• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)

۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ صبح توسط mrezaei.)
ارسال: #11
RE: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)
اینارو رو بابام از مشهد زحمتشو کشیده که من عاشقشم
[تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]
اینم کار دست خودم البته هنوز کامل نیست

عروس 14 مردادAngel
تالار: احسان
آتلیه: تیام
آرایشگاه: صنم چهروی
لباس عروس: مزون آیسون که ایشالا خدا بهش خیر بده
نقل قول
 سپاس شده توسط Farfalla ، نازی ملوسه ، nirvana-ra ، مینو ، چهل گیس ، yarauf ، س.م ، sara_e ، fariohamid ، Setare23 ، e1ham ، nazi68 ، بانو روشنا ، سمانه ق ، N@fi3 ، لیلای مجنون ، هرمس ، nila1360 ، neda khanom ، Anis71 ، رونیا بانو ، خانوم آقای موسوی ، RAHAE ، احسانه ، daniyal ، fateme22 ، tala680067 ، ندا ندا ، فلفل بانو ، choobin ، maryamgol ، Shirin Banoo ، hani moon ، malih.s ، moje ، paniz77 ، eli meli joon ، Fariba-65H ، سيم سيم ، wish.M.life ، shima000 ، سها8 ، نرگس-ابوالفضل ، nasemma ، nonoo ، مادر عروس ايشالا 1 ، hadis sh ، ahlam ، فرشته ی نجات ، *elay* ، عروس ناناز ، nasibe_603 ، Maryam290
۲۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #12
سلام، این سرمه دوزی کار خودمهSmiling عکسشو تو تاپیک جهیزیه هم گذاشتم. ایشالا سرویس کاملشو میدوزمAngel
[تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" title="تصویر: [تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" />
[تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" title="تصویر: [تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" />

12 فروردین یه ملکه ی ناز شدم کنار شاهزاده ی قلبم مصطفی....
خدایا بینهایت شکرت بخاطر این روزایی که الان توشم،روزایی که حتی تو خوابم نمیدیدمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط fatemeh-hamid ، negar* ، yarauf ، mim mim ، lo-iii Jlc ، دختری از تبار عشق ، nazi68 ، pichak2014 ، هرمس ، nila1360 ، fatima66 ، neda khanom ، Anis71 ، س.م ، ahlam ، رونیا بانو ، nazgol22 ، احسانه ، arezo65 ، daniyal ، fateme22 ، tala680067 ، ندا ندا ، مهربانو ، فلفل بانو ، choobin ، maryamgol ، Shirin Banoo ، Shadi95 ، mahnaz1425 ، hani moon ، malih.s ، lili3d ، shzz ، paniz77 ، eli meli joon ، فلورانس ، Fariba-65H ، wish.M.life ، shabnam_sh ، farzan24 ، Naceem ، عروس کوچولوووو ، kianaa ، maryamereza ، lovestar ، *آوا* ، jojo_kouchoulo ، ati_22 ، nasemma ، mahsa93shz ، زنبور خانوم ، hengamehh ، مادر عروس ايشالا 1 ، نارنيا ، mahdieh1991 ، khatoon62 ، فرشته ی نجات ، *elay* ، sama-goli ، fereshte.t ، نوشا ، nasibe_603 ، Maryam290
۳۱-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #13
لطفا اگر اسپم نمیشه، لطف کنید بنویسید که کار دست هست یا کارای ماشینی.
و اینکه چطور دارید ازشون نگه داری میکنید؟ تا کردید؟ اگر تا کردید، آیا روزنامه یا کاغذ روغنی.. گذاشتید که سرمه ها گیر نکنه و خراب شه؟
یا دارید استفاده روزمره می کنید؟

اینها هم کار دست هستش، دو تا بقچه و یه جانماز:

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900
------- به 53.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 93 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط هرمس ، nila1360 ، mim mim ، choobin ، neda khanom ، Anis71 ، س.م ، روناک بیزمارک ، رونیا بانو ، s@maneh ، ماهرخ تبریزی ، خانوم آقای موسوی ، RAHAE ، daniyal ، fateme22 ، tala680067 ، ندا ندا ، فلفل بانو ، مامان الناز ، maryamgol ، Shirin Banoo ، Shadi95 ، fatemeh-hamid ، moje ، lili3d ، paniz77 ، eli meli joon ، zahra_bannooo ، سيم سيم ، shima000 ، kianaa ، دخت تهران ، نرگس-ابوالفضل ، *آوا* ، nasemma ، شید دخت ، khatoon62 ، فرشته ی نجات ، *elay* ، عروس ناناز ، nasibe_603 ، Maryam290
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۵-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #14
اینا همش کاره دستای هنرمند مامان جونمه...واسه جهاز من

18/2/93Heart
منم عروس شدم.یه عروس رویایی.همش دلم واسه روز عروسیم تنگ میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، احسانه ، arezoo1984 ، مارال88 ، Anis71 ، negar* ، عروس سالهای دور ، banooomina ، fateme22 ، fatemeh-hamid ، tala680067 ، س.م ، neda khanom ، Banoye khial ، 4051307 ، مهربانو ، فلفل بانو ، mohadeseh71 ، choobin ، nazi banoo ، مامان الناز ، maryamgol ، vishad ، Shirin Banoo ، Shadi95 ، malih.s ، ماهرخ تبریزی ، moje ، lili3d ، paniz77 ، eli meli joon ، فائقه ، lady-nazy ، اقا و خانم .. ، zahra_bannooo ، zori ، Fariba-65H ، wish.M.life ، shima000 ، سها8 ، Naceem ، kianaa ، نرگس-ابوالفضل ، *آوا* ، ati_22 ، nasemma ، mahdieh1991 ، ahlam ، فرشته ی نجات ، *elay* ، عروس ناناز ، nasibe_603 ، Maryam290
۲۳-تير-۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ عصر توسط kova.)
ارسال: #15
این جانماز ترمه های من و همسری ....آبیه 80 تومن قرمزه چون پرکارتره 90 تومن از بازارچه خیریه جشن رمضان(شبکه 5)
فروشنده اش گفت لابه لاش روزنامه بزارید که سیاه نشن

عروسِ 28 فروردین 94...خداروشکر همه چیز عااالی بود3>
تالار:پارادایس
آتلیه:باراد(بابایی)
آرایشگاه:آگرین
لباس عروس:مزون لیدا

دست دوزه های گلگلی من رو دنبال کنیدWink (سرویس های آشپزخانه٬کالای خواب و...)
اینستاگرام:kova.sweet.home
نقل قول
 سپاس شده توسط س.م ، nila1360 ، neda khanom ، choobin ، mim mim ، Rozbarg ، maryamgol ، Shirin Banoo ، Shadi95 ، moje ، lili3d ، tala680067 ، paniz77 ، fateme22 ، eli meli joon ، فائقه ، s_sara_j7788 ، wish.M.life ، roxana...sh ، kianaa ، نرگس-ابوالفضل ، *آوا* ، nasemma ، mahdieh1991 ، khatoon62 ، فرشته ی نجات ، *elay* ، عروس ناناز ، nasibe_603 ، Maryam290
۱۹-شهريور-۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #16
اینا رو خودم برای جهیزیه خودم دوختم
برای روی میز جلوی مبل و عسلیهاش
[تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)][تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)][تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]

حالم از کارای آرایشگاه مرمره شهران بهم می خوره
افتضاح ترین جایی که می تونی بریNew3
نقل قول
 سپاس شده توسط mim mim ، nasrin_ae ، س.م ، lo-iii Jlc ، فاطمه666 ، nila1360 ، paniz77 ، fateme22 ، tala680067 ، eli meli joon ، فائقه ، neda khanom ، zahra_bannooo ، choobin ، Fariba-65H ، wish.M.life ، kianaa ، *آوا* ، maryamgol ، khatoon62 ، فرشته ی نجات ، *elay* ، عروس ناناز ، nasibe_603 ، Maryam290
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ صبح
ارسال: #17
این رومیزی ترمه من که واسه رو اپن میخوام استفاده کنم( همینجوری روی این میز انداختمااا)
85 تومان خود ترمه بود و 80 تومان هم آستر و دورش و یکمی سرمه دوزی

اینم سرمه دوزیش از نزدیک:

عروسی:94/05/29
تالار:باغ تالار کامیار (فوق العاده)
آتلیه:ژورک(بسیار عالی)
آرایشگاه:مهسا یزدانفر(عالی)
مزون:ل اسپوزا(فوق العاده)
لباس داماد: برک/موکارلو (محشر)
جهیزیه :%100(عالی)
عروسیمون خیلی خوب بود،حیف که تموم شدLub
نقل قول
 سپاس شده توسط زیبای خیلی خفته ، hengamehh ، سعیده موشی ، maryamgol ، purelove ، س.م ، مامان گل دخترا ، ida ، bitasadat ، ملکه93 ، کیمبالی ، khatoon62 ، فرشته ی نجات ، *elay* ، عروس ناناز ، nasibe_603 ، Maryam290
۲۷-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #18
Heart RE: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)

اینم جانماز و سجاده عزیزم هنر دست مامان جوووونم...
فدای دستای هنرمند و مهربونت بشم مامانNew1
.

" وَزَکَرِیَّا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ " "و زکریا را ( یاد کن ) آنگاه که پروردگارش را خواند : پروردگارا ! مرا تنها ( و بی‌ فرزند ) مگذار و تو بهترین وارثان هستی "
نقل قول
 سپاس شده توسط ملکه93 ، س.م ، afsaneh020 ، hengamehh ، کیمبالی ، مامان گل دخترا ، dokhtare69 ، یاس آبی ، khatoon62 ، admin2 ، عروس ناناز ، *elay* ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام