عکس کیک عروسی خودمون

۲۲-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #11
RE: عکس کیک عروسی خودمون
کیک بله برون منتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif یادم نیست قبلا گذاشتم یا نه

[تصویر: عکس کیک عروسی خودمون ]

الهی" مرا آن ده که آن به "تصویر: images/smilies/heart.gif

https://www.instagram.com/naviisaa70/

تکنسین داروخانه هستم 
نقل قول
 سپاس شده توسط پریا خانم 66 ، heven ، Raman ، almam ، maraal ، (صبا) ، S♥️Y ، eli meli joon ، Sahraa71 ، ترانه خانوم ، Kishmish ، parmin.ab ، فرین آفرین ، پری سیما 89 ، artatam ، لومانا
۲۲-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۷ ۱۰:۲۰ عصر توسط (کژال).)
ارسال: #12
من عااااشق کیک عروسیم و دیزاینشمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
خوب شد این تاپیکو دیدم اینجا عکسشو بزارم عقده ای نشمتصویر: images/smilies/biggrin.gif
خودم برای اولین بار تو مراسم دیدمش
سلیقه منحصر به فرد مادرشوهر جانتصویر: images/smilies/heart.gif

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط پریا خانم 66 ، heven ، Raman ، جوجه خوشگله ، نسترن 2016 ، شیرین‌ترین ، almam ، maraal ، دختر اسفندی ، nazgol22 ، (صبا) ، hadis sh ، Maryam_pedram ، S♥️Y ، Sarakora ، eli meli joon ، Sahraa71 ، ترانه خانوم ، B and I ، marjantt ، parmin.ab ، فرین آفرین ، آبگينه ، پری سیما 89 ، Meri Khano0o0o0m ، artatam ، سحری... ، لومانا ، ida
۲۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #13
تصویر: ./uploads/201902/post_76886_1549707646_f738507dc44a466fb88ac5973bbe821b.attachاینم عکس کیک عروسی ما.البته من عروسی اصلیم کیک نداشتم چون تو مراسم عقد داشتیم
ولی عروسی شهر همسرم خواهرشوهر گرامی کیک دوس داشتن که خودشونم سفارش دادنتصویر: images/smilies/biggrin.gif
منم دوسش داشتم قشنگ بود

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
باغ تالار شادي:عالي
آرايشگاه مريم تقدسي:عالي
لباس عروس ل-اسپوزا:عالي
لباس داماد پيركاردين:عالي
موزيك افشار:عالي
آتليه آداك:عالي
گل طهرون:عالي
خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط major ، Sahraa71 ، ژاکلین ، ترانه خانوم ، (صبا) ، Sarakora ، B and I ، marjantt ، hadis sh ، parmin.ab ، فرین آفرین ، آبگينه ، پری سیما 89 ، Meri Khano0o0o0m ، artatam ، marcopolo ، لومانا
  • خرید اقساطی
  • آرته
۲۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۵۳ صبح توسط marcopolo.)
ارسال: #14

تصویر: ./uploads/201906/post_104036_1560147774_3c93a78a65e0ee13f21daffe0d618fd7.attach

کیک عروسی دوست قشنگم

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، سحری... ، parmin.ab ، hadis sh ، آبگينه ، Ladyjooon ، eli meli joon ، لومانا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام