• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

عکس لباسهای مجلسی خودمون

۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ عصر توسط Goli khanom.)
ارسال: #11

RE: عکس لباسهای مجلسی خودمون
اینم یکی از لباس مجلسیام که دادم خیاط درست کرده... پشتش یکم دنباله داره عکس کامل ازش ندارم
شب اول سال رفتیم عروسی
چند شب بعدش هم عروسی یکی دیگه از فامیلا پوشیدمش

[تصویر: عکس لباسهای مجلسی خودمون ]
پارچه کادوی مامان بزرگم بود فکر کنم گیپورش فقط 150 بوده البته کمتر از یک متر بود
دوختش 100 تومن شد

یکدیگر را به آغوش کشید ..... قبل از آنکه ....... خاک شما را به آغوش کشد! ...... "امام علی علیه السلام"
اینستا ---> Goli_khanom
نقل قول
 سپاس شده توسط taranom25 ، fahimeh671 ، madely ، فرفره ، عشقم حسن جون ، فائقه ، مهرنوش جون ، farnoush ، آرتمیس ، دریا73 ، mina14 ، RL92 ، *آوا* ، ترنج ، yarauf ، negar65 ، خوشگل خانم ، س.م ، zi zi ، ساراسارایی ، MaloooS ، azad21 ، ماه پیشونی ، ماهی قرمز ، zohre.m ، نانا جون ، نادیا جون ، bahar2443 ، zeinab.mh ، fakhteh ، asal2012 ، homa ye aseman ، dew ، N3GAR ، saharjavid ، saye_roshan88 ، saraiiii ، عروس خوش قدم ، mozhi 2 ، susi ، sun daughter ، فاطمه23 ، مریم* ، $saye$ ، golnaghshetavous ، khatooon ، *z.a.h.r.a* ، AzadEee ، saraye man ، Negin.B ، bahaar ، fahim.s ، sani.m ، شادی.خ ، نیلوفرانه۹۳ ، خاتون جان ، جوجه خوشگله ، ریحون ، مرضیه هستم ، mina91 ، Maryam290
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #12

خدا مرا کافیست ، خدایی که جز او معبودی نیست، بر او توکل کردم و او پروردگار عرش بزرگ استAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط birsan ، neda22 ، saraaa72 ، nillgoon ، aroosak52 ، saharsmart ، farnoush ، *آوا* ، عشقم حسن جون ، فائقه ، mahnaz110 ، n@f@s ، yarauf ، negar65 ، خوشگل خانم ، (گندم) ، zi zi ، ساراسارایی ، nah@l ، bily ، 1girl ، MaloooS ، azad21 ، ترنم بهاری ، Shaghayegh ، ay naz ، pichak2014 ، آرتمیس ، zohre.m ، نادیا جون ، bahar2443 ، zeinab.mh ، shaparak103 ، عاشقای عاشق ، fatima.s ، orkideh1 ، کیتی ، saharjavid ، عروس خوش قدم ، susi ، فاطمه23 ، مریم* ، $saye$ ، khatooon ، bahaar ، fahim.s ، sani.m ، نیلوفرانه۹۳ ، جوجه خوشگله ، mina91
۳-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #13

اینستاگرام من arghavan_artgallery
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون فابرا

نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، فائقه ، ساراسارایی ، m.vadi ، س.م ، pariia ، narcissus88 ، yarauf ، negar65 ، MaloooS ، safoura ، نوشیکا ، *mary ، Zahraa ، *FaRzAnEh* ، aroosak52 ، Elena ، ترنم بهاری ، دریا73 ، arianaz ، mim mim ، saraOnavid ، Ghazaljoon ، ماه پیشونی ، آرتمیس ، lili91 ، zohre.m ، Amitis6 ، نادیا جون ، bahar2443 ، zeinab.mh ، mahi19 ، ell ، mahsa69 ، asal2012 ، manasoheil ، آقاوخانوم میم ، *آوا* ، homa ye aseman ، veronika 2 ، hali ، dew ، fatima.s ، میدیا ، atit ، کیتی ، saraiiii ، خوشگل خانم ، ayshin-66 ، mozhi 2 ، sari ، فاطمه23 ، مریم* ، $saye$ ، yasi70 ، khatooon ، *z.a.h.r.a* ، عروسکی ، SaBooRa ، somi_b ، elham22 ، لیلا جووون ، mahnaz110 ، fahim.s ، sani.m ، hiva73 ، Khanom Tala ، sogand irani ، نیلوفرانه۹۳ ، عقیق یمنی ، mina91
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۰-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #14
اینم کت شوار من

بیشتر اوقات وضع موجود من اینهTongue
الان حالم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم
نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، miss star ، birsan ، RL92 ، zi zi ، ساراسارایی ، negar65 ، MaloooS ، saraOnavid ، lili3d ، fatemeh-hamid ، lili91 ، فائقه ، س.م ، آرتمیس ، samira yoosefi ، zohre.m ، mitra19 ، نوشین بانو92 ، bahar2443 ، zeinab.mh ، mahi19 ، setareh65 ، *آوا* ، خوشگل خانم ، mozhi 2 ، فاطمه23 ، طراوت 69 ، $saye$ ، khatooon ، *z.a.h.r.a* ، elm ، فهیمه جون ، bahaar ، fahim.s ، sani.m ، hiva73 ، نیلوفرانه۹۳ ، خاتون جان ، mina91 ، Maryam290
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #15
این لباس من و خواهرمه عروسی اون یکی خواهرم
سمت راستی منم

«لا یَزَال الدّعاء مَحجُوباً حَتّی یُصَلّی عَلَی مُحَمد وَ آلِ مُحمد»
پیوسته دعاء بر حجابی مستور است تا که بر محمد و آل او درود فرستاده شود.
 شیرینی زندگی من الساتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط عشقم حسن جون ، خوشگل خانم ، ترنم بهاری ، farnoush ، maary69 ، tala680067 ، ساراسارایی ، negar65 ، MaloooS ، n@f@s ، yarauf ، elize ، pink lady ، فائقه ، س.م ، آرتمیس ، ماهی قرمز ، samira yoosefi ، zohre.m ، zeinab.mh ، *آوا* ، dordoone ، sun daughter ، فاطمه23 ، $saye$ ، khatooon ، *z.a.h.r.a* ، فهیمه جون ، aroose 90 ، عاشق مادرم ، fahim.s ، sani.m ، sogand irani ، نیلوفرانه۹۳ ، mina91
۲۷-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #16
این لباس عقدمه خیلی میدوستمش.

واحد اندازه گیریِ فاصله "مــتــر" نیست،اشـتـیـاق است ...مشتاقش که باشی،حتی یک قـدم هم فاصله ای دور است!
دوست جونیا میشه واسه درست شدن مشکل منو همسرم یه صلوات بفرستید؟ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط maary69 ، studpk ، zi zi ، *FaRzAnEh* ، farnoush ، دریا73 ، مهسا نادری ، tala680067 ، ساراسارایی ، فریر ، Ghazaljoon ، negar65 ، topol ، arianaz ، MaloooS ، n00Ra ، اریکا ، n@f@s ، parisََA ، yarauf ، elize ، safoura ، arosaftab ، Miriam ، پریساخاتون ، mohadeseh71 ، mohadeseh71 ، hachiko ، فندق ، زن باران (مهتاب65) ، Far.far.far ، mahnaz110 ، mahtaab khanoom ، عروس شیرازی ، sayata ، س.م ، pichak2014 ، nazgol22 ، آرتمیس ، TiTi 92 ، Elena ، خوشگل خانم ، shadi a ، samira yoosefi ، نفس رضا ، zohre.m ، نانا جون ، elina20 ، reihoon ، ahlam ، bahar2443 ، nillgoon ، zeinab.mh ، عطی ، رخشان ، behin ، دفنــــــــه ، saeideh ، مارالِ مجید ، manasoheil ، ** مهرگان ** ، *آوا* ، veronika 2 ، dew ، banoo007 ، shirin bano ، بانوی پاییزی ، orkideh1 ، raha4171 ، sun daughter ، کیتی ، saraiiii ، عروس خوش قدم ، mozhi 2 ، فاطمه23 ، شادی.خ ، مریم* ، fhmkardinal ، parmisam ، gogosh ، $saye$ ، teacher roya ، golnaghshetavous ، nasemma ، parisa.5085 ، yasi70 ، khatooon ، *z.a.h.r.a* ، AzadEee ، rojan joooni ، خانوم آقای موسوی ، melody68 ، somi_b ، فهیمه جون ، aroose 90 ، رویااا ، Zendegim ، lovestar ، محبت60 ، parisa-kz ، agwdt2012 ، smclassic ، bahaar ، fahim.s ، sani.m ، hiva73 ، parienaz ، goli_sh66 ، یاقوت سرخ ، sogand irani ، نیلوفرانه۹۳ ، مریم طلایی ، خاتون جان ، moje ، mina91
۶-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #17
من عاشق لباسای فانتزیم

نبودنها
دور بودنها
حتى نديدنها
هرگزبهانه اى نميشود براى از ياد بردن دوست
زندگى كن و لبخند بزن به خاطر آنهايى كه از نفست آرام ميگيرند و با يادت خاطره ميسازند نميدانم در زندگيت "بهترين"چگونه معنا ميشود همان را برايت آرزو ميكنم
روزگارت شاد...
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، negar65 ، yarauf ، elize ، lady-nazy ، ninak ، tala680067 ، فائقه ، topol ، mahnaz110 ، س.م ، آرتمیس ، samira yoosefi ، zohre.m ، bahar2443 ، zeinab.mh ، jine ، *آوا* ، sun daughter ، خوشگل خانم ، آیتا ، mozhi 2 ، فاطمه23 ، $saye$ ، khatooon ، elm ، dokhtar.bandari ، fahim.s ، sani.m ، نیلوفرانه۹۳ ، dokhte_banderi ، mina91
۱۲-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ صبح توسط lili3d.)
ارسال: #18
این 2 تا لباسام و خیلی دوست دارم
این یه بنده هستش آبی کاربنی که از مهران-برلن خریدم

این هم بنفش هستش ، پشتش یه ذره دنباله داره که پلیسس. خیلی خوش مدل هستش و این رو هم از مفتح خریدم

19/03/91 نامزدیمون
16/06/91 عقدمون - روز من و تو... Heart
29/06/92 عروسیمون

تو
همان شقابق معروف سهرابی...
تا تو هستی
زندگی بایدکرد
نقل قول
 سپاس شده توسط MAAH ، yarauf ، ay naz ، farnoush ، topol ، tala680067 ، عشقم حسن جون ، فائقه ، n@f@s ، elm2030 ، mahnaz110 ، س.م ، آرتمیس ، خوشگل خانم ، samira yoosefi ، birsan ، zohre.m ، bahar2443 ، zeinab.mh ، mahi19 ، aroosak52 ، asal2012 ، *آوا* ، orkideh1 ، saharjavid ، عروس خوش قدم ، فاطمه23 ، $saye$ ، yasi70 ، khatooon ، فهیمه جون ، fahim.s ، sani.m ، hanah70 ، زیبای بی همتا ، نیلوفرانه۹۳ ، dokhte_banderi ، mina91
۱۳-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ عصر
ارسال: #19
این لباسمو خیلی دوست دارم .عربیه.آستینش توره و پشتش شنل داره

براستی خدا ؟ چه می شود اگر این یک مهره ی باقیمانده از تسبیح هزار دانه ی مشکلات ما را نیز رد کنی و " یکی نبود " قصه ی تلخ این روزهای سخت بگذرد و جای خود را به " دو تا بود " بدهد ؟
فروش جهیزیه (نو و آکبند) و لباس به دلیل مهاجرت
نقل قول
 سپاس شده توسط eli_91 ، فندق ، zi zi ، farnoush ، ay naz ، *FaRzAnEh* ، yarauf ، topol ، فائقه ، mahnaz110 ، عروس شیرازی ، س.م ، دریا73 ، pichak2014 ، tala680067 ، آرتمیس ، TiTi 92 ، خوشگل خانم ، samira yoosefi ، birsan ، zohre.m ، نادیا جون ، bahar2443 ، zeinab.mh ، نیکو ، رخشان ، دفنــــــــه ، happily_diba ، aroosak52 ، Goli khanom ، nooshi151 ، asal2012 ، آقاوخانوم میم ، *آوا* ، fatima.s ، saharjavid ، saye_roshan88 ، عروس خوش قدم ، mozhi 2 ، فاطمه23 ، سراب ، سراب ، مریم* ، parmisam ، $saye$ ، khatooon ، *z.a.h.r.a* ، خوب اردیبهشتی نرگس ، rojan joooni ، خانوم آقای موسوی ، saraiiii ، somi_b ، فهیمه جون ، ferferiii ، fahim.s ، sani.m ، hiva73 ، نیلوفرانه۹۳ ، مامان ياسي ، مریم طلایی ، خاتون جان ، zahra0105
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #20
اینم لباس من
خواهشا نظرتونودربارش بگینSmile

به لطف خدای مهربووووون بهترینا رو جذب می کنم
میشه یه صلوات واسه رسیدن به حاجتم بفرستی؟❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط m.vadi ، pari.z ، lady-nazy ، عروس شیرازی ، topol ، shabnam.m ، fati asali ، س.م ، دریا73 ، ay naz ، وحیده68 ، tala680067 ، آرتمیس ، mahla ، فائقه ، farnoush ، شادگل ، mahnaz110 ، خوشگل خانم ، ghazale-mej ، اسپارو . ، عشقم حسن جون ، samira yoosefi ، ترنم بهاری ، parisan ، birsan ، moon girl ، salvia_sweet ، zohre.m ، yasi1234 ، مهرانه 1356 ، fazi jon ، نانا جون ، arezo ، saghar. ، bahar2443 ، zeinab.mh ، رخشان ، fakhteh ، sepinood_a ، آیسن ، aroosak52 ، baran.aram ، Goli khanom ، nooshi151 ، saharsmart ، asal2012 ، نانا جونی ، *آوا* ، رزناز ، sofia ، سئويل مامان ، veronika 2 ، dew ، banoo007 ، leila71 ، J.1986 ، بانوی پاییزی ، orkideh1 ، چشم عسلی ، آليس ، sun daughter ، fati69 ، atit ، کیتی ، saharjavid ، عروس خوش قدم ، mozhi 2 ، susi ، فاطمه23 ، ZEMSTAN ، سراب ، شادی.خ ، الی.بلو ، مریم* ، $saye$ ، shiiriin ، teacher roya ، khatooon ، *z.a.h.r.a* ، گوش مروارید20 ، rojan joooni ، محدثه خانوم ، somi_b ، فهیمه جون ، رویااا ، bahar gol ، Zendegim ، marjann ، الناعروس ، dokhtar.bandari ، ساریتا ، ferferiii ، smclassic ، sara..h ، bahaar ، fahim.s ، sani.m ، hiva73 ، مامان یسنا ، نیلوفرانه۹۳ ، dokhte_banderi ، shirin.f ، soheila banoo ، مریم طلایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام