• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

عکس سرویس طلای عروسیتون + قیمت + آدرس (فقط عکس)

۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ صبح توسط Far.far.far.)
ارسال: #31
RE: عکس سرویس طلای عروسیتون (فقط عکس)
[تصویر: عکس سرویس طلای عروسیتون + قیمت + آدرس (فقط عکس)]

طلای 21 هست
54 گرمه فکر کنم
اونموقع که طلا 38 تومن بود این شد گرمی 42 تومن کلا شد 3میلیون یا 3.5 پول ساختش زیاد بود،ترک هست.
اما انتخاب من این نبودCrying
من طلای سفید میخواستم مامان شوشو هی گفت سفید خوب نیست منم روم نشد بگم اینو نمیخوامCryingCryingCrying

خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، anita ، milo2007 ، mahla ، narcissus88 ، pishi_gogoli ، pari joon ، پری-ناز ، sd3 ، Elena ، farnoush ، dordoone ، hana khanoom ، HiddenBride ، elnazi ، mhdshs ، elina69 ، زورو ، sevdayi ، elize ، MiNo ، sajede shadoone ، zamin safe ، نارسیس ، p.amorous ، گل پری ، دریا73 ، jojo gogoli ، الیناز ، شی شی ، Aroose bahar ، F0oRo0uGh ، mahnaz110 ، pegah91 ، آرتمیس ، *یگانه* ، حباب ، sogoli567 ، *he_is_mine* ، kameliya ، عشقم حسن جون ، Ghazaljoon ، nasim_70 ، سراب ، pink lady ، sheidam1 ، مریم 1 ، Beh.Naz ، عروس کویر ، کیتی ، setareh65 ، asal2012 ، ساراسارایی ، sh@m ، negar65 ، sahar1230 ، mona*m ، *آوا* ، میناااا ، fafa2012 ، *ساناز* ، marsh ، معصومه ، Semerdis_65 ، sara0 ، versteckt ، عشق بدون تا ، xSaMiRax ، fatima1986 ، س.م ، Royaiy ، angel1371
۲۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ عصر توسط golnar.)
ارسال: #32
اینم سرویس من چند روز قبل عید خریدم. 5 میلیون از بازار 15 خرداد

خاطرات زیادی اینجا داشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، samae ، پری-ناز ، elnazi ، mhdshs ، elina69 ، زورو ، sevdayi ، elize ، شکیبا ، انیلا (anila) ، MiNo ، dordoone ، sajede shadoone ، zamin safe ، zoho1381 ، آرامه ، الیناز ، Nazy ، کاملیا ، فرفری ، آرتمیس ، *یگانه* ، kameliya ، حباب ، shabnamcat ، *he_is_mine* ، عشقم حسن جون ، Ghazaljoon ، عروس شیرازی ، مریم 1 ، کیتی ، setareh65 ، ساراسارایی ، sh@m ، ati banoo ، negar65 ، mona*m ، *آوا* ، ماسال ، arooose naz ، sara0 ، fatima1986 ، س.م ، Royaiy ، it_2011 ، mmot
۲۵-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #33
سرویسم که دیروز خریدم 5 تومن

خوشبختیممم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط janu ، dordoone ، Elena ، atrisa33 ، sd3 ، نانا جون ، elnazi ، Nazy ، مروئه ، بارووووون ، elina69 ، mahnaz110 ، pegah91 ، کاملیا ، farnoush ، aroosak52 ، آرتمیس ، saghar. ، *یگانه* ، مرمر ، sevdayi ، milo2007 ، حباب ، shabnamcat ، لیلا اسکندری ، سراب ، zartala ، مریم 1 ، setareh65 ، ساراسارایی ، sh@m ، ati banoo ، negar65 ، mona*m ، *آوا* ، mimche ، Semerdis_65 ، س.م ، Royaiy ، it_2011 ، نی نی که
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۵-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #34

اینم سرویس من که بهمن 89 خریدیم

مــن به دستای خـــدا خیره شدم معـــجـــزه کـــرد...Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Nazy ، zi zi ، مروئه ، milo2007 ، بارووووون ، saraaa72 ، elnazi ، elina69 ، yeshil bahar ، dordoone ، pishi_gogoli ، pari joon ، negar65 ، سحرافشاری ، yarauf ، behnazi61 ، sd3 ، کاملیا ، فائقه ، farnoush ، sadsadsad ، saraOnavid ، آرتمیس ، *یگانه* ، حوریا ، مرمر ، نانا جون ، eternal ، sevdayi ، kameliya ، samae ، حباب ، ندا بالا ، شادونه ، shabnamcat ، لیلا اسکندری ، Ghazaljoon ، parparii ، مریم 1 ، کیتی ، setareh65 ، asal2012 ، ساراسارایی ، sh@m ، ati banoo ، mahi19 ، mona*m ، *آوا* ، سئويل مامان ، Semerdis_65 ، xSaMiRax ، س.م ، bahare jan ، Royaiy ، it_2011 ، آرزو بانو
۲۷-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #35
نقل قول
 سپاس شده توسط behnazi61 ، pegah91 ، shania ، sd3 ، zi zi ، کاملیا ، فائقه ، بارووووون ، pari joon ، elina69 ، farnoush ، نازدونه ، atrisa33 ، sadsadsad ، Elena ، خانوم طلایی ، آرتمیس ، pishi_gogoli ، *یگانه* ، lena ، حوریا ، مرمر ، F0oRo0uGh ، نانا جون ، eternal ، توت فرنگی ، elnazi ، sevdayi ، kameliya ، vishad ، dordoone ، samae ، حباب ، torobche ، ندا بالا ، فرفری ، morvaryd ، شادونه ، shabnamcat ، لیلا اسکندری ، Shaghayegh ، س.م ، Ghazaljoon ، zartala ، sheidam1 ، مریم 1 ، Beh.Naz ، setareh65 ، najmesn ، ساراسارایی ، negar65 ، وانیا22 ، mahi19 ، mona*m ، *آوا* ، سومیتا ، sun daughter ، پریزاد ، bahmas ، Fariba-65H ، yagooot ، Semerdis_65 ، خانوم دکتری ، shahrbanoo k ، sana 67 ، Royaiy ، Bernadet ، mah.sa ، it_2011 ، mmot ، laleh paeezi
۱۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ صبح توسط جوجوعروس.)
ارسال: #36
این سرویس منه 6000000 تومن شوشو خرید واسم
اینم کادوی مامان و بابام 3000000 تومنNew1New2

انقدر دوست دارم که نگران خودمم/ اما باز جونمو میدم واسه باتو بودنمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط دریا73 ، HiddenBride ، elnazi ، safoura ، سحرافشاری ، آرتمیس ، جیران ، dordoone ، پرستیژ ، sd3 ، khoshhalam ، elize ، حباب ، نگارعروس ، ندا بالا ، elina69 ، elhaaam ، shabnamcat ، کاملیا ، farnoush ، skyisup92 ، kimiasokoot ، فائقه ، nafa30 ، mahnaz110 ، Nazy ، لیلا اسکندری ، mhdshs ، tina_sheytoonak ، سراب ، sheidam1 ، parparii ، ساراسارایی ، sh@m ، ati banoo ، نياز ، negar65 ، homa ye aseman ، mona*m ، *آوا* ، پریزاد ، سئويل مامان ، Semerdis_65 ، خانوم دکتری ، *z.a.h.r.a* ، fatima1986 ، س.م ، Royaiy ، it_2011 ، آرزو بانو
۱۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-بهمن-۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ عصر توسط elhaaam.)
ارسال: #37
اینم سرویس طلای من.40 گرم.حدودا 2 هفته پیش 6200 خریدیم[تصویر: عکس سرویس طلای عروسیتون + قیمت + آدرس (فقط عکس)]

انــگــار کــه شــاهـرگ احـسـاسـم را زده بـاشـی

بـنــد نمـی آیـد دوسـت داشـتـنـتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط بارووووون ، birsan ، شادونه ، shabnamcat ، pishi_gogoli ، آرتمیس ، کاملیا ، الی2 ، machuli ، narcissus88 ، safoura ، فندق ، farnoush ، yarauf ، kameliya ، elize ، dordoone ، Elena ، kimiasokoot ، asal2012 ، سحرافشاری ، فائقه ، nafa30 ، mahnaz110 ، elm2030 ، SaMaa ، لیلا اسکندری ، سحر ناز ، عشقم حسن جون ، mhdshs ، Fatima H ، سراب ، سراب ، anahil ، zartala ، عروس شیرازی ، ملورین ، setareh65 ، RL92 ، Shaghayegh ، ati banoo ، khoshhalam ، نياز ، negar65 ، golbarg7111 ، mahi19 ، ida ، homa ye aseman ، mona*m ، *آوا* ، maryamini ، هما عروس شهر ، Semerdis_65 ، *z.a.h.r.a* ، bahar-banoO ، xSaMiRax ، susi ، fatima1986 ، Rozbarg ، س.م ، bahare jan ، it_2011 ، mmot ، soorati6925 ، ضحی جو و و و ن
۱۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-بهمن-۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ عصر توسط z_ind84.)
ارسال: #38

اینم سرویس عروسیه من
عکسارو خودم نگرفتم از توی اینترنت پیدا کردم
New2
فقط سرویس من نگیناش یاقوت قرمزه

این عکس سرویس خودمه، زیاد کیفیت نداره

نگین ها برلیان و یاقوت قرمزه
از وزن و قیمتش اطلاعی ندارم چون بدون حضور من خریداری شده مادر شوهر و پدر شوهرم خریدن و به عنوان هدیه بهم دادن، شرمنده

مهم نيست كه در زندگی چه داری، مهم اينست كه چه كسی را داری Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط torobche ، atish ، آرتمیس ، کاملیا ، صنم ، shabnamcat ، الی2 ، جودی ، narcissus88 ، safoura ، atrisa33 ، farnoush ، sadsadsad ، Aseman90 ، سارا 722 ، yarauf ، kameliya ، elhaaam ، ghasedaak64 ، elize ، pishi_gogoli ، dordoone ، نگارعروس ، بارووووون ، kimiasokoot ، elina69 ، ترنج ، آ.ر.ا.م ، فائقه ، nafa30 ، mahnaz110 ، vishad ، SaMaa ، negar90 ، راوین ، سحر ناز ، khoodka ، دریا73 ، سيما ، mhdshs ، tina_sheytoonak ، Ghazaljoon ، سراب ، anahil ، zartala ، sheidam1 ، parparii ، مریم 1 ، sahar paeizi ، Beh.Naz ، negin1991 ، nazgol22 ، ملورین ، setareh65 ، RL92 ، hodai ، ساراسارایی ، sh@m ، Shaghayegh ، ati banoo ، khoshhalam ، negar65 ، ay naz ، golbarg7111 ، masoumeh.p ، mahi19 ، homa ye aseman ، mona*m ، *آوا* ، شکوفه بهار ، پریزاد ، s.alikhani ، sun daughter ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، yagooot ، Semerdis_65 ، خانوم دکتری ، *z.a.h.r.a* ، versteckt ، miss sudi ، fatima1986 ، Rozbarg ، مامان الناز ، س.م ، hali ، دختر شرقي ، sana 67 ، mah.sa ، Royaiy ، smclassic ، petuniaa11 ، Bernadet ، it_2011 ، mmot ، مامان گل دخترا ، من و خودم ، چکاوک ، laleh paeezi
۲۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ عصر
ارسال: #39

این سرویس رو هم روز عقد به عنوان زیر لفظی بهم دادن
مادر شوهرم زحمتشو کشیده بود (خیلی دوسش دارم، مادر شوهرمو می گما Big Grin)

مهم نيست كه در زندگی چه داری، مهم اينست كه چه كسی را داری Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط marmar91 ، dordoone ، yarauf ، pishi_gogoli ، آرتمیس ، safoura ، samira mz ، farnoush ، elhaaam ، elize ، atrisa33 ، elnazi ، kimiasokoot ، ترنج ، سحرافشاری ، فائقه ، mahnaz110 ، elm2030 ، SaMaa ، Nazy ، negar90 ، لیلا اسکندری ، shabnamcat ، mhdshs ، tina_sheytoonak ، Ghazaljoon ، سراب ، سراب ، zartala ، مریم 1 ، ملورین ، asal2012 ، ساراسارایی ، sh@m ، ati banoo ، khoshhalam ، نياز ، negar65 ، ay naz ، mahi19 ، mona*m ، *آوا* ، Hasti1987 ، xSaMiRax ، fatima1986 ، س.م ، Royaiy ، it_2011
۲۶-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #40
سلام بچه ها، من از اعضای جدید این سایتم و به عنوان اولین ارسالم میخوام عکس سرویس عروسیمو براتون بذارم Blush
سرویسم 41 گرمه، حدود 300 تا نگین برلیان داره، البته نگیناش ریزه و وزنشون کمه، وقتی طلا 139 بود از کریمخان خریدیم 10500، البته 11500 بود که چون فروشنده آشنا بود یه تومن تخفیف داد بهمون Smiling
من عاشق طلاهاییم که گل دارن Hehe!، خیلی خیلی دوسش دارم Lub

نقل قول
 سپاس شده توسط nafiss ، nananijoon ، ترنج ، fnbaran ، yarauf ، dordoone ، سوگلی جون ، z_ind84 ، jine ، baran_84 ، آ.ر.ا.م ، Far.far.far ، atrisa33 ، atish ، khoshhalam ، آرتمیس ، سحرافشاری ، مرمر ، شی شی ، saraaa72 ، آیلار ، kimiasokoot ، فائقه ، aroosak52 ، lena ، kameliya ، elnazi ، Elena ، نانا جون ، elize ، nafa30 ، mahnaz110 ، vishad ، elhaaam ، pegah91 ، کاملیا ، asalii ، farnoush ، Aseman90 ، MAAH ، aram ، somi_b ، فرفری ، SaMaa ، Nazy ، لیلا اسکندری ، negar90 ، shabnamcat ، راوین ، sun ، سحر ناز ، س.م ، mhdshs ، Samira miss ، tina_sheytoonak ، nazgolii ، Ghazaljoon ، topol ، سراب ، سراب ، anahil ، شهرآشوب ، zartala ، sheidam1 ، yagmur ، مریم 1 ، Beh.Naz ، گیسو ، nazgol22 ، ملورین ، setareh65 ، RL92 ، ساراسارایی ، 1girl ، sh@m ، ati banoo ، negar65 ، ay naz ، مهرانا 21 ، homa ye aseman ، mona*m ، *آوا* ، suniyarad ، ایگال ، Hasti1987 ، ماه نو ، bahmas ، الی جوجه ، fhmkardinal ، Semerdis_65 ، خانوم دکتری ، *z.a.h.r.a* ، xSaMiRax ، یاس وحشی ، susi ، fatima1986 ، Rozbarg ، nasemma ، دختر شرقي ، فروغ بنی ، Royaiy ، Bernadet ، it_2011 ، mmot ، مامان گل دخترا ، ضحی جو و و و ن ، laleh paeezi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام