• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

عکس مدل مانتو وشلوار اداری خودمون ( فقط عکس )

۲۱-مهر-۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #1

عکس مدل مانتو وشلوار اداری خودمون ( فقط عکس )
New1New1New1New1

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط graceful ، tala680067 ، sohajoon ، lili91 ، پرنسس65 ، gohar banoo ، missmi70 ، khatoon62 ، س.م ، شاه پری ، nonoo ، Razdar ، ne-gin-00 ، nasibe_603 ، secret ، Maryam290 ، زکیه1369
۲۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ عصر
ارسال: #2
RE: عکس مدل مانتو وشلوار اداری خودمون ( فقط عکس )
سلام این تقریبا مدل لباس فرم محل کار ماست با این تفاوت که برای ما نوارش قرمز نیست و همرنگ آرم محل کارمونه سبزآبی
[تصویر: عکس مدل مانتو وشلوار اداری خودمون ( فقط عکس ) ]

الان لباس خودم رو شستم خشک شه اطو میکنم عکس اونم میذارم Smile

http://telegram.me/sahmazma
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Royaiy ، نازخاتون ، پیشو ، shaghayegh.r ، فائقه ، زیبای بی همتا ، فرشته ی نجات ، fateme22 ، lili91 ، gohar banoo ، missmi70 ، سپیده بانو ، yarauf ، khatoon62 ، Negar joon ، sima 22 ، samane666 ، zahra.y ، مامان الناز ، ferferiii ، فهیمه جون ، ماه عروس ، nazi68 ، paria khanoom ، zahra_bannooo ، RAHAE ، ghazale-mej ، روناهی-73 ، icegirl ، بهاربهاري ، fereshte.t ، شمیم 68 ، س.م ، tannaz ، ریان ، parisa-kz ، aylin93 ، شاه پری ، نژلا ، m.v ، mahya .kh ، شقایق66 ، H..M ، tootak ، ehfa72 ، فرناز طهرانی ، سعیده موشی ، nila1360 ، dokhte_banderi ، Razdar ، کیاناز ، miss.hadis ، tala680067 ، مامان حدیث جون ، ne-gin-00 ، آذین.. ، yalda25 ، nasibe_603 ، secret ، hengamehh ، Maryam290 ، 3lena ، elahe***jooon ، زکیه1369 ، shaparak_7777
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ عصر توسط ماهتــــــــاب.)
ارسال: #3

یه مسابقه باحال
لطفأ رای بدین
New1

در حکمت سلیمان هرکس که شک نماید
بر عقل و دانش او خندند مرغ و ماهی
نقل قول
 سپاس شده توسط سعیده موشی ، فائقه ، س.م ، hengamehh ، باران طلایی ، nila1360 ، mahya .kh ، فهیمه جون ، dokhte_banderi ، mojimjmt ، fateme14k ، khatoon62 ، mohades ، miss.hadis ، مامان حدیث جون ، yalda25 ، nasibe_603 ، secret ، کیاناز ، tara 1987 ، heven ، Maryam290 ، 3lena ، elahe***jooon ، زکیه1369
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۶-دي-۱۳۹۴, ۰۴:۴۱ عصر
ارسال: #4
یونیفرمم -3 سال پیش که سرکار میرفتم-آژانس هواپیمایی کار میکردم
این خودم نشسته
سمت راستیه خودمم-با دوتا از همکارام
اینم باز خودم پشتِ کانتر

من جوجوی آقائیمم....Embarrased
آشنائی:1392/9/21
شروع خدمت آقای یار:1395/8/1
ـــــــــــــــــــــــــــ
خدا
این جای خالی ...............
میدونم میای ویه امضای خوب برام مینویسی
نقل قول
 سپاس شده توسط fatemeh banoo ، Barman ، nila1360 ، سعیده موشی ، yalda25 ، secret ، کیاناز ، س.م ، Royaiy ، lili91 ، almam ، golava ، heven ، neda khanom ، tootak ، Maryam290 ، 3lena ، elahe***jooon ، زکیه1369
۱۷-اسفند-۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #5
چرا اینجا هیچکس نمیاد عکس بزاره

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست......
ولی یادت مهمان همیشگی قلبم است.New1
خدایا بچمو در پناه خودت حفظ کن، 36
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، maaaed ، زکیه1369
۱۲-فروردين-۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #6
من نمیدونم چرا هیچکی اینجا عکس نمیزاره Dodgy
[تصویر: عکس مدل مانتو وشلوار اداری خودمون ( فقط عکس ) ]" alt="تصویر: [تصویر: عکس مدل مانتو وشلوار اداری خودمون ( فقط عکس ) ]" title="تصویر: [تصویر: عکس مدل مانتو وشلوار اداری خودمون ( فقط عکس ) ]" />
خودم محوطه ادارمون ی روز بارونیSmiling

ماه من غصه چرا؟؟؟
تو مرا داری و من
هر شب و روز
ارزویم همه خوشبختی توست!
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987 ، almam ، golava ، Royaiy ، negarjooni ، شیما... ، mahdiye ، فهیمه جون ، آرزو بانو ، سعیده موشی ، heven ، fereshte.t ، mogeabi ، neda khanom ، tootak ، زیبای زیبا ، س.م ، atfe ، Maryam290 ، maaaed ، زکیه1369
۱۶-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #7
ما سرکارمون یونیفرم نداریم خداروشکر و من هرچی رو می پوشم البته فقط کافیه قد مانتوم بلند باشه

Lubخدایا سپاسگزارم من و احسان بهم رسيديم و فصل جديد زندگيمون عالي و رويايي شروع شد.
ممنون همه چي عاليه و ما بي نهايت خوشبختيم.
نقل قول
 سپاس شده توسط فهیمه جون ، heven ، سعیده موشی ، mogeabi ، lili91 ، Royaiy ، tootak ، س.م ، شیدا 71 ، Maryam290 ، maaaed ، 3lena ، elahe***jooon ، زکیه1369 ، hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام