• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)

۳۰-دي-۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #1

Photo عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)
عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)

دوستای عزیز سلام HeartHeart

- تو این تاپیک عکس میز صبحونه های خودتون رو بذارین تا هم از چیدمان و دیزاین میز و هم از نوع غذاها بتونیم ایده بگیریم Wink

- فقط و فقط عکس

- با تاپیک امروز غذا چی داری اشتباه نگیرین !!!!!! Huh

- برای بحث و ایده گرفتن از عکسای نتی میتونین از تاپیکهای زیر استفاده کنید Smiling

صبحانه های لذیذ

تزیین میز صبحانه و صبحانه

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط bily ، mobin naz ، soudi ، mona*m ، سراب ، pari6670 ، س.م ، hasti_d ، salvia_sweet ، beheshte ، zahra_bannooo ، جوجوبانو ، .Maryam ، Khanom Tala ، ImWish ، parastoO 66 ، bitajoon ، Paramour ، yarauf ، شه بانو ، HP_22 ، nonoo ، *آوا* ، mehranna ، koushan ، sani.m ، tala680067 ، A.Bidel ، mahs a ، حوریه حسینی ، masiiiii ، ne-gin-00 ، Maryam290 ، nasibe_603
۳۰-دي-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #2

RE: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)
صبحانه روز ولن تاین پارسال Lub
[تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)]
Big Grin

کجای این جنگل شب پنهون میشی خورشیدکم؟
چرا به من شک میکنی؟ من که منم برای تو
لبریزم از عشق تو و سرشارم از هوای تو
نوازشم کن و ببین عشق میریزه از صدام
صدام کن و ببین که باز غنچه می دن ترانه هام
اگر چه من به چشم تو کمم ، قدیمیم گمم
آتشفشان عشقم و دریای پر تلاطم ام
نقل قول
 سپاس شده توسط سارای امیر ، بهاربهاري ، parastooyeamin ، Mojgan58 ، lili3d ، nila1360 ، bily ، mona*m ، مریم 1363 ، Najmeh Mahdi ، منیرm2 ، elham_ali ، yasmar ، niloo khanoom ، سراب ، ماهرخ تبریزی ، محبوبه ناز بانو ، pari6670 ، HP_22 ، س.م ، purelove ، RL92 ، maryva ، دی بانو ، MaloooS ، salvia_sweet ، sepideh... ، heven ، malih.s ، من و نفسم ، .: Tanin :. ، زیبای بی همتا ، beheshte ، secret ، mobin naz ، zahra_bannooo ، ژینا هستم ، golnik ، ماه عروس ، زیبای زیبا ، آیجان ، mahsa 66 ، mah319 ، narjes goli ، .Maryam ، bride1393 ، Khanom Tala ، eli meli joon ، mahdiye_ah ، gissu kamand ، ازا ، عروس بهاااار ، A.Bidel ، راحیل rahil ، sama081 ، n8465 ، محی123 ، عسل جان ، lilimashi ، choobin ، paria khanoom ، madely ، parastoO 66 ، مريلا ، golnaghshetavous ، وفا ، zazaye ali ، آیسل ، طلا خانمی ، fereshte.t ، shabnam.m ، Zendegim ، setareh69 ، مریم86 ، sheyda_3m0a ، eliiii6323 ، اِلی ، Anis71 ، eternal ، hiva73 ، sama001 ، jahan ، neda khanom ، bitajoon ، مهتاب69 ، feri feri ، atefeatii ، ṧїᗰα ، Paramour ، شه بانو ، ماهلی ، س پ ی د ه ، smclassic ، سیندخت ، sagheh ، isarah ، nonoo ، happily_diba ، *آوا* ، الناعروس ، فهیمه جون ، zori ، 2015 ، n.a.i.a ، hanah70 ، آدلی ، *ترنم* ، nastaran_1345 ، elaheh naz ، shiva_1994 ، mehranna ، Shadi95 ، tara 1987 ، النازجونی ، مهتاب جون ، koushan ، khoshhalam ، sani.m ، zibaye ziba ، mary67 ، nargessss ، mat ، elma joon ، shk ، Nanas ، lovestar ، tala680067 ، samiii ، bemani ، nafasak ، زمرد_شوشو ، parisa-kz ، دختر زمستون 1366 ، asalii ، mahak-banoo ، paarsis ، farnoush ، nasrin_71 ، شادی.خ ، 1girl ، عروس رویایی ، roya74 ، mandanak ، sima 22 ، mona-ho ، demiii ، نجوا89 ، *elay* ، aros tak ، veronika 2 ، Ghazaljoon ، میدیا ، Elahe0098 ، بانوی شهریوری ، mahya .kh ، عروس خانوم پاییز ، 136383 ، a66818 ، یکی یکدونه ، mahs a ، paritaj ، دختر-زمستون ، roshi72 ، عشق احسان ، ban0o0o0o ، sara 94 ، lovely princess ، زهره جون ، عکاسباشی ، masiiiii ، kimiasokoot ، انیلا (anila) ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، maahboobeh ، فرانک2 ، فایزه 93 ، afsaneee ، ندا ندا ، نسیم خانوم ، fati-bala ، asheq ، m.t ، **خانوم کوچولو** ، shirin.f ، mina_goli ، جوجه خوشگله ، sheryshery ، ne-gin-00 ، FFFarnazz ، گل مرداد ، kimiyaa ، نگار خانومی ، dinana ، ساویز22 ، Maryam290 ، INTL120 ، nasibe_603 ، Elsa70
۳۰-دي-۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #3
عشق یعنی اینکه : یه روز جمعه هسمرت از خواب بلندت کنه چشمات رو بگیره و بیاره سر میز..... ببینی هرچی که برای صبحانه دوست داری و چیده رو میز صبحانه.... به خاطر همین کاراشه که عاااااااااااااااااااااااااااااشقشم
93.04.06

[تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)][تصویر: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)]

19/03/91 نامزدیمون
16/06/91 عقدمون - روز من و تو... Heart
29/06/92 عروسیمون

تو
همان شقابق معروف سهرابی...
تا تو هستی
زندگی بایدکرد
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، عروس 67 ، malih.s ، heven ، بهاربهاري ، من و نفسم ، .: Tanin :. ، •|masoume |• ، زیبای بی همتا ، beheshte ، سراب ، mehranna ، salvia_sweet ، sama banoo ، secret ، zahra_bannooo ، mobin naz ، ژینا هستم ، shakiba_k_e ، golnik ، ماه عروس ، دی بانو ، آیجان ، mahsa 66 ، نسیم عشق ، .Maryam ، bride1393 ، Khanom Tala ، مامان گل دخترا ، eli meli joon ، mahdiye_ah ، gissu kamand ، ازا ، آرزو گلی ، س.م ، hasti_d ، عروس بهاااار ، A.Bidel ، محبوبه ناز بانو ، sama081 ، nila1360 ، عسل جان ، hello.stranger66 ، choobin ، paria khanoom ، madely ، golnaghshetavous ، Nazanin64 ، sleeping beauty ، shabnam.m ، setareh69 ، roshanaa ، اِلی ، فرشته ی نجات ، Anis71 ، eternal ، hiva73 ، sama001 ، jahan ، neda khanom ، RL92 ، bitajoon ، مهتاب69 ، Riraa ، feri feri ، ṧїᗰα ، Paramour ، barfia ، شه بانو ، س پ ی د ه ، smclassic ، سیندخت ، MaloooS ، ماهرخ تبریزی ، مهسا السلطنه ، *آوا* ، saehdeh ، فهیمه جون ، zori ، n.a.i.a ، hanah70 ، آدلی ، *ترنم* ، nastaran_1345 ، مرجان ج ، shiny7 ، tara 1987 ، النازجونی ، مهتاب جون ، koushan ، - مرجان - ، khoshhalam ، sani.m ، zibaye ziba ، mary67 ، mat ، elma joon ، lovestar ، tala680067 ، samiii ، azad21 ، asalii ، janan joon ، mahak-banoo ، farnoush ، nasrin_71 ، شادی.خ ، 1girl ، عروس رویایی ، roya74 ، mandanak ، sima 22 ، mona-ho ، demiii ، توپراک ، *elay* ، **خانوم کوچولو** ، veronika 2 ، Ghazaljoon ، میدیا ، Elahe0098 ، eliii8 ، mahya .kh ، 136383 ، a66818 ، mahs a ، paritaj ، آندیا ، roshi72 ، zozoli ، عشق احسان ، جویبار ، عکاسباشی ، masiiiii ، ahael ، kimiasokoot ، roztara ، نژلا ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، فرانک2 ، baharak7 ، asheq ، m.t ، shirin.f ، mina_goli ، هانیه هستم یه دختر رویایی ، sheryshery ، ne-gin-00 ، Far.far.far ، FFFarnazz ، فصل پاییزی ، nasnasi ، زیبای تبریز ، شیما شین ، hedieh1984 ، *hoda ، Maryam290 ، nasibe_603 ، *guilty*
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۳۰-دي-۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-دي-۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ عصر توسط رامونا بانو.)
ارسال: #4
اینم صبحانه جمعه کنار خانواده
http://sr2.perup.ir/48637654235630740639.jpg
http://sr2.perup.ir/54019583466311186685.jpg

دوباره اومدم نوعروس
با کلی انرژیLub
نقل قول
 سپاس شده توسط salvia_sweet ، zahra_bannooo ، mobin naz ، ژینا هستم ، soudi ، mahsa 66 ، .Maryam ، شاه پری ، Liliaa ، Khanom Tala ، mahdiye_ah ، ازا ، عروس بهاااار ، A.Bidel ، lili3d ، nila1360 ، choobin ، paria khanoom ، madely ، عروس 67 ، بهاربهاري ، دختر شاه پریون ، فرشته ی نجات ، RL92 ، MaloooS ، *آوا* ، سراب ، فهیمه جون ، n.a.i.a ، nastaran_1345 ، mehranna ، malih.s ، khoshhalam ، elma joon ، tala680067 ، asalii ، farnoush ، 1girl ، roya74 ، mina_goli ، ne-gin-00 ، Maryam290
۳۰-دي-۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-دي-۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ عصر توسط reyhane.m.)
ارسال: #5
اولین صبحانه دو نفره خونه خودمون بعد شب عروسیHeartHeartHeart

یک عدد لباس شب کوتاه دکلته ساییز 36 در حد نو از آلمان خریداری شده به قیمت 150 تومان فروخته میشه 
برای اطلاعات بیشتر پیام بدین
نقل قول
 سپاس شده توسط salvia_sweet ، beheshte ، secret ، zahra_bannooo ، mobin naz ، heven ، Mary222 ، ژینا هستم ، shakiba_k_e ، golnik ، ماه عروس ، دی بانو ، soudi ، زیبای زیبا ، mahsa 66 ، Ezati ، narjes goli ، نسیم عشق ، .Maryam ، bride1393 ، Khanom Tala ، مامان گل دخترا ، eli meli joon ، mahdiye_ah ، gissu kamand ، س.م ، عروس بهاااار ، محبوبه ناز بانو ، A.Bidel ، dokhtare69 ، sama081 ، lili3d ، nila1360 ، n8465 ، ImWish ، شاین ، عسل جان ، lilimashi ، choobin ، paria khanoom ، pgh ، madely ، nasrin jun ، عروس 67 ، بهاربهاري ، golnaghshetavous ، وفا ، sleeping beauty ، zazaye ali ، زیبای بی همتا ، fereshte.t ، shabnam.m ، setareh69 ، zibaye ziba ، مریم86 ، ماه وش ، cHaPDaST ، فرشته ی نجات ، eliiii6323 ، اِلی ، Anis71 ، reyzan ، بهار 93 ، sama001 ، jahan ، neda khanom ، RL92 ، مهتاب69 ، Riraa ، eliii8 ، feri feri ، ṧїᗰα ، شه بانو ، *mahsa ، س پ ی د ه ، سیندخت ، HP_22 ، nargol 69 ، MaloooS ، rosalinda. ، ماهرخ تبریزی ، happily_diba ، *آوا* ، سراب ، فهیمه جون ، zori ، n.a.i.a ، hanah70 ، desire ، آدلی ، RAHAE ، nastaran_1345 ، *ترنم* ، مرجان ج ، mehranna ، النازجونی ، مهتاب جون ، koushan ، malih.s ، aida-p ، khoshhalam ، گل مرداب ، sani.m ، نازبانوو ، mary67 ، mat ، elma joon ، lovestar ، tala680067 ، samiii ، bemani ، azad21 ، zoha 1368 ، asalii ، janan joon ، mahak-banoo ، farnoush ، nasrin_71 ، شادی.خ ، 1girl ، roya74 ، mandanak ، sima 22 ، demiii ، **خانوم کوچولو** ، veronika 2 ، Ghazaljoon ، میدیا ، عروس خانوم پاییز ، a66818 ، آندیا ، roshi72 ، عشق احسان ، bahar - shz ، masiiiii ، roztara ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، s@maneh ، فرانک2 ، فایزه 93 ، نسیم خانوم ، imanz ، asheq ، Light Dream ، mina_goli ، هانیه هستم یه دختر رویایی ، جوجه خوشگله ، sheryshery ، ne-gin-00 ، FFFarnazz ، *hoda ، Maryam290
۳۰-دي-۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #6

Heart RE: عکس صبحانه های خودمون (فقط عکس)
سحر جون ازت ممنونم برای پیگیری و زدن این تاپیک New1

1شهریور
آرایشگاه|کرج|Dodgy
آتلیه|کرج|: آقای عکس.مهدى فلك بلند(بی مسئولیت و بی فکر) فیلم عروسیم مفقود شده!
تشریفات|کرج|: پیمان (عالی)
گل|کرج|: باختر
-------------
هر قدر عقاید کسی احمقانه تر باشد باید کمتر با او مخالفت کرد.
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، زیبای زیبا ، mahsa 66 ، mah319 ، شاه پری ، narjes goli ، نسیم عشق ، a.khm ، .Maryam ، •|masoume |• ، دخت تهران ، golnik ، bride1393 ، sahar25 ، Khanom Tala ، zahra_bannooo ، eli meli joon ، mahdiye_ah ، gissu kamand ، س.م ، hasti_d ، عروس بهاااار ، beheshte ، محبوبه ناز بانو ، A.Bidel ، فروغ بنی ، dokhtare69 ، sama081 ، lili3d ، nazi68 ، maryva ، nila1360 ، n8465 ، محی123 ، ImWish ، عسل جان ، kitty ، lilimashi ، choobin ، paria khanoom ، madely ، nasrin jun ، عروس 67 ، reyhane.m ، سیگنال مثبت ، بهاربهاري ، ناناس ، دی بانو ، golnaghshetavous ، sleeping beauty ، زیبای بی همتا ، fereshte.t ، shabnam.m ، setareh69 ، zibaye ziba ، spring71 ، ماه وش ، اِلی ، birsan ، hiva73 ، jahan ، neda khanom ، RL92 ، bitajoon ، مهتاب69 ، سپیده بانو ، heven ، Riraa ، feri feri ، ṧїᗰα ، شه بانو ، ماهلی ، س پ ی د ه ، سیندخت ، HP_22 ، nargol 69 ، MaloooS ، مری جوجو ، sagheh ، rosalinda. ، آرشیدا 66 ، ماهرخ تبریزی ، *آوا* ، سراب ، memol.goli ، فهیمه جون ، zori ، n.a.i.a ، RAHAE ، nastaran_1345 ، *ترنم* ، مرجان ج ، ژینا هستم ، mehranna ، النازجونی ، مهتاب جون ، koushan ، zahra sh ، khoshhalam ، sani.m ، mat ، elma joon ، lovestar ، tala680067 ، samiii ، bemani ، asalii ، salvia_sweet ، farnoush ، nasrin_71 ، شادی.خ ، 1girl ، roya74 ، mandanak ، sima 22 ، demiii ، **خانوم کوچولو** ، veronika 2 ، Liliaa ، میدیا ، eliii8 ، a66818 ، آندیا ، roshi72 ، عشق احسان ، عکاسباشی ، masiiiii ، نیلوییی ، kimiasokoot ، بن هور ، bahar gol ، نیلوفرانه۹۳ ، samane.genius ، فرانک2 ، فایزه 93 ، mina_goli ، sheryshery ، ne-gin-00 ، mahboob banoo ، Maryam290 ، nasibe_603 ، Elsa70 ، عروس همسری
۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #7

در راستای اهمیت دادن به فرهنگ خوردن صبحانه منم از این به بعد عکس صبحانه هامون که جورواجوره میزارم اینجــا Smile

من دارم به زندگی رویایی که همیشه تو ذهنم بود نزدیک میشم ...
خدایااااا ازت ممنونم ...
نقل قول
 سپاس شده توسط دی بانو ، golnaghshetavous ، eli meli joon ، زیبای بی همتا ، soudi ، Khanom Tala ، مامان گل دخترا ، shabnam.m ، gissu kamand ، س.م ، zibaye ziba ، nila1360 ، محبوبه ناز بانو ، spring71 ، paria khanoom ، فرشته ی نجات ، اِلی ، hiva73 ، choobin ، jahan ، neda khanom ، RL92 ، مهتاب69 ، beheshte ، heven ، زیبای زیبا ، شه بانو ، dokhtare69 ، madely ، سیندخت ، MaloooS ، rosalinda. ، ماهرخ تبریزی ، sama081 ، *آوا* ، mahsa 66 ، فروزان 1369 ، بهاربهاري ، سراب ، maryva ، فهیمه جون ، n.a.i.a ، hanah70 ، desire ، RAHAE ، *ترنم* ، ژینا هستم ، mehranna ، مهتاب جون ، koushan ، khoshhalam ، سنجاب ، sani.m ، elma joon ، tala680067 ، samiii ، asalii ، salvia_sweet ، farnoush ، nasrin_71 ، شادی.خ ، 1girl ، roya74 ، mandanak ، sima 22 ، Liliaa ، میدیا ، a66818 ، roshi72 ، عشق احسان ، نیلوییی ، نژلا ، نیلوفرانه۹۳ ، فایزه 93 ، mina_goli ، جوجه خوشگله ، ne-gin-00 ، Maryam290 ، nasibe_603
۲-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #8
صبونه امروزم
جای همتون خالی
چون نهار سالاد میوه دارم،صبونه رو همچین....تحویل گرفتم خودمو Wink

93.06.06"عروس همسرم شدم"
همسر عزیزم:
دوست دارم بی بهانه، تو بهانه خوشبختی و زنده بودن منی
عاشقانه به این میثاق عاشقی پایبندم همسرم
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته ی نجات ، محبوبه ناز بانو ، reyzan ، paria khanoom ، hiva73 ، choobin ، مامان گل دخترا ، jahan ، س.م ، RL92 ، مهتاب69 ، beheshte ، heven ، shabnam.m ، Khanom Tala ، شه بانو ، dokhtare69 ، madely ، reyhane.m ، MaloooS ، ماهرخ تبریزی ، neda khanom ، *آوا* ، mahsa 66 ، بهاربهاري ، سراب ، ندا ندا ، maryva ، فهیمه جون ، gissu kamand ، n.a.i.a ، RAHAE ، *ترنم* ، ژینا هستم ، mehranna ، مهتاب جون ، koushan ، khoshhalam ، soudi ، sani.m ، zibaye ziba ، elma joon ، tala680067 ، samiii ، asalii ، salvia_sweet ، farnoush ، 1girl ، roya74 ، sima 22 ، *elay* ، میدیا ، a66818 ، عشق احسان ، masiiiii ، بن هور ، نیلوفرانه۹۳ ، فایزه 93 ، ne-gin-00 ، Maryam290
۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #9

HeartHeartصبحانه یه روز ماHeartHeart

آدرس اینستاگرام منLub mahtab.bahamin
لینک کانالم که کلی ایده داره@ideashpazi
نقل قول
 سپاس شده توسط zahra_bannooo ، سپیده بانو ، beheshte ، heven ، Riraa ، •|masoume |• ، زیبای زیبا ، feri feri ، atefeatii ، yasi_92 ، isarah ، shabnam.m ، ṧїᗰα ، Khanom Tala ، بانو روشنا ، barfia ، مریم86 ، مامان گل دخترا ، س.م ، شه بانو ، ماهلی ، dokhtare69 ، Anis71 ، *mahsa ، nila1360 ، sepideh... ، madely ، آیسل ، noora roham ، سیندخت ، nafiss ، mfts ، HP_22 ، nargol 69 ، MaloooS ، RL92 ، bitajoon ، sagheh ، rosalinda. ، آرشیدا 66 ، سمیرا 68 ، ماهرخ تبریزی ، NadGol ، ناناس ، sama081 ، neda khanom ، mohana111 ، شقایق66 ، مهسا السلطنه ، happily_diba ، *آوا* ، mahsa 66 ، فروزان 1369 ، بهاربهاري ، سراب ، saehdeh ، ندا ندا ، الناعروس ، maryva ، گلین بانو ، eli meli joon ، فهیمه جون ، Zendegim ، zori ، leila_hz ، gissu kamand ، sleeping beauty ، n.a.i.a ، hanah70 ، سحری68 ، آدلی ، RAHAE ، nastaran_1345 ، *ترنم* ، paria khanoom ، ژینا هستم ، mehranna ، صوفی ، tara 1987 ، مهتاب جون ، koushan ، مژده دختر شهریوری ، zahra sh ، محبوبه ناز بانو ، Nazan ، khoshhalam ، soudi ، lili3d ، sani.m ، zibaye ziba ، mat ، elma joon ، lovestar ، tala680067 ، samiii ، hedi brz ، azad21 ، zoha 1368 ، parisa-kz ، sadaf13 ، choobin ، asalii ، janan joon ، mahak-banoo ، salvia_sweet ، paarsis ، farnoush ، nasrin_71 ، nafas70 ، شادی.خ ، 1girl ، roya74 ، mandanak ، sima 22 ، gogosh ، demiii ، fatemeh1990 ، **خانوم کوچولو** ، veronika 2 ، Liliaa ، Ghazaljoon ، eliii8 ، بانوی شهریوری ، عروس خانوم پاییز ، shabnam_sh ، a66818 ، آندیا ، 3lena ، roshi72 ، zozoli ، عشق احسان ، A.Bidel ، عکاسباشی ، masiiiii ، نیلوییی ، kimiasokoot ، بن هور ، banoo narges ، نیلوفرانه۹۳ ، maahboobeh ، mattina ، samane.genius ، فایزه 93 ، imanz ، M@l-l$A ، mina_goli ، soheilahamed ، sheryshery ، ne-gin-00 ، Far.far.far ، FFFarnazz ، a123 ، dinana ، Maryam290 ، nasibe_603
۸-بهمن-۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ صبح
ارسال: #10
Heart
صبحانه لذیذ من و عشقم :

Heart
♥ 30 / آبان / 92 : خواستگاری ♥
♥ 15 / اسفند / 92 : بله برون ♥
♥♥ 8 / فروردین / 93 : نامزدی ♥♥
♥♥ 15 / شهریور / 93 : عقد ♥♥
♥♥♥ 4 / مهر / 93 : عروسی ♥♥♥
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاربهاري ، سراب ، ندا ندا ، nila1360 ، zahra_bannooo ، •|masoume |• ، maryva ، mahsa 66 ، eli meli joon ، فهیمه جون ، neda khanom ، isarah ، مامان گل دخترا ، gissu kamand ، Khanom Tala ، n.a.i.a ، hanah70 ، RAHAE ، nastaran_1345 ، *ترنم* ، elaheh naz ، beheshte ، paria khanoom ، ژینا هستم ، *آوا* ، mehranna ، مهتاب69 ، tara 1987 ، مهتاب جون ، koushan ، محبوبه ناز بانو ، khoshhalam ، RL92 ، soudi ، sani.m ، zibaye ziba ، خاطره قشنگ ، elma joon ، lovestar ، tala680067 ، samiii ، choobin ، asalii ، salvia_sweet ، farnoush ، شادی.خ ، 1girl ، roya74 ، MaloooS ، *elay* ، **خانوم کوچولو** ، a66818 ، roshi72 ، عشق احسان ، فرناز طهرانی ، نیلوفرانه۹۳ ، فایزه 93 ، imanz ، mina_goli ، ne-gin-00 ، فصل پاییزی ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام