• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)

۲۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #1

Photo عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)
به درخواست هانیه خانمی عزیز
Heart

تو این تاپیک عکس خریدهای جهیزیه اتون که سرمه دوزی شده هستن رو میذارین

هدف دیدن مدلهای مختلف سرمه دوزی هستش- (رومیزی-بقچه-سجاده و...)

فقط عکس سرمه های خودتون

عکسهای اینترنتی ممنوع

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط هانیه خانمی ، rahai ، س.م ، ostooreh ، sabzine ، yarauf ، هری پاتر ، nasibe_603 ، BaNoO FaRiDeH ، nonoo ، Maryam290
۲۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)
دوستان سلام BlushBlush
ازRL92 ♥ سحر ♥ عزیزم واسه ایجاد این تاپیک تشکر میکنمNew1
در ابتدا خودم که درخواست این تاپیک رو دادم چند تا عکس از زوایای مختلف از رومیزیم که سرمه دوزی ه میزارم
این رو خریدم و میخوام یکی دیگه هم بخرم یا بدوزم لطفا شما هم عکس بذازین تا کمکی باشه به من
[تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" title="تصویر: [تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" />

[تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" title="تصویر: [تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]" />

مرسی دوستای گللمNew1New1

اجاره سـفـره عـقـد 150 تومن
اجاره لباس عروس 150 تومن‏‏

مــــــــــژده مـــــژده

فــــــــقـــــــط
به سه نفراولی که لباس عروس یا سفره رو برای اجاره بخوان
هر کدوم به مبلغ ۱۰۰تومن اجاره میدم
هماهنگی تااخراسفندماه

اگه خواستین پیام خصوصی بدین
نقل قول
 سپاس شده توسط روناک بیزمارک ، فرزاااانه ، RL92 ، nirvana-ra ، س.م ، ostooreh ، rahai ، پرنسس65 ، fatemeh-hamid ، farnoush ، meno ، satinik ، yalda2013 ، negar65 ، sabzine ، sarai ، eliiiiiiinaz ، فاطمه بانو ، asal gisoo ، *ReiHaNe* ، sogand20 ، رونیا بانو ، saraaa72 ، تپلو ، sara.best ، matilla ، shayna ، sar ، فرفری ، samira yoosefi ، roshanak36 ، mari90 ، hoda6413 ، biti ، شمیم ، narcissus ، خوشگل خانم ، yarauf ، Nasi Jo0on ، sepid73 ، jojoie ، fanous ، *آوا* ، Blue Dream ، آیتا ، mary ho ، mhmh64 ، سحرافشاری ، mahnaz1425 ، فهیم ، الی2 ، ashoosan ، آرتمیس ، lili91 ، سمیر ، m0na-hamed ، ریحون ، choobin ، mahdiyeh ، عروس شیرازی ، neda khanom ، alexandra ، shk ، لیلا12 ، pichak2014 ، azaji ، mohadeseh71 ، nila1360 ، nazi68 ، L naz ، دختر مرداد ، nasibe_603 ، سمانه ق ، N@fi3 ، خانوم آقای موسوی ، daniyal ، tala680067 ، ندا ندا ، nazi banoo ، saahaar banoo ، Shirin Banoo ، 3lena ، paniz77 ، fateme22 ، سيم سيم ، wish.M.life ، shima000 ، عاشقای عاشق ، Naceem ، نرگس-ابوالفضل ، smclassic ، nasemma ، سعیده موشی ، khatoon62 ، *elay* ، termeh tala ، Maryam290
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ عصر
ارسال: #3

حس خوبیه: وقتی سرش شلوغه و یه دفعه بی هوا بر میگرده بهت میگه:
محض اطلاع,حواسم بهت هست
منو پسر قشنگم رایان 34 هفتست مونس همیم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط mahshid banoo ، sepid73 ، nirvana-ra ، shadiring ، hama1368 ، fanous ، س.م ، میناااا ، *آوا* ، هانیه خانمی ، فرفری ، آیتا ، negar65 ، fatemeh64 ، zinii ، سحرافشاری ، الی2 ، ashoosan ، mohadeseh71 ، آرتمیس ، yarauf ، Ghazaljoon ، سمیر ، m0na-hamed ، ریحون ، choobin ، mahdiyeh ، لیلا12 ، pichak2014 ، نینادختر بهار ، nila1360 ، nazi68 ، دختر مرداد ، nasibe_603 ، خانوم آقای موسوی ، tala680067 ، ندا ندا ، مهربانو ، 3lena ، paniz77 ، fateme22 ، shima000 ، mojgan.A ، nasemma ، سعیده موشی ، khatoon62 ، Maryam290
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۹-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ صبح
ارسال: #4
سلام ب نو عروس ی های عزیز
ی خواهش Sad
لطفا اگه تو وسایلا تون چیزی سرمه دوزی شده دارین عکسش رو زوودی بگیرین بذارین اینجاNew1

این ها عکس سرمه یکی از آشناهاس ی بار دیدم خیلی خوشم اومدHeart و بعدا سرمه خودم رو با توجه به این خریدم
بزرگش

کوچیکش

اجاره سـفـره عـقـد 150 تومن
اجاره لباس عروس 150 تومن‏‏

مــــــــــژده مـــــژده

فــــــــقـــــــط
به سه نفراولی که لباس عروس یا سفره رو برای اجاره بخوان
هر کدوم به مبلغ ۱۰۰تومن اجاره میدم
هماهنگی تااخراسفندماه

اگه خواستین پیام خصوصی بدین
نقل قول
 سپاس شده توسط yalda2013 ، negar65 ، ostooreh ، س.م ، رونیا بانو ، neda khanom ، سحرافشاری ، الی2 ، ashoosan ، mohadeseh71 ، آرتمیس ، Ghazaljoon ، ریحون ، choobin ، mahdiyeh ، لیلا12 ، nirvana-ra ، nazi68 ، دختر مرداد ، nasibe_603 ، N@fi3 ، خانوم آقای موسوی ، tala680067 ، ندا ندا ، 3lena ، paniz77 ، fateme22 ، سيم سيم ، wish.M.life ، *آوا* ، nasemma ، سعیده موشی ، khatoon62 ، termeh tala ، Maryam290
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #5
[تصویر: عکس سرمه دوزیهای جهیزیه خودمون(رومیزی-بقچه-سجاده و...)]

سلام..من فقط همین یه عکس رو دارم..قراره سرویس کامل ترمه امو رو 20مهر بهم بده..

وقتی خدا هست جایی برای ناامیدی نیست
خدایا دلم گرفته دلمو شاد کن
نقل قول
 سپاس شده توسط zinii ، س.م ، فروغ الزمان ، سحرافشاری ، الی2 ، ashoosan ، mohadeseh71 ، آرتمیس ، m0na-hamed ، choobin ، mahdiyeh ، لیلا12 ، nirvana-ra ، nazi68 ، nasibe_603 ، خانوم آقای موسوی ، tala680067 ، ندا ندا ، 3lena ، paniz77 ، fateme22 ، Naceem ، نرگس-ابوالفضل ، *آوا* ، nasemma ، سعیده موشی ، khatoon62 ، Maryam290
۱۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #6

بچه ها من این رومیزی رو دارم..مال مادر بزرگم بوده که به مامانم داده...فقط فکر کنم سرمه نیست...نمیدونم به اینا چی میگن.جنس خودش ماهوته فکر کنم و روش گلای برجسته با نخ پشمی گلدوزی شده...

فقط چون تا کرده بودم و گذاشته بودم کنار چروکه تو عکسا...ببخشیدWink

سحر جون (RL عزیز) اگه این سرمه نیست و پستم اسپمه بهم بگو پاکش میکنم Hehe!

خیلی دوسش دارم و سر سفره عقدم هم انداختمش .Smilingهمونروز یه جاهاییش هم شمع ریخته هنوز پاکش نکردم.Huh

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، س.م ، فاطمه بانو ، sweeety ، صـبا ، sara.best ، nirvana-ra ، الی2 ، ashoosan ، mohadeseh71 ، آرتمیس ، yarauf ، m0na-hamed ، choobin ، mahdiyeh ، لیلا12 ، nila1360 ، nazi68 ، nasibe_603 ، سمانه ق ، N@fi3 ، malih.s ، tala680067 ، ندا ندا ، 3lena ، paniz77 ، fateme22 ، *آوا* ، nasemma ، khatoon62 ، Maryam290
۱۱-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #7

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، arezo65 ، س.م ، Ghazaljoon ، صفا20 ، m0na-hamed ، فندق ، ریحون ، choobin ، mahdiyeh ، لیلا12 ، pichak2014 ، mohadeseh71 ، nila1360 ، nirvana-ra ، nazi68 ، nasibe_603 ، satinik ، N@fi3 ، خانوم آقای موسوی ، tala680067 ، ندا ندا ، مهربانو ، مامان الناز ، paniz77 ، fateme22 ، shima000 ، *آوا* ، nasemma ، سعیده موشی ، khatoon62 ، z2016 ، Maryam290
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مهر-۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ عصر توسط negar*.)
ارسال: #8
اینم سرمه دوزی های من که اکثرشو خودم انجام دادم ... بار اوله زیاد تمیز در نیومده ولی همه سعی مو کردم Tongue

چند تا دیگه هم بود که طرحاش یکسانه نذاشتم دیگه

ترمه ها هم همشون دستبافته

لباس عروسمو(دانتل) واسه اجاره گذاشتم با قیمت مناسبAngel
اینجاست :
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=2388443#pid2388443
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، Ghazaljoon ، س.م ، خاله ریزه ، lili91 ، هانیه خانمی ، Shady205 ، m0na-hamed ، mahdiyeh ، lo-iii Jlc ، choobin ، sahelgh ، لیلا12 ، mahla ، تک تاز ، mohadeseh71 ، nirvana-ra ، nazi68 ، nasibe_603 ، سمانه ق ، N@fi3 ، sama-goli ، tala680067 ، ندا ندا ، fateme22 ، Maryam290
۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #9

ترمه های عزیز من 11 تیکه هست

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط sarai ، HiddenBride ، س.م ، Nasi Jo0on ، choobin ، anita ، mahdiyeh ، sahelgh ، negar* ، لیلا12 ، pichak2014 ، mohadeseh71 ، nirvana-ra ، nazi68 ، دختر مرداد ، nasibe_603 ، سمانه ق ، N@fi3 ، tala680067 ، مهربانو ، مامان الناز ، moje ، paniz77 ، fateme22 ، s_sara_j7788 ، shima000 ، *آوا* ، nasemma ، mahdieh1991 ، سعیده موشی ، Maryam290
۱۰-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ عصر
ارسال: #10
سلام این ترمه های جهیزیه منه
مادرم زحمته دوختن سرمه هاشون و کشیده

این آبی رو برای همسرم دوخته

امیدم به خداست

11 خرداد بهترین شب زندگیم بود Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، روناک بیزمارک ، mahdiyeh ، heminu ، نکته ، neda khanom ، lo-iii Jlc ، س.م ، lili3d ، jojoie ، yarauf ، maliheh.t ، pichak2014 ، monare ، مرغ عشق مو طلایی ، نینادختر بهار ، mohana111 ، بانو روشنا ، نامزدی ، mohadeseh71 ، nirvana-ra ، fariohamid ، FaRzAnEh 731 ، nazi68 ، سمانه ق ، N@fi3 ، لیلای مجنون ، tala680067 ، ندا ندا ، مامان الناز ، Shirin Banoo ، paniz77 ، fateme22 ، سيم سيم ، wish.M.life ، shima000 ، Naceem ، kianaa ، *آوا* ، nasemma ، khatoon62 ، *elay* ، sama-goli ، عروس ناناز ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام