• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۱۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ عصر توسط sanaz.snc.)
ارسال: #2871
RE: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست
این خریدم واقعععععن بهم روحیه داد New2کاسه چوبی تو 3 سایز از گوهرشاد 135تومن
خیلی نازنHeart
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

آشنایی : 92.2.7
خواستگاری : 94.1.8
تاریخ عقد : 94.1.10
عروسی :  95.6.31 Heart
نمایندگی فروش آنلاین بلیط پروازهای چارتری با قیمت مناسب www.homa-charter.com
 سپاس شده توسط somi arch ، مسیحا ، شاه پریا ، purple diamond ، زیبای خیلی خفته ، *عروس برفی* ، atousa1366 ، مانازرین ، پرنسس.م ، termeh tala ، zherbera ، mahdis71 ، Elmira.67.♥ ، نیلوفر24 ، navda93 ، feri feri ، honeya ، lili*malos ، barun ، kalbim . ، من و نفسم ، mah pari joon ، sevil1991 ، سعیده موشی ، ماه شب 14 ، airis ، marmariye hamedesh ، golnik ، neda khanom ، lovestar ، Samaneh_R ، arezoo1984 ، الهام64 ، nila1360 ، marii68 ، مادر عروس ايشالا 1 ، فلیسیتی ، hadis sh ، shabikhanoom ، heven ، توپراک ، mina91 ، nargol 69 ، ماه و تک ستاره ، nasriin ask ، فلورانس ، tootak ، nora12 ، choobin ، سیندخت ، **باران67** ، hanah70 ، فاطمه 70 ، Sohata ، hengamehh ، ida ، sigol ، smh ، shabnamcat ، leilalibra1992 ، NISA ، nasibe_603 ، eli meli joon
۱۳-بهمن-۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #2872
سلام به همگی خریدای خوشگلتون مبارک.چقدر اینجا خلوت شدهSadSadحدود یه ماه نبودم 20صفحه جلو نرفته قدیم یه روز نبودی کلی عقب میموندیHuhگشتم خریدای قرمزمو باهم بزارمBig Grinپاسماوری لایف اسمایل 110تومن خانه رویایی کرمان.
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" />
چاقوهای بسیار تیزم.100تومن از درگهان پاساژ دودلفین سمت راست مغازه اول
شمع دونه ای 2تومن.کرمان پاساژ اباصالح المهدی گالری صدف

به لطف خدای مهربون تاریخ عقدم به زودی مشخص میشه
عقد محضری:96.1.10
عروسی انشاالله:96.5.22
 سپاس شده توسط ماهور ملک ، Ghazaljoon ، جودی 69 ، سعیده موشی ، heven ، purple diamond ، بهار خانوم ، farzan24 ، somi arch ، navda93 ، نازنین 1369 ، *عروس برفی* ، mah pari joon ، mahdis71 ، airis ، fartab1990 ، mina91 ، marmariye hamedesh ، ماه شب 14 ، مامان گل دخترا ، فلورانس ، مادر عروس ايشالا 1 ، tootak ، الهام64 ، آذی ، nila1360 ، آرزو بانو ، masome jon ، admin2 ، من و نفسم ، shirin93 ، choobin ، سیندخت ، hanah70 ، hengamehh ، ida ، zibagool ، لیلا طلا ، شنل قرمزی 70 ، shabnamcat ، maria_giant ، nasibe_603 ، goli_sh66
۱۳-بهمن-۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-بهمن-۱۳۹۴ ۰۷:۰۱ عصر توسط fartab1990.)
ارسال: #2873
سلام
من خیلی دنبال فنجان ساده و شیک بودم
که بالاخره اینا رو خریدم
البته لبه طلاییش هم بود. فنجونا دستی 60 قندونش هم دونه ای 45
که من 3 دست گرفتم با دوتا قندونش

اینارو هم الکی خوشم اومد یه دست گرفتم 25 تومن

همشون از مجتمع ستاره یزد

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند
چون من که آفریده ام از عشق
جهانی برای تو
 سپاس شده توسط رهـــــا ، Reyhaneh70 ، farzan24 ، mina91 ، mah pari joon ، somi arch ، حنا67 ، mahnazz ، *عروس برفی* ، kalbim . ، nargol 69 ، purelove ، mahdis71 ، جودی 69 ، سعیده موشی ، نازنین 1369 ، ماه شب 14 ، مامان گل دخترا ، فلورانس ، airis ، همیشه بهار1394 ، navda93 ، مادر عروس ايشالا 1 ، ساناز ناناز ، sh96 ، tootak ، الهام64 ، آذی ، گلچهره ، Ghazaljoon ، nila1360 ، admin2 ، 2015 ، heven ، zozoli ، zibagool ، من و نفسم ، shirin93 ، فلیسیتی ، solmaz68 ، lili*malos ، پرنسس.م ، choobin ، maral=maryam+ali ، sahar ali ، mahak2 ، paeez1367 ، *mehrnaz* ، سیندخت ، Royaiy ، الهه بانو ، **باران67** ، niyaz69 ، hanah70 ، توئیتی ، فاطمه 70 ، hengamehh ، yarauf ، ida ، aida.h ، shabnamcat ، *...sami...* ، اهو طلایی ، goli_sh66
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۳-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #2874
سلام
اینم خرید جدید من
گل و گلدان 27 ت
9 شاخه گل
هر سه شاخه 5 ت.
از تنکابن

عروسى:1394/03/21
یک عروس خوشکل شدمAngel
عالی بود.خیلی زود برام گذشت
اگه دوست جونی تمایل داری انتخابهای من رو ببینی به ارسال هام سر بزن.
عکس همشون رو گذاشتم.
تشکر شما باعث ذوق کردن من می شه پس ازم دریغ نکن
 سپاس شده توسط mahdis71 ، جودی 69 ، سعیده موشی ، s@m@neh ، bahar - shz ، فلورانس ، airis ، navda93 ، مادر عروس ايشالا 1 ، tootak ، fartab1990 ، somi arch ، ثمین۲۲ ، nila1360 ، admin2 ، heven ، mah pari joon ، شمیم حب ، من و نفسم ، NA77771368 ، solmaz68 ، پرنسس.م ، choobin ، sahar ali ، سیندخت ، Royaiy ، **باران67** ، hanah70 ، hengamehh ، ida ، shabnamcat ، maria_giant ، nasibe_603 ، Saharmaleki ، ♥باران♥ ، Maryam290
۱۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۸:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ صبح توسط سمی شون.)
ارسال: #2875
Photo RE: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" /> سینیامو از بازار خریدم جنسش برنجه جفتش گفت 170 فک کنم
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" /> جاقاشقیمو خیلی دوس دارم 46 تومن
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" /> سطل و جا دستمال کاغذیم 55تومن

fartab1990 شما یزدی هستین؟

خداوند هیچ قفلی را بدون کلیدش خلق نمی کند
و هیچگاه مشکلات را بدون راه حلشان سر راهتان قرار
نمی دهد
به او اعتماد کنید.
 سپاس شده توسط navda93 ، جودی 69 ، tootak ، lovestar ، fartab1990 ، الهام64 ، somi arch ، آذی ، ماه و تک ستاره ، airis ، گلچهره ، nila1360 ، admin2 ، heven ، سعیده موشی ، نیلوفر24 ، نازنین 1369 ، zozoli ، mahdis71 ، zibagool ، جوجه خوشگله ، dokhtar amoli ، mah pari joon ، من و نفسم ، NA77771368 ، solmaz68 ، lili*malos ، choobin ، sahar ali ، سیندخت ، **باران67** ، hanah70 ، فاطمه 70 ، hengamehh ، سوگندشیطون بلا ، ida ، عاشق همسرم ، shabnamcat ، *...sami...* ، marmari68 ، nasibe_603 ، Maryam290
۱۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ صبح توسط fartab1990.)
ارسال: #2876
سلام
اینم آخرین خریدهای من

ست عسل خوری، کره خوری، جا قاشقی و جا خلالی 45 تومن

لیوان دستی 60 تومن و نیم لیوان دستی 30 که من سه دست لیوان و دو دست نیم لیوان خریدم

این تابه رو هم کادو گرفتم ولی حدود قیمتش 60 اینا هست
همه خریدا از مجتمع ستاره یزد

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند
چون من که آفریده ام از عشق
جهانی برای تو
 سپاس شده توسط الهام64 ، navda93 ، somi arch ، آذی ، ماه و تک ستاره ، airis ، nila1360 ، admin2 ، مامان گل دخترا ، سعیده موشی ، heven ، mahdis71 ، marmariye hamedesh ، zibagool ، جوجه خوشگله ، جودی 69 ، mah pari joon ، من و نفسم ، NA77771368 ، solmaz68 ، lili*malos ، choobin ، sahar ali ، paeez1367 ، سیندخت ، **باران67** ، niyaz69 ، hanah70 ، hengamehh ، الی جوجو ، ida ، shabnamcat ، *...sami...* ، maria_giant ، nasibe_603 ، Maryam290
۱۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #2877
ی سری از خریدای من از بازار و شوش
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" /> قابلمه خوشکلم داخلش نارنجی از بیرونم مشکی 19 پارچه 700 سایز قابلمه بزرگش 32
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" /> فلاسک چای خوشکلم 45 تومن
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" /> تلیپ 24 نفره 450 تومن

خداوند هیچ قفلی را بدون کلیدش خلق نمی کند
و هیچگاه مشکلات را بدون راه حلشان سر راهتان قرار
نمی دهد
به او اعتماد کنید.
 سپاس شده توسط fartab1990 ، baft ، آذی ، ماه و تک ستاره ، airis ، nila1360 ، نسیم عشق ، Reyhaneh70 ، admin2 ، 2015 ، سعیده موشی ، *عروس برفی* ، heven ، zozoli ، mahdis71 ، marmariye hamedesh ، Ghazaljoon ، zibagool ، جوجه خوشگله ، mah pari joon ، من و نفسم ، NA77771368 ، نیلوفر24 ، solmaz68 ، lili*malos ، choobin ، sahar ali ، paeez1367 ، سیندخت ، troshan72 ، **باران67** ، hanah70 ، hengamehh ، bahmani08 ، ida ، عاشق همسرم ، shabnamcat ، nasibe_603 ، Maryam290 ، goli_sh66
۱۴-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #2878
تاپیک جدید

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%DA...%AA--12922

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

سپاس شده توسط mah pari joon ، NA77771368 ، troshan72 ، mona*m ، hanah70 ، نثار ، Maryam_pedram ، Maryam290
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام