• آتلیه ملکه زیبا
  • مهناز

عکس سفره های سحر و افطار نوعروس ها

۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #1
عکس سفره های سحر و افطار نوعروس ها
تصویر: images/smilies/heart.gif

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، (صبا) ، سراب ، سمی جووونی 2 ، *ناهید* ، ترانه خانوم ، MaHrOoOo ، Maryam290
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #2

RE: عکس سفره های سحر و افطار نوعروس ها
افطار تنهایی من

[تصویر: عکس سفره های سحر و افطار نوعروس ها ]

بهشت همین جاست پیش لبخند تو
می خوام که غصه بره به جهنم Heart

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، جودی 69 ، سمی جووونی 2 ، Forbidenlove ، آبگينه ، samira94 ، 136383 ، heven ، اتيشپاره ، *ناهید* ، roshanak7367 ، *كيانا* ، النازی ی ی ، marcopolo ، کیاناز ، پریا خانم 66 ، جوجه خوشگله ، neginzizi ، marzieh.j ، حلما :) ، Elsa70 ، hadis sh ، lady.setareh66 ، مامان گل دخترا ، فرشته نامی ، شیرین‌ترین ، ماهی قرمز ، ترانه خانوم ، mahbanoo1371 ، باران 94 ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، خُرســند ، مونامهدوی ، baran89 ، zori ، *elay* ، K.L.S ، parmin.ab ، لومانا ، MaHrOoOo ، Miss.Santia ، almam ، marjantt ، Gol Bahar ، elahe***jooon ، Maryam290 ، دخترِ آذر
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۵۹ صبح
ارسال: #3

سفره افطار من برای خانواده خودم تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
فقط وقتی غذاها رو اوردم عکس ننداختن تصویر: images/smilies/dodgy.gif

تصویر: ./uploads/201805/post_104036_1526707786_db92c0ef506d1e6332708b5d78e16708.attach

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط (صبا) ، کیاناز ، پریا خانم 66 ، جوجه خوشگله ، neginzizi ، marzieh.j ، حلما :) ، Elsa70 ، hadis sh ، heven ، اتيشپاره ، مامان گل دخترا ، فرشته نامی ، ساحلی ، شیرین‌ترین ، ماهی قرمز ، roshanak7367 ، ترانه خانوم ، Forbidenlove ، جودی 69 ، باران 94 ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، خُرســند ، مونامهدوی ، baran89 ، zori ، *elay* ، K.L.S ، parmin.ab ، لومانا ، MaHrOoOo ، almam ، Gol Bahar ، elahe***jooon ، Maryam290 ، دخترِ آذر
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #4
اولین افطار امسال -کافه نویان کرج

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نشود فاش کسی انچه میان من و توست
تا اشارات نظر نامه رسان من و توست

نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، heven ، marzieh.j ، جوجه خوشگله ، (صبا) ، اتيشپاره ، مامان گل دخترا ، فرشته نامی ، ساحلی ، marcopolo ، شیرین‌ترین ، ماهی قرمز ، roshanak7367 ، ترانه خانوم ، حلما :) ، جودی 69 ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، خُرســند ، مونامهدوی ، zori ، *elay* ، K.L.S ، لومانا ، MaHrOoOo ، Miss.Santia ، almam ، Gol Bahar ، elahe***jooon ، Maryam290
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #5

افطار خانهء پدری:

تصویر: ./uploads/201805/post_63379_1526818957_9b5a28b4cc6693f86cd0a6868a147a3c.attach

از سفرهء افطاری خودم که برای مهمانهام انداختم، روم نشد عکس بگیرم!

هر کس کار زشتی را تحسین و تایید کند، در عِقاب و عذاب آن شریک است.

امام حسین(ع)
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، ساحلی ، marcopolo ، جوجه خوشگله ، (صبا) ، شیرین‌ترین ، ماهی قرمز ، Elsa70 ، roshanak7367 ، ترانه خانوم ، حلما :) ، اتيشپاره ، جودی 69 ، heven ، باران 94 ، parmin.ab ، hadis sh ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، خُرســند ، مونامهدوی ، baran89 ، zori ، *elay* ، K.L.S ، nona ، لومانا ، MaHrOoOo ، Miss.Santia ، almam ، marjantt ، Gol Bahar ، elahe***jooon ، Maryam290
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #6

سحری من Smile 

تصویر: ./uploads/201805/post_104036_1526820747_a74eaf893dacac0f1c3a4062be77a7f1.attach

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، جوجه خوشگله ، (صبا) ، شیرین‌ترین ، ماهی قرمز ، Elsa70 ، ترانه خانوم ، mahbanoo1371 ، حلما :) ، اتيشپاره ، جودی 69 ، heven ، باران 94 ، parmin.ab ، hadis sh ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، Ladyjooon ، خُرســند ، مونامهدوی ، zori ، *elay* ، K.L.S ، فرشته نامی ، لومانا ، MaHrOoOo ، Miss.Santia ، almam ، marjantt ، Gol Bahar ، elahe***jooon ، Maryam290
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #7
طاعات و عباداتتون مقبولتصویر: images/smilies/heart.gif
 تصویر: ./uploads/201805/post_97867_1526906622_270dd388e66a2720aeb0515e700928a5.attach

می دونی که چقدر دوست دارم!تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط شیرین‌ترین ، جوجه خوشگله ، (صبا) ، جودی 69 ، heven ، roshanak7367 ، باران 94 ، parmin.ab ، marcopolo ، hadis sh ، مامان گل دخترا ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، ترانه خانوم ، خُرســند ، مونامهدوی ، baran89 ، zori ، *elay* ، K.L.S ، فرشته نامی ، Elsa70 ، لومانا ، MaHrOoOo ، Miss.Santia ، almam ، Gol Bahar ، elahe***jooon ، Maryam290
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #8

t.me@lovely_theme
خیال روی تو در هر طریق  همره ماست 
نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست
نقل قول
 سپاس شده توسط (صبا) ، شیرین‌ترین ، جودی 69 ، Elsa70 ، heven ، roshanak7367 ، باران 94 ، parmin.ab ، marcopolo ، hadis sh ، maraal ، سراب ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، ترانه خانوم ، خُرســند ، zori ، *elay* ، K.L.S ، فرشته نامی ، لومانا ، MaHrOoOo ، Miss.Santia ، almam ، marjantt ، Gol Bahar ، elahe***jooon ، Maryam290
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #9

روزه‌هاتون قبول
افطاری من و دوستم
فرنی دورنگ

لیلیِ شیرینِ علی
۹۰/۵/۷
۹۱/۱۲/۱۶
 سپاس شده توسط soorati6925 ، Elsa70 ، شیرین‌ترین ، heven ، roshanak7367 ، باران 94 ، (صبا) ، parmin.ab ، marcopolo ، hadis sh ، مامان گل دخترا ، اتيشپاره ، maraal ، سراب ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، ترانه خانوم ، خُرســند ، مونامهدوی ، baran89 ، zori ، *elay* ، K.L.S ، فرشته نامی ، لومانا ، MaHrOoOo ، Miss.Santia ، almam ، Gol Bahar ، elahe***jooon ، Maryam290
۳-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۴۶ صبح
ارسال: #10
تصویر: images/smilies/heart.gif

تصویر: ./uploads/201805/post_97867_1527120999_df0909b4f43e79423c942926bd85e05e.attach

می دونی که چقدر دوست دارم!تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367 ، maraal ، سراب ، (صبا) ، parmin.ab ، جوجه خوشگله ، hadis sh ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، آبگينه ، جودی 69 ، مامان گل دخترا ، ترانه خانوم ، خُرســند ، شیرین‌ترین ، مونامهدوی ، zori ، *elay* ، K.L.S ، فرشته نامی ، لومانا ، MaHrOoOo ، Miss.Santia ، almam ، marjantt ، Gol Bahar ، elahe***jooon ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام