• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)

۲۵-بهمن-۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ صبح
ارسال: #21
RE: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)
صبحانه من تو هتل [تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)]

یک وقتهایی بنشین و خلوت کن با تمام سکوت هایت…
نگاه کن به اطرافت…
به خوشبختى هایت…
به کسانی که میدانی دوستت دارند…
به وجود آدم هایی که برایت اهمیت دارند…
و به خدایی که تنهایت نخواهد گذاشت…Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط reyzan ، beheshte ، shadidehghan ، khano0omi ، •|masoume |• ، محبوبه ناز بانو ، Tati Beauty ، elitebride ، shabnam.m ، elma joon ، nila1360 ، n8465 ، CIEL0 ، sama081 ، nasrin jun ، Khanom Tala ، zahra sh ، سعیده موشی ، salvia_sweet ، prancess kocholo ، س.م ، *عروس برفی* ، choobin ، farnoush ، ستاره سادات ، nasrin_71 ، gissu kamand ، *آوا* ، شه بانو ، A.Bidel ، lili3d ، noora roham ، شادی.خ ، 1girl ، ژینا هستم ، roya74 ، س پ ی د ه ، sima 22 ، zibaye ziba ، sepideh... ، heven ، hanah70 ، مهتاب69 ، MaloooS ، flydreamland ، samane.omid ، hasti_d ، دی بانو ، mina_goli ، fateme22 ، زیبای بی همتا ، H..M ، sama001 ، میدیا ، eliii8 ، tootak ، dokhtare69 ، a66818 ، saahaar banoo ، *elay* ، roshi72 ، عشق احسان ، سراب ، عکاسباشی ، hadis sh ، فرناز طهرانی ، mahya .kh ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، نسیم خانوم ، venuskade ، فرانک2 ، فایزه 93 ، HP_22 ، ne-gin-00 ، dinana ، Elsa70
۲۹-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #22
صبحونه ای بسیوررر خوشمزه.
ساندویچ کره بادام زمینی+ موز+ شکلات Smile

[تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)]

حالمون خوبه Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط dokhtare69 ، ژینا هستم ، roya74 ، lili3d ، س پ ی د ه ، nila1360 ، ندا ندا ، فرشته ی نجات ، eli meli joon ، sima 22 ، setareh69 ، n.a.i.a ، zibaye ziba ، shabnam.m ، لیلیناز ، bitajoon ، س.م ، gissu kamand ، salvia_sweet ، sepideh... ، mfts ، samira mz ، *آوا* ، sadaf13 ، heven ، Lili1369 ، مهتاب69 ، lilimashi ، marzieh.ahmad ، maryva ، Naceem ، mahsa 66 ، @paris ، MaloooS ، flydreamland ، zoha 1368 ، hasti_d ، No AroOs 94 ، p@rdiS ، sama081 ، دی بانو ، mina_goli ، farnoush ، sana.sana ، fateme22 ، نازبانوو ، زیبای بی همتا ، H..M ، Ghazaljoon ، میدیا ، Elahe0098 ، tootak ، عروس خانوم پاییز ، سانی قاصدک ، choobin ، A.Bidel ، zazaye ali ، a66818 ، saahaar banoo ، roshi72 ، شادی.خ ، عشق احسان ، Khanom Tala ، سراب ، سيم سيم. ، mahya .kh ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، نسیم خانوم ، venuskade ، فرانک2 ، فایزه 93 ، ne-gin-00 ، Elsa70
۲۹-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #23
ریکتا با دستور شف طیبه
خوشمزه و خامه ای بود

من و پسملی 38 هفتست که با همیم
دوست دارم عزیز دلم
نقل قول
 سپاس شده توسط Anis71 ، eli meli joon ، sima 22 ، nila1360 ، samira* 72 * ، محبوبه ناز بانو ، فرشته ی نجات ، n.a.i.a ، zibaye ziba ، shabnam.m ، •|masoume |• ، bitajoon ، س.م ، gissu kamand ، salvia_sweet ، zahra_bannooo ، *آوا* ، sadaf13 ، heven ، lilimashi ، marzieh.ahmad ، maryva ، mahsa 66 ، nargessss ، MaloooS ، *elay* ، flydreamland ، hasti_d ، دختر اردیبهشتم ، No AroOs 94 ، eliiii6323 ، p@rdiS ، sama081 ، دی بانو ، mina_goli ، farnoush ، fateme22 ، زیبای بی همتا ، H..M ، hayahoo ، میدیا ، ژینا هستم ، tootak ، dokhtare69 ، عروس خانوم پاییز ، سانی قاصدک ، choobin ، delaram8 ، A.Bidel ، a66818 ، saahaar banoo ، roshi72 ، شادی.خ ، عشق احسان ، Khanom Tala ، سراب ، فرناز طهرانی ، mahya .kh ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فرانک2 ، فایزه 93 ، ne-gin-00
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱-اسفند-۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #24
نقل قول
 سپاس شده توسط zahra_bannooo ، LOUSI ، *آوا* ، heven ، hanah70 ، eli meli joon ، س.م ، lilimashi ، محبوبه ناز بانو ، nila1360 ، سنجاب ، marzieh.ahmad ، nasrin jun ، maryva ، gissu kamand ، mahsa 66 ، MaloooS ، *elay* ، flydreamland ، Anis71 ، مهتاب69 ، فرشته ی نجات ، No AroOs 94 ، sama081 ، دی بانو ، mina_goli ، farnoush ، fateme22 ، bitajoon ، shabnam.m ، H..M ، salvia_sweet ، zibaye ziba ، میدیا ، ژینا هستم ، marmar 1234567topol ، tootak ، dokhtare69 ، سانی قاصدک ، choobin ، A.Bidel ، a66818 ، saahaar banoo ، roshi72 ، شادی.خ ، عشق احسان ، Khanom Tala ، سراب ، mahya .kh ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93
۲-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #25
صبحانه یک روز من و همسرم Embarrased

اینم یه صبحانه همسرم تنهایی، واسه خودم تزئین نداشت Big Grin

به تو "احتياج" نه،
به تو "اعتياد" دارم ...
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa 66 ، nargessss ، beheshte ، kitty ، MaloooS ، *elay* ، zahra_bannooo ، a_1371 ، flydreamland ، Anis71 ، eli meli joon ، س.م ، مهتاب69 ، محبوبه ناز بانو ، hasti_d ، دختر اردیبهشتم ، فرشته ی نجات ، eliiii6323 ، No AroOs 94 ، parisa-kz ، gissu kamand ، sama081 ، دی بانو ، *آوا* ، mina_goli ، farnoush ، reyzan ، lili3d ، fateme22 ، susi ، sepideh... ، bitajoon ، shabnam.m ، H..M ، Ghazaljoon ، salvia_sweet ، zibaye ziba ، hayahoo ، میدیا ، n.a.i.a ، Elahe0098 ، sleeping beauty ، ژینا هستم ، tootak ، dokhtare69 ، عروس خانوم پاییز ، سانی قاصدک ، marzieh.ahmad ، choobin ، delaram8 ، A.Bidel ، heven ، a66818 ، saahaar banoo ، آندیا ، roshi72 ، ســـتاره ، شادی.خ ، عشق احسان ، Khanom Tala ، gogosh ، آرزو گلی ، سراب ، عکاسباشی ، بن هور ، فرناز طهرانی ، mahya .kh ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، **خانوم کوچولو** ، sheryshery ، ne-gin-00 ، banafshekarimi ، Elsa70
۲-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #26
صبحونه دونفری منو همسری صبح جمعه Blush
وقتی که دیرتر از بقیه بیدار شدیمSleepy

خدایا مگه میشه تو باشی و من تنها بمونم
نقل قول
 سپاس شده توسط hanah70 ، Anis71 ، samira* 72 * ، samane.omid ، س.م ، مهتاب69 ، محبوبه ناز بانو ، دختر اردیبهشتم ، فرشته ی نجات ، 2015 ، No AroOs 94 ، gissu kamand ، isarah ، sama081 ، دی بانو ، *آوا* ، zahra_bannooo ، mahsa 66 ، mina_goli ، farnoush ، fateme22 ، bitajoon ، shabnam.m ، H..M ، salvia_sweet ، zibaye ziba ، میدیا ، n.a.i.a ، Elahe0098 ، ژینا هستم ، tootak ، dokhtare69 ، سانی قاصدک ، marzieh.ahmad ، choobin ، heven ، a66818 ، saahaar banoo ، *elay* ، roshi72 ، شادی.خ ، عشق احسان ، Khanom Tala ، flydreamland ، سراب ، mahya .kh ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فرانک2 ، فایزه 93 ، ne-gin-00 ، eli meli joon
۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #27
اولین روز خونه خودم
یه روزی رستوران سپیدار

گاهی اوقات یه غلطی میکنیم
که بعدش هر غلطی میکنیم
نمیتونیم هیچ غلطی بکنیم
من الله توفیق Big Grin
تلگرام: @lifewithribaz
به زندگی با ریباز بپیوندید
نقل قول
 سپاس شده توسط No AroOs 94 ، wish ، setareh69 ، parisa-kz ، (صبا) ، gissu kamand ، isarah ، فرشته ی نجات ، lovestar ، sama081 ، Anis71 ، mfts ، eli meli joon ، مریم86 ، عروس شیرازی ، محبوبه ناز بانو ، noora roham ، *elay* ، samane.omid ، fereshte.t ، دی بانو ، *آوا* ، zahra_bannooo ، samira* 72 * ، mahsa 66 ، mina_goli ، س.م ، farnoush ، sahar468 ، الی جوجو ، hanah70 ، fateme22 ، susi ، aroosak52 ، Roshanak65 ، bitajoon ، shabnam.m ، H..M ، Ghazaljoon ، salvia_sweet ، سنجاب ، zibaye ziba ، مهتاب69 ، hayahoo ، میدیا ، n.a.i.a ، Elahe0098 ، marii ، par-pari ، sleeping beauty ، ژینا هستم ، tootak ، dokhtare69 ، عروس خانوم پاییز ، marzieh.ahmad ، choobin ، delaram8 ، A.Bidel ، heven ، sima 22 ، a66818 ، eliiii6323 ، saahaar banoo ، آندیا ، roshi72 ، nonoo ، saraaa72 ، شادی.خ ، zozoli ، عشق احسان ، Khanom Tala ، flydreamland ، آرزو گلی ، سراب ، MEMOOOL ، bahar - shz ، venous67 ، عکاسباشی ، فرناز طهرانی ، mahya .kh ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، **خانوم کوچولو** ، sheryshery ، ne-gin-00 ، dinana ، Elsa70
۳-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #28
صبحونه های خوشمزه ما
دومین عکس دستپخت همسریNew1

در هیاهوی زندگی دریافتم چه بسیار دویدن ها که فقط پاهایم را از من گرفت، در حالی که گویی ایستاده بودم
چه بسیار غصه ها که باعث سپیدی موهایم شد، در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود
دریافتم کسی هست که اگر بخواهد "می شود" و اگر نخواهد "نمی شود"
"به همین سادگی"
نقل قول
 سپاس شده توسط isarah ، فرشته ی نجات ، lovestar ، sama081 ، Anis71 ، eli meli joon ، setareh69 ، nasrin jun ، محبوبه ناز بانو ، *elay* ، samane.omid ، دی بانو ، *آوا* ، zahra_bannooo ، samira* 72 * ، mahsa 66 ، س.م ، mina_goli ، farnoush ، hanah70 ، fateme22 ، susi ، Roshanak65 ، bitajoon ، gissu kamand ، shabnam.m ، H..M ، Ghazaljoon ، salvia_sweet ، zibaye ziba ، مهتاب69 ، hayahoo ، میدیا ، n.a.i.a ، Elahe0098 ، par-pari ، sleeping beauty ، ژینا هستم ، tootak ، dokhtare69 ، marzieh.ahmad ، choobin ، delaram8 ، A.Bidel ، heven ، zazaye ali ، sima 22 ، saahaar banoo ، roshi72 ، ســـتاره ، شادی.خ ، عشق احسان ، Khanom Tala ، flydreamland ، سراب ، bahar - shz ، راحیل rahil ، فرناز طهرانی ، mahya .kh ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، ne-gin-00 ، فصل پاییزی ، pichak2014
۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #29
اینم صبحونه ما
پنکیک و عسل و خامه با مربای توت فرنگی

http://nowaroosupload.ir/uploads/14246711131.jpg

تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی افتد Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط lilimashi ، mahsa 66 ، mehrdadmahdieh ، Ava_av ، hanah70 ، محبوبه ناز بانو ، fateme22 ، *آوا* ، فرشته ی نجات ، isarah ، •|masoume |• ، دی بانو ، farnoush ، setareh69 ، س.م ، eli meli joon ، bitajoon ، shabnam.m ، H..M ، zahra_bannooo ، salvia_sweet ، zibaye ziba ، nargessss ، eliii8 ، samane.omid ، sleeping beauty ، ژینا هستم ، choobin ، saahaar banoo ، شادی.خ ، Khanom Tala ، flydreamland ، سراب ، mehranna ، ne-gin-00 ، pichak2014 ، سم سم بانو
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #30
اینم یه قسمت از صبحانه ما: تخم مرغ فنجونی

چقدر آرامشه اینجا
چه احساسی بهت دارم
چه حسی بهتر از اینکه
یه جایی تو دلت دارمHeart
تاریخ عروسی : 1 بهمن 93
آرایشگاه : پاپیون
تالار : ماهان
آتلیه : حرفه ای ها
نقل قول
 سپاس شده توسط *elay* ، nila1360 ، ghazalleh ، محبوبه ناز بانو ، مریم86 ، yasmar ، shabnam.m ، فرشته ی نجات ، mahsa 66 ، lilimashi ، zahra_bannooo ، bitajoon ، salvia_sweet ، مرسده123 ، eli meli joon ، •|masoume |• ، س.م ، setareh69 ، HP_22 ، zibaye ziba ، susi ، مهتاب69 ، noora roham ، No AroOs 94 ، ســـتاره ، wish ، Elahe0098 ، prancess kocholo ، samane.omid ، وحیده68 ، sleeping beauty ، mahya .kh ، janan joon ، ژینا هستم ، tootak ، عروس خانوم پاییز ، dokhtare69 ، سانی قاصدک ، gissu kamand ، marzieh.ahmad ، pishi68 ، choobin ، mina_goli ، malih.s ، *آوا* ، lovestar ، A.Bidel ، rosha kiyan ، heven ، sima 22 ، khoshhalam ، دی بانو ، hasti_d ، فلورانس ، mfts ، saahaar banoo ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، hanah70 ، آندیا ، sama081 ، nasrin_71 ، paritaj ، beheshte ، neda khanom ، شادی.خ ، پارمیسان ، zozoli ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، كتي67 ، hello.stranger66 ، flydreamland ، asalii ، lovely princess ، سراب ، ماهرخ تبریزی ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، ne-gin-00 ، pichak2014 ، سم سم بانو ، Elsa70
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام