• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

عکس چیزهایی که برای سیسمونی خریدم + قیمت + آدرس مغازه

۱۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #201

RE: عکس چیزهایی که برای سیسمونی خریدم + قیمت + آدرس مغازه
خرید جدید نی نی آینده من. دماسنج اطاق خواب و وان حمام اونت. 178 تومن از داروخانه تو اصفهان. اما متاسفانه هنوز نتونستم تب سنج اونت رو پیدا کنم تو بازار...

[تصویر: عکس چیزهایی که برای سیسمونی خریدم + قیمت + آدرس مغازه ]

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، جوجه خوشگله ، Sahraa71 ، آبگينه ، ترانه خانوم ، آرامشه خیال ، ♡بهاره♡ ، النازی ی ی ، parmin.ab ، Ladyjooon ، mina.pirozi ، لومانا ، آیسان96 ، (صبا) ، Elmira-Ml94 ، دخترِپاییز ، heven ، لیزا
۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #202

خب خانم های گل من اومدم با چند تا خرید کوچولو.بعد اقدام یکم نامید شدم برای اینکه یکم روحیه بگیرم رفتم این خریدها رو انجام دادم.همه رو از سیسمونی پروانه ها گرفتم.عکس ها از خود پیج هست چون ازشون عکس نگرفته ام.آدرس: بوشهر، انتهای بازار قدیم، پاساژ شهر آفتاب.آدرس پیج اینستاشون هم sismoni.parvaneha

زیر انداز تعویض پوشک چهار تکه شامل تشک،رویی پلاستیکی که به تشک وصل میشه،بالشت،پیش بند.قیمت 61000 تومان البته سورمه ایش روشنتره تا تو عکس
کیسه آب گرم نوزادی(اندازه یک کف دسته) قیمت: 25000 تومان
پوپت حمام قیمت 28000 تومان
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، ترانه خانوم ، parmin.ab ، (صبا) ، باران پاييزي ، آبگينه ، Sahraa71 ، admin2 ، Elmira-Ml94 ، Ladyjooon ، النازی ی ی ، دخترِپاییز ، lili_61 ، آیسان96 ، لومانا ، mari90 ، K.L.S ، kitty ، **ماهور** ، ♡بهاره♡ ، heven ، لیزا ، B and I
۳۱-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #203
سلام چقدر خرید کردید شماها مبارکتون باشه خیلی بامزه بود خیلی عسل بودن تصویر: /images/smilies/new/lub.png

برام دعا کنید بقیه ش هم به خوبی پیش بره ممنون Heart
تاریخ نامزدی: ۱۳ اسفند ۹۴
تاریخ عروسی: ۱۸ آذر ۹۵
تاریخ مادر شدن: ۱ مرداد ۹۸ همسرم بهترین هدیه تولد زندگیشو گرفت و جواب آزمایشم مثبت شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، K.L.S ، mina.pirozi ، **ماهور** ، heven ، لیزا
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۸-مهر-۱۳۹۸, ۱۱:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مهر-۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ عصر توسط باران پاييزي.)
ارسال: #204

خریدهای جدید من برای نی نی.البته چون جنسیت هنوز معلوم نیست سعی کردم خنثی بگیرم تصویر: images/smilies/biggrin.gif نمیدونم تا چه حد موفق بودم البته به جز اون صورتیه که دخترونست خخختصویر: images/smilies/cool.gif 

اینم یه شورت کوشولوووو اندازه کف دست.اصن شاید به کار نیاد چون بچه با اون سن کم رو نمیشه بدون پوشک گذاشت و فقط شورت بهش پوشوند اما من دلم ضعف رفت براششش خریدم خخخخ
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفندی ، **ماهور** ، (صبا) ، جوجه خوشگله ، mina.dokht ، ♡بهاره♡ ، soudeh312 ، heven ، Elmira-Ml94 ، mina.pirozi ، آیسان96 ، nasrin jun ، ترانه خانوم ، سودي95 ، K.L.S ، mari90 ، Sahraa71 ، لیزا ، B and I
۱۶-آبان-۱۳۹۸, ۰۵:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آبان-۱۳۹۸ ۰۶:۲۴ عصر توسط **مینو**.)
ارسال: #205

عکس رو همسرم گرفته،دستش درد نکنه.یکی از قشنگ ترین خریدای نی نی،۲۸۰ تومن.
قیمتا رو دقیق یادم نیست.Sad
سرویس خواب دم دستیش،۴۸۰ تومن
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، heven ، جوجه خوشگله ، مامان جون آینده ، K.L.S
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام