• تشریفات صدف
  • تشریفات آدم و حوا

عکس سفره های سحر و افطار نوعروس ها

۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #1
عکس سفره های سحر و افطار نوعروس ها
تصویر: images/smilies/heart.gif

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، soso mo ، سراب ، سمی جووونی 2 ، *ناهید* ، ترانه خانوم
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #2

RE: عکس سفره های سحر و افطار نوعروس ها
افطار تنهایی من

[تصویر: عکس سفره های سحر و افطار نوعروس ها ]

بهشت همین جاست پیش لبخند تو
می خوام که غصه بره به جهنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، جودی 69 ، سمی جووونی 2 ، Forbidenlove ، گل حسرت ، samira94 ، mehrijooon ، heven ، اتيشپاره ، *ناهید* ، roshanak7367 ، *كيانا* ، النازی ی ی ، marcopolo ، کیاناز ، پریا خانم 66 ، جوجه خوشگله ، neginzizi ، marzieh.j ، helma ma ، Elsa70 ، hadis sh ، lady.setareh66 ، مامان گل دخترا ، فرشته نامی ، شیرین‌ترین ، ماهی قرمز ، ترانه خانوم ، mahbanoo1371 ، باران 94 ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، خُرســند
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۵۹ صبح
ارسال: #3

سفره افطار من برای خانواده خودم تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
فقط وقتی غذاها رو اوردم عکس ننداختن تصویر: images/smilies/dodgy.gif

تصویر: ./uploads/201805/post_104036_1526707786_db92c0ef506d1e6332708b5d78e16708.attach

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط soso mo ، کیاناز ، پریا خانم 66 ، جوجه خوشگله ، neginzizi ، marzieh.j ، helma ma ، Elsa70 ، hadis sh ، heven ، اتيشپاره ، مامان گل دخترا ، فرشته نامی ، ساحلی ، شیرین‌ترین ، ماهی قرمز ، roshanak7367 ، ترانه خانوم ، Forbidenlove ، جودی 69 ، باران 94 ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، خُرســند
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #4
اولین افطار امسال -کافه نویان کرج

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نشود فاش کسی انچه میان من و توست
تا اشارات نظر نامه رسان من و توست

نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، heven ، marzieh.j ، جوجه خوشگله ، soso mo ، اتيشپاره ، مامان گل دخترا ، فرشته نامی ، ساحلی ، marcopolo ، شیرین‌ترین ، ماهی قرمز ، roshanak7367 ، ترانه خانوم ، helma ma ، جودی 69 ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، خُرســند
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #5

افطار خانهء پدری:

تصویر: ./uploads/201805/post_63379_1526818957_9b5a28b4cc6693f86cd0a6868a147a3c.attach

از سفرهء افطاری خودم که برای مهمانهام انداختم، روم نشد عکس بگیرم!

راستی کمی انصاف؛
کسی که ساعتها گرسنگی می کشد، حال گرسنه ها را بیشتر می فهمد؟ یا کسی که پیوسته می خورد و می آشامد؟ کدام یک باید دم از فقرا بزنند؟ روزه دار یا روزه خوار؟! آنکه از شکم دست می کشد یا آنکه به شکم چرانی خود می بالد؟! 
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، ساحلی ، marcopolo ، جوجه خوشگله ، soso mo ، شیرین‌ترین ، ماهی قرمز ، Elsa70 ، roshanak7367 ، ترانه خانوم ، helma ma ، اتيشپاره ، جودی 69 ، heven ، باران 94 ، parmin.ab ، hadis sh ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، خُرســند
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #6

سحری من Smile 

تصویر: ./uploads/201805/post_104036_1526820747_a74eaf893dacac0f1c3a4062be77a7f1.attach

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، جوجه خوشگله ، soso mo ، شیرین‌ترین ، ماهی قرمز ، Elsa70 ، ترانه خانوم ، mahbanoo1371 ، helma ma ، اتيشپاره ، جودی 69 ، heven ، باران 94 ، parmin.ab ، hadis sh ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، Ladyjooon ، خُرســند
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #7
طاعات و عباداتتون مقبولتصویر: images/smilies/heart.gif
 تصویر: ./uploads/201805/post_97867_1526906622_270dd388e66a2720aeb0515e700928a5.attach

من يك بانوي قوي هستم.

چرخ بر هم زنم گر رِسم به مرادم 
تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط شیرین‌ترین ، جوجه خوشگله ، soso mo ، جودی 69 ، heven ، roshanak7367 ، باران 94 ، parmin.ab ، marcopolo ، hadis sh ، مامان گل دخترا ، maraal ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، ترانه خانوم ، خُرســند
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #8

t.me@lovely_theme
خیال روی تو در هر طریق  همره ماست 
نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست
نقل قول
 سپاس شده توسط soso mo ، شیرین‌ترین ، جودی 69 ، Elsa70 ، heven ، roshanak7367 ، باران 94 ، parmin.ab ، marcopolo ، hadis sh ، maraal ، سراب ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، ترانه خانوم ، خُرســند
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #9
روزه‌هاتون قبول
افطاری من و دوستم
فرنی دورنگ

لیلیِ شیرینِ علی
۹۰/۵/۷
۹۱/۱۲/۱۶
 سپاس شده توسط soorati6925 ، Elsa70 ، شیرین‌ترین ، heven ، roshanak7367 ، باران 94 ، soso mo ، parmin.ab ، marcopolo ، hadis sh ، مامان گل دخترا ، اتيشپاره ، maraal ، سراب ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، ترانه خانوم ، خُرســند
دیروز, ۰۳:۴۶ صبح
ارسال: #10
تصویر: images/smilies/heart.gif

تصویر: ./uploads/201805/post_97867_1527120999_df0909b4f43e79423c942926bd85e05e.attach

من يك بانوي قوي هستم.

چرخ بر هم زنم گر رِسم به مرادم 
تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367 ، maraal ، سراب ، soso mo ، parmin.ab ، جوجه خوشگله ، hadis sh ، مونا السادات عباسی ، Maryam_pedram ، گل حسرت ، جودی 69 ، مامان گل دخترا ، ترانه خانوم ، خُرســند ، شیرین‌ترین
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام