• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۱۳-فروردين-۱۳۹۴, ۱۰:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-فروردين-۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ عصر توسط toranj banoo.)
ارسال: #21
RE: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست
سلام بعد مدتها
رسیدم به تیکه های بزرگ جهاز
فرشم که مرددم در موردشConfused چطوره؟
قالی سلیمان 6 متری 1.720 2 تخته خریدم
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

برای سلامتی مادرم دعا کنید با یه صلوات. حالش خوب نیست......
تاریخ عروسی: 94/3/24
آتلیه : ژیک (فوق العاده خوب)
تالار : هتل گسترش(خوب)
آرایشگاه: فریما/فرناز (خیلی عالی)
مزون : مژان (لباسم همونی شد که میخوام)
گل: جردن (خوب)
 سپاس شده توسط Naceem ، sevdayi ، شادی.خ ، samsoon ، nastaran_1345 ، re.ha ، سیندخت ، feri feri ، سانی قاصدک ، پیشولی ، Barbie_uchulu ، choobin ، lovestar ، hosseinam ، سعیده موشی ، ida ، من و نفسم ، *آوا* ، farzan24 ، *mahshid* ، nooshi151 ، مژگان69 ، paniz77 ، somi arch ، shadlii ، baran_oghyanos ، niloofar123 ، توپراک ، طاهره بانو ، nazi68 ، s@maneh ، mehr65 ، tootak ، nila1360 ، eliiii6323 ، فلورانس ، sima 22 ، fery73 ، *elay* ، aisani ، baran2247 ، leilasamiee ، Liliaa ، دَنیریس ، فرشته ی نجات ، shima_normal ، آرینا1393 ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، kianaa ، sama081 ، leila2020 ، susi ، Rezvaneh ، Shirin Banoo ، n.a.i.a ، mehranna ، satinik ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، samae ، مامان ياسي ، ندا10020 ، zm.afsane ، sima avini ، zozoli ، mina s rad ، پرنسس آقام ، gogosh ، dokhtar gole babayi ، قاصدک .. ، مرضیه خانم ، *z.a.h.r.a* ، zibamehr1377 ، ELAHE94 ، **باران67**
۱۳-فروردين-۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-فروردين-۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ عصر توسط بانوی شهریوری.)
ارسال: #22
اولین پستم تو این تاپیکSmile
همیشه خریدهای خوشگل شما رو نگاه می کردم و دلم می خواست منم زودتر خریدامو شروع کنم و عکس بذارمHehe!
چند وقته خرید جهیزیه ی خوشگلمو شروع کردمLub
اینا خرید پریروزه
سطل دستشویی و توالت شور یونیک، 58 تومن از شوش (عکسامو از چه قسمتی هم شروع کردم3 (12))

سطل زباله ی آشپزخانه ی یونیک (20 لیتری)، 105 تومن از شوش

سطل برنج یونیک، 105 تومن از شوش

منم یه تازه عروس بودم ولی جدا شدمUndecided
خدایا همه ی ظالم ها رو به خودت می سپرم و ایمان دارم که به زودی تو همین دنیا جلوی چشم خودم انتقام دل شکسته ی منو ازشون می گیری.....
 سپاس شده توسط roshi72 ، پیشولی ، مبیناز ، sevdayi ، reiha ، Naceem ، شادی.خ ، samsoon ، nastaran_1345 ، mahsafar ، nasemma ، سیندخت ، feri feri ، سانی قاصدک ، shirinshirinA ، shirin93 ، Barbie_uchulu ، fatima66 ، choobin ، zeinab m.k ، lovestar ، فهیمه8569 ، سعیده موشی ، hanah70 ، ida ، kameliya ، من و نفسم ، *آوا* ، hosseinam ، *mahshid* ، golnik ، nooshi151 ، paniz77 ، somi arch ، shadlii ، baran_oghyanos ، طاهره بانو ، nazi68 ، s@maneh ، tootak ، nila1360 ، فلورانس ، HP_22 ، L naz ، aisani ، baran2247 ، leilasamiee ، دَنیریس ، آرینا1393 ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، sama081 ، + Negar ، susi ، Rezvaneh ، goli goon ، Shirin Banoo ، n.a.i.a ، mehranna ، آدلی ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، sima avini ، gogosh ، قاصدک .. ، sara.mzh ، zibamehr1377 ، makan13 ، Tati Beauty ، سايان ، **باران67**
۱۳-فروردين-۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ صبح توسط toranj banoo.)
ارسال: #23
رنده چهار طرفه korkmaz 48000 تربیت تبریز
سینی پایه دار تک استیل 115

سپاس شده توسط roshi72 ، Naceem ، بانوی شهریوری ، شادی.خ ، samsoon ، maryamgol ، eli meli joon ، nastaran_1345 ، re.ha ، mahsafar ، nasemma ، سیندخت ، feri feri ، سانی قاصدک ، پیشولی ، صبرا ، shirin93 ، Barbie_uchulu ، choobin ، zeinab m.k ، hosseinam ، فهیمه8569 ، سعیده موشی ، hanah70 ، ida ، من و نفسم ، *آوا* ، *mahshid* ، ta3 ، golnik ، nooshi151 ، paniz77 ، somi arch ، hannanehhh ، baran_oghyanos ، مهلقا66 ، طاهره بانو ، nazi68 ، s@maneh ، tootak ، nila1360 ، فلورانس ، sima 22 ، *elay* ، aisani ، baran2247 ، leilasamiee ، sevdayi ، دَنیریس ، آرینا1393 ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، kianaa ، sama081 ، susi ، goli goon ، Shirin Banoo ، n.a.i.a ، awin ، mehranna ، satinik ، بانوی آریایی ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، س.م ، zm.afsane ، sima avini ، قاصدک .. ، zibamehr1377 ، ELAHE94 ، **باران67**
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۳-فروردين-۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ عصر
ارسال: #24
این ظرفا رو از دستفروش نزدیک پاساژ نور تو شوش خریدمBig Grin
البته بعدش دودل شدم که آیا قشنگن یا نه؟!Huh
ظرف میوه 35 تومن

کشکول 38 تومن

شکلات خوری 40 تومن

ما دیدیم همه ریختن و دارن از این دستفروشا خرید می کنن. یهو ما هم جوگیر شدیم و خرید کردیم3 (12)
حالا به نظرتون خوشگلن آیا؟؟Undecided

خدایا همه ی ظالم ها رو به خودت می سپرم و ایمان دارم که به زودی تو همین دنیا جلوی چشم خودم انتقام دل شکسته ی منو ازشون می گیری.....
 سپاس شده توسط nastaran_1345 ، چیکا ، سیندخت ، feri feri ، سانی قاصدک ، پیشولی ، Barbie_uchulu ، choobin ، zeinab m.k ، Asal AP ، فهیمه8569 ، سعیده موشی ، زیبای بی همتا ، hanah70 ، ida ، جمره ، من و نفسم ، *آوا* ، farzan24 ، hosseinam ، سحر علی ، *mahshid* ، samiii ، gole_yakh ، ta3 ، nooshi151 ، لیلی ممل ، somi arch ، Royaiy ، shadlii ، setareh69 ، baran_oghyanos ، niloofar123 ، mahya .kh ، L naz ، مهلقا66 ، mona*m ، طاهره بانو ، s@maneh ، nazi68 ، tootak ، nila1360 ، mahla ، *elay* ، محی ، aisani ، baran2247 ، sevdayi ، افسانه ع ، دَنیریس ، فرشته ی نجات ، آرینا1393 ، tala680067 ، paniz77 ، فراسو ، مادر عروس ايشالا 1 ، khatoon62 ، sama081 ، + Negar ، خانم مهربون 1367 ، susi ، goli goon ، n.a.i.a ، mehranna ، مهتاب69 ، غزال غزال ، hello.stranger66 ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، kianaa ، maryam shahabzadeh ، لیلای مجنون ، sima avini ، ** قاصدک ** ، قاصدک .. ، zibamehr1377 ، Maritala ، ELAHE94 ، **باران67**
۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-فروردين-۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ صبح توسط بانوی شهریوری.)
ارسال: #25
اینا خریداییه که در سفر نوروزیم از شهرهای مختلف خریدم
این رومیزی های ترمه ی نازم رو که 4 تیکه است از بازار وکیل شیراز خریدم. 135 تومن می گفت که 115 دادم.

این ظرف میناکاری نااااازم رو از میدون امام اصفهان خریدم 250 تومن. عااااشقشممممLub برای روی میز مبلم خریدمHehe!

اینم یه عکس دسته جمعیBig Grin
گردسوز عزیزمو همسرم از حافظیه ی شیراز برام خرید 12 تومن (خیلی گردسوز دوست داشتم. تا اینو تو حافظیه دیدم دویدم سمتشTongue)
زعفرون ساب هم از بازار مسگرهای کرمان خریدم 12 تومن (از هر شهری که رفتیم یه چیزی برای جهازم خریدمBig Grin)

سپاس شده توسط سیندخت ، feri feri ، سانی قاصدک ، shirinshirinA ، پیشولی ، are_yas ، maryam 71 ، shirin93 ، Barbie_uchulu ، choobin ، zeinab m.k ، lovestar ، بهار خانوم ، *FaRzAnEh* ، samsoon ، Asal AP ، Naceem ، سعیده موشی ، nastaran_1345 ، hanah70 ، ida ، hani moon ، kameliya ، من و نفسم ، *آوا* ، farzan24 ، hosseinam ، *mahshid* ، mahsafar ، somi_b ، samiii ، ta3 ، گل جقه ، nooshi151 ، golnik ، paniz77 ، somi arch ، shadlii ، setareh69 ، baran_oghyanos ، mahya .kh ، RAHAE ، L naz ، سحر*عروس تابستون* ، توپراک ، طاهره بانو ، hedieh1984 ، s@maneh ، nazi68 ، tootak ، شهردخت ، nila1360 ، zibagool ، HP_22 ، پریماه گل عشق ، بن هور ، aisani ، baran2247 ، sepid banoo ، leilasamiee ، sevdayi ، افسانه ع ، شادی.خ ، دَنیریس ، فرشته ی نجات ، آرینا1393 ، tala680067 ، Narciso ، فراسو ، مادر عروس ايشالا 1 ، آرام ram@ ، sama081 ، MEMOOOL ، mahdieh1991 ، + Negar ، خانم مهربون 1367 ، susi ، goli goon ، Shirin Banoo ، n.a.i.a ، moje ، awin ، mehranna ، satinik ، مهتاب69 ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، kianaa ، maryam shahabzadeh ، simin.62 ، ندا10020 ، goli_sh66 ، قاصدک .. ، zibamehr1377 ، Tati Beauty ، ELAHE94 ، najmehbu ، arna
۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-فروردين-۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ عصر توسط hani moon.)
ارسال: #26
سلام دوستان پساپس عیدتون مبارک Lub

تاپیک نوهم مبارک Lub
این خریدای من از تهران که واقعا قیمتها با شهر ما فرق چشمگیری داشت به خاطر کمبود جا نشد دیگه چیزی بخرم SadHuhSadولی واقعا خوش بحال تهرانی ها
چایسازم که 295 تومن از نمایندگی فلر تیراژه میخواستم زرشکی بگیرم که آقای گفت سفید بگیر منم گوش دادم خیلی دوسش دارم Angelشرمنده نشد از کارتن در بیارم
اینم ساندویچ سازم 140 تومن بازم از نمایندگی فلر
اینارم خودش اشنتیون داد Hehe!Hehe!

عروس علیم شدمAngel
89/9/29آشنایی
93/7/18خواستگاری
93/7/21بله برون
93/10/11عقد
94/3/12عروسی
منو علیم عاشق همیم ما خوش بخت ترینم
دستبند برلیانم گم شده دعا کنید پیدا شه
 سپاس شده توسط samsoon ، Barbie_uchulu ، eli meli joon ، choobin ، سعیده موشی ، nastaran_1345 ، hanah70 ، ida ، من و نفسم ، *آوا* ، عشق احسان ، farzan24 ، hosseinam ، *mahshid* ، mahsafar ، somi_b ، samiii ، ta3 ، nooshi151 ، golnik ، paniz77 ، neda khanom ، fatemeh1990 ، somi arch ، shadlii ، baran_oghyanos ، mahya .kh ، RAHAE ، L naz ، سحر*عروس تابستون* ، سیندخت ، توپراک ، طاهره بانو ، سانی قاصدک ، s@maneh ، tootak ، nila1360 ، فلورانس ، HP_22 ، aisani ، baran2247 ، leilasamiee ، sevdayi ، zeinab m.k ، feri feri ، شادی.خ ، دَنیریس ، عکاسباشی ، آرینا1393 ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، kianaa ، khatoon62 ، sama081 ، پسته خندون ، خانم مهربون 1367 ، susi ، goli goon ، Shirin Banoo ، n.a.i.a ، mehranna ، satinik ، غزال غزال ، بانوی آریایی ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، goli_sh66 ، قاصدک .. ، sara.mzh ، zibamehr1377 ، arna
۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-فروردين-۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ صبح توسط Banoo shadi.)
ارسال: #27
اینم کره خوری خوشمل جینگیلم،مال من اون صورتی اس،عکس رو کارتونشو گذاشتم که مدلهای دیگه اشو ببینید32تومن از شهرستان
http://nowaroosupload.ir/uploads/14280515121.jpg

حرفي ندارم ١مدتهExclamation
 سپاس شده توسط choobin ، سعیده موشی ، nastaran_1345 ، hanah70 ، ida ، sara queen ، *آوا* ، کیانا خانوم ، farzan24 ، hosseinam ، parsa barbie ، ta3 ، mahsa 92 ، Barbie_uchulu ، somi arch ، setareh69 ، niloofar123 ، سحر*عروس تابستون* ، طاهره بانو ، s@maneh ، nazi68 ، nila1360 ، zibagool ، aisani ، zeinab m.k ، feri feri ، شادی.خ ، دَنیریس ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، sama081 ، susi ، mehranna ، shabnamcat ، maryam shahabzadeh
۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #28

سلااام
اینم یه سرى خریداى من از اهواز
کمد رو 240 تومن میگفتن 215 گرفتم
پارچ هم 35 تومن
از بازار مرو

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
 سپاس شده توسط toranj banoo ، Banoo shadi ، hani moon ، *آوا* ، eli meli joon ، eli.me ، hosseinam ، شقایق66 ، parsa barbie ، *mahshid* ، mahsafar ، somi_b ، samiii ، nastaran_1345 ، Elmira.67.♥ ، *FaRzAnEh* ، ta3 ، nooshi151 ، golnik ، من و نفسم ، ida ، paniz77 ، عروس شیرازی ، سعیده موشی ، roshi72 ، Barbie_uchulu ، لیلی ممل ، somi arch ، hannanehhh ، ELAHE*SHARGHI ، setareh69 ، baran_oghyanos ، mahya .kh ، L naz ، سحر*عروس تابستون* ، hanah70 ، توپراک ، mona*m ، hedieh1984 ، طاهره بانو ، سانی قاصدک ، s@maneh ، nazi68 ، eliiii6323 ، tootak ، nila1360 ، sima 22 ، فلورانس ، zibagool ، shirin93 ، isarah ، بن هور ، aisani ، baran2247 ، leilasamiee ، س.م ، sevdayi ، zeinab m.k ، feri feri ، آذین ، شادی.خ ، دَنیریس ، choobin ، عکاسباشی ، پیشولی ، آرینا1393 ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، kianaa ، khatoon62 ، sama081 ، پسته خندون ، خانم لورا ، golgoli jaan ، + Negar ، خانم مهربون 1367 ، marmariye hamedesh ، HP_22 ، susi ، ZoOZoO goli ، goli goon ، Banooye bahar ، Shirin Banoo ، demiii ، n.a.i.a ، mehranna ، satinik ، مهتاب69 ، بانوی آریایی ، دختر مرداد ، فاطمه 70 ، shabnamcat ، Amene joon ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، zibaye ziba ، sarasarpas ، minoo aroos ، zozoli ، gogosh ، قاصدک .. ، zibamehr1377
۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #29
سبد آبی رو برای رخت چرک گرفتم 8000
سینی دم دست 9600 هایپر پلاسکو صادقیان

سپاس شده توسط *آوا* ، Love B ، eli meli joon ، A Y L I N ، hosseinam ، شقایق66 ، samiii ، nastaran_1345 ، nooshi151 ، golnik ، من و نفسم ، ida ، سعیده موشی ، paniz77 ، Barbie_uchulu ، somi arch ، khatereh67 ، baran_oghyanos ، سحر*عروس تابستون* ، hanah70 ، طاهره بانو ، سانی قاصدک ، s@maneh ، nazi68 ، tootak ، nila1360 ، فلورانس ، shirin93 ، aisani ، leilasamiee ، zeinab m.k ، feri feri ، شادی.خ ، دَنیریس ، choobin ، پیشولی ، آرینا1393 ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، maryamhamta ، khatoon62 ، sama081 ، خانم مهربون 1367 ، susi ، n.a.i.a ، mehranna ، بانوی آریایی ، shabnamcat ، kianaa ، maryam shahabzadeh ، قاصدک .. ، zibamehr1377
۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #30
سلام سلام سال نو همگی مبارک.تاپیک نو مبارکNew1
چقد دلم برای اینجا تنگ شده بود
قوطی های فلزی واسه چای و قند وشکر گرفتم.New2دونه ای 12/000 از گالری گیفت خیابان باغ زهرا
ساعت رومیزی خوشگلم :heart:29/000 از گالری گیفت خیابان باغ زهرا
دستکش سلیکونی دونه ای 5/000
آسیاب دستی واسه مغز گردو و پسته خریدم 6/000
جا ادویه ای پستونکی واسه زعفرون گرفتم 6/000
از شیک نو خیابان پل پوردرویش
سطل آشغال باد بزنی که به در کابینت وصل میشه و واسه زباله های کوچیک خیلی مناسبه 11/0003 (12)
از شیک نو خیابان پل پور درویش
تا خریدای بعدی بای بایNew1New1

بله برون و نامزدی و محرمیت 93/3/12
عقد 94/5/4 آرایشگاه مهتاب.آتلیه 20
تاریخ عروسی 10 فروردین 95
جهیزیه 95% خونه 95% آرایشگاه ؟ آتلیه ؟
 سپاس شده توسط farzan24 ، ماهتــــــــاب ، hosseinam ، شقایق66 ، samsoon ، لی لی 68 ، سحر علی ، are_yas ، *mahshid* ، mahsafar ، somi_b ، samiii ، nastaran_1345 ، سانی قاصدک ، ta3 ، زندگیم ایمان ، nooshi151 ، golnik ، sh69 ، من و نفسم ، hani moon ، eli meli joon ، ida ، سعیده موشی ، paniz77 ، roshi72 ، Barbie_uchulu ، somi arch ، سالومه توپولی ، shadlii ، baran_oghyanos ، mahya .kh ، hanah70 ، طاهره بانو ، s@maneh ، nazi68 ، tootak ، nila1360 ، sima 22 ، فلورانس ، zibagool ، shirin93 ، maryam maman mani ، L naz ، aannaa ، isarah ، بن هور ، aisani ، masterpiece ، baran2247 ، eli.me ، leilasamiee ، sevdayi ، zeinab m.k ، feri feri ، آذین ، شادی.خ ، دَنیریس ، choobin ، فرشته ی نجات ، عکاسباشی ، پیشولی ، *آوا* ، tala680067 ، maryam 71 ، مادر عروس ايشالا 1 ، kianaa ، masi94 ، khatoon62 ، sama081 ، پسته خندون ، سحر*عروس تابستون* ، خانم مهربون 1367 ، marmariye hamedesh ، susi ، goli goon ، Shirin Banoo ، demiii ، mehranna ، satinik ، **mahsa** ، مهتاب69 ، فاطمه 70 ، shabnamcat ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، zozoli ، قاصدک .. ، Naz elmas ، zibamehr1377 ، Hanie Mehdi ، najmehbu
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام