• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

عکس ناخن روز عروسی یا نامزدیمون

۳۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #31
RE: عکس ناخن روز عروسی یا نامزدیمون
[تصویر: عکس ناخن روز عروسی یا نامزدیمون]
روز عروسیم
نقل قول
 سپاس شده توسط رعناخانوم ، topol ، خوشگل خانم ، nanaz ، مری جوجو ، RL92 ، س.م ، عروس خوشحال ، saraaa72 ، ay naz ، آرتمیس ، tala680067 ، sepid73 ، دختره تابستوون ، elani ، چشم عسلی ، Mutual love ، kimiasokoot ، dordoone ، FIROOZEH 69 ، MaloooS ، 1girl ، mohadeseh71 ، sogole ، نیازز ، nasibe_603 ، ghazal joooooooooon ، mahsaiiii ، MaHrOoOo ، ماهی قرمز ، خوب اردیبهشتی نرگس ، samanehzaf ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، ne-gin-00
۳۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ صبح توسط elvaa.)
ارسال: #32
ناخن روز نامزدی و عقدم با حلقه ام ست کردم طرح ورساچه اش رو Smile

ما تو اين دنيا تنها نيستيم اين دنيا فقط مال ما نيست بقيه ي موجودات از مورچه و تا سگ و گربه و .. حق زندگي دارن
دوستاي خوبم مهربوني با حيوانات و احترام به حقوق اونهارو ياد بگيريم و به بچه ها ياد بديم
ته مونده ي غذاي ما يه وعده براي سگ و گربه هاي بي پناه ميشه
نقل قول
 سپاس شده توسط ay naz ، آرتمیس ، tala680067 ، sepid73 ، س.م ، RL92 ، elani ، چشم عسلی ، خوشگل خانم ، dordoone ، MaloooS ، فائقه ، عروس خوشحال ، madely ، 1girl ، mohadeseh71 ، Tati Beauty ، sogole ، nasibe_603 ، MaHrOoOo ، خوب اردیبهشتی نرگس ، samanehzaf ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، ne-gin-00
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ صبح توسط MAHNAZ.B.)
ارسال: #33
اینم عکس ناخن های من در روز نامزدی
کاشت اکلیل هستش از نزدیک خیلی شیک شده بودن عکسش یخورده بد شده خودم که عاشقشون شدمLub

اینم کاشت پام، کفشم جلو باز بود مجور شدم ناخن پام روهم کاشت بذارمHeart

همه چی رو می سپارم دست خودت Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط سوسن 66 ، ay naz ، mozhi 2 ، sahar_sara ، lili3d ، دختره تابستوون ، elani ، behin ، س.م ، RL92 ، betsabeh ، mahsa.mohamad ، آرتمیس ، sepid73 ، چشم عسلی ، خوشگل خانم ، eternal ، fan2gh ، nanaz ، سپیده صبح ، kimiasokoot ، dordoone ، mohadeseh71 ، shirin bano ، MaloooS ، فائقه ، yagmur ، tala680067 ، عروس خوشحال ، حدیث جوون ، topol ، narcissus88 ، pichak2014 ، دریا73 ، sadaf7 ، mehrnazi ، 1girl ، neda khanom ، nikita617 ، Tati Beauty ، peler ، عکاسباشی ، sogole ، نیازز ، دختر برفی ، نفس74 ، nasibe_603 ، fatemeh_MS ، ❤...M...❤ ، m0na-hamed ، سراب ، saharjavid ، MaHrOoOo ، sun daughter ، ماهی قرمز ، شادی.خ ، محدثه خانوم ، sara queen ، خوب اردیبهشتی نرگس ، nasemma ، خگوشی ، Zendegim ، فلفل بانو ، samanehzaf ، ندا10020 ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، فروغ بنی ، mahs a ، nil0ufar ، ne-gin-00 ، مامان گل دخترا
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #34

اینم ناخن روز نامزدیه من
کاشت اکلیل هست ست لباسم ابی نفتی بود

خدایا شکرت چهارمين سالگرد عروسیمونم تموم شدe
آرایشگاه مریم رهنما ینظیر مریم جونم عاشقتم
مزون:تاج محل خیلی راضی بودم
موزیک:آرمین نصرتی خیلی عالی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، فرزاااانه ، ay naz ، RL92 ، تپلو ، MAAH ، sepid73 ، س.م ، پرینـاز ، ghazal joooooooooon ، رومی نا ، eternal ، khofte ، mehrnazi ، dordoone ، MaloooS ، فائقه ، yagmur ، tala680067 ، lili3d ، دختره تابستوون ، عروس خوشحال ، mohadeseh71 ، 1girl ، آرتمیس ، Tati Beauty ، sogole ، نیازز ، fatemeh_MS ، سراب ، saharjavid ، MaHrOoOo ، ماهی قرمز ، خوب اردیبهشتی نرگس ، nasemma ، samanehzaf ، دختر همساده ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، فروغ بنی ، nil0ufar ، ne-gin-00
۶-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #35

این ناخنه روزه عقدمه.
در حاله عکس گرفتن با بابایی بودم رفتم انگشت اشارمو مخفی کنم عکسسیدن...
آخه داشتم از پله های آتلیه میرفتم پائین ناخنم کنده شد!!!
http://nowaroosupload.ir/uploads/13776992231.jpg

بعد 2 سال کم کاری اومدم که دوباره فعال بشمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
 سفارش وسایل نمدی(سیسمونی،گیفت و غیره) پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط ay naz ، س.م ، RL92 ، dordoone ، MaloooS ، zi zi ، tala680067 ، عروس خوشحال ، فائقه ، 1girl ، آرتمیس ، mohadeseh71 ، HiddenBride ، *FaRzAnEh* ، نیازز ، سراب ، MaHrOoOo ، خوب اردیبهشتی نرگس ، *آوا* ، ferferiii ، nil0ufar ، ne-gin-00 ، مامان گل دخترا
۱۱-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #36
اینم ناخنای من که کلی داستان داشتم. روز قبل عروسیم بود. تصمیم گرفته بودم آرایشگاه خودم نرم چون خیلی گرون بود و کفگیر ما هم که دیگه کم کم میخورد به کف دیگ. رفتم یه آرایشگاهی که یکی از آشناها معرفی کرده بود. آرایشگر اصلی ناخنشون توی راه تصادف کرده بود و گفت دیرتر میاد. منم اصلا وقت نداشتم. یه نفر دیگه اومد و گفت من سوهان میکشم تا اون خانم بیاد. تک تک ناخنامو شکست (کاشت بود) منم هیچی نگفتم . پیش خودم گفتم حتما درست مکنه دیگه. خلاصه آرایشگر اصلیشون زنگ زد و گفت نمیرسه بیاد. این خانمم اصلا بلد نبود ترمیم کنه.
آخر رفتم آرایشگاه خودم دقیقا 3 ساعت داشت روی ناخنام کار میکرد. بیشترشون رو از اول کاشت. و کلا 80تومن پول ناخن دادم :O اما عاشق ناخنام بودم. تا 1ماه بعد عروسیم دلم نمیومد پاکشون کنم Smile

آها راستی اسم آرایشگاه: Ema سارینه جون

هرچقدر بعید باز تو خدای منی...
نقل قول
 سپاس شده توسط ay naz ، MaloooS ، MAAH ، zi zi ، eternal ، فائقه ، yagmur ، دریا73 ، nanaz ، ستاره** ، س.م ، RL92 ، miss bride ، tala680067 ، lili3d ، فرزاااانه ، mahsa.mohamad ، عروس خوشحال ، آتـنـا پـارسیـان ، mozhi 2 ، حدیث جوون ، sweeety ، narcissus88 ، joojeoordak ، mohadeseh71 ، Laaleeh ، pichak2014 ، خوشگل خانم ، madely ، topol ، saraiiii ، vishad ، 1girl ، آرتمیس ، فاطی جون ، neda khanom ، Tati Beauty ، HiddenBride ، Lili1369 ، مهتاب69 ، پرینـاز ، نیازز ، setarehnasri ، خانوم آقای موسوی ، تك ستاره ، saraOnavid ، fatemeh_MS ، m0na-hamed ، نفس63 ، nasrin_71 ، MaHrOoOo ، مریم* ، قاصدک89 ، mahsa69 ، khatooon ، ماهی قرمز ، SaBooRa ، شادی.خ ، Ms Gelayol ، محدثه خانوم ، s.alikhani ، HEDIEHHHHHH ، خوب اردیبهشتی نرگس ، خگوشی ، parnianmehr ، ملیحه جون ، شاپری رنگین کمون ، 3lena ، samanehzaf ، kiana68 ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، فروغ بنی ، خاله ، نیلوفر24 ، Fahime ، .Katy. ، nil0ufar ، ne-gin-00 ، soorati6925
۱۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #37
عکس ناخن من روز عروسیم
خرداد90HeartHeart

چه احساس قشنگي است حس در آغوش كشيدن موجودي كوچك و دوست داشتني كه فقط در ميان دستان تو امنيت و آرامش را تجربه مي كندHeart
هفته 34
سهیل جون مامان توی دلمه
نقل قول
 سپاس شده توسط دریا73 ، MaloooS ، ay naz ، عروس خوشحال ، niloofar20 ، رومی نا ، tala680067 ، mozhi 2 ، عروس باران ، س.م ، bahare71 ، topol ، RL92 ، zi zi ، فائقه ، versteckt ، joojeoordak ، mohadeseh71 ، pichak2014 ، خوشگل خانم ، madely ، vishad ، 1girl ، آرتمیس ، neda khanom ، nikita617 ، negar65 ، HiddenBride ، مهتاب69 ، نیازز ، nasibe_603 ، دختر پـــاییز ، ❤...M...❤ ، m0na-hamed ، mahsaiiii ، سراب ، MaHrOoOo ، fatima.s ، مریم* ، khatooon ، ماهی قرمز ، SaBooRa ، fatemeh_MS ، فرشته ی نجات ، skyisup92 ، النا68 ، خوب اردیبهشتی نرگس ، nasemma ، فلفل بانو ، شاپری رنگین کمون ، samanehzaf ، dream ، Aseman90 ، bahare jan ، *FaRzAnEh* ، یار پنهان ، *آوا* ، ferferiii ، فروغ بنی ، خاله ، Fahime ، .Katy. ، nil0ufar ، مامان گل دخترا
۱۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #38
ناخنم روز عروسیمHeart
شرمنفه از رو شاسی گرفتم بد شدهNew2

آدم !
حوا !
عجله کردید
سیب کال بود
و دنیای نارس امروز ،
دسترنج دیروز شماست
که هیچکدام از آرزوهایمان نمیرسد..
نقل قول
 سپاس شده توسط س.م ، bahare71 ، دریا73 ، RL92 ، zi zi ، ay naz ، *FaRzAnEh* ، مک فراید 1 ، MaloooS ، فائقه ، taranom25 ، versteckt ، eternal ، joojeoordak ، آتـنـا پـارسیـان ، mozhi 2 ، mohadeseh71 ، tala680067 ، خوشگل خانم ، نانا جون ، madely ، 1girl ، آرتمیس ، فاطی جون ، neda khanom ، nikita617 ، Tati Beauty ، HiddenBride ، topol ، نیازز ، m0na-hamed ، سراب ، MaHrOoOo ، مریم* ، ماهی قرمز ، محدثه خانوم ، خوب اردیبهشتی نرگس ، الهام جوجو ، فلفل بانو ، samanehzaf ، یار پنهان ، ferferiii ، nil0ufar ، ne-gin-00
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ عصر توسط masumeh.)
ارسال: #39
اینم ناخن منه واسه عروسیم
خیلی دوسش دارم با طلام ست بود اینم گوشوارم که ست رو ببینینAngel
[تصویر: عکس ناخن روز عروسی یا نامزدیمون][تصویر: عکس ناخن روز عروسی یا نامزدیمون]

باران باش و ببار
نپرس کاسه های خالی از آن کیست...
نقل قول
 سپاس شده توسط RL92 ، MaloooS ، eternal ، tala680067 ، zi zi ، pichak2014 ، مری جوجو ، خوشگل خانم ، س.م ، madely ، saraiiii ، ay naz ، vishad ، 1girl ، آرتمیس ، mozhi 2 ، neda khanom ، 3peed ، آتـنـا پـارسیـان ، nikita617 ، mohadeseh71 ، negar65 ، Tati Beauty ، فائقه ، HiddenBride ، topol ، fatemeh_MS ، ❤...M...❤ ، سراب ، MaHrOoOo ، خوب اردیبهشتی نرگس ، nasemma ، فلفل بانو ، samanehzaf ، dream ، ندا10020 ، maryam_68 ، aviiin ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، ne-gin-00
۲۹-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #40
اینم ناخن مراسم عقد من البته فردای مراسم تو شرکت Wink اون روز وقت نشد عکس بگیرم

از چشم خیلی ها افتادم چون جدیدا دارم جوری زندگی میکنم که خودم حال میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط MAAH ، vishad ، aroos koochooloo ، ay naz ، topol ، mehrnazi ، فرزاااانه ، *FaRzAnEh* ، 1girl ، samsoon ، آرتمیس ، tala680067 ، س.م ، s65 ، GaMbAlOo ، mozhi 2 ، mujimuji ، RL92 ، neda khanom ، 3peed ، saraOnavid ، nikita617 ، jovan ، *gandom* ، منا ، mohadeseh71 ، behin ، dordoone ، خوشگل خانم ، negar65 ، Tati Beauty ، sepid73 ، fati asali ، فائقه ، HiddenBride ، مهتاب69 ، نیازز ، پری جنگلی ، nasibe_603 ، دختر پـــاییز ، narcissus88 ، pichak2014 ، m0na-hamed ، Fariba-65H ، gole sorkh ، سراب ، MaHrOoOo ، مریم* ، باران پائیزی ، شه بانو ، شادی.خ ، محدثه خانوم ، raha669 ، النا68 ، خوب اردیبهشتی نرگس ، Zendegim ، فلفل بانو ، شاپری رنگین کمون ، samanehzaf ، samiraa ، dream ، ندا10020 ، Eli-M ، *آوا* ، ferferiii ، عادله عاشق لاک وروژ ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام