64 ، فائقه ، آرتمیس ، moje majid ، MaHrOoOo ، *z.a.h.r.a* ، masoumeh.p ، tala680067 ، احسانه ، hiva73 ، ميناز
۳-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #30
کیک بله برونم

2 تیر 92 عروس شدم. خیلی خوش گذشت. کاش اون شب هیچ وقت تموم نمیشد.
لباسمو کرایه میدم صفحه 54 لباس با حد اقل هزینه ارسال 539
نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، paeizi ، فندق ، parisan ، Faeze S ، pari joon ، saraaa72 ، B@R@NE ، madely ، سحرافشاری ، pari rokh ، (گندم) ، sadsadsad ، sadaf.Maloos ، neda khanom ، سراب ، choobin ، Ghazaljoon ، Shaghayegh ، parparii ، zi zi ، *آوا* ، ida ، فائقه ، آرتمیس ، medis ، moje majid ، mahi19 ، Beh.Naz ، azin_az ، jojoie ، negi.f ، سحری68 ، MaHrOoOo ، ساناز جون.همدان ، *z.a.h.r.a* ، masoumeh.p ، tala680067 ، احسانه ، Narsis65 ، hiva73
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام