• باغ vp
  • تشریفات پلک

عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)

۱۰-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ عصر
ارسال: #31
RE: عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)
دسته گل زنداداشم روز عقدش
[تصویر: عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)]

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067 ، elnazi ، dordoone ، shahrrzzad ، سحرافشاری ، elize ، farnoush ، yarauf ، ghazali ، Fahime 70 ، HiddenBride ، marziye1987 ، paeizi ، rihana ، nasibe_603 ، *آوا*
۱۴-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #32
دسته گل نامزدیم Heart

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط aqua ، دختر تابستون ، farnoush ، dordoone ، samira mz ، elize ، kimiasokoot ، sana jigili ، سحرافشاری ، ترنج ، yarauf ، سپیده صبح ، فرحناز ح ، asal star ، ghazali ، arezo ، yeshil bahar ، HiddenBride ، n@f@s ، saraaa72 ، katy ، mattina ، yardelia ، shahrrzzad ، Fahime 70 ، Sheton Bala ، marziye1987 ، paeizi ، زورو ، فائقه ، الی بانو گل ، sun ، elina69 ، jine ، Monayi ، عشقم حسن جون ، پریزاد ، nasibe_603 ، mehrij ، mohy ، *آوا* ، ELI71 ، ملیحه جون ، س.م ، adrinaaa ، محدثه خانوم ، eln@z ، Narciso ، mosafer tanha ، hiva73 ، عسل بانووو
۱۶-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #33

دسته گلم تو روز عقدم

گلها مصنوعی هستن. با برگهای طبیعی. دقیقا همونی که میخواستم شد Heart

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط seshish ، sana jigili ، سحرافشاری ، yarauf ، farnoush ، najmehh ، asal star ، ghazali ، khoodka ، solmaz68 ، dordoone ، n@f@s ، yardelia ، shahrrzzad ، Fahime 70 ، Sheton Bala ، marziye1987 ، paeizi ، zi zi ، زورو ، ziza ، neda khanom ، rihana ، آيسل ، sadsadsad ، جید ، *آوا* ، س.م ، محدثه خانوم
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #34
عکس دسته گلم تو روز عقدم تو محضر

احساس پرانتزی را دارم

که همه ے اتفاقات خوب

داخل آن اتفاق مے افتد .

آری ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام ...
نقل قول
 سپاس شده توسط samira mz ، سحرافشاری ، solmaz68 ، ghazali ، dordoone ، HiddenBride ، tala680067 ، farnoush ، shania ، shahrrzzad ، Fahime 70 ، nafas90 ، marziye1987 ، mahnaz110 ، Shaghayegh ، paeizi ، زورو ، asal star ، rihana ، nasibe_603 ، رونیا بانو ، *آوا* ، س.م
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ عصر توسط mahila.)
ارسال: #35
این واسه عقدمه/ عروسیم چند ماه دیگست/راستی کار همسر عزیزمه

نقل قول
 سپاس شده توسط ghazali ، sd3 ، mattina ، HiddenBride ، tala680067 ، farnoush ، shania ، yardelia ، dordoone ، shahrrzzad ، immortal.e ، seshish ، ترنج ، shabnam70 ، ayda ، Fahime 70 ، nafas90 ، نانا جون ، marziye1987 ، mahnaz110 ، Shaghayegh ، paeizi ، زورو ، AZIJOON ، neda khanom ، rihana ، hedyeh ، آيسل ، iddzj1988 ، دختره تابستوون ، nasibe_603 ، *آوا* ، ELI71 ، س.م ، دختر آبانی ، marisa
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #36
[url=[تصویر: عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)]]gol
نقل قول
 سپاس شده توسط khofte ، mattina ، pari joon ، HiddenBride ، aqua ، tala680067 ، farnoush ، shania ، ترنج ، samira mz ، Fahime 70 ، eli_91 ، mahnaz110 ، paeizi ، زورو ، rihana ، آيسل ، nasibe_603 ، *آوا* ، س.م ، bahare jan ، marisa ، l.tabatabaee
۱۸-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #37
اینم دسته گل زشت و مزخرف من

6 مهر91 Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، dordoone ، mahdiskhanoom ، birsan ، farnoush ، shahrrzzad ، Fahime 70 ، *bahar* ، eli_91 ، negar90 ، mahnaz110 ، paeizi ، asal2012 ، زورو ، yeshil bahar ، سایان ، rihana ، mahshad ، عروس مهر ماه ، nasibe_603 ، *آوا*
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #38
Heart RE: عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)
اینم دسته گل من Lub رنگشو خیلییییییییییییی دوست داشتمHehe!

20 آبان اومد و رفت ، همه چی عالییییی بود ، مرسی خدا جونممممممNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط نسيبه ، farnoush ، asal2012 ، سحرافشاری ، Aroose Maloos ، marziye1987 ، HiddenBride ، narcissus88 ، mahnaz110 ، dordoone ، ترنج ، nafas90 ، paeizi ، solmaz68 ، Taraneh ، گلرخ ، ghazali ، زورو ، asal star ، fan2gh ، nasibe_603 ، نگارینه ، شیدا*** ، *آوا* ، س.م ، گلي خانوم ، bahare jan ، mosafer tanha
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #39
دسته گل خواهر زاده کوچولوی من

[تصویر: عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)]" title="تصویر: [تصویر: عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)]" />

[تصویر: عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)]" title="تصویر: [تصویر: عکس دسته گلتون تو روز عروسی (فقط عکس)]" />

اللهم اغفر لی الذنوب التی تحبس الدعا.
اینستاگرام: khanema.6895
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، paeizi ، asal2012 ، mahdiskhanoom ، mahnaz110 ، sd3 ، ترنج ، ندا بالا ، سحرافشاری ، ghazali ، زورو ، كيتي ، لالا ، negar65 ، rihana ، نیلوفرم ، amy ، *آوا* ، mosafer tanha
۲۶-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #40

این عکس دسته گل نامزدی منه
25تا رز سفید
سوپر گل کیانپارس اهواز

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط paeizi ، golshana ، ترنج ، ندا بالا ، سحرافشاری ، solmaz68 ، ghazali ، كيتي ، elnazi ، HiddenBride ، rihana ، عشقم حسن جون ، nasibe_603 ، *آوا* ، س.م
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام