• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

عکس کادویی که واسه روز مرد گرفتینو بذارین اینجا

۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ عصر توسط مهسا.)
ارسال: #1
عکس کادویی که واسه روز مرد گرفتینو بذارین اینجا
بچه ها جون عکس هدیه ای که به مناسبت روز مرد واسه همسرتون یا پدرتون گرفتین رو اینجا بذارین تا همه ببینن و اگر خواستن نظر بدن

اولیشم خودم میذارم
اینو امروز واسه همسری خریدم امیدوارم خوشش بیادAngel نظر شما چیه؟
http://up.behtarin.com/uploads/986ba0fb571.jpg

ست کراوات و دستمال جیبی و دکمه سردست هست
نقل قول
 سپاس شده توسط توت فرنگی ، عسل بانو. ، فندق ، ستاره آبی ، zahra2020 ، نازدونه ، bahare71 ، asal banoo ، maryam_gri ، sarai ، صنم ، ziba66 ، negar90 ، tameshki ، nasim.h ، NedaReza ، س.م ، خوشگل خانم ، SetareyeSoheil ، faarima ، وانا ، jojoie ، *آوا* ، setareh mashregi ، niniya ، Zahra R s ، baran.bahar ، zeinab.mh ، Tati Beauty ، nasemma ، Khanom Tala ، hiva73 ، fahim.s
۲۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #2
RE: عکس کادویی که واسه روز مرد گرفتینو بذارین اینجا
من اینو براش خریدم

[تصویر: عکس کادویی که واسه روز مرد گرفتینو بذارین اینجا]

واقعا سوپرایز شد ، شب قبل یهو بهش گفتم من چی برات بخرم ؟ : (
گفت هیچی ، خودت بهترین هدیه ای
خلاصه قشنگ باورش شد که هنوز هیچی نخریدم
فرداش رفتیم خونه شون که هدیه ی پدرشوهرم رو بهشون بدیم ، یه دقیقه رفته بود تو اتاق منم فوری رفتم دنبالش کادو رو گرفتم جلوش گفتم روزت مبارک !
اصلا انتظارش رو نداشت برای همین خیلی بهم چسبید Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط میناا ، marziye1987 ، mina14 ، khanoomGol ، Yasi Yasmina ، Monir60 ، فندق ، وفا ، دریا73 ، كيتي ، س.م ، mina_v ، mana88 ، آرتمیس ، وانا ، حدیث_ر ، melody68 ، عروس ناناز ، *آوا* ، nasibe_603 ، elham.voroOoOOjak ، setareh mashregi ، zeinab.mh ، m_lovely ، Alice13 ، Tati Beauty ، دختر پـــاییز ، Khanom Tala ، Royaiy ، park87 ، Fahime ، roya74 ، hiva73 ، fahim.s ، smclassic ، parisa6780
۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #3

اینو براش خریدم خیلی دوسش دارم و داره توی 7تا کادو پیچیدمش کلافش کردم Big Grin

از میان همه ی مردهای دنیا...
فقط کافیست پای تو در میان باشد !
نمیدانی برای تو زن بودن و عاشق بودن چه کیفی دارد ...! New2

شروع 19 بهمن 93
وزن اولیه 76
هدف اول 72 (بهش رسیدم )
هدف دوم 68
هدف سوم 60
نقل قول
 سپاس شده توسط وفا ، zahrali ، parie naz ، كيتي ، Fatima H ، arezo ، mina_v ، آرتمیس ، وانا ، nasibe_603 ، حدیث_ر ، *آوا* ، zeinab.mh ، m_lovely ، Tati Beauty ، nasemma ، Khanom Tala ، Royaiy ، gissu kamand ، park87 ، roya74 ، hiva73 ، سعیده موشی ، fahim.s ، smclassic ، Narsis65 ، parisa6780
  • بیکیوت
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #4
من 3 ساله پدرم رو از دست دادم و خیلی این روز برام سخته Crying
برای همین خوشحالم که دومین سالیه که در کنار همسرم هستم و بهش کادو میدم
امسال براش کیف چرم مشهد گرفتم

حلقه ی بــــازوانت تنگ تـــــر می شـــود..
و من آزاد تـــر گـُـــــم می شـــومــــــ..
میـان ِ دنیـــــایی ِ کـــــه..
فقط انـدازه ی ِ یکـــــ من جـــا دارد..

10 آبان 92 Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط شهرزاد91 ، Fatima H ، behin ، taranom25 ، sahar paeizi ، هااانیییه ، dordoone ، SetareyeSoheil ، مهربانو ، saraaa72 ، خوشگل خانم ، ashoosan ، Goli khanom ، معصومه ، nirvana r ، mina_v ، وفا ، najmesn ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، ثریا ، *shahla* ، آرتمیس ، وانا ، nasibe_603 ، melody68 ، *آوا* ، آدلی ، elham.voroOoOOjak ، zibaye ziba ، s.alikhani ، zeinab.mh ، m_lovely ، ریحون خانوم ، Tati Beauty ، nasemma ، anijoon ، Khanom Tala ، Royaiy ، اِلی ، park87 ، dokhtare69 ، roya74 ، hiva73 ، سعیده موشی ، fahim.s ، Adeleh Tsh ، smclassic ، bily ، Narsis65
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ عصر توسط nah@l.)
ارسال: #5
(۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ عصر)nah@l نوشته است:  من که روز شماری میکنم ک کی میشه به همسری کادو بدم...
فردا سالگرد دومین سال ازدواجمونه و من براش ی شلوار فاستونی گرفتم.وبرای روز مرد هم ادکلن گرفتم.
برای فردا یک کیک خوجمزه درست کردم،تو قالب قلبی شکل .فقط چون تو عقدیم و شبا از 6عصر تا12شب میره سر کار نمیدونم کی کیک و کادوشو بدم؟؟؟؟؟!!!!

برای سالگرد ازدواجمون یعنی امروزHeartخریدم ...البته سورمه ای تیره ست و تو عکس رنگ دیگه ای افتاده!ازآخرای هاشمیه پوشاک یاور(فکر کنم!)[تصویر: عکس کادویی که واسه روز مرد گرفتینو بذارین اینجا][تصویر: عکس کادویی که واسه روز مرد گرفتینو بذارین اینجا]
به همراه این کیک:
[تصویر: عکس کادویی که واسه روز مرد گرفتینو بذارین اینجا][تصویر: عکس کادویی که واسه روز مرد گرفتینو بذارین اینجا]
این هم برای روز مرد گرفتم:
دوست جونا از ادکلن قیمت ندارم.کسی میدونه قیمتشو بهم بگه.(آخه از داداشم گرفتم.نمایندگی لوازم آرایش و ادکلن واینا)

ممنون از خدا جون ...
نوعروسا همه تلاشتونو بکنید ک زودتر برید خونه خودتون و طعم خوشبختی رو بچشید.New2
نقل قول
 سپاس شده توسط طراوت صابر ، **NAVISA** ، خوشگل خانم ، Beh.Naz ، دریا73 ، س.م ، mina_v ، m.t ، maary69 ، نیلوفرم ، آرتمیس ، وانا ، nasibe_603 ، *آوا* ، elham.voroOoOOjak ، arezoo.h1370 ، zeinab.mh ، Tati Beauty ، nasemma ، VOROOJACK ، Khanom Tala ، اِلی ، roya74 ، hiva73 ، سعیده موشی ، fahim.s ، توپراک ، smclassic ، Narsis65
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #6
این ادکلن [تصویر: عکس کادویی که واسه روز مرد گرفتینو بذارین اینجا]
و این ها Dodgy
دو تا هم تی شرت میخوام بگیرم و همه اینارو بذارم تو یه جعبه ی بزرگه خوشگل New1

17 آبان قشنگترين شب زندگے ما Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mahtaab ، aroosak52 ، jine ، maary69 ، *آوا* ، elham.voroOoOOjak ، zeinab.mh ، nasemma ، Khanom Tala ، اِلی ، roya74 ، hiva73 ، سعیده موشی ، fahim.s ، smclassic ، Narsis65
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #7

نوعروسای مهربون جمعیت امام علی واسه کمک به بچه ها به کمک شما نیاز داره
http://kuchegardan.org/
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط birsan ، khofte ، s.noohi20@gmail.com ، maary69 ، آرتمیس ، elham7 ، *آوا* ، nasibe_603 ، baran.bahar ، zeinab.mh ، nasemma ، Khanom Tala ، Royaiy ، اِلی ، roya74 ، hiva73 ، سعیده موشی ، fahim.s ، Narsis65
۱-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ صبح
ارسال: #8

برای ددی.کیف لپ تاپ 47تومن. بلوز 44 تومن(با استفاده از دابی,قیمت اصلیش75 بود)
نقل قول
 سپاس شده توسط khofte ، sahel58 ، فروردین ، mana88 ، mahnaz110 ، pink lady ، m.t ، maary69 ، lopasali ، ##سمانه## ، آرتمیس ، *آوا* ، nasibe_603 ، arezoo.h1370 ، nila1360 ، zeinab.mh ، My dear 90 ، Tati Beauty ، nasemma ، Khanom Tala ، Royaiy ، اِلی ، dokhtare69 ، eliiii6323 ، roya74 ، hiva73 ، سعیده موشی ، fahim.s ، bily
۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #9
Embarrased[تصویر: عکس کادویی که واسه روز مرد گرفتینو بذارین اینجا]
این هدیه منه به همسر عزیزم البته چیزای دیگک خریدم که نمیدم خوب بعدا میدمTounge
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، وفا ، m.t ، farnoush ، آرتمیس ، عروس خوشگل1394 ، *آوا* ، nasibe_603 ، arezoo.h1370 ، setareh mashregi ، zeinab.mh ، nasemma ، فرانک2 ، فهیمه جون ، Khanom Tala ، ندای آسمانی ، ida ، park87 ، roya74 ، hiva73 ، سعیده موشی ، fahim.s ، smclassic ، Narsis65
۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #10
اینم کادوهای من که همین هفته گذشته ای دادم به شوشوLub

نقل قول
 سپاس شده توسط jine ، masoumeh.p ، ell ، farnoush ، آرتمیس ، *آوا* ، zeinab.mh ، فرانک2 ، mitra.y ، فهیمه جون ، Khanom Tala ، zibaye ziba ، park87 ، roya74 ، hiva73 ، سعیده موشی ، fahim.s
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام