• آرایشگاه مدیس
  • جم

عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)

۱۱-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #31
RE: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)
[تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)]

یا علی بن موسی الرضا مددی..

و زندگــی
از جایــی شروع میشــــود
که بی هوا بوسیـــده میشوی…
نقل قول
 سپاس شده توسط nila1360 ، lovestar ، noora roham ، samjo ، *ترنم* ، فرشته ی نجات ، dokhtare69 ، isarah ، zibaye ziba ، A.Bidel ، Anis71 ، bitajoon ، susi ، setareh69 ، eli meli joon ، محبوبه ناز بانو ، samira* 72 * ، gissu kamand ، rosha kiyan ، heven ، malih.s ، ژینا هستم ، mat ، mahsa 66 ، tootak ، zahra_bannooo ، مرسده123 ، س.م ، choobin ، mina_goli ، kitty ، khoshhalam ، salvia_sweet ، eliiii6323 ، yasaman64 ، saharj00n ، shabnam.m ، zoha 1368 ، hasti_d ، azadeh-es ، lili3d ، samane.omid ، mfts ، saahaar banoo ، re.ha ، مهتاب69 ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، mahya .kh ، hanah70 ، *elay* ، آندیا ، sama081 ، roshi72 ، nonoo ، paritaj ، beheshte ، دی بانو ، sleeping beauty ، neda khanom ، شادی.خ ، eliela ، M@l-l$A ، پارمیسان ، hiva73 ، مبیناز ، عشق احسان ، n.a.i.a ، Khanom Tala ، كتي67 ، *آوا* ، flydreamland ، سانی قاصدک ، mehrafarin90 ، سراب ، MEMOOOL ، r_dana ، bahar - shz ، Bluegirl ، بن هور ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، sheryshery ، ne-gin-00 ، فصل پاییزی ، soorati6925
۱۱-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #32

یه صبحونه من پسند

♥♥تاریخ بهترین روزم♥♥
♥♥روز عروسیم 95/10/16♥♥

13 دی فرشته آسمونیم زمینی شد
گل پسرم اومد بغلم
خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط mosmos ، Love B ، lovestar ، mahsa 66 ، tootak ، nasrin khanumi ، eli meli joon ، zahra_bannooo ، فاطمه خانوم ، Rashtbaran ، س.م ، choobin ، setareh69 ، gissu kamand ، mina_goli ، سنجاب ، zibaye ziba ، kitty ، محبوبه ناز بانو ، isarah ، khoshhalam ، nila1360 ، فرشته ی نجات ، دی بانو ، salvia_sweet ، n8465 ، saharj00n ، susi ، shabnam.m ، zoha 1368 ، bitajoon ، yasmar ، azadeh-es ، samane.omid ، mfts ، saahaar banoo ، lilimashi ، re.ha ، mat ، مهتاب69 ، farnoush ، تيرانا ، mahya .kh ، hanah70 ، A.Bidel ، *elay* ، sama081 ، ســـتاره ، beheshte ، saraaa72 ، neda khanom ، شادی.خ ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، *آوا* ، flydreamland ، سانی قاصدک ، mehrafarin90 ، ژینا هستم ، سراب ، bahar - shz ، ماهرخ تبریزی ، sima 22 ، عکاسباشی ، Emi.Love ، eliii8 ، بن هور ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فرانک2 ، فایزه 93 ، sheryshery ، ne-gin-00 ، فصل پاییزی ، سم سم بانو
۱۲-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #33

خدایا! مچکرم

خوشحال می شم در اینستاگرام ببینمتون
اینستاگرام من: SSAMANEHH
نقل قول
 سپاس شده توسط isarah ، دی بانو ، محبوبه ناز بانو ، salvia_sweet ، eli meli joon ، lilimashi ، فرشته ی نجات ، n8465 ، nila1360 ، yasaman64 ، eliiii6323 ، gissu kamand ، zahra_bannooo ، susi ، shabnam.m ، س.م ، bitajoon ، reyzan ، yasmar ، dokhtare69 ، azadeh-es ، lili3d ، samane.omid ، saahaar banoo ، setareh69 ، zibaye ziba ، re.ha ، mahsa 66 ، مهتاب69 ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، mahya .kh ، hanah70 ، mina_goli ، *elay* ، sama081 ، samira* 72 * ، roshi72 ، nasrin_71 ، ســـتاره ، beheshte ، sleeping beauty ، neda khanom ، شادی.خ ، M@l-l$A ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، كتي67 ، *آوا* ، flydreamland ، سانی قاصدک ، mehrafarin90 ، ژینا هستم ، سراب ، sima 22 ، عکاسباشی ، Bluegirl ، بن هور ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، ne-gin-00 ، هلیا 69 ، سم سم بانو
  • آرته
  • خرید اقساطی
۱۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #34
اینم یه صبحونه عالی با اقوام تو باغ بابا
شب قبل تو باغ خوابیدیم و صبحونه رو اونجا خوردیم Tongue

منم تو مسابقه خنده برتر شرکت کردم
صفحه 20و 21
ارسالای
200
201
202
نقل قول
 سپاس شده توسط eliiii6323 ، azadeh-es ، lili3d ، isarah ، samane.omid ، bitajoon ، nila1360 ، mfts ، محبوبه ناز بانو ، saahaar banoo ، lilimashi ، zibaye ziba ، re.ha ، فرشته ی نجات ، mahsa 66 ، س.م ، gissu kamand ، مهتاب69 ، eli meli joon ، farnoush ، shabnam.m ، paritaj ، تيرانا ، mahya .kh ، hanah70 ، mina_goli ، *elay* ، sama081 ، roshi72 ، *عروس برفی* ، nasrin_71 ، ســـتاره ، beheshte ، دی بانو ، فاطمه خانوم ، saraaa72 ، salvia_sweet ، neda khanom ، شادی.خ ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، كتي67 ، •|masoume |• ، *آوا* ، flydreamland ، سانی قاصدک ، mehrafarin90 ، ژینا هستم ، سراب ، MEMOOOL ، Narciso ، sima 22 ، عسل جونی ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، sheryshery ، ne-gin-00 ، soorati6925
۱۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ صبح توسط A.Bidel.)
ارسال: #35

صبحانه روز جمعه که داداشم خونه ما بود

(خدا برای من کافیست)
خدایا جونم ممنون به خاطر اینکه هوام رو داری .
من دارم مامان می شم
نقل قول
 سپاس شده توسط Anis71 ، *elay* ، dokhtare69 ، susi ، محبوبه ناز بانو ، nila1360 ، sama081 ، فرشته ی نجات ، س.م ، مو طلا ، samira* 72 * ، pishi68 ، eli meli joon ، bitajoon ، shabnam.m ، mahsa 66 ، samane.omid ، *عروس برفی* ، مهتاب69 ، lilimashi ، zibaye ziba ، بانوی آریایی ، gissu kamand ، yasmar ، reyzan ، lovestar ، nasrin_71 ، paritaj ، beheshte ، ناناس ، دی بانو ، sleeping beauty ، saraaa72 ، salvia_sweet ، neda khanom ، شادی.خ ، mfts ، M@l-l$A ، roshi72 ، (صبا) ، 2015 ، عروس شیرازی ، توپراک ، hiva73 ، عشق احسان ، mina_goli ، parastoO 66 ، Khanom Tala ، Riraa ، No AroOs 94 ، *آوا* ، flydreamland ، choobin ، فهیمه جون ، hoda 65 ، asalii ، hanah70 ، rosha kiyan ، سئويل مامان ، farnoush ، mahya .kh ، ida ، yasaman64 ، سیندخت ، missL ، tala680067 ، ژینا هستم ، سراب ، honeya ، پیشو ، *Leila* ، parastooyeamin ، hasti_d ، ساينا ، heven ، سانی قاصدک ، sima 22 ، عکاسباشی ، بن هور ، bahar gol ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، Liliaa ، **خانوم کوچولو** ، pichak2014 ، Elsa70
۱۸-اسفند-۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ عصر
ارسال: #36

خدایا! مچکرم

خوشحال می شم در اینستاگرام ببینمتون
اینستاگرام من: SSAMANEHH
نقل قول
 سپاس شده توسط paritaj ، mahsa 66 ، beheshte ، دی بانو ، eli meli joon ، sleeping beauty ، salvia_sweet ، gissu kamand ، س.م ، neda khanom ، محبوبه ناز بانو ، فرشته ی نجات ، nila1360 ، Anis71 ، شادی.خ ، samane.omid ، shabnam.m ، محی123 ، M@l-l$A ، bitajoon ، roshi72 ، hiva73 ، عشق احسان ، mina_goli ، Khanom Tala ، مهتاب69 ، كتي67 ، No AroOs 94 ، توپراک ، shiva_1994 ، *آوا* ، flydreamland ، choobin ، فهیمه جون ، asalii ، isarah ، rosha kiyan ، farnoush ، A.Bidel ، mahya .kh ، ida ، سیندخت ، tala680067 ، ژینا هستم ، *elay* ، سراب ، susi ، ساينا ، heven ، سانی قاصدک ، sima 22 ، hasti_d ، mehranna ، venuskade
۲۰-اسفند-۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ عصر
ارسال: #37

خدا بيا امضا منو بنويس. ميخوام چيزاي خوب بنويسي.
اسممون رفت توی شناسنامه همدیگه.
کار همسرم جور شد. الهی شکر
کارهای دانشگاهی انجام میدم.بهم خصوصی پیام بدین
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73 ، gissu kamand ، prancess kocholo ، س.م ، shabnam.m ، roshi72 ، setareh69 ، mina_goli ، Khanom Tala ، مهتاب69 ، salvia_sweet ، كتي67 ، No AroOs 94 ، bitajoon ، lovestar ، محبوبه ناز بانو ، lilimashi ، nila1360 ، mfts ، *آوا* ، samira* 72 * ، choobin ، فهیمه جون ، mahjan ، asalii ، hanah70 ، mahsa 66 ، isarah ، rosha kiyan ، farnoush ، mahya .kh ، beheshte ، ida ، سیندخت ، tala680067 ، ژینا هستم ، *elay* ، سراب ، فرشته ی نجات ، susi ، heven ، سانی قاصدک ، شادی.خ ، sima 22 ، M@l-l$A ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade
۲۱-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #38

Heart RE: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)
Heart
تخم مرغ

1شهریور
آرایشگاه|کرج|Dodgy
آتلیه|کرج|: آقای عکس.مهدى فلك بلند(بی مسئولیت و بی فکر) فیلم عروسیم مفقود شده!
تشریفات|کرج|: پیمان (عالی)
گل|کرج|: باختر
-------------
هر قدر عقاید کسی احمقانه تر باشد باید کمتر با او مخالفت کرد.
نقل قول
 سپاس شده توسط Riraa ، wish ، shabnam.m ، No AroOs 94 ، bitajoon ، محبوبه ناز بانو ، lilimashi ، nila1360 ، zahra_bannooo ، prancess kocholo ، mfts ، ناناس ، •|masoume |• ، مهتاب69 ، *آوا* ، samira* 72 * ، flydreamland ، roshi72 ، choobin ، setareh69 ، salvia_sweet ، فهیمه جون ، mina_goli ، mahjan ، عروس خانوم پاییز ، marmar3 ، س.م ، asalii ، hanah70 ، mahsa 66 ، rosha kiyan ، farnoush ، A.Bidel ، gissu kamand ، heven ، mahya .kh ، beheshte ، Khanom Tala ، زیبای زیبا ، ida ، سیندخت ، kameliya ، tala680067 ، زیبای بی همتا ، ژینا هستم ، *elay* ، سراب ، فرشته ی نجات ، samane.omid ، susi ، hasti_d ، سانی قاصدک ، شادی.خ ، sima 22 ، zibaye ziba ، عشق احسان ، انیلا (anila) ، bahar gol ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، Liliaa ، ne-gin-00
۲۲-اسفند-۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ صبح
ارسال: #39
Sleepyشیرعسل و کلوچه
[تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)]" alt="تصویر: http:// [تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)]" title="تصویر: http:// [تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)]" />

جاان جانانمتصویر: images/smilies/heart.gif٣٧
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، salvia_sweet ، سانی قاصدک ، Lili1369 ، marmar3 ، كتي67 ، bitajoon ، a_1371 ، س.م ، asalii ، hanah70 ، mina_goli ، samira* 72 * ، setareh69 ، محبوبه ناز بانو ، nila1360 ، mahsa 66 ، farnoush ، *آوا* ، gissu kamand ، heven ، mahya .kh ، beheshte ، saraaa72 ، choobin ، roshi72 ، فهیمه جون ، Khanom Tala ، زیبای زیبا ، mehrafarin90 ، سیندخت ، kameliya ، tala680067 ، زیبای بی همتا ، ژینا هستم ، *elay* ، سراب ، فرشته ی نجات ، samane.omid ، پیشو ، susi ، شادی.خ ، sima 22 ، M@l-l$A ، عشق احسان ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، ne-gin-00
۲۲-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #40
رژیم دارممممم اینا مثه مرگه واسممممممممممم

من واقعا اینجارو دوست دارمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط nargessss ، marmar3 ، شقایق66 ، bitajoon ، a_1371 ، س.م ، •|masoume |• ، mina_goli ، samira* 72 * ، zahra_bannooo ، setareh69 ، محبوبه ناز بانو ، nila1360 ، mahsa 66 ، isarah ، rosha kiyan ، *عروس برفی* ، farnoush ، A.Bidel ، *آوا* ، gissu kamand ، hanah70 ، heven ، mahya .kh ، beheshte ، eli meli joon ، saraaa72 ، choobin ، salvia_sweet ، مهتاب69 ، فهیمه جون ، Khanom Tala ، زیبای زیبا ، ida ، سیندخت ، kameliya ، tala680067 ، sleeping beauty ، زیبای بی همتا ، ژینا هستم ، shabnam.m ، *elay* ، سراب ، فرشته ی نجات ، parisa-kz ، lovestar ، samane.omid ، پیشو ، susi ، hasti_d ، سانی قاصدک ، شادی.خ ، sima 22 ، HP_22 ، gole_yakh ، zibaye ziba ، M@l-l$A ، Bluegirl ، maryam_12 ، عشق احسان ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، sheryshery ، ne-gin-00 ، soorati6925 ، Elsa70
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام