• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #31
RE: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست
اگه خرید جهاز حساب بشه از مشهد پروما 130 تومن ترمه رضایی
مادرشوهرم نزاشت واسه آقایی بگیرم گفت 1 کی کافیه تو نگیر Big GrinRolleyes
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

عروس علیم شدمAngel
89/9/29آشنایی
93/7/18خواستگاری
93/7/21بله برون
93/10/11عقد
94/3/12عروسی
منو علیم عاشق همیم ما خوش بخت ترینم
دستبند برلیانم گم شده دعا کنید پیدا شه
 سپاس شده توسط ماهتــــــــاب ، farzan24 ، لی لی 68 ، golnik ، eli meli joon ، ida ، hosseinam ، من و نفسم ، سعیده موشی ، paniz77 ، Barbie_uchulu ، لیلی ممل ، مرجان جووون ، are_yas ، somi arch ، shadlii ، nastaran_1345 ، setareh69 ، baran_oghyanos ، mahya .kh ، فهیمه8569 ، سحر*عروس تابستون* ، hanah70 ، طاهره بانو ، سانی قاصدک ، s@maneh ، nazi68 ، tootak ، somi_b ، nila1360 ، فلورانس ، shirin93 ، L naz ، بن هور ، aisani ، baran2247 ، leilasamiee ، sevdayi ، zeinab m.k ، feri feri ، شادی.خ ، دَنیریس ، choobin ، فرشته ی نجات ، *آوا* ، سحر علی ، آرینا1393 ، tala680067 ، فراسو ، مادر عروس ايشالا 1 ، آرام ram@ ، khatoon62 ، sama081 ، خانم مهربون 1367 ، susi ، goli goon ، Shirin Banoo ، n.a.i.a ، moje ، mehranna ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، kianaa ، aroos maral ، maryam shahabzadeh ، ندا10020 ، Naz elmas ، aylin93 ، sadia.pour ، قاصدک .. ، *z.a.h.r.a* ، zibamehr1377 ، makan13 ، Tati Beauty ، مامان پریا نازی ، hengamehh ، **باران67** ، arna
۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #32
عید برای مسافرت به اصفهان رفته بودبم شهر خیلی تمیز و خوبی بود بوووووس واسه همه دوستای گل اصفهانیم New1
قاب خوشتلم از اصفهان خریدم 30 تومن بود 25 داد
جاکلیدی 15 تومن اینم از شهر زیبای اصفهان

به قانون جذب اعتقاد دارم
زندگی یک بازیه و خداوند سراسر همه خوبی تصویر: images/smilies/heart.gif

سپاس شده توسط parastooyeamin ، somi arch ، eli meli joon ، nastaran_1345 ، baran_oghyanos ، فهیمه8569 ، سحر*عروس تابستون* ، hanah70 ، طاهره بانو ، سانی قاصدک ، s@maneh ، nazi68 ، سعیده موشی ، tootak ، somi_b ، nila1360 ، من و نفسم ، فلورانس ، Barbie_uchulu ، golabatoon ، isarah ، بن هور ، aisani ، baran2247 ، leilasamiee ، mesripoor.66 ، sevdayi ، zeinab m.k ، feri feri ، دَنیریس ، choobin ، پیشولی ، *آوا* ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، kianaa ، آرام ram@ ، khatoon62 ، sama081 ، nooshi151 ، susi ، goli goon ، n.a.i.a ، mehranna ، shabnamcat ، هنگامهه ، maryam shahabzadeh ، قاصدک ..
۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-فروردين-۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ عصر توسط sazizi.)
ارسال: #33
سلام

اینم خریدهای من که خیلی خوشحالم کرد چون فکر میکنم خیلی قیمت مناسب خریدم

خردکن کوچیکه بیم که مخلوط کن و رنده برقی هم هست از سه راه امین حضور که از این فقط همین یه دونه رو داشت 140 هزار میگفت که 120 هزار دادیم که البته هدیه روزه زن شوهری برای من بود

اینم عکس رو جعبه اش

این رو هم برای روزه مادر برای مادرشوهرم گرفتیم جاروبرقی 2000 وات ال جی 320 هزار میگفت که 300 هزار دادیم از همون مغازه خریدیم
اینو دیگه نمیتونستم بازش کنم عکس بندازم چون میخواهیم هدیه بدیم
 سپاس شده توسط مرجان جووون ، roshi72 ، somi arch ، golnik ، shadlii ، nastaran_1345 ، farzan24 ، niloofar123 ، baran_oghyanos ، RAHAE ، L naz ، سحر*عروس تابستون* ، سیندخت ، hanah70 ، طاهره بانو ، سانی قاصدک ، s@maneh ، soofiya ، nazi68 ، سعیده موشی ، masi94 ، somi_b ، nila1360 ، فلورانس ، shirin93 ، Barbie_uchulu ، isarah ، aisani ، leilasamiee ، sevdayi ، zeinab m.k ، feri feri ، شادی.خ ، دَنیریس ، choobin ، پیشولی ، *آوا* ، آرینا1393 ، tala680067 ، paniz77 ، مادر عروس ايشالا 1 ، maryamhamta ، kianaa ، آرام ram@ ، khatoon62 ، sama081 ، خانم مهربون 1367 ، marmariye hamedesh ، nooshi151 ، goli goon ، Shirin Banoo ، n.a.i.a ، mehranna ، satinik ، Silver star ، shabnamcat ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، goli_sh66 ، قاصدک .. ، ELAHE94 ، hengamehh ، **باران67**
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۵-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-فروردين-۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ صبح توسط sagheh.)
ارسال: #34
سلام به تمام دوستان عیدتون مبارک باشه New1
این جعبه حصیری یا چوبی که خیلی چشمم دنبالش بود از ایران کتان نمک آبرود گرفتم 18 برای دارو
قیمتاش عالی بودن Heart

7 بهمن بهترین شب زندگی منو عشقم سجاد Heart
فقط چند روز دیگه مونده تا عروسیمون
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گلها

لباس عروسی و نامزدی: مزون کارولن(امیر اکرم)

تالار و باغ: تالار شفیعی

سپاس شده توسط niloofar123 ، somi arch ، baran_oghyanos ، setareh69 ، mahya .kh ، فهیمه8569 ، RAHAE ، L naz ، nastaran_1345 ، سحر*عروس تابستون* ، سیندخت ، hanah70 ، توپراک ، سانی قاصدک ، طاهره بانو ، s@maneh ، مژگان69 ، soofiya ، nazi68 ، سعیده موشی ، masi94 ، somi_b ، nila1360 ، من و نفسم ، فلورانس ، zibagool ، shirin93 ، Barbie_uchulu ، roshi72 ، مریم 1363 ، aisani ، mahsafar ، Shirin Banoo ، baran2247 ، sepid banoo ، sevdayi ، افسانه ع ، zeinab m.k ، feri feri ، leilasamiee ، شادی.خ ، دَنیریس ، choobin ، پیشولی ، Royaiy ، *آوا* ، آرینا1393 ، tala680067 ، Amene joon ، پیشو ، paniz77 ، sazizi ، eli meli joon ، مادر عروس ايشالا 1 ، maryamhamta ، kianaa ، آرام ram@ ، khatoon62 ، parastooyeamin ، melisa_only ، sama081 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، aristos ، ida ، nooshi151 ، susi ، goli goon ، mehranna ، دختر مرداد ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، قاصدک .. ، ELAHE94 ، hengamehh ، **باران67**
۱۵-فروردين-۱۳۹۴, ۰۸:۰۴ صبح
ارسال: #35
سلام به همه عروس خانم ها
سال نو مبارک
اینم از خرید عید من
ماشین ظرفشویی

ماشین لباسشویی

و ساید

از نمایندگی ال جی تو چهار راه تلفنخانه
کلا به مبلغ 12 میلیون و خورده ایی
برای نصب و تحویل کاملا به موقع بود
و مودب بودند از خریدم از ال جی بسیار راضی هستم

** 19 ارديبهشت**

سپاس شده توسط s@maneh ، nazi68 ، eliiii6323 ، سعیده موشی ، masi94 ، tootak ، somi_b ، nila1360 ، Sara6403 ، golnik ، sima 22 ، من و نفسم ، فلورانس ، zibagool ، shirin93 ، setareh69 ، Barbie_uchulu ، sh69 ، roshi72 ، L naz ، *elay* ، سانی قاصدک ، fatemeh1990 ، آرکاداا ، isarah ، aisani ، Shirin Banoo ، baran2247 ، sepid banoo ، sevdayi ، افسانه ع ، feri feri ، zeinab m.k ، آذین ، leilasamiee ، سالومه توپولی ، شادی.خ ، somi arch ، فهیمه8569 ، صفا جون ، دَنیریس ، mary ho ، choobin ، samsoon ، پیشولی ، Royaiy ، hedieh1984 ، *آوا* ، mandanak ، آرینا1393 ، mim mim ، tala680067 ، nastaran_1345 ، Amene joon ، پیشو ، Naceem ، paniz77 ، hanah70 ، hosseinam ، Negin.B ، ta3 ، sazizi ، gogosh ، gissu kamand ، eli meli joon ، طاهره بانو ، مادر عروس ايشالا 1 ، maryamhamta ، kianaa ، آرام ram@ ، توپراک ، hayahoo ، khatoon62 ، nasim_70 ، دایابرگ ، zibaye ziba ، عکاسباشی ، sama081 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، پسته خندون ، سحر*عروس تابستون* ، soudi ، marmariye hamedesh ، ida ، nooshi151 ، مانازرین ، susi ، roshanaa ، nanooshka ، hannanehhh ، n.a.i.a ، mehranna ، satinik ، shadlii ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، roztara ، س.م ، zozoli ، goli_sh66 ، قاصدک .. ، zibamehr1377 ، Tati Beauty ، hengamehh ، ندا10020
۱۵-فروردين-۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-فروردين-۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ صبح توسط ندا ندا.)
ارسال: #36
اینم خریدایه عید از بازار تیمچه حاحب الدوله

سوفله خوری و سالاد خوری 170 گرفتم
فلفل ساب 25
سبد دونه یی 12 فکر کنم
یه ظف شیشه ایه سوفله خوریم اضافه گرفتم شد 30
انبر سالاد هم 15

جا ادویه ای 56

** 19 ارديبهشت**

سپاس شده توسط toranj banoo ، *elay* ، roshi72 ، nazi68 ، golnik ، nila1360 ، fatemeh1990 ، سانی قاصدک ، isarah ، aisani ، من و نفسم ، Shirin Banoo ، baran2247 ، sepid banoo ، heven ، masi94 ، س.م ، sevdayi ، افسانه ع ، zeinab m.k ، feri feri ، leilasamiee ، شادی.خ ، somi arch ، somi_b ، فهیمه8569 ، دَنیریس ، choobin ، tootak ، پیشولی ، *آوا* ، Barbie_uchulu ، setareh69 ، mandanak ، آرینا1393 ، farzan24 ، tala680067 ، nastaran_1345 ، Amene joon ، پیشو ، HP_22 ، Naceem ، paniz77 ، فلورانس ، hanah70 ، ta3 ، sleeping beauty ، L naz ، solmaz68 ، eli meli joon ، طاهره بانو ، مادر عروس ايشالا 1 ، kianaa ، s@maneh ، khatoon62 ، سعیده موشی ، zibaye ziba ، عکاسباشی ، sama081 ، shirin93 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، پسته خندون ، سحر*عروس تابستون* ، soudi ، marmariye hamedesh ، nooshi151 ، مانازرین ، susi ، goli goon ، hannanehhh ، n.a.i.a ، mehranna ، satinik ، بانوی آریایی ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، zozoli ، قاصدک .. ، sara.mzh ، hengamehh ، **باران67**
۱۵-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #37
سلام اولین پست من تو این تاپیک New1
ترمه حسینی از یزد: 3تا رومیزی یه دونه رانر یه دونه برا اپن همون که اون گوشه تا شده بزرگ بود تو عکس جا نمیشد بازش نکردم و جانماز برا همسری کلا شد 400 تومن
روفرشی دوتا 6متری از یزد دوتاش شد 130 تومن
 سپاس شده توسط aisani ، heven ، sepid banoo ، nila1360 ، eliiii6323 ، سانی قاصدک ، gissu kamand ، لیلی ممل ، golnik ، sevdayi ، افسانه ع ، toranj banoo ، zeinab m.k ، feri feri ، سالومه توپولی ، leilasamiee ، شادی.خ ، somi_b ، somi arch ، دخمل حوا ، من و نفسم ، دَنیریس ، roshi72 ، ندا ندا ، choobin ، tootak ، پیشولی ، Royaiy ، hedieh1984 ، *elay* ، *آوا* ، Barbie_uchulu ، آرینا1393 ، **عروس 94** ❀◕ ‿ ◕❀ ، farzan24 ، tala680067 ، nastaran_1345 ، Amene joon ، پیشو ، Naceem ، paniz77 ، hanah70 ، فلورانس ، anna3 ، hosseinam ، sambiral ، طاهره بانو ، مادر عروس ايشالا 1 ، kianaa ، آرام ram@ ، s@maneh ، khatoon62 ، سعیده موشی ، baran2247 ، parastooyeamin ، nazi68 ، sama081 ، shirin93 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، maryamhamta ، mahdieh1991 ، سحر*عروس تابستون* ، baran_oghyanos ، nooshi151 ، مانازرین ، susi ، zibagool ، goli goon ، Shirin Banoo ، مامان آرشام ، n.a.i.a ، moje ، mehranna ، *mary ، shabnamcat ، هنگامهه ، zozoli ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، goli_sh66 ، پرنسس آقام ، قاصدک .. ، makan13 ، ELAHE94 ، hengamehh ، **باران67**
۱۵-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-فروردين-۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ عصر توسط elli_ahmari.)
ارسال: #38
50 تومن فک کنم از نور
40 تومن از جلفا سرامیکیه رنگیاش 35 بود

13 مهر 93 بهترین روز زندگیم دوستت دارم عشقم
تراختور برای ما قهرمانه جام مال شماHeart
کاش اونقدر قدرت داشتم تا مشکلات همه نو عروسای اینجا رو حل کنم
خدایا خودت کمک هممون باش
 سپاس شده توسط HP_22 ، Love B ، feri feri ، nila1360 ، سالومه توپولی ، leilasamiee ، el_aazar ، آیشن ، somi_b ، somi arch ، شادی.خ ، من و نفسم ، الهام جوجو ، دَنیریس ، roshi72 ، ندا ندا ، choobin ، tootak ، * رها * ، پیشولی ، Royaiy ، sevdayi ، n8465 ، shuku behzad ، *آوا* ، Barbie_uchulu ، aisani ، آرینا1393 ، **عروس 94** ❀◕ ‿ ◕❀ ، farzan24 ، tala680067 ، nastaran_1345 ، Amene joon ، پیشو ، sepid banoo ، Naceem ، paniz77 ، فلورانس ، ta3 ، mahsafar ، gissu kamand ، L naz ، eli meli joon ، طاهره بانو ، مادر عروس ايشالا 1 ، sima 22 ، kianaa ، s@maneh ، khatoon62 ، سعیده موشی ، baran2247 ، parastooyeamin ، nazi68 ، sama081 ، shirin93 ، zeinab m.k ، marmariye hamedesh ، nooshi151 ، مانازرین ، susi ، zibagool ، goli goon ، Shirin Banoo ، n.a.i.a ، mehranna ، shabnamcat ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، توئیتی ، پرنسس آقام ، makan13 ، Tati Beauty ، ELAHE94 ، **باران67**
۱۵-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-فروردين-۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ عصر توسط سالومه توپولی.)
ارسال: #39
این باکسا به اضافه جاشمعی هارو با شمعاش از نازی اباد....بغله پیراشکی فروشی ۳۸ تومن خریدم
ملافه انداخدم مثلا دیوارهCool....ببخشید ملافه کثیفه

اینم دوتومن از نازی اباد ..مغازه دوتومنی ها و برادرانSleepy

لاحول و لا قوه الا بالله
انشاالله امسال سال جشنو شادی باشه بره همه
انشاالله منم به ارزوم برسم
الهی امینتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
 سپاس شده توسط feri feri ، nila1360 ، leilasamiee ، somi_b ، somi arch ، من و نفسم ، شادی.خ ، دَنیریس ، ندا ندا ، choobin ، tootak ، golnik ، پیشولی ، sevdayi ، shuku behzad ، *elay* ، *آوا* ، setareh69 ، aisani ، آرینا1393 ، **عروس 94** ❀◕ ‿ ◕❀ ، tala680067 ، nastaran_1345 ، Amene joon ، پیشو ، Naceem ، paniz77 ، hanah70 ، فلورانس ، roshi72 ، hosseinam ، gissu kamand ، فراسو ، طاهره بانو ، azirezi ، مادر عروس ايشالا 1 ، سانی قاصدک ، آرام ram@ ، s@maneh ، khatoon62 ، سعیده موشی ، baran2247 ، parastooyeamin ، nazi68 ، sama081 ، shirin93 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، zeinab m.k ، دختر بهاری ، مانازرین ، goli goon ، Shirin Banoo ، n.a.i.a ، mehranna ، مهتاب69 ، leila71 ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، kianaa ، maryam shahabzadeh ، آیتا ، پرنسس آقام ، bahar - shz ، Maritala ، **باران67**
۱۵-فروردين-۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #40
سلام بچه ها.من این اردو خوری گرفتم 34 تومن اومدم چند تا مغازه اونور تر میداد 30 تومن.از میدان نامجو.New3 من مبخوام از کاسه های قلبیش جدا جدا استفاده کنم واسه ماست و شکلات
اینم 3 تاش 5 تومن.خیلی جنسش خوبه مامانم داره واقعا راضیه روش زده ikea.

خدا جونم شکرت
 سپاس شده توسط nastaran_1345 ، Amene joon ، پیشو ، سالومه توپولی ، HP_22 ، Naceem ، paniz77 ، hanah70 ، فلورانس ، aroose91 ، hosseinam ، tala680067 ، golnik ، choobin ، من و نفسم ، ta3 ، shuku behzad ، L naz ، aisani ، eli meli joon ، طاهره بانو ، tootak ، مادر عروس ايشالا 1 ، maryamhamta ، sima 22 ، kianaa ، سانی قاصدک ، s@maneh ، nila1360 ، khatoon62 ، شادی.خ ، سعیده موشی ، baran2247 ، somi_b ، eli.me ، zibaye ziba ، nazi68 ، sama081 ، feri feri ، Barbie_uchulu ، shirin93 ، Royaiy ، سحر*عروس تابستون* ، zeinab m.k ، آرینا1393 ، somi arch ، sevdayi ، مانازرین ، susi ، leilasamiee ، goli goon ، Shirin Banoo ، hannanehhh ، n.a.i.a ، mehranna ، دَنیریس ، مهتاب69 ، shabnamcat ، هنگامهه ، maryam shahabzadeh ، Hanie Mehdi
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام