عکس کیک عقد یا نامزدیتون

۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۷:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۵ ۰۷:۱۸ عصر توسط lovestar.)
ارسال: #261
RE: عکس کیک عقد یا نامزدیتون
کیک عقد زندایی خوشگلم
بیست وسوم همین ماه عقدشون بود انشاالله که خوشبخت باشند
[تصویر: عکس کیک عقد یا نامزدیتون]

خدایا مگه میشه تو باشی و من تنها بمونم
نقل قول
 سپاس شده توسط (صبا) ، نیلوفر24 ، sadaftt ، fereshte.t ، Maryam_pedram ، marjantt ، heven ، sleeping beauty ، marall
۱-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #262
کیک جشن عقدم شیرینی هما اهواز کیلویی ۲۷ تومن فکر کنم ۱۱ کیلو شد
گل های پیونی دست ساز روش رو جدا به یه کیک خونگی سفارش دادم دونه ای ۲۵ تومن واسم درست کرد خودم روی کیک گذاشتم
روبان و مروارید ها رو هم خودم واسشون بردم که مطمئن باشم اشتباه نمیشه پاپیون ها رو هم خودم دوختم و بعد از تحویل روش چسبوندم

عقد ۲۹ دی ۹۵
عروسی ۳۰ تیر ۹۶ 
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، Maryam_pedram ، hadis sh ، *كيانا* ، marjantt ، saye6291 ، B and I ، جوجه خوشگله ، محیا96 ، nasrin8 ، mahsa69 ، almam ، zozoli ، eli meli joon ، heven ، sleeping beauty ، marall ، Barman ، (صبا)
۱۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #263
کیک عقد من 28 اسفند 95تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
خیلی دوستش دارمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

خواستگار 95/11/8
بله برون   95/12/20 
عقد 95/12/28 شب میلاد حضرت زهرا(س)
عروسی 97/5/19
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، zozoli ، جوجه خوشگله ، Maryam_pedram ، Narsis65 ، azita.khaksar ، eli meli joon ، heven ، maraal ، فهیمه ی مرتضی ، marall ، (صبا)
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۲۰-خرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #264
کیک جشن نامزدی-شیرینی فروشی نیوشا(اصفهان)

نقل قول
 سپاس شده توسط hpn ، maraal ، heven ، جودی 69 ، Narsis65 ، marall ، Maryam_pedram ، جوجه خوشگله ، (صبا) ، najmehbu
۲۶-خرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #265
کیک بله برون ما تصویر: /images/smilies/new/lub.png شکل یه حلقه توی جا حلقه ای هست تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

دوستی : 1388/2/3
خواستگاری رسمی : 1395/9/19
نامزدي : 1396/2/5
عقد : 1397/6/2
خونه : ؟؟
عروسی : ؟؟
من و شاهرخم به هم رسيديم ^_^ 

_instagram : _shahparia
نقل قول
 سپاس شده توسط marall ، maaaed ، (صبا) ، zahra_123 ، ساری جون ، heven ، Narsis65 ، roshanak7367 ، جوجه خوشگله ، marjantt ، paripariya
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام