• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)

۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #31
RE: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)
[تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)]

صبحونم وقتی دیر بیدار میشم برم سره کار Sleepy

[صادقم ]

عــاشقــانـه هــایـم
تــمـامـی نــدارنــد !
وقــتـی تـــــــــــو ...
بــــــــــــــهـتـریـن

"اتــــــفـاق" زنــدگـی ام هستی ...

عروس 12مرداد 94Angel

واسه رسیدن به آرزوهامون 1 صلوات بفرستیم
نقل قول
 سپاس شده توسط ســـتاره ، میدیا ، n.a.i.a ، samiii ، Elahe0098 ، Anis71 ، eli9000 ، س.م ، prancess kocholo ، samane.omid ، zahra_bannooo ، isarah ، eli meli joon ، samira* 72 * ، مهتاب69 ، لیلیناز ، shabnam.m ، sleeping beauty ، mahya .kh ، mahsa 66 ، ژینا هستم ، zibaye ziba ، bitajoon ، tootak ، عروس خانوم پاییز ، dokhtare69 ، lilimashi ، susi ، محبوبه ناز بانو ، nila1360 ، فرشته ی نجات ، سانی قاصدک ، gissu kamand ، marzieh.ahmad ، pishi68 ، choobin ، mina_goli ، *آوا* ، lovestar ، A.Bidel ، heven ، sima 22 ، *عروس برفی* ، khoshhalam ، salvia_sweet ، saahaar banoo ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، hanah70 ، sama081 ، paritaj ، beheshte ، دی بانو ، neda khanom ، شادی.خ ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، كتي67 ، ساری گلین ، asalii ، mehrafarin90 ، سراب ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، sheryshery ، ne-gin-00
۸-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-اسفند-۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ عصر توسط mahya .kh.)
ارسال: #32
صبحانه ما تو ابرها(متشکل از کره،عسل،سیب،شیر،آبمیوه،فکر کنم چای و کیک هم بود) !!Rolleyes اون پوستی که مشاهده میکنید هم پای سیب بود که به علت علاقه زیاد به سرعت نور بلعیدمش3 (12)

هدیه کوچک خدا به زندگی ما خوش اومدی....!
من و پسرکم؛هفته33
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa 66 ، prancess kocholo ، ژینا هستم ، eli meli joon ، zahra_bannooo ، س.م ، shabnamjon ، dokhtare69 ، susi ، محبوبه ناز بانو ، nila1360 ، isarah ، فرشته ی نجات ، gissu kamand ، pishi68 ، shabnam.m ، choobin ، mina_goli ، *آوا* ، lovestar ، noora roham ، A.Bidel ، rosha kiyan ، heven ، مرسده123 ، khoshhalam ، دی بانو ، 2015 ، salvia_sweet ، Najmeh Mahdi ، lili3d ، samane.omid ، saahaar banoo ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، hanah70 ، *elay* ، sama081 ، roshi72 ، nasrin_71 ، beheshte ، neda khanom ، شادی.خ ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، asalii ، mehrafarin90 ، سراب ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، عروس عشقم۶۶ ، venuskade ، Liliaa ، فرانک2 ، فایزه 93 ، sheryshery ، ne-gin-00 ، Elsa70
۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ صبح
ارسال: #33

Heart عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)
عدسی داغ Heart
صبحونه یه روز تعطیل ما Lub

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Anis71 ، shabnamjon ، bitajoon ، tootak ، عروس خانوم پاییز ، dokhtare69 ، lilimashi ، محبوبه ناز بانو ، susi ، سنجاب ، nargessss ، nila1360 ، isarah ، mona*m ، فرشته ی نجات ، مهتاب69 ، سانی قاصدک ، setareh69 ، gissu kamand ، mahya .kh ، eli meli joon ، marzieh.ahmad ، pishi68 ، shabnam.m ، mahsa 66 ، choobin ، mina_goli ، delaram8 ، malih.s ، *آوا* ، lovestar ، noora roham ، *ترنم* ، A.Bidel ، samira* 72 * ، rosha kiyan ، heven ، ژینا هستم ، zazaye ali ، zahra_bannooo ، س.م ، khoshhalam ، salvia_sweet ، n8465 ، eliiii6323 ، hasti_d ، lili3d ، samane.omid ، mfts ، saahaar banoo ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، hanah70 ، *elay* ، graceful ، sama081 ، a_1371 ، roshi72 ، ســـتاره ، paritaj ، beheshte ، neda khanom ، شادی.خ ، ---- ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، كتي67 ، flydreamland ، asalii ، ermiaa69 ، mehrafarin90 ، سراب ، sima 22 ، Royaiy ، عکاسباشی ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، Liliaa ، فرانک2 ، فایزه 93 ، .Katy. ، sheryshery ، ne-gin-00 ، soorati6925 ، Elsa70
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #34
صبحونه عشقولی امروز من و عزیز دلم Heart
کاپوچینوی همسری جون دلم و هات چاکلت بنده Lub با همراه همیشگی ما تک تک New1

من فرزند دولتمند پدری مهربانم، پس دل و جراتش را دارم که همواره توانگر باشمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط Anis71 ، tootak ، dokhtare69 ، lilimashi ، محبوبه ناز بانو ، susi ، nila1360 ، isarah ، فرشته ی نجات ، مهتاب69 ، سانی قاصدک ، gissu kamand ، mahya .kh ، eli meli joon ، samane.omid ، pishi68 ، shabnam.m ، mahsa 66 ، choobin ، mina_goli ، *آوا* ، lovestar ، noora roham ، A.Bidel ، خوب اردیبهشتی نرگس ، samira* 72 * ، rosha kiyan ، heven ، ژینا هستم ، zahra_bannooo ، س.م ، khoshhalam ، salvia_sweet ، eliiii6323 ، lili3d ، mfts ، saahaar banoo ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، hanah70 ، *elay* ، sama081 ، nasrin_71 ، paritaj ، beheshte ، دی بانو ، sleeping beauty ، neda khanom ، شادی.خ ، ---- ، hiva73 ، Khanom Tala ، ermiaa69 ، mehrafarin90 ، سراب ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، Liliaa ، فایزه 93 ، **خانوم کوچولو** ، ne-gin-00
۱۱-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #35

یا علی بن موسی الرضا مددی..

و زندگــی
از جایــی شروع میشــــود
که بی هوا بوسیـــده میشوی…
نقل قول
 سپاس شده توسط nila1360 ، lovestar ، noora roham ، samjo ، *ترنم* ، فرشته ی نجات ، dokhtare69 ، isarah ، zibaye ziba ، A.Bidel ، Anis71 ، bitajoon ، susi ، setareh69 ، eli meli joon ، محبوبه ناز بانو ، samira* 72 * ، gissu kamand ، rosha kiyan ، heven ، malih.s ، ژینا هستم ، mat ، mahsa 66 ، tootak ، zahra_bannooo ، مرسده123 ، س.م ، choobin ، mina_goli ، kitty ، khoshhalam ، salvia_sweet ، eliiii6323 ، yasaman64 ، saharj00n ، shabnam.m ، zoha 1368 ، hasti_d ، azadeh-es ، lili3d ، samane.omid ، mfts ، saahaar banoo ، re.ha ، مهتاب69 ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، mahya .kh ، hanah70 ، *elay* ، آندیا ، sama081 ، roshi72 ، nonoo ، paritaj ، beheshte ، دی بانو ، sleeping beauty ، neda khanom ، شادی.خ ، eliela ، ---- ، پارمیسان ، hiva73 ، مبیناز ، عشق احسان ، n.a.i.a ، Khanom Tala ، كتي67 ، *آوا* ، flydreamland ، سانی قاصدک ، mehrafarin90 ، سراب ، MEMOOOL ، r_dana ، bahar - shz ، Bluegirl ، بن هور ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، sheryshery ، ne-gin-00 ، فصل پاییزی ، soorati6925
۱۱-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #36

یه صبحونه من پسند

♥♥تاریخ بهترین روزم♥♥
♥♥روز عروسیم 95/10/16♥♥

13 دی فرشته آسمونیم زمینی شد
گل پسرم اومد بغلم
خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط mosmos ، Love B ، lovestar ، mahsa 66 ، tootak ، nasrin khanumi ، eli meli joon ، zahra_bannooo ، فاطمه خانوم ، Rashtbaran ، س.م ، choobin ، setareh69 ، gissu kamand ، mina_goli ، سنجاب ، zibaye ziba ، kitty ، محبوبه ناز بانو ، isarah ، khoshhalam ، nila1360 ، فرشته ی نجات ، دی بانو ، salvia_sweet ، n8465 ، saharj00n ، susi ، shabnam.m ، zoha 1368 ، bitajoon ، yasmar ، azadeh-es ، samane.omid ، mfts ، saahaar banoo ، lilimashi ، re.ha ، mat ، مهتاب69 ، farnoush ، تيرانا ، mahya .kh ، hanah70 ، A.Bidel ، *elay* ، sama081 ، ســـتاره ، beheshte ، saraaa72 ، neda khanom ، شادی.خ ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، *آوا* ، flydreamland ، سانی قاصدک ، mehrafarin90 ، ژینا هستم ، سراب ، bahar - shz ، ماهرخ تبریزی ، sima 22 ، عکاسباشی ، Emi.Love ، eliii8 ، بن هور ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فرانک2 ، فایزه 93 ، sheryshery ، ne-gin-00 ، فصل پاییزی ، سم سم بانو
۱۲-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #37

خدایا! مچکرم

خوشحال می شم در اینستاگرام ببینمتون
اینستاگرام من: SSAMANEHH
نقل قول
 سپاس شده توسط isarah ، دی بانو ، محبوبه ناز بانو ، salvia_sweet ، eli meli joon ، lilimashi ، فرشته ی نجات ، n8465 ، nila1360 ، yasaman64 ، eliiii6323 ، gissu kamand ، zahra_bannooo ، susi ، shabnam.m ، س.م ، bitajoon ، reyzan ، yasmar ، dokhtare69 ، azadeh-es ، lili3d ، samane.omid ، saahaar banoo ، setareh69 ، zibaye ziba ، re.ha ، mahsa 66 ، مهتاب69 ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، mahya .kh ، hanah70 ، mina_goli ، *elay* ، sama081 ، samira* 72 * ، roshi72 ، nasrin_71 ، ســـتاره ، beheshte ، sleeping beauty ، neda khanom ، شادی.خ ، ---- ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، كتي67 ، *آوا* ، flydreamland ، سانی قاصدک ، mehrafarin90 ، ژینا هستم ، سراب ، sima 22 ، عکاسباشی ، Bluegirl ، بن هور ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، ne-gin-00 ، هلیا 69 ، سم سم بانو
۱۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #38
اینم یه صبحونه عالی با اقوام تو باغ بابا
شب قبل تو باغ خوابیدیم و صبحونه رو اونجا خوردیم Tongue

منم تو مسابقه خنده برتر شرکت کردم
صفحه 20و 21
ارسالای
200
201
202
نقل قول
 سپاس شده توسط eliiii6323 ، azadeh-es ، lili3d ، isarah ، samane.omid ، bitajoon ، nila1360 ، mfts ، محبوبه ناز بانو ، saahaar banoo ، lilimashi ، zibaye ziba ، re.ha ، فرشته ی نجات ، mahsa 66 ، س.م ، gissu kamand ، مهتاب69 ، eli meli joon ، farnoush ، shabnam.m ، paritaj ، تيرانا ، mahya .kh ، hanah70 ، mina_goli ، *elay* ، sama081 ، roshi72 ، *عروس برفی* ، nasrin_71 ، ســـتاره ، beheshte ، دی بانو ، فاطمه خانوم ، saraaa72 ، salvia_sweet ، neda khanom ، شادی.خ ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، كتي67 ، •|masoume |• ، *آوا* ، flydreamland ، سانی قاصدک ، mehrafarin90 ، ژینا هستم ، سراب ، MEMOOOL ، Narciso ، sima 22 ، عسل جونی ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، sheryshery ، ne-gin-00 ، soorati6925
۱۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ صبح توسط A.Bidel.)
ارسال: #39

صبحانه روز جمعه که داداشم خونه ما بود

(خدا برای من کافیست)
خدایا جونم ممنون به خاطر اینکه هوام رو داری .
من دارم مامان می شم
نقل قول
 سپاس شده توسط Anis71 ، *elay* ، dokhtare69 ، susi ، محبوبه ناز بانو ، nila1360 ، sama081 ، فرشته ی نجات ، س.م ، مو طلا ، samira* 72 * ، pishi68 ، eli meli joon ، bitajoon ، shabnam.m ، mahsa 66 ، samane.omid ، *عروس برفی* ، مهتاب69 ، lilimashi ، zibaye ziba ، بانوی آریایی ، gissu kamand ، yasmar ، reyzan ، lovestar ، nasrin_71 ، paritaj ، beheshte ، ناناس ، دی بانو ، sleeping beauty ، saraaa72 ، salvia_sweet ، neda khanom ، شادی.خ ، mfts ، ---- ، roshi72 ، (صبا) ، 2015 ، عروس شیرازی ، توپراک ، hiva73 ، عشق احسان ، mina_goli ، parastoO 66 ، Khanom Tala ، Riraa ، No AroOs 94 ، *آوا* ، flydreamland ، choobin ، فهیمه جون ، hoda 65 ، asalii ، hanah70 ، rosha kiyan ، سئويل مامان ، farnoush ، mahya .kh ، ida ، yasaman64 ، سیندخت ، missL ، tala680067 ، ژینا هستم ، سراب ، honeya ، پیشو ، *Leila* ، parastooyeamin ، hasti_d ، ساينا ، heven ، سانی قاصدک ، sima 22 ، عکاسباشی ، بن هور ، bahar gol ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، Liliaa ، **خانوم کوچولو** ، pichak2014 ، Elsa70
۱۸-اسفند-۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ عصر
ارسال: #40

خدایا! مچکرم

خوشحال می شم در اینستاگرام ببینمتون
اینستاگرام من: SSAMANEHH
نقل قول
 سپاس شده توسط paritaj ، mahsa 66 ، beheshte ، دی بانو ، eli meli joon ، sleeping beauty ، salvia_sweet ، gissu kamand ، س.م ، neda khanom ، محبوبه ناز بانو ، فرشته ی نجات ، nila1360 ، Anis71 ، شادی.خ ، samane.omid ، shabnam.m ، محی123 ، ---- ، bitajoon ، roshi72 ، hiva73 ، عشق احسان ، mina_goli ، Khanom Tala ، مهتاب69 ، كتي67 ، No AroOs 94 ، توپراک ، shiva_1994 ، *آوا* ، flydreamland ، choobin ، فهیمه جون ، asalii ، isarah ، rosha kiyan ، farnoush ، A.Bidel ، mahya .kh ، ida ، سیندخت ، tala680067 ، ژینا هستم ، *elay* ، سراب ، susi ، ساينا ، heven ، سانی قاصدک ، sima 22 ، hasti_d ، mehranna ، venuskade
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام