• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

عکس لنز تو چشمتون + مارک

۲۵-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #31
RE: عکس لنز تو چشمتون + مارک
[url=http://nowaroosupload.ir/][تصویر: عکس لنز تو چشمتون + مارک][/url

اینم لنز من عسلی دور مشکی بود عاشقشم اینقدر طبیعی و ناز بود
آرین 30 تومن خریدم

چقدر زود 1 سال از عروسیمون گذشت
هووووم 22 شهریور 92 بهترین روز زندگیمون بود

وزن اولیه 74/800 21 دی 93

وزن فعلی 72/400
هدف اول 70
هدف دوم 65
پپیش بسوی خوش هیکلیAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط nila1360 ، 3peed ، lo-iii Jlc ، khatooon ، فرانک2 ، Eliii liii ، س.م ، gissu kamand ، ay naz ، saraiiii ، صفا جون ، samsoon ، فاطمه666 ، leila71 ، 3lena ، دریا73 ، tala680067 ، eli meli joon ، moj ، سيم سيم ، bahare jan ، Alice13 ، عشق احسان ، *z.a.h.r.a* ، hayahoo ، سيم سيم. ، پیشو ، goldokhtar2 ، fatima.s ، hanah70 ، ne-gin-00 ، marisa ، Taraneh_Payiz ، اروس خانم ، آبگينه
۲۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #32

خانمای عزیزHeartHeartHeart

اینچا تاپیک عکس هستششششششششششششش رعایت بفرمائید Big GrinBig Grin

New1New1New1

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط ay naz ، س.م ، samsoon ، tala680067 ، سراب ، sani.m ، hayahoo ، پیشو ، ne-gin-00 ، marisa
۱۶-شهريور-۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #33
اینم لنز نئوویژن کره ای که من برا عقدم گذاشته بودم . رنگ عسلی . چشمام هم شماره داره ولی خیلی راحته و طبیعی هم هستش . من که راضیم ،هنوزم استفاده ش میکنم.
[تصویر: عکس لنز تو چشمتون + مارک]
عکس بدون روتوش.

خدایا خودت کمکم کنتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط 3lena ، صفا جون ، paria khanoom ، س.م ، دریا73 ، tala680067 ، tannaz ، nila1360 ، Rozbarg ، ay naz ، arasbaran ، fateme22 ، leila71 ، parinaz joon ، Shadi95 ، zahra_bannooo ، سراب ، شیم شیم ، asalii ، Alice13 ، sani.m ، samira* 72 * ، سالومه توپولی ، عروس بهاااار ، hayahoo ، سيم سيم. ، پیشو ، tara 1987 ، heven ، hanah70 ، ایلین1366 ، ne-gin-00 ، marisa ، ته دیگ جون ، Taraneh_Payiz ، آبگينه
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۷-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مهر-۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ صبح توسط s@har.)
ارسال: #34
طوسی عسلی - فرشلوک ، باهاش راحتم ، تو عکس یه کم رنگش متفاوته
عکس واضحتر

خواستگارى اول ٩٤/٣/٢٧ ، خواستگارى دوم ٩٤/٧/٧، بله برون ٩٤/٧/٩(شب عيد غدير )
عقد محضرى٩٤/٩/٢٧
جشن عقد٩٤/١٠/٣،آرايشگاه ميترا زنديه، آتليه آرته 
عروسى ٩٦/٦/١
باغ تالار:فانوس
سالن:ويس، شبنم نظيف
آتليه:فراست 
مزون: كارولن
گل:؟ نارسيس

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، دریا73 ، nila1360 ، Rozbarg ، arasbaran ، fateme22 ، مهرآرا ، leila71 ، parinaz joon ، nasrin_71 ، 3lena ، ermiaa69 ، میدیا ، فرزانه71 ، خرگوش خانمی ، My dear 90 ، زن باران (مهتاب65) ، سيم سيم ، ناناس ، سراب ، صفا جون ، Eliii liii ، شیم شیم ، parisa-kz ، asalii ، سیندخت ، آیجان ، Alice13 ، sani.m ، سالومه توپولی ، hayahoo ، سيم سيم. ، پیشو ، prancess kocholo ، nasemma ، زیبای بی همتا ، tara 1987 ، heven ، hanah70 ، ne-gin-00 ، marisa ، Taraneh_Payiz ، νῆσος ، نیلوفر24 ، آبگينه
۱۰-مهر-۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #35
لنز بوش اند لومب
پلاتینیوم
من اصن نمیتونم لنز تو چشمام نگه دارم
اینم ک میزارم انگار خار تو چشمم هستش

زندگي ميكنم براي روياهايي ك منتظر حقيقي شدن ب دست من هستند...من فرصتي براي بودن دارم...پس ساكت نمي نشينم!
ميگذارم همه بدانند ك من با تمام توانايي ها و كاستي ها شاهكار زندگي خودم هستم...
نقل قول
 سپاس شده توسط fateme22 ، ay naz ، gohar banoo ، مهرآرا ، leila71 ، parinaz joon ، *shirin banoo* ، میدیا ، نازی نازی ، zahra_bannooo ، فرزانه71 ، pari.h ، paria khanoom ، سراب ، Eliii liii ، aroose 90 ، pichak2014 ، Lili1369 ، شیم شیم ، Royaiy ، asalii ، negaram ، سیندخت ، sani.m ، samira* 72 * ، pari-ziba ، gissu kamand ، قاصدک .. ، hayahoo ، پیشو ، شادی.خ ، sahra-1393 ، tara 1987 ، hanah70 ، roya74 ، marmariye hamedesh ، ne-gin-00 ، heven ، marisa ، Taraneh_Payiz ، najmehbu ، آبگينه
۱۴-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #36

من لنزم طبی هستش شماره یک جای عینک استفاده میکنم از دکترم خریدم برای همین مارکشو نمیدونم

هنوزم پای تو گیرم هنوزم رو تو حساسم یه کاری با دلم کردی که هیچکی رو نمیشناسم
نقل قول
 سپاس شده توسط leila71 ، ferferiii ، نازی نازی ، ermiaa69 ، arasbaran ، nila1360 ، zahra_bannooo ، فرزانه71 ، خرگوش خانمی ، 3lena ، سيم سيم ، vishad ، ay naz ، gissu kamand ، eln@z ، invisible ، paria khanoom ، سراب ، Eliii liii ، asalii ، TOOSHKA ، میدیا ، سیندخت ، Alice13 ، sani.m ، سالومه توپولی ، hayahoo ، سيم سيم. ، پیشو ، شادی.خ ، zozoli ، saraiiii ، tara 1987 ، fatima.s ، hanah70 ، ne-gin-00 ، heven ، marisa ، Taraneh_Payiz ، رزسرخ73 ، samira- s.m ، آبگينه
۲۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ صبح
ارسال: #37
مارک desio رنگ ice blue [تصویر: عکس لنز تو چشمتون + مارک]

یک وقتهایی بنشین و خلوت کن با تمام سکوت هایت…
نگاه کن به اطرافت…
به خوشبختى هایت…
به کسانی که میدانی دوستت دارند…
به وجود آدم هایی که برایت اهمیت دارند…
و به خدایی که تنهایت نخواهد گذاشت…Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط arasbaran ، nadiyaaa ، 3lena ، niloo khanoom ، vishad ، destiny ، Chika ، میدیا ، parinaz joon ، Hamta naz ، paria khanoom ، سراب ، elham.voroOoOOjak ، شیم شیم ، asalii ، negaram ، Alice13 ، CIEL0 ، sani.m ، سالومه توپولی ، mahs a ، fereshte.t ، hayahoo ، سيم سيم. ، پیشو ، aros tak ، زیبای بی همتا ، مانیسا ، شادی.خ ، tara 1987 ، fatima.s ، hanah70 ، marmariye hamedesh ، ne-gin-00 ، marisa ، Taraneh_Payiz ، آبگينه
۳۰-مهر-۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-تير-۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ عصر توسط yagmur.)
ارسال: #38
مارک desio رنگ کارامل براون

نقل قول
 سپاس شده توسط arasbaran ، الیزابت ، Gazaal ، parinaz joon ، عروس خوشگل1394 ، nasemma ، ay naz ، elaheh1366 ، Hamta naz ، paria khanoom ، sadaf13 ، سراب ، صفا جون ، شیم شیم ، Chika ، asalii ، میدیا ، سيم سيم ، سیندخت ، Eliii liii ، eli meli joon ، Alice13 ، خانم خاص ، sani.m ، TOOSHKA ، mona_ti ، samira* 72 * ، سالومه توپولی ، مانیسا ، fereshte.t ، ghertiiikhanoom ، hayahoo ، Neshat. ، tara 1987 ، سيم سيم. ، پیشو ، fery73 ، شادی.خ ، hanah70 ، نیلوفر.حامد ، marmariye hamedesh ، سمی جووونی ، ne-gin-00 ، sahra-1393 ، heven ، گلناز بانو ، marisa ، Taraneh_Payiz ، مسیحا ، الهه 1988 ، نیلوفر24 ، آبگينه
۱۴-دي-۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ صبح توسط پریناز.)
ارسال: #39

مارک soleko ایتالیاایی 200 تومن رنگ verde2
چشای نعلبکیم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

[

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط zori ، پیشو ، سراب ، arezoo68 ، پری جنگلی ، sadaf13 ، عروس خوشگل1394 ، paarsis ، ب ب یی ، باران68 ، Alice13 ، __Madmazel__ ، خانم خاص ، MONA 67 ، destiny ، nasrin mhd ، shokoli159 ، yagmur ، aros tak ، saravanton ، negaram ، homajoon ، شیم شیم ، arasbaran ، samira* 72 * ، ImWish ، mohadeseh71 ، paria khanoom ، س.م ، asalii ، sani.m ، pari-ziba ، Amene joon ، Lili1369 ، gissu kamand ، fereshte.t ، Eliii liii ، میدیا ، صبا65 ، nazanin72s ، ermiaa69 ، سعیده موشی ، hayahoo ، gogosh ، سيم سيم. ، زیبای بی همتا ، nasemma ، شادی.خ ، tara 1987 ، hanah70 ، سمی جووونی ، sahra-1393 ، ne-gin-00 ، heven ، sheryshery ، marisa ، Taraneh_Payiz ، آبگينه
۶-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ عصر
ارسال: #40

soleko رنگGade
200 تومن طبی ایتالیایی

Blush

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط arasbaran ، paarsis ، paria khanoom ، س.م ، asalii ، sani.m ، شیم شیم ، __Madmazel__ ، من و نفسم ، pari-ziba ، ImWish ، Rezvaneh ، eli meli joon ، gissu kamand ، fereshte.t ، عروس بهاااار ، samane.omid ، صفا جون ، ermiaa69 ، bitajoon ، سعیده موشی ، سراب ، hayahoo ، gogosh ، قاصدک .. ، سيم سيم. ، پیشو ، marisa ، Zhabiz ، shinestar ، سیندخت ، nasemma ، الی 74 ، tara 1987 ، فهیمه جون ، fatima.s ، hanah70 ، Alice13 ، ne-gin-00 ، heven ، Taraneh_Payiz ، monaa jooni ، samira- s.m
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام