• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

عکس ناخن روز عروسی یا نامزدیمون

۸-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ عصر توسط روناک بیزمارک.)
ارسال: #11
RE: عکس ناخن روز عروسیمون
با عرض معذرت نتونستم کوچیکش کنم دعوام نکنینHuhعکس ناخونای عروسی خواهرم

[تصویر: عکس ناخن روز عروسی یا نامزدیمون]

نردبان دلم شکسته است
می شود برای من کمی دعا کنی؟
یا اگر خدا اجازه می دهد، کمی بجای من خدا خدا کنی؟
راستش دلم مثل یک نماز بین راه خسته و شکسته است،
می شود برای بیقراری دلم سفارشی به آن رفیق با وفا ( خدا ) کنی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سپیده صبح ، MaloooS ، topol ، فائقه ، yarauf ، saraOnavid ، seviana ، خوشگل خانم ، pink lady ، negar65 ، B@R@NE ، asaliii ، narcissus88 ، آرزو.پ ، شادگل ، Beh.Naz ، mahsa sadegh ، sara queen ، mohadeseh71 ، sadsadsad ، zi zi ، دریا73 ، RL92 ، tala680067 ، ay naz ، Ghazaljoon ، عروس شیرازی ، farnoush ، HiddenBride ، نارسيس ، moni joon ، س.م ، عروس خوشحال ، sar ، Saghi ، الی2 ، eternal ، سحرافشاری ، saraaa72 ، fati asali ، ماه پیشونی ، vishad ، 30ma-20 ، وفا ، ati banoo ، asal2012 ، سراب ، sogand20 ، setarehnasri ، jine ، 4051307 ، khoodka ، کیتی ، آیتا ، شهرآشوب ، kameliya ، elani ، mahsa6900 ، sahel aram ، fan2gh ، FIROOZEH 69 ، خانم لورا ، sogole ، نفس74 ، nasibe_603 ، m0na-hamed ، MaHrOoOo ، ماهی قرمز ، sabrina20 ، محدثه خانوم ، فرشته ی نجات ، آرتمیس ، النا68 ، خوب اردیبهشتی نرگس ، ramina12958 ، سایه سرد ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، secret ، فروغ بنی ، delnia ، ne-gin-00
۱۲-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #12

اینم ناخن های من:

کجای این جنگل شب پنهون میشی خورشیدکم؟
چرا به من شک میکنی؟ من که منم برای تو
لبریزم از عشق تو و سرشارم از هوای تو
نوازشم کن و ببین عشق میریزه از صدام
صدام کن و ببین که باز غنچه می دن ترانه هام
اگر چه من به چشم تو کمم ، قدیمیم گمم
آتشفشان عشقم و دریای پر تلاطم ام
نقل قول
 سپاس شده توسط MaloooS ، sadsadsad ، asaliii ، mohadeseh71 ، mohadeseh71 ، zi zi ، دریا73 ، RL92 ، tala680067 ، yarauf ، ay naz ، خوشگل خانم ، studpk ، m.vadi ، yalda2013 ، الی2 ، Ghazaljoon ، topol ، عروس شیرازی ، فائقه ، nananijoon ، farnoush ، HiddenBride ، TiTi 92 ، moni joon ، س.م ، عروس خوشحال ، negar65 ، ستاره زهره ، eternal ، n@f@s ، وفا ، سحرافشاری ، نادیا جون ، fati asali ، daniyal ، aroose barfiii ، 30ma-20 ، ati banoo ، asal2012 ، سراب ، sogand20 ، neda khanom ، سيما ، shima rostami ، چشم عسلی ، کیتی ، peler ، madely ، حدیث جوون ، kameliya ، Aroose Maloos ، elani ، sahel aram ، baharak7 ، bano70 ، sogole ، پری جنگلی ، nasibe_603 ، تك ستاره ، ❤...M...❤ ، m0na-hamed ، MaHrOoOo ، ماهی قرمز ، شادی.خ ، محدثه خانوم ، آرتمیس ، خوب اردیبهشتی نرگس ، nasemma ، دورا ، 3lena ، dream ، Aseman90 ، مادام ، bahare jan ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، secret ، آرزو گلی ، *'Selina'* ، mahs a ، ne-gin-00
۱۴-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #13
اینم عکس ناخن های من

نقل قول
 سپاس شده توسط mouod ، topol ، فائقه ، farnoush ، tala680067 ، moni joon ، خوشگل خانم ، عروس خوشحال ، MaloooS ، zi zi ، negar65 ، الی2 ، سحرافشاری ، aroose barfiii ، سراب ، کیتی ، pari87 ، elani ، sahel aram ، nasibe_603 ، MaHrOoOo ، خوب اردیبهشتی نرگس ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، secret ، ne-gin-00
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ عصر توسط TiTi 92.)
ارسال: #14

ناخونای نامزدیم

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط lilia1367 ، farnoush ، تپلو ، narcissus88 ، tala680067 ، moni joon ، nananijoon ، topol ، asaliii ، س.م ، خوشگل خانم ، ay naz ، عروس خوشحال ، MAAH ، RL92 ، MaloooS ، yarauf ، zi zi ، HiddenBride ، betsabeh ، negar65 ، الی2 ، ستاره زهره ، سحرافشاری ، saraaa72 ، fati asali ، ماه پیشونی ، aroose barfiii ، ajaghvajagh ، 30ma-20 ، وفا ، سراب ، Ghazaljoon ، khoodka ، کیتی ، madely ، ella ، شهرآشوب ، kameliya ، Aroose Maloos ، elani ، sahel aram ، sogole ، nasibe_603 ، تك ستاره ، ❤...M...❤ ، m0na-hamed ، MaHrOoOo ، ماهی قرمز ، zahrali ، آرتمیس ، خوب اردیبهشتی نرگس ، nasemma ، 3lena ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، secret ، ne-gin-00
۱۶-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ صبح
ارسال: #15
ناخونای عروسیمAngel

من در سعادت ابدی, شگفتیهایی زیبا و شادمانیهایی سحرآمیز زندگی میکنم.
کائنات مهربون بخاطر همه ی اتفاقات عااااااااالی که هر روز تو زندگیم رقم میزنی
یه عااااااااااااالمه ممنونNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط MAAH ، ay naz ، TiTi 92 ، mehrdadmahdieh ، topol ، RL92 ، MaloooS ، خوشگل خانم ، sar ، yarauf ، zi zi ، س.م ، shamim ، HiddenBride ، betsabeh ، عروس کوچولو ، negar65 ، الی2 ، miss bride ، khoshhalam ، Neda.M.N ، eternal ، n@f@s ، mozhi 2 ، سحرافشاری ، فندق ، fati asali ، aroose barfiii ، yagmur ، farnoush ، vishad ، tala680067 ، 30ma-20 ، ati banoo ، asal2012 ، مهتاب69 ، سپیدار13 ، سراب ، setarehnasri ، sahar asal ، nilia ، jine ، آرتمیس ، Ghazaljoon ، zibaye ziba ، sadsadsad ، khoodka ، کیتی ، peler ، آیتا ، madely ، nillgoon ، Aroose Maloos ، elani ، fan2gh ، joojeoordak ، sogole ، nasibe_603 ، تك ستاره ، MaHrOoOo ، ماهی قرمز ، شادی.خ ، skyisup92 ، خوب اردیبهشتی نرگس ، parnianmehr ، شاپری رنگین کمون ، 3lena ، bahare jan ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، secret ، delnia ، ne-gin-00
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #16

یَا مَنْ یُصَوِّرُ فِی الْأَرْحَامِ ما یَشاء (فراز 84 دعای جوشن کبیر)

به لطف خدا مامان میشمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط سپیده صبح ، TiTi 92 ، ay naz ، بهار امدادی ، topol ، فندق ، HiddenBride ، خوشگل خانم ، MaloooS ، yagmur ، m.vadi ، yarauf ، تپلو ، انیلا (anila) ، RL92 ، farnoush ، س.م ، dordoone ، tala680067 ، zi zi ، عروس خوشحال ، سراب ، mahsaa ، n@f@s ، فائقه ، sajede shadoone ، vishad ، studpk ، مهرانه 1356 ، negar65 ، sepid73 ، behin ، آرتمیس ، shima rostami ، Ghazaljoon ، کیتی ، mona*m ، narcissus ، هلنا ناناز ، kameliya ، سُلی گُلی ، Aroose Maloos ، elani ، mahsa6900 ، joojeoordak ، sogole ، ati_22 ، nasibe_603 ، تك ستاره ، m0na-hamed ، MaHrOoOo ، ماهی قرمز ، شادی.خ ، محدثه خانوم ، النا68 ، خوب اردیبهشتی نرگس ، parnianmehr ، شاپری رنگین کمون ، bahare jan ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، secret ، minaminii ، delnia ، nil0ufar ، ne-gin-00
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #17
نقل قول
 سپاس شده توسط ay naz ، topol ، تپلو ، خوشگل خانم ، seviana ، MaloooS ، س.م ، RL92 ، farnoush ، dordoone ، tala680067 ، عروس خوشحال ، fati asali ، سراب ، sajede shadoone ، مهرانه 1356 ، negar65 ، sepid73 ، آرتمیس ، کیتی ، هلنا ناناز ، elani ، sahel aram ، sogole ، nasibe_603 ، fatemeh_MS ، ❤...M...❤ ، MaHrOoOo ، ماهی قرمز ، خوب اردیبهشتی نرگس ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، secret ، ne-gin-00
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ صبح
ارسال: #18

اینم عکس ناخن من تو نامزدیم
عکسای عروسیم هنوز دستم نرسیده

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط topol ، وفا ، ati banoo ، yarauf ، ay naz ، RL92 ، fati asali ، farnoush ، dordoone ، tala680067 ، خوشگل خانم ، س.م ، عروس خوشحال ، فندق ، سراب ، MaloooS ، فائقه ، sajede shadoone ، مهرانه 1356 ، negar65 ، sepid73 ، آرتمیس ، کیتی ، هلنا ناناز ، elani ، mahsa6900 ، nasibe_603 ، تك ستاره ، MaHrOoOo ، fatemeh_MS ، خوب اردیبهشتی نرگس ، dream ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، secret ، ne-gin-00
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #19

RE: عکس ناخن روز عروسی یا نامزدیمون
روز عروسی
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، RL92 ، ay naz ، س.م ، عروس خوشحال ، topol ، سراب ، tala680067 ، MaloooS ، dordoone ، TiTi 92 ، sajede shadoone ، setarehnasri ، studpk ، negar65 ، farnoush ، narcissus88 ، sepid73 ، آرتمیس ، masoumeh.p ، کیتی ، elani ، baharak7 ، sogole ، nasibe_603 ، MaHrOoOo ، ماهی قرمز ، خوب اردیبهشتی نرگس ، parnianmehr ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، secret ، ne-gin-00
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #20
RE: عکس ناخن روز عروسی یا نامزدیمون
نامزدیم،تیر 91 .ببخشید زیاد واضح نیست.فرنچ همرنگ لباسم بود Angel

عروس مهر 92
خدا جونم عاشقتممممم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط پریساخاتون ، topol ، RL92 ، خوشگل خانم ، setarehnasri ، MaloooS ، تپلو ، ati banoo ، س.م ، negar65 ، farnoush ، tala680067 ، sepid73 ، کیتی ، Aroose Maloos ، elani ، sogole ، nasibe_603 ، m0na-hamed ، MaHrOoOo ، شادی.خ ، آرتمیس ، خوب اردیبهشتی نرگس ، *FaRzAnEh* ، *آوا* ، ferferiii ، secret ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام