• مرضیه محمدی
  • مهناز

عکس سرویس طلای عروسیتون + قیمت + آدرس (فقط عکس)

۶-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ عصر توسط narcissus88.)
ارسال: #11

RE: عکس سرویس طلای عروسیتون (فقط عکس)
[تصویر: عکس سرویس طلای عروسیتون + قیمت + آدرس (فقط عکس)]
سرویس عروسیم
پارسال مهر از سرای سینا خریدم 6300
نگیناش هم برلیانه

اینم مامانم سر عقد بهم کادو داد
مهر 90 خریدم 1200
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، n@f@s ، zi zi ، جودی ، maral70 ، سحر ناز ، tala680067 ، hava ، samira mz ، pishi_gogoli ، atrisa33 ، Zahraa ، Elena ، elina69 ، فری جون ، پری-ناز ، ghasedaak64 ، dordoone ، sd3 ، nedda ، سحرافشاری ، Mutual love ، seshish ، fatemeh64 ، bano70 ، saghar. ، aroosak52 ، nazi222 ، elham_ali ، elize ، shania ، nafas90 ، eli_91 ، aqua ، مهگل ، farnoush ، Farnaziii ، simony ، nillgoon ، madely ، الیناز ، yeshil bahar ، sevdayi ، khoodka ، Shaghayegh ، mhdshs ، maryam_gri ، كيتي ، زورو ، 3peed ، zamin safe ، nah@l ، فائقه ، آرتمیس ، torobche ، shabnamcat ، *he_is_mine* ، kameliya ، خاله قرمزی ، ell ، عشقم حسن جون ، رسپینا ، anahil ، شهرآشوب ، semire ، ساراسارایی ، نياز ، negar65 ، mona*m ، *آوا* ، dream ، shadow ، *ساناز* ، میسان ، s.alikhani ، nasibe_603 ، nedam ، Semerdis_65 ، rahsepar ، sara0 ، motahare ، Shirin Banoo ، susi ، adrinaaa ، 3lena ، س.م ، nasemma ، دختر شرقي ، shivamaziar ، secret ، mah.sa ، ♥ Mina Banou ♥ ، Elmira.67.♥ ، mmot ، آرزو بانو ، marisa ، چکاوک
۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #12
اینم سرویس من و حلقه هامون

من و نی نی هفته 39

دعامون کنین..
نقل قول
 سپاس شده توسط ghasedaak64 ، سحرافشاری ، عروس ته تغاری ، atish ، جودی ، seshish ، saghar. ، aroosak52 ، سحر ناز ، Zahraa ، zi zi ، dordoone ، پری-ناز ، mahnaz110 ، pishi_gogoli ، sd3 ، Elena ، کاملیا ، elham_ali ، elize ، توت فرنگی ، eli_91 ، elnazi ، farnoush ، elina69 ، simony ، madely ، الیناز ، yeshil bahar ، بتیس ، sevdayi ، jine ، mhdshs ، كيتي ، zamin safe ، دریا73 ، فرفری ، آرتمیس ، shabnamcat ، *he_is_mine* ، ساراسارایی ، negar65 ، shirin93 ، homa ye aseman ، mona*m ، *آوا* ، dream ، aroose ziba ، *ساناز* ، میسان ، سئويل مامان ، s.alikhani ، bahmas ، الی جوجه ، nasibe_603 ، nirvanatina ، Semerdis_65 ، rahsepar ، sara0 ، motahare ، xSaMiRax ، Shirin Banoo ، susi ، 3lena ، secret ، bahare jan ، Rozbarg ، it_2011 ، ♥ Mina Banou ♥ ، Elmira.67.♥ ، breeze ، mmot ، marisa
۱۱-آبان-۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #13
اینم سرویس عقد من که اواخر مهر ماه خریدم...

نقل قول
 سپاس شده توسط saraaa72 ، eli_91 ، dordoone ، sd3 ، ghazaal ، elnazi ، pishi_gogoli ، fatemeh64 ، anita ، Zahraa ، پری-ناز ، farnoush ، elina69 ، simony ، ana_fara24 ، الیناز ، بتیس ، sevdayi ، mhdshs ، كيتي ، zamin safe ، فرفری ، آرتمیس ، *he_is_mine* ، sheidam1 ، ساراسارایی ، negar65 ، mona*m ، *آوا* ، *ساناز* ، nasibe_603 ، fhmkardinal ، Semerdis_65 ، sara0 ، motahare ، xSaMiRax ، susi ، 3lena ، secret ، it_2011
  • پیانو
  • گروه ژ
۱۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #14
عکس سرویس که مامانم و بابام سر عقد دادن البته نیم ست بود ولی چون خیلی گرون میشد انگشترشو برنداشتم شد 000/800/3 تومن نگیناش برلیانه و یاقوت کبود البته تو اردیبهشت عقدمون بود
اینم سرویسی که مادر و پدر شوهرم کادو دادن برای خریدش خودمم بردن گفتن هرچی دوست داری بردار از هفت حوض خریدم شد 000/200/2 تومن اینهم نگیناش برلیانه
ولی ما چون عقد محضری بود و جشن نگرفته بودیم فقط حلقه هامونو خریدیم و خیلی اشتباه کردیم که سرویس طلامو نخریدم گفتم برای عروسی میخرم که متاسفانه الان طلا خیلی گرون شده تو اردیبهشت گرمی 80 بود ولی الان باید دو برابر پول بدیمCrying

احساس پرانتزی را دارم

که همه ے اتفاقات خوب

داخل آن اتفاق مے افتد .

آری ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام ...
نقل قول
 سپاس شده توسط sadsadsad ، farnoush ، madely ، سالومه ، aram ، sd3 ، elina69 ، Zahraa ، MAAH ، shania ، ندا بالا ، narcissus88 ، سحرافشاری ، dordoone ، Saghi ، پری-ناز ، nafas90 ، mattina ، simony ، eli_91 ، ghazali ، seshish ، elize ، nazakk20 ، shahrrzzad ، asalii ، shayna ، khoodka ، الیناز ، Elena ، sevdayi ، paeizi ، mhdshs ، sajede shadoone ، zamin safe ، nah@l ، فائقه ، فرفری ، آرتمیس ، *he_is_mine* ، kameliya ، خاله قرمزی ، anahil ، parparii ، ساراسارایی ، negar65 ، golbarg7111 ، مهرانا 21 ، shabahang ، homa ye aseman ، mona*m ، *آوا* ، dream ، shadow ، *ساناز* ، s.alikhani ، parisa.sh ، nasibe_603 ، nedam ، شادی.خ ، مریم غلامی ، sana70 ، Semerdis_65 ، sara0 ، motahare ، xSaMiRax ، یاس وحشی ، Shirin Banoo ، susi ، Rozbarg ، 3lena ، سئويل مامان ، س.م ، nasemma ، دختر شرقي ، shivamaziar ، secret ، bahare jan ، elham7 ، it_2011 ، مامان گل دخترا ، marisa
۱۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آبان-۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ عصر توسط Farnaziii.)
ارسال: #15
این سرویس عروسیم.خرداد امسال از آشنا بدون اجرت خریدیم 000/000/4. 45 گرمه

گردنبندی که روز جشن نامزدی شوهرم تو تالار بهم داد

اینم سرویسی که مادرشوهرم روز عید قربان بهم داد.000/600/2تومن

زندگى یَعنی شادی ، یَعنی خنده

یعنى داشتن بــَــــــــــنده ㄟ(ツ)ㄏ

خداشاهده بگین زر نزن ناراحت میشما

هفته 24Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط samira- s.m ، Nanas ، elnazi ، farnoush ، aram ، elina69 ، zi zi ، Zahraa ، saraaa72 ، tala680067 ، ندا بالا ، dordoone ، پری-ناز ، nafas90 ، fery_k ، خاتون ، sd3 ، simony ، samira mz ، eli_91 ، ahlam ، seshish ، elize ، HiddenBride ، shahrrzzad ، asalii ، نیکو ، madely ، shayna ، khoodka ، الیناز ، Elena ، sevdayi ، atrisa33 ، paeizi ، Shaghayegh ، mhdshs ، sajede shadoone ، zamin safe ، narcissus88 ، nillgoon ، فائقه ، kameliya ، saranajafi ، آرتمیس ، shabnamcat ، *he_is_mine* ، Aseman90 ، my_mahnaz ، فشفشه ، azad21 ، anahil ، pink lady ، pamchal ، sheidam1 ، Beh.Naz ، عروس کویر ، کیتی ، ساراسارایی ، negar65 ، وانیا22 ، homa ye aseman ، mona*m ، *آوا* ، dream ، shadow ، *ساناز* ، گل مرداب ، s.alikhani ، parisa.sh ، الی جوجه ، nasibe_603 ، nedam ، شادی.خ ، fhmkardinal ، deliya ، shirin93 ، Semerdis_65 ، rahsepar ، sara0 ، motahare ، xSaMiRax ، Shirin Banoo ، susi ، adrinaaa ، fatima1986 ، 3lena ، mah.sa ، س.م ، nasemma ، مانلی جونی ، secret ، bahare jan ، neda khanom ، it_2011 ، ♥ Mina Banou ♥ ، mmot ، الیوت ، آرزو بانو ، silyan ، marisa
۱۵-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آبان-۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ عصر توسط بهار امدادی.)
ارسال: #16

سرویس طلای مامانم 26 سال پیش! که هنوز دارتش LubAngelBig Grin

اینم یه سرویس دیگه اش که من عاشقشم! Dodgy طلاش نه سفیده نه زرد . طلای خالص آبکاری نشده هستش! با برلیانو نگینای سرمه ای! Angel

یه سرویس طلا زرد که من تاحالا این مدلی طلا نداشتم ! همیشه سفید بودن طلاهامو مدلای دیگه . نمیدونم چرا اینو دیدم اینقدر ذوق کردم Surprised3 (12)

انگشترش 7 گرمو 530 هستش و شد 1 میلیونو 110 هزار تومن ( طلا امروز گرمی 122 تومن بود. اجرتشم گرمی 12 هزار تومن Dodgy )

گردنیو گوشواره و زنجیرم 12 گرمو 120 که شد 1 میلیونو 790 هزار تومن. جمعا شد 2 میلیونو 900 تومن

این تو گردنیم از قبل داشتم که نگیناش برلیانه . جدید نخریدم . فقط امروز هر چی گشتم گوشواره شبهش پیدا کنم نشد که نشد! همه گفتن چون از ایتالیا اومده نیست ... مجبور شدم این یکی گوشواره هارو بگیرم که یه مقدار شبیهشه ... Dodgy
اینام 3 گرمو 110 بود نگیناشم برلیانه شد 950 تومن!

البته زنجیر سفیدم داره . از بقیه طلاهامم بعدا عکس میگیرم میذارم Angel

اینم یه نیم ست دیگه مه که مامان بزرگم واسم خریده بود 3 سال پیش! البته زیاد دوسش ندارم! ولی چون یادگاریه نمیخوام عوضش کنم! AngelLub

فقط اینکه اینا هیچ کدوم سرویس عروسیم نیست Big Grin اون سرویس زرده کادوی مامان بابامه واسه محضر Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط پری-ناز ، farnoush ، لالا ، miss69 ، fery_k ، Zahraa ، صنم ، Gandom ، sd3 ، elina69 ، mattina ، sadsadsad ، betsabeh ، narcissus88 ، ندا بالا ، dordoone ، nadin301 ، simony ، سحرافشاری ، zi zi ، samira mz ، eli_91 ، elm2030 ، nazakk20 ، samira- s.m ، HiddenBride ، shahrrzzad ، asalii ، madely ، marziye1987 ، shayna ، khoodka ، الیناز ، Elena ، ninioo ، negar90 ، lopasali ، ayda ، asal2012 ، papari62 ، Shaghayegh ، mhdshs ، maryam_gri ، 3peed ، sajede shadoone ، zamin safe ، nah@l ، فائقه ، F0oRo0uGh ، kameliya ، فرفری ، saranajafi ، آرتمیس ، mahnaz110 ، anahil ، semire ، pamchal ، neka ، parparii ، hanakhanoom ، نياز ، negar65 ، masoumeh.p ، مهرانا 21 ، نیلوفرم ، mona*m ، *آوا* ، Niloofar.rjb ، shadow ، *ساناز* ، سئويل مامان ، s.alikhani ، bahar-h ، شادی.خ ، Semerdis_65 ، sara0 ، motahare ، xSaMiRax ، Shirin Banoo ، susi ، fatima1986 ، Rozbarg ، 3lena ، shahrbanoo k ، مامان الناز ، س.م ، nasemma ، shivamaziar ، secret ، bahare jan ، neda khanom ، lovestar ، mmot ، خاتون جان ، آرزو بانو ، marisa ، sara.sm
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ عصر توسط hasti1.)
ارسال: #17
اینم سرویس عروسی من.

[تصویر: عکس سرویس طلای عروسیتون + قیمت + آدرس (فقط عکس)].
[تصویر: عکس سرویس طلای عروسیتون + قیمت + آدرس (فقط عکس)].

اینارم سر عقد مامان وبابام هدیه دادن عاشق این پروانه هاشم.

خدایاممنون که هواموداریAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، ghazali ، janjan2 ، narcissus88 ، seshish ، shania ، saraaa72 ، saghar. ، سحر ناز ، dordoone ، elize ، betsabeh ، فاطمه بانو ، elm2030 ، nazakk20 ، Zahraa ، sd3 ، tala680067 ، samira mz ، HiddenBride ، farnoush ، shahrrzzad ، asalii ، madely ، marziye1987 ، shayna ، سحرافشاری ، الیناز ، Elena ، elina69 ، sevdayi ، پری-ناز ، paeizi ، papari62 ، Shaghayegh ، mhdshs ، simony ، 3peed ، zamin safe ، nah@l ، فائقه ، azad21 ، anahil ، sheidam1 ، neka ، عروس کویر ، ساراسارایی ، golbarg7111 ، آرتمیس ، نیلوفرم ، mona*m ، *آوا* ، shadow ، pichak2014 ، *ساناز* ، ماه نو ، skyisup92 ، پریزاد ، s.alikhani ، مداد رنگی ، shahrzad.1917 ، Semerdis_65 ، گلي خانوم ، rahsepar ، sara0 ، motahare ، xSaMiRax ، Shirin Banoo ، susi ، adrinaaa ، fatima1986 ، Rozbarg ، 3lena ، س.م ، nasemma ، دختر شرقي ، shivamaziar ، secret ، elham7 ، mmot ، خاتون جان ، marisa ، ضحی جو و و و ن ، sara.sm
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #18
اینم سرویس من. سال 88 خریدم 3600000 از کریم خان
نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone ، nazakk20 ، Zahraa ، Gandom ، narcissus88 ، ثمر ، shania ، khanoomGol ، Taraneh ، ghasedaak64 ، Ghazaljoon ، دختر تابستون ، tala680067 ، shahrbanoo ، maral ، samira mz ، samira- s.m ، HiddenBride ، farnoush ، shahrrzzad ، مهگل ، fery_k ، anita ، pishi_gogoli ، moooonaaaa ، asalii ، seshish ، madely ، marziye1987 ، shayna ، سحرافشاری ، الیناز ، mahtab-gh ، نازدونه ، yeshil bahar ، Elena ، پری-ناز ، lopasali ، atrisa33 ، paeizi ، papari62 ، صنم ، Shaghayegh ، mhdshs ، simony ، شادی.پ ، parisan ، delibox71 ، setareh65 ، NaD ، samae ، sajede shadoone ، zamin safe ، nah@l ، khorshid khanoom ، yas66 ، دریا73 ، فائقه ، zoho1381 ، milo2007 ، فلفلی ، فرفری ، mary jun ، saranajafi ، آرتمیس ، *he_is_mine* ، kameliya ، khorshidkhanum ، azad21 ، azii ، pink lady ، neka ، sahar paeizi ، Beh.Naz ، عروس کویر ، کیتی ، s.noohi20@gmail.com ، ساراسارایی ، yeliel ، نياز ، lili3d ، negar65 ، mah64 ، homa ye aseman ، mona*m ، *آوا* ، ژوان ، shadow ، suniyarad ، هانی58 ، *ساناز* ، گل مرداب ، arela3298 ، میسان ، *fariba* ، shiny star ، s.alikhani ، ماسال ، bahar-h ، مداد رنگی ، الی جوجه ، fhmkardinal ، zibaye ziba ، Semerdis_65 ، rahsepar ، sara0 ، خانوم آقای موسوی ، invisible ، xSaMiRax ، Elinoosh ، Shirin Banoo ، susi ، fatima1986 ، shahrbanoo k ، مامان الناز ، س.م ، nasemma ، دختر شرقي ، shivamaziar ، bahare jan ، Rozbarg ، atfe ، elham7 ، neda khanom ، smclassic ، N A F A S ، mah.sa ، ستاره كوير ، reokshana ، نیلوفر24 ، it_2011 ، Elmira.67.♥ ، breeze ، mmot ، مامان گل دخترا ، آرزو بانو ، بانوي ارديبهشتي ، almam ، marisa ، ضحی جو و و و ن ، sara.sm
۱۸-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #19
بچه ها من عاشق این سرویس های یاقوتی هستم اما چون پولش زیاد میشه رفتم نقره شو خریدم 140 تومن به نظرتون قشنگه؟
2دلم شدم بعد از خریدنش Sad

خدایا شکرت منم عروس شدمNew1دلم برای شب عروسیم تنگ شده

پیش به سوس قانون جذب خرید خونه 2خوابه...
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، bride92 ، nazakk20 ، shania ، maryam gol ، arooaha ، madely ، mattina ، sd3 ، fanous ، ندا بالا ، سحرافشاری ، bahare71 ، elize ، گلرخ ، الیناز ، عروس ته تغاری ، tala680067 ، farnoush ، سونا ، زن باران (مهتاب65) ، elina69 ، saghar. ، shahrrzzad ، Ghazaljoon ، sevdayi ، پری-ناز ، بتیس ، samira khosh ، Sheton Bala ، ahlam ، atrisa33 ، saye_roshan88 ، moya ، mhdshs ، eli_91 ، simony ، katy ، samae ، ashoosan ، sajede shadoone ، zamin safe ، نارسیس ، Fatima H ، فرفری ، fery_k ، saranajafi ، آرتمیس ، *he_is_mine* ، kameliya ، azad21 ، lidaaa ، anahil ، شهرآشوب ، کیتی ، ساراسارایی ، Shaghayegh ، shirin bano ، mona*m ، *آوا* ، maryamini ، shadow ، *ساناز* ، meno ، اریکا ، خیال ، ریحون خانوم ، deliya ، Semerdis_65 ، sara0 ، sabrina20 ، susi ، س.م ، zahra_bannooo ، nasemma ، atena ، ♥ Mina Banou ♥ ، mmot ، laleh paeezi
۲۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آبان-۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ صبح توسط گلرخ.)
ارسال: #20
این سرویسی که روز عروسیم انداختم
اینم بعد عروسیم خریدم
این یکی هم که عاشقشم و همیشه گردنمه

6 مهر91 Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط elham_ali ، kosar ، عروس ته تغاری ، dordoone ، Zahraa ، سحرافشاری ، seshish ، madely ، sd3 ، pishi_gogoli ، HiddenBride ، betsabeh ، bride92 ، arooaha ، ندا بالا ، aram ، elnazi ، farnoush ، elize ، elina69 ، cinderella ، negar90 ، shahrrzzad ، Ghazaljoon ، sevdayi ، پری-ناز ، samira khosh ، khoodka ، atrisa33 ، paeizi ، mhdshs ، eli_91 ، simony ، sajede shadoone ، zamin safe ، jojo gogoli ، kameliya ، *یگانه* ، آرتمیس ، shabnamcat ، *he_is_mine* ، azad21 ، pink lady ، setareh65 ، ساراسارایی ، negar65 ، homa ye aseman ، mona*m ، *آوا* ، *ساناز* ، سئويل مامان ، Semerdis_65 ، sara0 ، susi ، fatima1986 ، س.م ، it_2011 ، ♥ Mina Banou ♥ ، mmot ، marisa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام