• جوهرات نوبل
  • آرایشگاه مدیس

عکس کفش های خودمون ( فقط عکس ) ( 3 عکس در هر ارسال )

۱-آبان-۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #1

عکس کفش های خودمون ( فقط عکس ) ( 3 عکس در هر ارسال )
Heart

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط اِلی ، mahnaz1425 ، missmi70 ، Paramour ، secret ، gohar banoo ، نازخاتون ، zahra_bannooo ، torobche ، Banuye-ehsas ، maryamereza ، •|masoume |• ، سراب ، سپیده بانو ، khatooon ، پیشو ، saraaa72 ، فائقه ، س.م ، نوعروس68 ، ماه شب چهارده ، sefid barfy ، tala680067 ، Faeze S ، RL92 ، versteckt ، sani.m ، jigooli ، nasibe_603 ، Maryam290
۲-آبان-۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #2

RE: عکس کفش های خودمون ( فقط عکس ) ( 3 عکس در هر ارسال )
[تصویر: عکس کفش های خودمون ( فقط  عکس ) ( 3 عکس در هر ارسال )]" alt="تصویر: [تصویر: عکس کفش های خودمون ( فقط  عکس ) ( 3 عکس در هر ارسال )]" title="تصویر: [تصویر: عکس کفش های خودمون ( فقط  عکس ) ( 3 عکس در هر ارسال )]" />[تصویر: عکس کفش های خودمون ( فقط  عکس ) ( 3 عکس در هر ارسال )]" alt="تصویر: [تصویر: عکس کفش های خودمون ( فقط  عکس ) ( 3 عکس در هر ارسال )]" title="تصویر: [تصویر: عکس کفش های خودمون ( فقط  عکس ) ( 3 عکس در هر ارسال )]" />

نه هیچ انسانی دشمن توست!
و نه هیچ انسانی دوست تو!
بلکه هر انسانی معلم توست!Exclamation
نقل قول
 سپاس شده توسط •|masoume |• ، سراب ، سپیده بانو ، maryamereza ، eli meli joon ، gohar banoo ، nazi6864 ، پیشو ، tala680067 ، nasim.h ، sima 22 ، *FaRzAnEh* ، 3aman goli ، زیبای بی همتا ، ندای آسمانی ، zahra_bannooo ، فائقه ، س.م ، nila1360 ، نوعروس68 ، golnik ، ماه شب چهارده ، خوب اردیبهشتی نرگس ، میدیا ، tapesh ، ferferiii ، lilia93 ، fereshte.t ، Faeze S ، nikita617 ، دریا73 ، شادی.خ ، lili*malos ، paria khanoom ، heven ، asalii ، Khanom Tala ، choobin ، 3tayesh_t ، koushan ، ژینا هستم ، عادله خانم ، sevdayi ، ermiaa69 ، samane.omid ، سیندخت ، sani.m ، fatima.s ، mahya .kh ، smclassic ، zoya65 ، jigooli ، raha nan ، dokhte_banderi ، nasibe_603 ، Maryam290
۳-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-آبان-۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ عصر توسط *عروس برفی*.)
ارسال: #3

[تصویر: عکس کفش های خودمون ( فقط  عکس ) ( 3 عکس در هر ارسال )]

♥♥تاریخ بهترین روزم♥♥
♥♥روز عروسیم 95/10/16♥♥

13 دی فرشته آسمونیم زمینی شد
گل پسرم اومد بغلم
خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط فرزانه71 ، *FaRzAnEh* ، زیبای بی همتا ، 3aman goli ، eli meli joon ، secret ، ندای آسمانی ، nasim.h ، •|masoume |• ، zahra_bannooo ، فائقه ، mahnaz110 ، jill ، س.م ، nila1360 ، پیشو ، nazi6864 ، نوعروس68 ، golnik ، سحر 66 ، ماه شب چهارده ، نازک ، re.ha ، tala680067 ، ferferiii ، Faeze S ، nikita617 ، swallowjk ، heven ، Khanom Tala ، choobin ، pichak2014 ، 3tayesh_t ، fatima0941 ، koushan ، ژینا هستم ، فروغ بنی ، sevdayi ، sani.m ، fatima.s ، 3lena ، sogand irani ، jigooli ، susi ، سپیده بانو ، mehrban0o0o ، nasibe_603 ، soorati6925 ، دختر چهلگیس ، Maryam290 ، nargesy ، نیلوفر24
  • آرته
  • گروه ژ
۳-آبان-۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #4
این هم یه سری از کفشهای من

ممنونم ذوستام
کار پیدا کردم شکر خدا
نقل قول
 سپاس شده توسط فرزانه71 ، زیبای بی همتا ، ♥ممول♥ ، eli meli joon ، secret ، *عروس برفی* ، A.Bidel ، ندای آسمانی ، maryamereza ، nasim.h ، •|masoume |• ، zahra_bannooo ، مرمرین ، فائقه ، nirvana-ra ، *FaRzAnEh* ، mahnaz110 ، ***نفس*** ، س.م ، nila1360 ، پیشو ، gohar banoo ، nazi6864 ، نوعروس68 ، golnik ، سحر 66 ، rojan joooni ، ماه شب چهارده ، Tati Beauty ، سار سار ، سیندخت ، نازک ، re.ha ، tala680067 ، میدیا ، tapesh ، maryamgol ، sima 22 ، ferferiii ، fereshte.t ، zibaye ziba ، بتیس ، عکاسباشی ، Faeze S ، parisa-kz ، ماهلی ، __Madmazel__ ، دریا73 ، شادی.خ ، swallowjk ، saraa4 ، paria khanoom ، heven ، Khanom Tala ، choobin ، زیبای زیبا ، 3tayesh_t ، fatima0941 ، koushan ، ژینا هستم ، فروغ بنی ، nasrin_71 ، ajaghvajagh ، cHaPDaST ، samila_sh ، مهتاب69 ، yagmur ، sani.m ، پارمیسان ، 3lena ، jigooli ، susi ، raha nan ، Pishi pishi ، dokhte_banderi ، سپیده بانو ، mehrban0o0o ، maramin ، nasibe_603 ، دختر چهلگیس ، Maryam290 ، نیلوفر24
۴-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ صبح توسط سحر 66.)
ارسال: #5

نقل قول
 سپاس شده توسط gissu kamand ، پیشو ، نوعروس68 ، golnik ، خوب اردیبهشتی نرگس ، secret ، •|masoume |• ، eli meli joon ، shokoli159 ، س.م ، زیبای بی همتا ، nila1360 ، maryamereza ، باران68 ، ماه شب چهارده ، Tati Beauty ، gohar banoo ، امیر گلم ، zahra_bannooo ، marmar 1234567topol ، سار سار ، Faran33 ، سیندخت ، نازک ، dokhtare69 ، فائقه ، *FaRzAnEh* ، re.ha ، tala680067 ، آینه ، میدیا ، tapesh ، nafas70 ، ferferiii ، fereshte.t ، zibaye ziba ، انیتا 2000 ، بتیس ، عکاسباشی ، Faeze S ، parisa-kz ، پریماه گل عشق ، marjan_ghajar ، شقایق66 ، - مرجان - ، شادی.خ ، mahdiye_ah ، saraa4 ، عروس خانوم پاییز ، paria khanoom ، وفا ، heven ، asalii ، Khanom Tala ، hasti_d ، choobin ، pichak2014 ، 3tayesh_t ، eliiii6323 ، fatima0941 ، sara..h ، koushan ، ژینا هستم ، فروغ بنی ، nasrin_71 ، عادله خانم ، ajaghvajagh ، sevdayi ، عروس شیرازی ، وهسودان ، n8465 ، samila_sh ، مهتاب69 ، blue day ، HP_22 ، sani.m ، یاقوت سرخ ، goli_sh66 ، raha1362 ، fatima.s ، mahya .kh ، smclassic ، 3lena ، jigooli ، maryam.2015 ، susi ، شانیا ، توپراک ، neda.mo ، nazanin khanoom ، hengamehh ، سپیده بانو ، nasibe_603 ، Maryam290 ، nargesy
۵-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آبان-۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ عصر توسط سحر 66.)
ارسال: #6

نقل قول
 سپاس شده توسط باران68 ، ماه شب چهارده ، secret ، •|masoume |• ، maryamereza ، امیر گلم ، zahra_bannooo ، marmar 1234567topol ، سار سار ، سیندخت ، nila1360 ، فائقه ، *FaRzAnEh* ، س.م ، زیبای بی همتا ، tala680067 ، ندای آسمانی ، ferferiii ، fereshte.t ، انیتا 2000 ، پیشو ، Faeze S ، parisa-kz ، marjan_ghajar ، شقایق66 ، - مرجان - ، paria khanoom ، وفا ، heven ، asalii ، Khanom Tala ، choobin ، 3tayesh_t ، fatima0941 ، sara..h ، ژینا هستم ، فروغ بنی ، ajaghvajagh ، sevdayi ، meli joon ، وهسودان ، mandanak ، مهتاب69 ، blue day ، sani.m ، sogand irani ، susi ، شانیا ، 300 ، سپیده بانو ، nasibe_603 ، Maryam290
۶-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آبان-۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ صبح توسط سحر 66.)
ارسال: #7

نقل قول
 سپاس شده توسط سار سار ، Faran33 ، secret ، سیندخت ، nila1360 ، dokhtare69 ، فائقه ، *FaRzAnEh* ، •|masoume |• ، zahra_bannooo ، س.م ، زیبای بی همتا ، tala680067 ، آینه ، tak o tanha ، maryamgol ، shokoli159 ، ferferiii ، fereshte.t ، انیتا 2000 ، پیشو ، Faeze S ، شقایق66 ، swallowjk ، heven ، asalii ، Khanom Tala ، choobin ، pichak2014 ، بهاربهاري ، 3tayesh_t ، fatima0941 ، sara..h ، ژینا هستم ، فروغ بنی ، ajaghvajagh ، sevdayi ، مهتاب69 ، میدیا ، sani.m ، یاقوت سرخ ، شاه پری ، raha1362 ، fatima.s ، susi ، شانیا ، سپیده بانو ، nasibe_603 ، Maryam290
۱۰-آبان-۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #8

دلم میگیرد وقتی می بینم
من هــــــــــــــــستم
تو هـــــــــــــــــستی
ولی...
قـــــــــــــــــــــسمت
نیـــــــــــــــــــــــست
نقل قول
 سپاس شده توسط secret ، س.م ، فائقه ، eli meli joon ، nila1360 ، •|masoume |• ، beheshte ، ferferiii ، fateme22 ، بتیس ، پیشو ، فهیمه جون ، *FaRzAnEh* ، roya74 ، Khanom Tala ، saraaa72 ، choobin ، 3tayesh_t ، sara..h ، ژینا هستم ، فروغ بنی ، hanah70 ، asalii ، hiva73 ، sevdayi ، versteckt ، heven ، سعیده موشی ، سیندخت ، saahaar banoo ، sani.m ، سراب ، susi ، nasibe_603 ، Maryam290
۱۰-آذر-۱۳۹۳, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #9

پر نميشود نبودنت
نقل قول
 سپاس شده توسط •|masoume |• ، پیشو ، eli meli joon ، nila1360 ، secret ، Faeze S ، فهیمه جون ، ferferiii ، *FaRzAnEh* ، roya74 ، ملکه93 ، zahra_bannooo ، شادی.خ ، س.م ، swallowjk ، mobin naz ، fatima66 ، heven ، Khanom Tala ، choobin ، 3tayesh_t ، yasaman64 ، sara..h ، Attrisa ، ژینا هستم ، فروغ بنی ، hanah70 ، asalii ، hiva73 ، sevdayi ، fateme22 ، سعیده موشی ، سیندخت ، saahaar banoo ، sani.m ، susi ، nasibe_603 ، دختر چهلگیس ، Maryam290
۲۱-دي-۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #10

تصویر: images/smilies/heart.gifالحمدلله علي كل حال
نقل قول
 سپاس شده توسط پیشو ، حانيـــــه ، zahra_bannooo ، prancess kocholo ، •|masoume |• ، fatmeh banooo ، *FaRzAnEh* ، ♥ممول♥ ، ferferiii ، زیبای بی همتا ، re.ha ، dokhtare69 ، wish ، nila1360 ، f@tima ، - مرجان - ، zibagool ، roya74 ، eli meli joon ، شادی.خ ، maryamereza ، س.م ، عروس خانوم پاییز ، swallowjk ، جوجوبانو ، saraa4 ، nazgol22 ، shokoli159 ، Anis71 ، secret ، یلدا 60 ، Naceem ، مرمرین ، Ragazza ، paria khanoom ، شمیم خانومی ، mobin naz ، انسیه خانمی ، heven ، asalii ، Khanom Tala ، saraaa72 ، choobin ، No AroOs 94 ، Paramour ، 3tayesh_t ، fakhte ، termeh tala ، hiva73 ، atie20 ، فروغ بنی ، ژینا هستم ، koushan ، nasrin_71 ، عادله خانم ، الهام جوجو ، hanah70 ، فهیمه جون ، sevdayi ، versteckt ، meli joon ، وهسودان ، fateme22 ، فهیمه گلی ، سعیده موشی ، honeya ، mona-ho ، Chika ، مهتاب69 ، میدیا ، سیندخت ، مهدا ، saahaar banoo ، farzaneh_del ، sani.m ، Tati Beauty ، negarjooni ، TiTi 92 ، sahar_ashegh ، bily ، smclassic ، mamali ، 3lena ، سراب ، susi ، Pishi pishi ، Adeleh Tsh ، nasibe_603 ، soorati6925 ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام