• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)

۸-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آذر-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ صبح توسط maneli.)
ارسال: #11
RE: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه
اینو دیشب خریدم 3تاست 15000تومن [تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]
اینم کنار گاز هست 3 بعدیه 4000تومن [تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]

اینم یه دیس قو شکل هست 15000تومن از نمایندگی فلر [تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]

اینم لیوان قهوه خوری برای زیر قهوه سازم از شهروند دونه 3500ت[تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]

New1
 سپاس شده توسط بتیس ، elina69 ، ghazali ، papari62 ، sadsadsad ، Ghazaljoon ، sajede shadoone ، zahra66 ، nancy ، كيتي ، *آوا*
۸-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ صبح توسط ghasedaak64.)
ارسال: #12
اینو دیروز از مغازه سر فاطمی گرفتم 87.000 تومن - میکر 8تایی
[تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]
اینم تازه خریدم Big Grin

هنورم میشه عاشق بود تو باشی کاره سختی نیست
بدون مزر با من باش ..........
 سپاس شده توسط h0da ، negar90 ، maneli ، tala680067 ، بتیس ، elina69 ، RAD ، sadsadsad ، پری-ناز ، sajede shadoone ، moje majid ، nancy
۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ عصر توسط س پ ی د ه.)
ارسال: #13
یخچال 29 فوت ال جی که از نمایندگی تو خیابان پیروزی خریدم چون قیمتش از بقیه نمایندگی ها کمتر بود 4573
لباسشویی ایندزیت 7 کیلویی از نمایندگی امین حضور 1750
ظرفشویی ایندزیت 14 نفره نمایندگی امین حضور 1850
البته من ظرفشویی و لباسشوی رو مهر ماه خریدم یخچال رو دو هفته پیش

احساس پرانتزی را دارم

که همه ے اتفاقات خوب

داخل آن اتفاق مے افتد .

آری ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام ...
 سپاس شده توسط elina69 ، nil0o0o ، *یگانه* ، sadsadsad ، simony ، choobin ، پری-ناز ، nancy ، *آوا* ، nasibe_603 ، mina_goli ، n.a.i.a
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آذر-۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ عصر توسط Nazy.)
ارسال: #14
سلام بچه ها من اینارو یه ماهه پیش همه رو از شوش خریدم.از همون مغازه هایی که کنار پاساژ بلور فروش هاست.

[تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]" title="تصویر: [تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]" />

این سرویس 14 پارپه چینیه که 175 تومنم خریدم
دوتا نمک دونای سفیدو زردو 2500
سرویس چاقو مارک باس استیل 80 تومن
3 تا سینی دم دستی 22 تومن
اونام لیوان چای خوری واسه دم دست که دستی 4 تومن بود منم دیدم ارزونه دو دست خریدم 8 تومنBig GrinBig Grin

[تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]" title="تصویر: [تصویر: عکس چیزهائی که برای جهاز خریدم + قیمت + آدرس مغازه (1)]" />

دوتا هم سینی واسه مهمون خریدم بزرگ و کوچیک که این یکیشه دوتاش شد 80 تومن(45 کوچیک - 35 بزرگ)

اینم سرویس ارکوپال 38 پارچه که 200 تومن خریدم
 سپاس شده توسط الیناز ، papari62 ، raha7643 ، hani st ، armaan ، NiKtA20 ، ghasedaak64 ، بتیس ، simony ، choobin ، پری-ناز ، elina69 ، sajede shadoone ، zahra66
۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #15
از خانه و آشپزخانه با پایه 198 تومن. جدا هر کدوم حدود 27 یا 32 هرکدوم 1 قیمته

3......... تیام و متینا منم عاشق مامان بابامم..........
خدایا شکرت همه چی عالی بودNew1
 سپاس شده توسط RAD ، ghasedaak64 ، *یگانه* ، مهاد ، simony ، لحظه ، zi zi ، MAAH ، hava ، mattina ، zahra511 ، Nazy ، nadin301 ، choobin ، maneli ، elina69 ، narcissus88 ، sajede shadoone ، moje majid ، nancy ، كيتي ، nah@l ، سحر ایرانی ، مانا26 ، bahar23 ، س.م ، *آوا* ، nasibe_603 ، mina_goli
۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #16
http://www.samsung.com/iran/consumer/hom...AC-gallery
دوستان این عکس یخچالمه.
http://www.samsung.com/iran/consumer/hom...AC-gallery
اینم لباسشوییم. هر دو سفید. به نظرتون قشنگه؟
 سپاس شده توسط Nazy ، choobin ، elina69 ، simony
۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #17
http://www.orado.com/shopping/item.aspx?i=14933
مرسی دوستای گلم. اینم غذاسازمه. دوست جونا به نظرم هرچه زودتر لوازم برقیاتونو بخرین. لباسشویی من از ماه پیش 220 رفته رو قیمتش.
 سپاس شده توسط ghasedaak64
۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ صبح توسط mahtab-gh.)
ارسال: #18
منم دیروز اینو خریدم البته میز گرد چوبیشو با رنگ سفید صندلی سفید کف صندلی هم سبز فسفری البته با 3 تا صندلی
شد 460 30 تومن هم تخفیف گرفتیم شد 430
اینم آدرسشه
http://www.ehsani.irscs.com

سپاس شده توسط ghasedaak64 ، parasto parvaz ، mattina ، sadsadsad ، Nazy ، choobin ، arooaha ، negar90 ، پری-ناز ، elina69 ، simony ، jine ، sajede shadoone ، maryam goli ، zahra66 ، moje majid ، حباب ، كيتي ، *آوا* ، nasibe_603 ، barane1990 ، mina_goli
۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #19
من اینو از لوستر فروشی ویولت تو فردیس کرج خریدم خیلی بزرگه ارتفاع 1 متره و پهناش نیم متر خرداد ماه 106 هزار تومن بنظرم چیز شیکیه

دوست دارم هر چی پول میاد دستم خرج تن پوش شیک و خوراک خوب و تفریح توپ کنم .نه زمین و خونه و ویلا بخرم Wink چون ترجیح میدم ...
دنیا به کامم باشه تا به نامم
 سپاس شده توسط sadsadsad ، choobin ، p.amorous ، elina69 ، simony ، ghazali ، sajede shadoone ، moje majid ، *آوا*
۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #20
اینارو از شوش خریدم یه پاساژی وسایل و گلدونهای چوبی داره برای خونه های اسپرت خیلی قشنگ میشه

دوست دارم هر چی پول میاد دستم خرج تن پوش شیک و خوراک خوب و تفریح توپ کنم .نه زمین و خونه و ویلا بخرم Wink چون ترجیح میدم ...
دنیا به کامم باشه تا به نامم
 سپاس شده توسط sadsadsad ، choobin ، negar90 ، پری-ناز ، p.amorous ، elina69 ، simony ، ghazali ، sajede shadoone ، حباب ، nancy ، *آوا* ، mina_goli
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام