• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۹-فروردين-۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #11
RE: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست
این چراغ گردسوزم مامانم واسه خودشون خرید از اصفهان میدان امام سرای قیصریه ۹۰ تومن
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

عروسی ۹۴.۶.۱۲
تالار:دانیال
ارایشگاه:عروسی فریما (پاتختی فرناز)
اتلیه:هفت
 سپاس شده توسط پیشولی ، آرینا1393 ، feri feri ، somi arch ، shirin93 ، nastaran_1345 ، سحر*عروس تابستون* ، فاطمه 70 ، mahdis71 ، tala680067 ، golnik ، سیندخت ، choobin ، سعیده موشی ، hanah70 ، Barbie_uchulu ، سانی قاصدک ، goli goon ، nazi68 ، فرشته ی نجات ، shadab joooni ، nooshi151 ، s@maneh ، aisani ، nargessss ، جمره ، *ترنم* ، *آوا* ، مادر عروس ايشالا 1 ، sevdayi ، L naz ، maryamgol ، paniz77 ، شادی.خ ، دَنیریس ، فلورانس ، mehranna ، نگارا ، zeinab m.k ، من و نفسم ، samiii ، طاهره بانو ، tootak ، nila1360 ، sima 22 ، baran2247 ، sama081 ، susi ، bitajoon ، shabnamcat ، maryam shahabzadeh ، نجوا26 ، آیتا ، sima avini ، mina s rad
۱۰-فروردين-۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #12
سلام دوستای گلم
من عضو جدید نیستم اما بخاطر آلزایمر زیاد مجبور به ساخت یه اکانت دیگه شدم
من عروس دو سال پیش هستم اما دارم برا خونه خودمون که اگه خدا بخواد زودتر بریم خرید میکنم .... چون قیمتها به نظرم مناسب اومد گفتم اینجا عنوان کنم شاید به درد یکی خورد
.
قاب ایکیا دونه ای 9 تومن ... جاشمعی سطلی 16 تومن ... بشقاب توری ایکیا 22 تومن.... گلدون ایکیا 6 تومن .... جا دستمال سفره 22 تومن ... لیوان کودک 11 تومن
.
.
کاسه های مخلوط دو سایز کوچیک و بزرگ با هم 27 تومن .... پارچ مدرج 10 تومن .... و پارچ آبیاری 9 تومن .... همه خریدام از پیج اینستاگرام ikeatehrani که فقط 8 تومن پول پست هم دادم .... مدیرانشون بسیار خوش برخورد و صبور بودن که جا داره همینجا ازشون تشکر کنم
.
 سپاس شده توسط shadab joooni ، nazi68 ، eliiii6323 ، ملکه93 ، eli.me ، مژگان69 ، سحر*عروس تابستون* ، zabet ، سمانه ابراهیم زاده ، بانوی آریایی ، لیلی ممل ، پیشولی ، somi arch ، شایسته 2258 ، goli goon ، عکاسباشی ، ida ، marmariye hamedesh ، nastaran_1345 ، دَنیریس ، mahsafar ، eli meli joon ، parsa barbie ، Elmira.67.♥ ، feri feri ، choobin ، erica ، roshi72 ، sazizi ، setareh69 ، hanah70 ، سوریاس ، sevdayi ، *mahshid* ، سانی قاصدک ، s@maneh ، wish ، shirin93 ، Asal AP ، samsoon ، ماهتــــــــاب ، aisani ، mona*m ، sepid banoo ، sh69 ، جمره ، Riraa ، *ترنم* ، سیندخت ، isarah ، *آوا* ، مادر عروس ايشالا 1 ، maryam 71 ، hani moon ، مبیناز ، L naz ، maryamgol ، aannaa ، paniz77 ، شادی.خ ، فلورانس ، mehranna ، فافا و سامي ، nasemma ، parastooyeamin ، zeinab m.k ، سعیده موشی ، kameliya ، من و نفسم ، سحر علی ، samiii ، ta3 ، توپراک ، طاهره بانو ، tootak ، nila1360 ، HP_22 ، Shirin Banoo ، leilasamiee ، baran2247 ، س.م ، zibaye ziba ، sama081 ، ahanroba ، susi ، satinik ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، kianaa ، maryam shahabzadeh ، ندای آسمانی ، mojgan.A ، bily ، ندا10020 ، minoo aroos ، Sind0kht ، shk ، zozoli ، mina s rad ، رویا منوچهری ، gogosh ، *z.a.h.r.a* ، قاصدک .. ، sara.mzh ، Naz elmas ، عشق علی داوری ، Hanie Mehdi ، Tati Beauty ، ELAHE94
۱۱-فروردين-۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #13
سلام عزیزان.سال نوتون مبارک .ایشالاه شال خوبی داشته باشین.تاپیک جدیدم مبارکNew1
این سس خوریه که من عاشقش شدم و دوستم واسم عیدی اورده شرمنده نه ادرس دارم نه قیمت ولی فکر کنم بیشتز از 15 20 تومن نباشه

خدا جونم شکرت
 سپاس شده توسط mashaza ، nazi68 ، nastaran_1345 ، shirin93 ، لیلی ممل ، aisani ، فراسو ، samsoon ، ماهتــــــــاب ، سانی قاصدک ، golnik ، ida ، Barbie_uchulu ، banooomina ، Royaiy ، جمره ، khatereh67 ، سیندخت ، roshi72 ، سحر*عروس تابستون* ، isarah ، somi arch ، *آوا* ، مادر عروس ايشالا 1 ، sevdayi ، eli meli joon ، mahsafar ، L naz ، nooshi151 ، mahdieh64 ، maryamgol ، marmariye hamedesh ، feri feri ، paniz77 ، شادی.خ ، دَنیریس ، فلورانس ، فاطمه 70 ، ملکه93 ، mehranna ، choobin ، zeinab m.k ، سعیده موشی ، من و نفسم ، سحر علی ، samiii ، ta3 ، طاهره بانو ، tootak ، nila1360 ، HP_22 ، sima 22 ، Shirin Banoo ، leilasamiee ، baran2247 ، zibaye ziba ، sama081 ، susi ، shabnamcat ، maryam shahabzadeh ، *z.a.h.r.a*
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۱-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #14
سلام سلاااااااااام
سال نو مبارک عروس خانومها Heart
امیدوارم سالی پر از خوشی و موفقیت و سلامتی داشته باشید New1

اتوی فیلییپس مدل 4780 از دیجی کالا Angel
پیشنهاد ویژه بود صد تومن تخفیف داشت شد 345
ارسال رایگان بسته بندی و خدمات فروش بسیار عالی Lub
دو روزه هم رسید دستم Sleepy

27 بهمن ماه 1393 شد بهترین روز زندگی من
سُبحانَ اللّه وَ ألحَمدُ للّه وَ لا اِلهَ اِلّا اللّهُ وَ اللّهُ أکبَر
 سپاس شده توسط aisani ، n.a.i.a ، ida ، Royaiy ، ماهتــــــــاب ، جمره ، Riraa ، khatereh67 ، *ترنم* ، سیندخت ، نیک ناز ، *mahshid* ، سحر*عروس تابستون* ، isarah ، somi arch ، nastaran_1345 ، golnik ، پسته خندون ، *آوا* ، مادر عروس ايشالا 1 ، پیشولی ، sevdayi ، مبیناز ، بانوی آریایی ، L naz ، nooshi151 ، mahdieh64 ، maryamgol ، shirin93 ، marmariye hamedesh ، بهار خانوم ، Barbie_uchulu ، feri feri ، paniz77 ، شادی.خ ، دَنیریس ، فلورانس ، mehranna ، choobin ، nasemma ، zeinab m.k ، سعیده موشی ، من و نفسم ، samiii ، shadlii ، طاهره بانو ، ندا ندا ، nazi68 ، s@maneh ، tootak ، nila1360 ، HP_22 ، الهام جوجو ، zibaye ziba ، sama081 ، susi ، goli goon ، Love B ، shabnamcat ، lili*malos ، kianaa ، maryam shahabzadeh ، goli_sh66 ، sima avini ، zozoli ، پرنسس آقام ، گونش ، قاصدک .. ، zibamehr1377 ، Tati Beauty ، ELAHE94
۱۱-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #15
کفیر و ملاقه رنگارنگ و دستک سیلیکونی دونه ای 5 تومن......از ی لوازم خانگی تو خیابون پیروزی اسمش یادم نیست.

Angel
 سپاس شده توسط roshi72 ، mah tab ، ماهتــــــــاب ، جمره ، سحر*عروس تابستون* ، aisani ، ماهرخ تبریزی ، isarah ، n8465 ، nastaran_1345 ، golnik ، niloofar123 ، *آوا* ، مادر عروس ايشالا 1 ، پیشولی ، sevdayi ، عکاسباشی ، nooshi151 ، eli meli joon ، مبیناز ، بانوی آریایی ، mahsafar ، L naz ، سیندخت ، shirin93 ، الی جوجه ، hanah70 ، Barbie_uchulu ، feri feri ، paniz77 ، سانی قاصدک ، شادی.خ ، دَنیریس ، فلورانس ، فاطمه 70 ، choobin ، mehranna ، samsoon ، maryamgol ، parastooyeamin ، zeinab m.k ، سعیده موشی ، من و نفسم ، ta3 ، shadlii ، طاهره بانو ، nazi68 ، s@maneh ، tootak ، nila1360 ، zibagool ، HP_22 ، baran2247 ، leilasamiee ، tala680067 ، kianaa ، sama081 ، susi ، shabnamcat ، هنگامهه ، maryam shahabzadeh ، goli_sh66 ، sima avini ، قاصدک .. ، Hanie Mehdi ، ماه نوش
۱۱-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #16
سلام به همه ی نو عروسا، سال نو مبارک ایشالا سالی پر از اتفاق های خوب پیش رو داشته باشیم.تایپیک جدید هم مبارک.با یه عالمه تاخیر اومدم. این گلدون و طی مسافرت به شهر همدان خریدم 15 هزار تومن
این دو تا پتو های مسافرتی که حوله ای هستن و از کرمانشاه خریدم 23 تومن.

اگر تو نبودی من بی دلیل ترین اتفاق زمین بودم، تو هستی و من محکم ترین بهانه ی خلقت شدم....Heart
آرزو می کنم هر آرزوئی که از دلتون می گذره تو سال 94 اتفاق بیفته
 سپاس شده توسط ماهتــــــــاب ، *ترنم* ، mary ho ، جمره ، Royaiy ، Elmira.67.♥ ، *mahshid* ، سحر*عروس تابستون* ، aisani ، isarah ، somi arch ، nastaran_1345 ، ida ، golnik ، niloofar123 ، *آوا* ، مادر عروس ايشالا 1 ، jigmal ، پیشولی ، baran_oghyanos ، sevdayi ، nooshi151 ، eli meli joon ، مبیناز ، بانوی آریایی ، mahsafar ، L naz ، سیندخت ، maryamgol ، hanah70 ، roshi72 ، Barbie_uchulu ، feri feri ، paniz77 ، سانی قاصدک ، شادی.خ ، دَنیریس ، چتر سفید ، فلورانس ، B and I ، choobin ، mehranna ، amn5170 ، gissu kamand ، nasemma ، TIFANY ، samsoon ، parastooyeamin ، zeinab m.k ، سعیده موشی ، من و نفسم ، عشق احسان ، farzan24 ، ta3 ، mahya .kh ، توپراک ، طاهره بانو ، nazi68 ، s@maneh ، Fatemeh66 ، عزیز بابا ، tootak ، nila1360 ، sima 22 ، zibagool ، HP_22 ، baran2247 ، leilasamiee ، tala680067 ، kianaa ، sama081 ، golgoli jaan ، susi ، Shirin Banoo ، satinik ، مهتاب69 ، hello.stranger66 ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، goli_sh66 ، sima avini ، پرنسس آقام ، ساری جون ، قاصدک .. ، sevil1991 ، Tati Beauty
۱۱-فروردين-۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ عصر توسط جمره.)
ارسال: #17
بچه ها ببخشید حالشا نداشتم در بیارم دورش خیلی روزنامه پیچیده شده
49تومان از اصفهان بزرگمهر .تعاونی

از وانتی دستی50ت 3دست خریدم

لطفا يه صلوات بفرستيد كه مشكلاتم حل بشه
تاریخ عروسیم مشخص بشه.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍHeart
 سپاس شده توسط Royaiy ، lovestar ، سحر*عروس تابستون* ، aisani ، somi arch ، nastaran_1345 ، ida ، golnik ، *آوا* ، مادر عروس ايشالا 1 ، پیشولی ، لیلی ممل ، baran_oghyanos ، sevdayi ، عکاسباشی ، nooshi151 ، بانوی آریایی ، L naz ، سیندخت ، maryamgol ، shirin93 ، hanah70 ، roshi72 ، Barbie_uchulu ، feri feri ، paniz77 ، سانی قاصدک ، شادی.خ ، دَنیریس ، فلورانس ، B and I ، choobin ، nasemma ، samsoon ، parastooyeamin ، zeinab m.k ، سعیده موشی ، سحر علی ، طاهره بانو ، nazi68 ، s@maneh ، tootak ، nila1360 ، sima 22 ، HP_22 ، leilasamiee ، tala680067 ، sama081 ، susi ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، sima avini ، zibamehr1377
۱۲-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-فروردين-۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ عصر توسط عکاسباشی.)
ارسال: #18
یه پست با 3تا عکس دست جمعی!Big Grin نتیجه مازندران گردی من تو تعطیلات عیدCool
خریدهام خیلی زیاد بودمجبور شدم خیلی MP3 بچینم کنار هم...دیگه ببخشید اگه واضح نیست...

ظرف مخصوص پاپ کورن-سایز کوچیک 2,000ت سایز بزرگتر3,000ت
شیشه مربا خرسی (به یاد بچگی ها که سس مهرام شبیه این بودHehe!) 3,000ت
ماگ مرغی!(که قبلا ب بچه ها پیشنهاد داده بودم برن بخرن و انقدر نرفتن تا خودم رفتم خریدمش!خخخخخBig Grin) 7,000ت
و خرید های خوشحالم!Wink
قلب های فومی یه بسته 100تایی 1,000ت! مگنت کیک 3,000ت و تراش طرح کپسول آتش نشانی 2,000ت
همه (بجز ماگ که از خانه و کاشانه شعبه نور خریدم) از فروشگاه تونل شهر رویان خریدم.یه کم عقب تر از فروشگاه ایده
تل میکی موسی چراغ دار 3,000ت.شمع های کنفی معطر دونه ای 5,000ت.آبپاش سرامیکی دونه ای 2,000ت.آلبوم 9x12 خال خالی 3,000 کیف پول ورنی 3,000ت جاجواهری آینه دار5,000ت
اینا هم همه از فروشگاه تونل-رویان
قاب عکس 10x15 سرامیکی دونه ای 6,000ت.دستمال سفره کریسمسی یا 2یا 3,000ت.استند فلزی گیره وپونز و...3,000ت
کاسه های لیمو ترشی دونه ای 5,000 تومن.بسته 30تایی گیره چوبی 10,000ت
بجز گیره چوبی ها که از فروشگاه مرزنشینان(توی کمربندی چمستان به طرف دانشگاه آزاد نور خریدم) بقیه همه از خانه و کاشانه شعبه نور
 سپاس شده توسط toranj banoo ، L naz ، samsoon ، سیندخت ، sara queen ، nooshi151 ، mahdieh64 ، maryamgol ، ماهتــــــــاب ، پیشولی ، bano70 ، sh69 ، shirin93 ، مبیناز ، setareh69 ، mahsafar ، Royaiy ، nastaran_1345 ، hanah70 ، *mahshid* ، roshi72 ، Barbie_uchulu ، feri feri ، paniz77 ، سانی قاصدک ، شادی.خ ، mahsa 92 ، ida ، *آوا* ، دَنیریس ، eli.me ، sevdayi ، سوریاس ، فلورانس ، فاطمه 70 ، eli meli joon ، pikard ، جمره ، B and I ، choobin ، mehranna ، **faezeh** ، amn5170 ، baran_oghyanos ، بانوی آریایی ، invisible ، venusgraphic ، fahim.s ، **mahsa** ، sahar_ashegh ، parastooyeamin ، maryam 71 ، zeinab m.k ، سعیده موشی ، kameliya ، من و نفسم ، کیانا خانوم ، farzan24 ، somi arch ، ta3 ، golnik ، مژگان69 ، shadlii ، hanaa :) ، sagheh ، سحر*عروس تابستون* ، mahya .kh ، توپراک ، طاهره بانو ، nazi68 ، s@maneh ، Fatemeh66 ، tootak ، nila1360 ، eliiii6323 ، sima 22 ، HP_22 ، aisani ، baran2247 ، leilasamiee ، س.م ، آرینا1393 ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، sama081 ، susi ، Rezvaneh ، Shirin Banoo ، demiii ، n.a.i.a ، taees ، مهتاب69 ، shabnamcat ، هنگامهه ، mona*m ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، mina s rad ، gogosh ، قاصدک .. ، sevil1991 ، ELAHE94
۱۳-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #19
سلام دوستان
سال نو و تاپیک جدید مبارکHeart

سرویس 26 پارچه لومینرک ایرانی از یه دست فروش تو یاسوج خریدم 35

این ملاقه و کفگیرا رو هم اولیه که آبکشه 3 تومن بقیه دو تومن از مغازه من و داداشی تو شصت متری امام یاسوج. خیلی خوب داد به نظرم. جاهای دیگه دو سه برابر میدادن

سال 94 می تونه یه سال رویایی و بیاد موندنی بشه Heart
لباس مجلسی- محلی شیکمو گذاشتم واسه فروش فوری. صفحه 51 حراج لباس های مجلسی- ارسال 505
 سپاس شده توسط Barbie_uchulu ، khatereh67 ، nooshi151 ، lovestar ، ماهتــــــــاب ، nastaran_1345 ، choobin ، مبیناز ، فلورانس ، *mahshid* ، hanah70 ، sevdayi ، samsoon ، سیندخت ، feri feri ، سانی قاصدک ، پیشولی ، shirin93 ، zeinab m.k ، سعیده موشی ، ida ، من و نفسم ، *آوا* ، somi arch ، ta3 ، توئیتی ، golnik ، paniz77 ، shadlii ، nazi68 ، s@maneh ، tootak ، nila1360 ، sima 22 ، aisani ، baran2247 ، leilasamiee ، دَنیریس ، آرینا1393 ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، kianaa ، آرام ram@ ، sama081 ، susi ، goli goon ، n.a.i.a ، awin ، mehranna ، مهتاب69 ، آدلی ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، sima avini ، gogosh ، *z.a.h.r.a* ، قاصدک .. ، ELAHE94
۱۳-فروردين-۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #20
سلام دوستان سیزده همه مبارک
منم بالاخره وقت کردم عکس از چندتا خریدام تو این دوماهه گذاشتم
ساندویچ ساز بلک اند دکر 165 ت و چای ساز فلر 280 ت هر دو از عمده فروشی امین حضور
rl=http://nowaroosupload.ir/][تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (5) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

زن زندگیست
و مرد امنیت
و چه خوب می شود وقتی
مردی تمامِ مردانگیش را
خرجِ امنیتِ زندگیش كُند
و چه زیبا می شود وقتی زنی
تمامِ زندگیش را
خرجِ غرورِ امنیتش كُند
 سپاس شده توسط نگارا ، choobin ، Barbie_uchulu ، مبیناز ، فلورانس ، nastaran_1345 ، mesripoor.66 ، *mahshid* ، hanah70 ، sevdayi ، samsoon ، سیندخت ، feri feri ، سانی قاصدک ، malih.s ، پیشولی ، shirin93 ، zeinab m.k ، سعیده موشی ، ida ، من و نفسم ، *آوا* ، ta3 ، golnik ، nooshi151 ، paniz77 ، fatemeh1990 ، somi arch ، baran_oghyanos ، طاهره بانو ، nazi68 ، s@maneh ، tootak ، nila1360 ، sima 22 ، L naz ، aisani ، baran2247 ، leilasamiee ، شادی.خ ، دَنیریس ، آرینا1393 ، tala680067 ، مادر عروس ايشالا 1 ، kianaa ، sama081 ، susi ، goli goon ، Shirin Banoo ، n.a.i.a ، mehranna ، satinik ، shabnamcat ، هنگامهه ، lili*malos ، maryam shahabzadeh ، sima avini ، پرنسس آقام ، گونش ، قاصدک .. ، sara.mzh ، ELAHE94
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام