• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس

۱۲-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-تير-۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ عصر توسط Black Velvet.)
ارسال: #1

عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط * رزماري * ، سراب ، elina69 ، BaHaR1989 ، sevdayi ، ferferiii ، س.م ، shima 1366 ، niloo khanoom ، ne-gin-00 ، Maryam290
۱۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ عصر
ارسال: #2

RE: عکس ساعت عروسیتون
[تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]
اینم از ساعت من 280 گرفتم

“Honesty is the best policy. If I lose mine honor, I lose myself.”
Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط mattina ، nafas90 ، مرمري ، beti ، arooaha ، sahar_f ، samae ، sadsadsad ، negar90 ، parnian ، كيتي ، elize ، نیکو ، banuyemehr ، sd3 ، farnaz2020 ، shamim ، histia ، p.amorous ، شوکا ، ملورین ، saye_roshan88 ، 3peed ، تیــلا ، Neda.M.N ، neda22 ، so0gi ، س.م ، zartala ، nirvana r ، sahar1230 ، Ghazaljoon ، khoshgel maloos ، آرتمیس ، Mahsa B.S ، کیتی ، nahid90 ، یک ناشناس ، دخترخردادی ، setare 997 ، پاییز87 ، مرکز رنگ مو شیمامحمدزاده ، ghazal_1367_joni ، معصومه ، ela_66 ، nasibe_603 ، nooshi151 ، rahsepar ، neda13 ، Tati Beauty ، مرجان1368 ، L naz ، Mahsa .S ، ferferiii ، shirinshirinA ، ماريا ، mahya .kh ، shima 1366 ، H..M ، نیلوفر24 ، مر مری (مهدیه) ، mahsa93shz ، ne-gin-00 ، heven ، marisa ، مامان گل دخترا ، Maryam290 ، sara.sm
۲۰-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-شهريور-۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ عصر توسط DarlinG.)
ارسال: #3
ماهم بلاخره امروز ساعت هامون رو خریدیم. از پاساژ آلمینیوم تو خیابون جمهوری...

خیییییییییییییییییییییییییییییلی دوستشون دارم، خیلی تک و ناز هستند، مخصوصا شوشو عاشق ساعت من شده بود، چون طرحش واقعا تک و ظریفه... این مدل ساعت عکس روی جلد کاتالوگ ESPRIT بود. روی دسته و پس زمینه اش قلبهای نگینی داره.
فروشنده گفت ساعتمون کره ای هست با موتور ژاپنی. ولی پشتشون زده Swiss Made! یکسال هم گارانتی داره.

اینم عکساش:
عکس ساعتم توی کاتالوگ ESPRIT بهمراه کد مدلهاش و رنگبندیشون:

اینم ساعت من و شوشو:

دوست جونا نظر بدید.

*من 2تا لباس عروس شیک دارم+تورحاشیه دار+شنل و دستکش بلند پرنسسی! هم اجاره میدم هم میفروشم،کسی خواست پ.خ بده!(سایز36-38)
--------
من همش کلی براتون صلوات میفرستم! میشه شماهم برای کنکور ارشدم و کار همسرم 2تا صلوات برامون بفرستید؟ تنکس!(◕‿◕)
نقل قول
 سپاس شده توسط Taraneh ، mattina ، مریم بانو ، sd3 ، maysi70 ، goli khanoom ، marziye1987 ، MAAH ، mahsaa ، نینا ، histia ، immortal.e ، simony ، asal2012 ، 3peed ، samae ، sevdayi ، YasAmiR(N) ، neda22 ، so0gi ، zartala ، azita joon ، sahar1230 ، ghazal_89 ، آرتمیس ، کیتی ، beheshte ، ajojo ، shirin bano ، masoumeh.p ، میسان ، معصومه ، nasibe_603 ، sami joon ، nooshi151 ، aroskhoshgel ، neda13 ، karaj.designer ، یه بنده خدا ، ferferiii ، shirinshirinA ، مانلی جونی ، sima 22 ، mona*m ، shima 1366 ، banoo narges ، H..M ، sogand irani ، ne-gin-00 ، marisa ، heven ، Maryam290 ، ghazale-mej ، mahsaan-jon
  • گروه ژ
۲۳-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #4
[تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]من اینو وقتی با شوشو دوست بودم واسم خرید سیصدو خورده ای فکر کنم.اینم[تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس] تولد امسالم که نامزد کردیم واسم خرید 570 اگه بگم بازم ساعت میخوام میترسم طلاقم بده اما من باید واسش بخرم

پیش به سوی خوشبختی...
نقل قول
 سپاس شده توسط eli_91 ، sd3 ، immortal.e ، ariii ، Khanom Tala ، صنم جون ، neda22 ، دختر بابا ، فاطیما بانو ، azitab ، sahar1230 ، آرتمیس ، کیتی ، nahid90 ، Mary Gh ، سئويل مامان ، masoumeh.p ، شبنم جون ، شادی.خ ، معصومه ، nasibe_603 ، ferferiii ، shima 1366 ، banoo narges ، H..M ، ne-gin-00 ، marisa ، heven ، Maryam290 ، Parimo
۲۸-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-شهريور-۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ عصر توسط ariii.)
ارسال: #5
[تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]" alt="تصویر: [تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]" title="تصویر: [تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]" />این ساعت شووری عاشق این ساعت بود،مامانم واسش خرید
اینم ساعته منه شوور جونی واسم خریده،دیروز قیمت کردیم شده بود 550 تومن،ما 270 خریدیم فک کنم 1 سال پیشNew2همه چی گرون شده اگه الان میخواستم بخرم عمرا اینو میخریدم3 (12)[تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]" alt="تصویر: [تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]" title="تصویر: [تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]" />
نقل قول
 سپاس شده توسط immortal.e ، saghar. ، eli_91 ، شوکا ، 3peed ، so0gi ، دختر بابا ، zartala ، sahar1230 ، sib_sabz ، آرتمیس ، کیتی ، یک ناشناس ، viana ، شبنم جون ، معصومه ، ela_66 ، nasibe_603 ، sami joon ، ferferiii ، ماريا ، sima 22 ، shima 1366 ، H..M ، نژلا ، ne-gin-00 ، heven ، Maryam290
۲۸-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #6

اینم ساعت من
230 خریدم تو فروردین
نقل قول
 سپاس شده توسط ariii ، immortal.e ، sadsadsad ، so0gi ، دختر بابا ، zartala ، آرتمیس ، کیتی ، معصومه ، ela_66 ، nasibe_603 ، س.م ، shima 1366 ، H..M ، heven
۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مهر-۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ عصر توسط نیلوش.)
ارسال: #7
[تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]" alt="تصویر: [تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]" title="تصویر: [تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]" />

اینم ساعتیه که برا من گرفتن .مارک Storm,
290 T

خوشبختم....
تو با منی
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، sadsadsad ، a123 ، mahnaz110 ، samira khosh ، elize ، سراب ، farnoush ، دختر بابا ، zartala ، birsan ، khoodka ، sahar1230 ، Ghazaljoon ، khoshgel maloos ، سئويل مامان ، معصومه ، nasibe_603 ، س.م ، shima 1366 ، H..M ، sahba73 ، heven
۱۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #8
اینم ساعت ما که 4شنبه خریدیم....Wink

[تصویر: عکس ساعت عروسیتون+ قیمت + آدرس]Heart

چون میخواستم ست باشن ساده برداشتمWink

13 بهمن اولین سالگرد عروسی ما هم تموم شدAngel

چه زود گذشت... 3>~~~
نقل قول
 سپاس شده توسط goli khanoom ، nafas90 ، سحرافشاری ، sadsadsad ، mahnaz110 ، samira khosh ، سراب ، farnoush ، دختر بابا ، zartala ، birsan ، sahar1230 ، آرتمیس ، nahid90 ، معصومه ، nasibe_603 ، aroskhoshgel ، ferferiii ، س.م ، shima 1366 ، H..M ، heven
۱۸-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #9
بچه ها من بالاخره ساعتمو خریدم هوراااااااااااا.کلی ام میدوسمش.

نقل قول
 سپاس شده توسط elham_ali ، سحرافشاری ، sd3 ، ندا بالا ، NAZBANO ، mahnaz110 ، samira khosh ، elize ، sadsadsad ، سراب ، simony ، farnoush ، دختر بابا ، س.م ، zartala ، آرتمیس ، معصومه ، ela_66 ، ferferiii ، shima 1366 ، H..M ، heven
۲۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #10
این هم ساعت من و همسر جون

6........منم عاشق مامان بابامم ...... Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط نهال ، مرمري ، دخترک گندم گون ، elham_ali ، سپیده صبح ، mahnaz110 ، samira khosh ، mattina ، elize ، sd3 ، sadsadsad ، سراب ، فندق ، baharak7 ، farnoush ، ghasedaak64 ، ahlam ، nah@l ، دختر بابا ، س.م ، zartala ، آرتمیس ، کیتی ، bride2013 ، معصومه ، nasibe_603 ، ferferiii ، shima 1366 ، H..M ، heven
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام