• کالا
  • آرایشگاه مدیس

عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)

۱-اسفند-۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #21
RE: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)
[تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)]
نقل قول
 سپاس شده توسط zahra_bannooo ، LOUSI ، *آوا* ، heven ، hanah70 ، eli meli joon ، س.م ، lilimashi ، محبوبه ناز بانو ، nila1360 ، سنجاب ، marzieh.ahmad ، nasrin jun ، maryva ، gissu kamand ، mahsa 66 ، MaloooS ، *elay* ، flydreamland ، Anis71 ، مهتاب69 ، فرشته ی نجات ، No AroOs 94 ، sama081 ، دی بانو ، mina_goli ، farnoush ، fateme22 ، bitajoon ، shabnam.m ، H..M ، salvia_sweet ، zibaye ziba ، میدیا ، ژینا هستم ، marmar 1234567topol ، tootak ، dokhtare69 ، سانی قاصدک ، choobin ، A.Bidel ، a66818 ، saahaar banoo ، roshi72 ، شادی.خ ، عشق احسان ، Khanom Tala ، سراب ، mahya .kh ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93
۲-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #22
صبحانه یک روز من و همسرم Embarrased

اینم یه صبحانه همسرم تنهایی، واسه خودم تزئین نداشت Big Grin

به تو "احتياج" نه،
به تو "اعتياد" دارم ...
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa 66 ، nargessss ، beheshte ، kitty ، MaloooS ، *elay* ، zahra_bannooo ، a_1371 ، flydreamland ، Anis71 ، eli meli joon ، س.م ، مهتاب69 ، محبوبه ناز بانو ، hasti_d ، دختر اردیبهشتم ، فرشته ی نجات ، eliiii6323 ، No AroOs 94 ، parisa-kz ، gissu kamand ، sama081 ، دی بانو ، *آوا* ، mina_goli ، farnoush ، reyzan ، lili3d ، fateme22 ، susi ، sepideh... ، bitajoon ، shabnam.m ، H..M ، Ghazaljoon ، salvia_sweet ، zibaye ziba ، hayahoo ، میدیا ، n.a.i.a ، Elahe0098 ، sleeping beauty ، ژینا هستم ، tootak ، dokhtare69 ، عروس خانوم پاییز ، سانی قاصدک ، marzieh.ahmad ، choobin ، delaram8 ، A.Bidel ، heven ، a66818 ، saahaar banoo ، آندیا ، roshi72 ، ســـتاره ، شادی.خ ، عشق احسان ، Khanom Tala ، gogosh ، آرزو گلی ، سراب ، عکاسباشی ، بن هور ، فرناز طهرانی ، mahya .kh ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، **خانوم کوچولو** ، sheryshery ، ne-gin-00 ، banafshekarimi ، Elsa70
۲-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #23
صبحونه دونفری منو همسری صبح جمعه Blush
وقتی که دیرتر از بقیه بیدار شدیمSleepy

خدایا مگه میشه تو باشی و من تنها بمونم
نقل قول
 سپاس شده توسط hanah70 ، Anis71 ، samira* 72 * ، samane.omid ، س.م ، مهتاب69 ، محبوبه ناز بانو ، دختر اردیبهشتم ، فرشته ی نجات ، 2015 ، No AroOs 94 ، gissu kamand ، isarah ، sama081 ، دی بانو ، *آوا* ، zahra_bannooo ، mahsa 66 ، mina_goli ، farnoush ، fateme22 ، bitajoon ، shabnam.m ، H..M ، salvia_sweet ، zibaye ziba ، میدیا ، n.a.i.a ، Elahe0098 ، ژینا هستم ، tootak ، dokhtare69 ، سانی قاصدک ، marzieh.ahmad ، choobin ، heven ، a66818 ، saahaar banoo ، *elay* ، roshi72 ، شادی.خ ، عشق احسان ، Khanom Tala ، flydreamland ، سراب ، mahya .kh ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فرانک2 ، فایزه 93 ، ne-gin-00 ، eli meli joon
  • آرته
  • خرید اقساطی
۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #24
اولین روز خونه خودم
یه روزی رستوران سپیدار

گاهی اوقات یه غلطی میکنیم
که بعدش هر غلطی میکنیم
نمیتونیم هیچ غلطی بکنیم
من الله توفیق Big Grin
تلگرام: @lifewithribaz
به زندگی با ریباز بپیوندید
نقل قول
 سپاس شده توسط No AroOs 94 ، wish ، setareh69 ، parisa-kz ، (صبا) ، gissu kamand ، isarah ، فرشته ی نجات ، lovestar ، sama081 ، Anis71 ، mfts ، eli meli joon ، مریم86 ، عروس شیرازی ، محبوبه ناز بانو ، noora roham ، *elay* ، samane.omid ، fereshte.t ، دی بانو ، *آوا* ، zahra_bannooo ، samira* 72 * ، mahsa 66 ، mina_goli ، س.م ، farnoush ، sahar468 ، الی جوجو ، hanah70 ، fateme22 ، susi ، aroosak52 ، Roshanak65 ، bitajoon ، shabnam.m ، H..M ، Ghazaljoon ، salvia_sweet ، سنجاب ، zibaye ziba ، مهتاب69 ، hayahoo ، میدیا ، n.a.i.a ، Elahe0098 ، marii ، par-pari ، sleeping beauty ، ژینا هستم ، tootak ، dokhtare69 ، عروس خانوم پاییز ، marzieh.ahmad ، choobin ، delaram8 ، A.Bidel ، heven ، sima 22 ، a66818 ، eliiii6323 ، saahaar banoo ، آندیا ، roshi72 ، nonoo ، saraaa72 ، شادی.خ ، zozoli ، عشق احسان ، Khanom Tala ، flydreamland ، آرزو گلی ، سراب ، MEMOOOL ، bahar - shz ، venous67 ، عکاسباشی ، فرناز طهرانی ، mahya .kh ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، **خانوم کوچولو** ، sheryshery ، ne-gin-00 ، dinana ، Elsa70
۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #25
اینم صبحونه ما
پنکیک و عسل و خامه با مربای توت فرنگی

http://nowaroosupload.ir/uploads/14246711131.jpg

تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی افتد Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط lilimashi ، mahsa 66 ، mehrdadmahdieh ، Ava_av ، hanah70 ، محبوبه ناز بانو ، fateme22 ، *آوا* ، فرشته ی نجات ، isarah ، •|masoume |• ، دی بانو ، farnoush ، setareh69 ، س.م ، eli meli joon ، bitajoon ، shabnam.m ، H..M ، zahra_bannooo ، salvia_sweet ، zibaye ziba ، nargessss ، eliii8 ، samane.omid ، sleeping beauty ، ژینا هستم ، choobin ، saahaar banoo ، شادی.خ ، Khanom Tala ، flydreamland ، سراب ، mehranna ، ne-gin-00 ، pichak2014 ، سم سم بانو
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #26
اینم یه قسمت از صبحانه ما: تخم مرغ فنجونی

چقدر آرامشه اینجا
چه احساسی بهت دارم
چه حسی بهتر از اینکه
یه جایی تو دلت دارمHeart
تاریخ عروسی : 1 بهمن 93
آرایشگاه : پاپیون
تالار : ماهان
آتلیه : حرفه ای ها
نقل قول
 سپاس شده توسط *elay* ، nila1360 ، ghazalleh ، محبوبه ناز بانو ، مریم86 ، yasmar ، shabnam.m ، فرشته ی نجات ، mahsa 66 ، lilimashi ، zahra_bannooo ، bitajoon ، salvia_sweet ، مرسده123 ، eli meli joon ، •|masoume |• ، س.م ، setareh69 ، HP_22 ، zibaye ziba ، susi ، مهتاب69 ، noora roham ، No AroOs 94 ، ســـتاره ، wish ، Elahe0098 ، prancess kocholo ، samane.omid ، وحیده68 ، sleeping beauty ، mahya .kh ، janan joon ، ژینا هستم ، tootak ، عروس خانوم پاییز ، dokhtare69 ، سانی قاصدک ، gissu kamand ، marzieh.ahmad ، pishi68 ، choobin ، mina_goli ، malih.s ، *آوا* ، lovestar ، A.Bidel ، rosha kiyan ، heven ، sima 22 ، khoshhalam ، دی بانو ، hasti_d ، فلورانس ، mfts ، saahaar banoo ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، hanah70 ، آندیا ، sama081 ، nasrin_71 ، paritaj ، beheshte ، neda khanom ، شادی.خ ، پارمیسان ، zozoli ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، كتي67 ، hello.stranger66 ، flydreamland ، asalii ، lovely princess ، سراب ، ماهرخ تبریزی ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، ne-gin-00 ، pichak2014 ، سم سم بانو ، Elsa70
۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #27

صبحونم وقتی دیر بیدار میشم برم سره کار Sleepy

[صادقم ]

عــاشقــانـه هــایـم
تــمـامـی نــدارنــد !
وقــتـی تـــــــــــو ...
بــــــــــــــهـتـریـن

"اتــــــفـاق" زنــدگـی ام هستی ...

عروس 12مرداد 94Angel

واسه رسیدن به آرزوهامون 1 صلوات بفرستیم
نقل قول
 سپاس شده توسط ســـتاره ، میدیا ، n.a.i.a ، samiii ، Elahe0098 ، Anis71 ، eli9000 ، س.م ، prancess kocholo ، samane.omid ، zahra_bannooo ، isarah ، eli meli joon ، samira* 72 * ، مهتاب69 ، لیلیناز ، shabnam.m ، sleeping beauty ، mahya .kh ، mahsa 66 ، ژینا هستم ، zibaye ziba ، bitajoon ، tootak ، عروس خانوم پاییز ، dokhtare69 ، lilimashi ، susi ، محبوبه ناز بانو ، nila1360 ، فرشته ی نجات ، سانی قاصدک ، gissu kamand ، marzieh.ahmad ، pishi68 ، choobin ، mina_goli ، *آوا* ، lovestar ، A.Bidel ، heven ، sima 22 ، *عروس برفی* ، khoshhalam ، salvia_sweet ، saahaar banoo ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، hanah70 ، sama081 ، paritaj ، beheshte ، دی بانو ، neda khanom ، شادی.خ ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، كتي67 ، ساری گلین ، asalii ، mehrafarin90 ، سراب ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، فایزه 93 ، sheryshery ، ne-gin-00
۸-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-اسفند-۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ عصر توسط mahya .kh.)
ارسال: #28
صبحانه ما تو ابرها(متشکل از کره،عسل،سیب،شیر،آبمیوه،فکر کنم چای و کیک هم بود) !!Rolleyes اون پوستی که مشاهده میکنید هم پای سیب بود که به علت علاقه زیاد به سرعت نور بلعیدمش3 (12)

هدیه کوچک خدا به زندگی ما خوش اومدی....!
من و پسرکم؛هفته33
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa 66 ، prancess kocholo ، ژینا هستم ، eli meli joon ، zahra_bannooo ، س.م ، shabnamjon ، dokhtare69 ، susi ، محبوبه ناز بانو ، nila1360 ، isarah ، فرشته ی نجات ، gissu kamand ، pishi68 ، shabnam.m ، choobin ، mina_goli ، *آوا* ، lovestar ، noora roham ، A.Bidel ، rosha kiyan ، heven ، مرسده123 ، khoshhalam ، دی بانو ، 2015 ، salvia_sweet ، Najmeh Mahdi ، lili3d ، samane.omid ، saahaar banoo ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، hanah70 ، *elay* ، sama081 ، roshi72 ، nasrin_71 ، beheshte ، neda khanom ، شادی.خ ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، asalii ، mehrafarin90 ، سراب ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، عروس عشقم۶۶ ، venuskade ، Liliaa ، فرانک2 ، فایزه 93 ، sheryshery ، ne-gin-00 ، Elsa70
۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ صبح
ارسال: #29

Heart عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)
عدسی داغ Heart
صبحونه یه روز تعطیل ما Lub

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Anis71 ، shabnamjon ، bitajoon ، tootak ، عروس خانوم پاییز ، dokhtare69 ، lilimashi ، محبوبه ناز بانو ، susi ، سنجاب ، nargessss ، nila1360 ، isarah ، mona*m ، فرشته ی نجات ، مهتاب69 ، سانی قاصدک ، setareh69 ، gissu kamand ، mahya .kh ، eli meli joon ، marzieh.ahmad ، pishi68 ، shabnam.m ، mahsa 66 ، choobin ، mina_goli ، delaram8 ، malih.s ، *آوا* ، lovestar ، noora roham ، *ترنم* ، A.Bidel ، samira* 72 * ، rosha kiyan ، heven ، ژینا هستم ، zazaye ali ، zahra_bannooo ، س.م ، khoshhalam ، salvia_sweet ، n8465 ، eliiii6323 ، hasti_d ، lili3d ، samane.omid ، mfts ، saahaar banoo ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، hanah70 ، *elay* ، graceful ، sama081 ، a_1371 ، roshi72 ، ســـتاره ، paritaj ، beheshte ، neda khanom ، شادی.خ ، M@l-l$A ، hiva73 ، عشق احسان ، Khanom Tala ، كتي67 ، flydreamland ، asalii ، ermiaa69 ، mehrafarin90 ، سراب ، sima 22 ، Royaiy ، عکاسباشی ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، Liliaa ، فرانک2 ، فایزه 93 ، .Katy. ، sheryshery ، ne-gin-00 ، soorati6925 ، Elsa70
۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #30
صبحونه عشقولی امروز من و عزیز دلم Heart
کاپوچینوی همسری جون دلم و هات چاکلت بنده Lub با همراه همیشگی ما تک تک New1

من فرزند دولتمند پدری مهربانم، پس دل و جراتش را دارم که همواره توانگر باشمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط Anis71 ، tootak ، dokhtare69 ، lilimashi ، محبوبه ناز بانو ، susi ، nila1360 ، isarah ، فرشته ی نجات ، مهتاب69 ، سانی قاصدک ، gissu kamand ، mahya .kh ، eli meli joon ، samane.omid ، pishi68 ، shabnam.m ، mahsa 66 ، choobin ، mina_goli ، *آوا* ، lovestar ، noora roham ، A.Bidel ، خوب اردیبهشتی نرگس ، samira* 72 * ، rosha kiyan ، heven ، ژینا هستم ، zahra_bannooo ، س.م ، khoshhalam ، salvia_sweet ، eliiii6323 ، lili3d ، mfts ، saahaar banoo ، farnoush ، maryva ، تيرانا ، hanah70 ، *elay* ، sama081 ، nasrin_71 ، paritaj ، beheshte ، دی بانو ، sleeping beauty ، neda khanom ، شادی.خ ، M@l-l$A ، hiva73 ، Khanom Tala ، ermiaa69 ، mehrafarin90 ، سراب ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، mehranna ، venuskade ، Liliaa ، فایزه 93 ، **خانوم کوچولو** ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام